האם להיות ביישן הוא כיבוי לנשים?

האם להיות ביישנית זה הפיכה לנשים?

כן ולא.

מרבית הנשים נכבות על ידי ביישנות אצל גברים. עם זאת, יש כמה נשים שיקבלו בחור ביישן וישלימו איתו לזמן מה.

יש נשים שידבקו על ידי בחור ביישן במערכת יחסים או נישואים, אבל רוב הנשים לא. כשאישה מתעייפת מלהיות מסוגלת להרגיש נמשכת מינית לבחור הביישן שלה, היא בדרך כלל תיפרד ממנו, תנהל רומן או תרמה אותו ואז תזרוק אותו.

אני יודע את זה כי אני עוזר לבחורים חדשים להחזיר את האקס שלהם כל יום. בכ -65% ממקרי הגב לשעבר שאני מטפל בהם, הבחור חסר אמון בעצמו עם נשים או שהתמזל מזלו כשהוא אסף את חברתו או התחתן עם אישה שלא חששה אליו משיכה רבה.

ארבעה סוגים של נשים שיקבלו בחור ביישן

באופן כללי, ארבעת סוגי הנשים שיקבלו בתחילה בחור ביישן הם:

1. נשים אנטי-חברתיותילדה אנטי חברתית בבית
כפי שאולי ראיתם לאורך חייכם, כמה בחורים ביישנים עדיין מסוגלים להשיג לעצמם חברה. לעתים קרובות, סוג האישה שמקבל בחור ביישן יעבור שלב בחייה בו היא שונאת את החברה, לא יכולה להיות מוטרדת מקשר עם אנשים ורק רוצה לקרוא ספרים על פילוסופיה, להאזין למוזיקה או לראות טלוויזיה.

עם זאת, כפי שראיתם גם במהלך חייכם, רוב האנשים משתנים בדרך כלל כשהם מתבגרים, או כאשר הם מתחילים בעבודה חדשה או לוקחים תחביב חדש ופוגשים חברים חדשים. אנשים אנטי-חברתיים לא תמיד נשארים אנטי-חברתיים לכל החיים.

רק בגלל שאישה עוברת כרגע שלב אנטי-חברתי בחייה וכרגע היא מוכנה לקבל בחור ביישן שגם שונא להתרועע, זה לא אומר שהיא בהמשך לא תלמד לאהוב להיות ליד אנשים אחרים.

כאשר האישה האנטי-חברתית לשעבר רוצה פתאום להשתתף במנגל או לבישולי סוף שבוע עם חברים וללכת למסיבות, אך הבחור הביישני שלה מנסה לעכב אותה מכך, היא תתחיל להתרעם עליו על כך.

היא תרגיש שהם מתפרקים ושהיא מעכבת אותו בחיים. משם, בדרך כלל הזוג יתחיל להילחם והקשר עלול להתפרק בהדרגה.

מאבדת עניין בבחור הביישני והאנטי-חברתי שלה
ראיתי יותר מ -100 מקרים מסוג זה עם החבר'ה שאני עוזר להחזיר אקס. הילדה האנטי-חברתית מתחילה לקבל את ביישנותו ואת חוסר הביטחון החברתי שלה ואז מאוחר יותר מרגישה נמשכת לבחור בטוח שהיא פוגשת בעבודה, באוניברסיטה או דרך חברים.

לאחר מכן היא בוגדת בבחור הביישן או פשוט זורקת אותו ונכנסת למערכת יחסים חדשה עם הבחור הבטוח. לאחר מכן הבחור הביישן נותר גרוע מכך כשהתחיל לראשונה. הפרידה גורמת לו לאבד עוד יותר ביטחון בעצמו סביב נשים, מה שהופך אותו למושך עוד יותר לנשים אחרות.

לכן, אל תתמרו על אישה אנטי חברתית שתסבול את הביישנות שלכם לכל החיים, או לאורך זמן רב. במקרים רבים אישה אנטי-חברתית תשתנה ואם אתה עדיין ביישן כשהיא הופכת לביטחון, היחסים עשויים להתחיל להתפרק או שהיא תפעל על פי רצונה להיות עם בחור בטוח שכעת יותר תואם איתה.

2. נשים לא מושכות

אם אישה לא מושכת ולא מצליחה לגרום לחבר'ה בטוחים להתעניין בה בהתחלה או לשמור על העניין שלהם בזמן מערכת יחסים, בסופו של דבר היא תתחיל להרגיש נמשכת לבחורים ביישנים חסרי ביטחון.

האישה הלא מושכת תרגיש בטוחה עם בחור ביישן כי בדרך כלל הוא מרגיש בר מזל שהוא מקבל הזדמנות עם כמעט כל בחורה שהוא פוגש. אחרי הכל, רוב הנשים לא נמשכות אליו כי הוא חסר ביטחון בעצמו, ולכן גם הוא מגיע למצב שהוא מוכן לקבל פחות או יותר כל אישה הגונה (או אפילו לא מושכת) שהוא פוגש.

כאשר במערכת יחסים, הבחור הביישן לא יצליח למשוך הרבה נשים יפות אחרות (או לא) כי הוא חסר ביטחון, כך שהאישה הלא מושכת לא צריכה לדאוג כל כך לאבד אותו. היא יודעת שהוא יצטרך אותה לביטחון הרגשי שלו ושיש לה סיכוי גבוה יותר להחזיק בו בהשוואה לבחור בטוח שיכול למשוך נשים אחרות בקלות.

בינתיים, הבחור הביישן ימשיך בחשאי להרגיש נמשך לנשים יפות ויפות יותר וכאשר החידוש הראשוני לקיים יחסי מין עם חברתו הלא מושכת פג, הוא יתחיל להרגיש שהוא חי שקר בכך שהוא נמצא איתה.

הוא עשוי לפנות לפורנו, לנסות למשוך אישה חדשה או להשלים עם מערכת יחסים עם אישה שהוא לא נמשך אליה מכיוון שהיא משלמת מחצית משכר הדירה או המשכנתא. לא חיים מאושרים לחיות!

3. נשים מניפולטיביות

אישה מניפולטיבית
סוג אחר של אישה שיקבל בחור ביישן על פני זכר אלפא בטוח, הוא אישה מניפולטיבית רגשית.

אישה מסוג זה תביא בחור ביישן למערכת יחסים ואז תשמור עליו בשליטה על ידי איום קבוע להיפרד ממנו. לפני שתאפשר לו את התענוג לנשק אותה בפעם הראשונה, היא עלולה לגרום לו להוציא אותה למספר דייטים יקרים.

גם אז היא תגרום לו לעבוד בשביל זה. הוא יצטרך להיות על ההתנהגות הטובה ביותר שלו אחרת הוא לא יקבל נשיקות או מין. למעשה יהיה עליו 'מתחת לאגודל' והוא פחות או יותר יעשה כל מה שהיא רוצה כדי לרצות אותה ונקווה להישאר איתה במערכת יחסים.

עם זאת, כל המאמצים הטובים שלו באמת לא יהיו חשובים לה.

היא תיקח מהבחור הביישני כל מה שהיא רוצה ואז תשליך אותו כאשר היא תמצא בחור יותר בטוח בעצם שגורם לה להרגיש נמשכת ומכבדת כלפיו.

אישה מניפולטיבית

אחרי שביליתי כמה שנים לעזור לחבר'ה חדשים להשיב חברה או אשה לשעבר, אני רואה הרבה מקרים שכוללים נשים מניפולטיביות.

לפעמים, אני אעזור לבחור שמנסה להחזיר אישה מניפולטיבית והיא תדרוש לו דרישות כמו,'שלם את שכר הדירה שלי ואני אתן לך לראות אותי'אוֹ'קנה לי טבעת אירוסין ואז אחשוב על זה'ואז היא לוקחת את שכר הדירה או את הטבעת והיא עדיין ממשיכה לסרב לראות אותו.

פעמים אחרות, הבחור היה עושה ברצון דברים כאלה לפני שדיבר איתי (בלי שהיא בכלל ביקשה ממנו!), בתקווה שזה יביא אותה לתת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, זה לא.

אישה מניפולטיבית לא מכבדת בחורים שממשיכים להרשות לעצמם להידחף ממנה. הוא צריך להפסיק ליפול למשחקיה ולהתחיל להיות גבר חזק יותר.

מה שגורם לכל אישה לתת צ'אנס נוסף לבחור הוא כשהוא גורם לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת, אהבה ומשיכה אליו. זה אולי נשמע כאילו תשלום עבור שכר הדירה שלה וקניית מתנות שלה ישיג את זה, אבל זה לא. ברוב המקרים זה גורם לאקס לאבד יותר כבוד כלפי הבחור שלה מכיוון שהיא רואה שהוא ממשיך להיות מניפולטיבי רגשי ונדחק על ידה.

אתה לא יכול לקנות משיכה מתמשכת של אישה עבורך, ולא תוכל לסמוך על אישה שנחמדה אליך לכל החיים רק בגלל שאתה בחור טוב. אם אתה לא גורם לאישה להרגיש כמויות גדלות והולכות של אהבה, כבוד ומשיכה אליך במערכת יחסים, זה רק טבעי שהיא תתחיל לאבד עניין עם הזמן.

כדי שמערכת יחסים תצליח, עליכם להיות מסוגלים להעמיק את התחושות שאתם והיא חולקים. אתה לא יכול לצפות מאישה שתישאר בסביבה כי הדברים היו טובים בהתחלה. זה לא תחילת המאה העשרים שבה הפרידה הייתה מבישה. רוב הנשים לא מתביישות להיפרד ולעבור לבחור אחר אם הן לא מרגישות שמצאו את הבחור הנכון.

התחלת מערכת יחסים היא החלק הקל; כמעט כל אחד יכול לעשות את זה. החלק של מערכת יחסים הדורשת ידע ומיומנות אמיתיים הוא העמקת אהבת האישה, הכבוד והמשיכה אליך.

שום ניצוץ מיני עם הבחור הביישן

לעיתים קרובות מדי, בחור ביישן יכנס למערכת יחסים עם אישה מניפולטיבית שתוביל אותו במשך חודשים ואף שנים, לפני שבסופו של דבר ישליך אותו כאשר היא מוצאת עצמה מחליפה, כאשר חברותיה שוב רווקות ורוצות לצאת למועדונים או כאשר מתחשק לה לצאת לחופשה מעבר לים כדי 'למצוא את עצמה'.

כן, 'תמצאי את עצמה' בזרועותיו של גבר בטוח שיעניק לה את החוויה האטרקטיבית מבחינה רגשית אליה חשקה כל הזמן. למצוא את עצמה עם הרגליים למעלה באוויר, צורחת,'תן לי את זה! כן! כן! כן!'

אני יודע שזה מבאס לחשוב על אישה שעושה את זה מאחורי הגב של הבחור הביישן, אבל תחשוב על זה ...

חבר'ה שלא נמשכים לאישה שלהם עושים בסופו של דבר משהו די דומה. יש גברים שגם בוגדים בנשים שאינן נמשכות אליהן. לא רק נשים עושות את זה. חוסר אהבה, כבוד ומשיכה פירושו שמערכת יחסים יכולה ולעתים קרובות תתפרק.

כגבר, אם ברצונך להימנע מרמאות, זריקות או גרושים בחיים האלה, עליך לדעת כיצד למשוך אישה כראוי כשאתה פוגש אותה (זה מאפשר לך לבחור עם נשים, כך שתוכל ואז בחר אישה תואמת באמת) ואז העמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך לאורך זמן.

4. נשים יוצאות מזדמנים

אישה שמתעניינת רק בדייטים מזדמנים
אתה עלול להיות מופתע לדעת שלחלק מהנשים לא ממש אכפת אם יקיימו איתך יחסי מין, ייכנסו למערכת יחסים של זוגיות ואז נפרדו ממך.

זה ממש לא משנה להם בכלל.

עבור חלק מהנשים, כך החיים עובדים והן רואות בכך דבר נורמלי ומקובל לחלוטין לעשות. יש נשים שרואות מערכת יחסים חדשה כמו לנסות שמלה חדשה או זוג נעליים. היא תלבש את השמלה או את הנעליים עד שמשעמם לה ואז היא תקבל משהו חדש.

למרבה הצער, הרבה חבר'ה ובחורים ביישנים שחסרים ניסיון עם נשים לא יודעים על כך. לכן, כאשר בחור ביישן פוגש את סוג האישה שמסודר עם היכרויות מזדמנים, לעתים קרובות הוא יגביר את תקוותו ויחשוב שהוא פשוט קלע את אהבת חייו. במקרים רבים, האישה תהיה יפה יותר מרוב (אם לא כל) הנשים שהוא הצליח למשוך בעבר.

הוא ירגיש שהוא פגע בקופה. מבחינתו היא האחת ורוצה אותה ורק אותה. עם זאת, במוחה, זה פשוט הולך להיות סתמי מזדמן ואז היא תזרוק אותו כשתהיה במצב רוח למשהו חדש ומרגש יותר.

בחור ביישן שנפרד ממנו

אם אישה מושכת ויכולה לבחור את הגברים שלה, היא תדע שהבחור הביישן הוא לא הבחור הבטוח שחלמה להיפגש איתו. היא תדע שהיא לא צריכה להסתפק בגבר חלש או רגיש רגשית.

עם זאת, מכיוון שהיא במצב רוח של קצת אהבה וחיבה של בחור ביישן שכנראה ישפוך את ליבו אליה ויתייחס אליה כאל נסיכה לזמן מה, היא פותחת את עצמה בכך.

לאחר כמה ימים, שבועות או חודשים לתוך מערכת היחסים, האישה היוצאת מזדמנים מסתובבת ואומרת,'אני לא חושב שאנחנו צריכים להתראות יותר. בתחילה חשבתי שאני רוצה מערכת יחסים, אבל עכשיו אני יודע שאני לא מוכן למשהו כל כך רציני כמו זה 'אוֹ'אני צריך מקום למצוא את עצמי.'

בחור יכול להחזיר אישה בנסיבות האלה, (ממש עזרתי ליותר מ 100 בחורים להחזיר את סוג האקס הזה), אבל הוא צריך לדעת לגרום לה להרגיש ממש נמשכת אליו. עליו לתקן ביישנות וחוסר ביטחון חברתי ולהפוך במהרה לבחור בטוח יותר.

כשהאקס שלו רואה שהוא הופך במהירות לביטחון כל יום, ואז היא מתחילה להרגיש שהיא עשתה טעות בכך שהיא נפרדת ממנו. היא מרגישה פתאום נמשכת אליו יותר והיא יודעת שגם נשים אחרות יעשו זאת.

לאחר מכן היא פותחת את עצמה בחזרה להיות איתו והיחסים יכולים להמשיך. ואז, כל עוד הוא יידע לגרום לה להרגיש יותר כבוד, אהבה ומשיכה אליו ככל שהקשר נמשך, לא תהיה שום סיבה להיפרד שוב.

אישת היכרויות המזדמנת תבין שהיא מצאה בחור שמרגיש נכון בשבילה (כלומר היא רוצה להפסיק לצאת עם בחורים אחרים ופשוט להיות איתו, להתאהב עוד יותר, אולי להתארס, להתחתן ולהקים משפחה וכו '. ) ואז היא תרצה להישאר איתו.

כמובן, אין שום אחריות להחזיק אישה כמוה לכל החיים (כי היא אולי לא תראה פרידה או גירושין כדבר מביש והרסני עבורה), אבל לפחות הוא יהיה כעת במצב של כוח במערכת היחסים.

אם הוא רוצה להיפרד ממנה, הוא יוכל לעשות זאת ללא חשש. הביטחון והיכולת שלו למשוך נשים יבטיחו שהוא יוכל להשיג אישה חדשה בקלות.

לאחר שיהיה בחור בטוח ויציב אינטראקציה עם נשים במהלך חיי היומיום שלו, לאחר זמן מה, כמעט בוודאות יהיו לו מספר נשים שמחכות בכנפיים ומקוות שהוא ייפרד מהילדה הנוכחית שלו.

ביישנות היא לא סוד ההצלחה עם נשים

שום ניצוץ מיני עם הבחור הביישן
לעתים קרובות, כשבחור שואל אותי משהו כמו,'האם להיות מבוישת היא הפיכה לנשים?'הוא מקווה בסתר שהתשובה תהיה,'לא ברור שלא! נשים אוהבות בחורים ביישנים. הם חושבים שביישנות כל כך חמודה! תהיה ביישן! חולשה גדולה! '

כן, דמיין לרגע שסוד ההצלחה עם נשים היה על היותו בחור ביישן ...

תאר לעצמך עולם שבו גברים חלשים יותר הם היו מושכים יותר את הנשים.

החבר'ה יהיו עצבניים מאוד, ביישנים ועגומים סביב נשים מכיוון שהם היו יודעים שזה יפעיל נשים. ככל שבחור היה חלש ופגיע יותר מבחינה רגשית, כך נשים יאהבו אותו יותר.

פוליטיקאים גברים היו אדומים בפניהם כשנשאים נאום ואז מרכינים את ראשם בצורה ביישנית ומבוססת כשהם מעבירים את המיקרופון לאישה בביישנות.'הנה, אתה אומר את זה ... אני ביישן מדי ... אני הולך לצאת מאחור ולבכות.'האישה הייתה אז 'להיות הגבר' ותוביל את הדרך בשבילו ולאנושות.

לאחר מכן היא הייתה ניגשת אליו בהמשך ואומרת,'היי סקסית ... ראיתי כמה פחדת בעבר. אני רטוב לגמרי. תדפק אותי! דפוק לי שבר עצבני! תדפוק לי את הווימפה! '

בחורים רווקים שניסו להשתכבך או להשיג חברה יצטרכו לעבור החוצה כדי להראות את הביישנות שלהם עד למצב שהם ממש ירוצו והתחבאו כשאישה אמרה'היי.'

אישה הייתה אומרת'היי'והבחור הביישן היה צורח,“אההה !!! אישה! אההה !! אני מרגיש כל כך ביישן! אני כלכך מובך! אני סופר חסר ביטחון !! ”ואז הוא היה בורח הכי מהר שהוא יכול. ואז האישה פנתה לחברתה ואומרת,'וואו! תראה כמה הוא ביישן ופוחד! ראית את זה? הוא כל כך פחד ממני. אני רוצה אותו!'

זה יהיה עולם מוזר אחד לחיות בו.

בחזרה למציאות כאן ...

ביישן מדי לגשת לנשים

בעולם האמיתי בו את חיה, נשים לא רוצות שתהיי ביישנית סביבן. ביישנות לא מרטיבה אותה, היא לא גורמת לה להתמוסס וזה לא גורם לה להתעלף. ביישנות מונעת ממך להתקרב לנשים שנראות לך מושכות.

כשבחור ביישן מדבר עם אישה, היא כמעט תמיד לא רוצה להמשיך לתקשר איתו כי היא לא רוצה להרגיש אחראית לכך שהוא מרגיש ביישן וחסר ביטחון. היא רוצה שהסרבול ייגמר ולעיתים קרובות, דחיית הבחור הביישן בצורה קרה היא הדרך היחידה שהיא יכולה לסיים את האינטראקציה מספיק מהר.

בחור ביישן שנשאר מחוץ לקבוצה

למרות שחלק מהנשים יקבלו בחור ביישן בהתחלה, כמעט כל הנשים נכבות על ידי חולשה רגשית.

בין אם היא נערה צעירה ובין אם אישה בוגרת, היא רוצה שתהיו בטוחים וחזקים רגשית, לא חסרי ביטחון וחלשה. אנו חיים בעולם שלרוב אינו נחמד וקל כל היום והלילה. החיים מאתגרים גם בזמן הטוב ביותר ונשים סומכות עלינו הגברים שנעמוד ויהיו חזקים עבורן, עבור עצמנו ועבור שאר האנושות.

נשים זקוקות לכוחם של גברים, ולא לחולשה

האנושות זקוקה לכוחך, ולא לחולשתך. כתוצאה מכך, נשים מרגישות באופן טבעי נמשכות לכוחו של הגבר ונכבות מחולשתו.

ביישנות היא לא משהו שהולך להגן על אישה או להציל את היום. זו חולשה רגשית שמקורה בחוסר הבנה לגבי איך להיות חזק רגשית.

כדי להתגבר על הביישנות המיותרת, הלא מועילה והלא מושכת שלך, עליך להיפטר מחוסר הביטחון החברתי שלך. כשתעשה זאת, תהיה בטוח. עיין בהגדרות המילון האלה וכנראה שתראה את הקשר הזה בעצמך.

היפטר מחוסר ביטחון ותהיה בטוח. כאשר אתה בטוח בעצמו (לא מזייף ביטחון או מנסה להרגיש ביטחון, אך בטוח בעצמו), הביישנות שלך תיעלם. זה פשוט כמו זה.

ביישן (תוֹאַר): להיות שמור. שיש או מראה עצבנות או ביישנות בחברת אנשים אחרים.
חוסר ביטחון (שֵׁם עֶצֶם): חוסר ביטחון או ביטחון; ספק עצמי.
אֵמוּן (שֵׁם עֶצֶם): אמונה בעצמו ובכוחותיו או ביכולותיו; ביטחון עצמי; הסתמכות עצמית; הַבטָחָה.

אם אתה בחור ביישן וחסר ביטחון חברתי, זה פשוט אומר שאתה לא יודע להיות בטוח עכשיו.

הביישנות שלך היא לא דבר קבוע שאתה תקוע איתו ולא משנה מה.

או שאף אחד לא לימד אותך כיצד להיות בטוח עד כה בחייך, או שספגת כל כך הרבה דחיות ועברת כל כך הרבה חוויות חברתיות גרועות שהתחברת לזהות היותך בחור ביישן ופוחד סביב נשים או במצבים חברתיים.

ובכל זאת, הנה העניין ...

אתה לא חלש.

הרוח האמיתית שלך בפנים חזקה ואתה יודע את זה. אתה חזק וחזק יותר ממה שאתה נותן לעצמך קרדיט.

אתה פשוט צריך ללמוד כיצד לנצל את הביטחון האינסופי שבך ולהביא את זה לקדמת הבמה מעתה ואילך. עליכם להפסיק להוסיף דלק לאש הביישנות וחוסר הביטחון החברתי שלכם ולהתחיל להוסיף דלק לאש הביטחון והכוח הרגשי שלכם.

הכוח שלך הוא איפה שאתה כוח. חולשה רגשית לעולם לא תביא לך את מה שאתה באמת רוצה בחיים.

להיפרד מאדם חלש רגשית

כן, אולי בכל זאת תוכל להשיג חברה בזמן שאתה בחור ביישן, אבל אל תסמוך שהיא תישאר איתך בחיים או הרבה מאוד זמן בכלל. ביישנות אינה מושכת מינית.

נשים לא צריכות או רוצות את החולשה שלך.

נשים (והעולם לצורך העניין) רוצות וצריכות שתהיו חזקים.

אישה רוצה להיות מסוגלת לסמוך עליך שתהיה החזקה, כדי שתוכל להירגע לתפקיד נשי יותר סביבך. היא יכולה לבכות כשהחיים קשים, היא יכולה להרגיש פחדה כשצופים בסרט והיא יכולה להתכרבל בתוכך ולהרגיש שהיא מוגנת על ידי הביטחון הגברי וכוחך הרגשי.

הרגשת ילדות בתגובה לביטחון הגברי שלך מפעילה אישה באופן שלעתים נדירות, אם בכלל, תודה בפומבי. זה מרטיב אותה, זה גורם לה להתמוסס וזה גורם לה לרצות להיפתח ולקבל את הבחור. זה נדלק.

נשים חושקות בביטחון של גברים, בדיוק כמו שאנחנו גברים חושקים ביופיין של נשים. אנו הגברים חשים משיכה עזה למראה הגופני של האישה ונשים חשות משיכה עוצמתית לעוצמתנו הנפשית והרגשית.

זה בדיוק איך שהטבע עובד.

בטח, יש נשים שישלימו עם גבר חלש או רגיש רגשי לזמן מה, אך בסתר, היא לא תרגיש עבורו הרבה או שום משיכה מינית.

תחשוב על זה…

בדיוק כמו כאשר בחור נמצא עם אישה לא מושכת ומבלה זמן רב בחשאי שהוא יכול להיות עם אישה יפה, אישה תרצה בסתר להיות עם גבר בטוח אם הבחור שלה חלש רגשית.

מדוע זה כל כך קל לנשים?

מדוע היכרויות כה קלות לנשים?

אם אישה ביישנית, רוב הגברים בכלל לא מכבים אותה. למעשה, רוב החבר'ה אוהבים ילדה שקצת ביישנית כי בדרך כלל יהיה לה יותר קל לשלוט בחדר השינה ולהתנהל בזוגיות.

ביישנות יכולה לגרום לה להראות מושכת יותר, ולכן נשים רבות מניחות איפור אדום או ורוד על לחייה (המכונה גם 'סומק') כדי למשוך גברים. איפור אדום או ורוד על לחייה גורם לאישה להיראות כאילו היא ביישנית ומסמיקה, מה שמושך אליה גברים מכיוון שהיא נראית כמו מטרה קלה יותר.

היא מתקרבת יותר, מכה יותר ויש לה יותר מבחר גברים לבחירה.

עם זאת, זה לא עובד ככה עבור בחורים ביישנים או בחורים שמסמיקים מכיוון שנשים לא מחפשות חולשה של גברים. הם מחפשים את כוחנו.

תפסיקי לבזבז את חייך בלי נשים. היו חזקים כדי שתוכלו באופן טבעי למשוך נשים

כשבחור ביישן הוא רווק, הוא יכול לומר לעצמו,“למה כל כך קשה להשיג חברה? פשוט אין לי מזל עם נשים. הם כל כך בררנים! 'או שהוא יכול לומר,'נשים בימינו כולן כלבות. כל מה שהם רוצים זה ילד רע שמתייחס אליהם כמו חרא. אני בחור נחמד והם דוחים אותי. זה מגוחך.'

הוא עשוי לנסות להאשים דברים אחרים (למשל המראה שלו, חוסר הגובה וכו ') בחוסר ההצלחה שלו עם נשים, או לומר שהנשים בעירו, בעירו או במדינתו קשה מדי להרים.

עם זאת, כפי שאני מסביר את הסרטון הזה, אף אחד מהדברים האלה אינו הסיבה האמיתית לכך שהוא נכשל עם נשים ...

לא משנה עד כמה בחור ביישן מתלונן או מנסה להתנחם, שום דבר לא משנה את העובדה שרוב הנשים נכבות על ידי חולשה רגשית. כגבר, עליך להבין ולקבל שנשים אינן מחפשות את חולשתנו. זה לא מה שמעורר אותם.

האם אתה מספיק גבר לסוגי הנשים שאתה באמת רוצה?

כאשר אישה פוגשת לראשונה בחור או מתבוננת מרחוק בשפת גופו, היא תנתח אינסטינקטיבית האם הוא גבר מספיק כדי לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש.

האם הוא יצליח לגרום לה להרגיש ילדה בתגובה לביטחון הגברי שלו, או שהיא תצטרך להיות עדין איתו מכיוון שהוא כל כך חלש רגשית או רגיש?

האם בסופו של דבר היא תרגיש כמו חבר יותר, אחות גדולה או אפילו דמות אם, או שהיא תרגיש כמו האישה שלו? האם היא תצליח להביט אליו ולכבד אותו כגבר?

האם היא תצליח אי פעם להתמסר אליו באמת (גוף ונפש) במהלך יחסי מין, או שזה יהיה סקס משעמם פשוט כאשר התחושה האמיתית היחידה היא החדירה והמגע הפיזי? האם אי פעם יצליח לחדור לגופה ולנפשה בכוחו הגברי?

מכיוון שביישנות היא חולשה רגשית, הרעיון להיכנע (מינית) לכוח פחות חזק ממנה פשוט לא מרגיש נכון אצל רוב הנשים. רוב הנשים כמהות בסתר להיות עם בחור שמרגיש חזק יותר מעצמן, נפשית ורגשית.

הם רוצים להיפתח ולחדור אליו גבר חזק רגשי, לא בחור חלש ומבולבל שאבד במחשבותיו הלא בטוחות.

דרך אגב…

כשאני מדבר על כוח, אני לא מדבר על כוח פיזי או על שרירים; אני מדבר על העוצמה הרגשית והנפשית שלך.

במילים אחרות, האם אתה סוג של בחור שנמתח בלחץ כשהיא בודקת אותך על ידי נקיעתך בנקודת תורפה רגשית, או שאתה נשאר רגוע, בטוח בעצמו ושולט לא משנה מה?

האם אתה יכול להתמודד עם הלחץ שלה, או שחסר לך הכוח הרגשי להישאר חזק? האם היא יכולה לסמוך עליכם שתהיו חזקים עכשיו ובעתיד?

אם המטרה שלך היא לגרום לאישה לקיים איתך יחסי מין או לרצות להיות חברה שלך, אתה צריך לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית. גדול שגורם לה להרגיש ככה זה להיות מחוץ לצד הנשי הילדותי שלה להיות גבר אמיתי בנוכחותה.

הניצוץ מת ואז הרמאות מתחילות לעיתים קרובות

אותו כלל בדיוק חל על נשים צעירות או נשים בוגרות. בנות ונשים נמשכות מינית את הכוח אצל בחורים בכל רחבי העולם. זה בדיוק איך שהטבע עובד.

לא משנה באיזו מדינה אתה חי או מאיזה גזע אתה, אתה בן אדם וגם היא. נשים אנושיות מחפשות את כוחן של גברים אנושיים. זה מדליק אותם כמו שום דבר אחר.

שתי טעויות נפוצות שעושים בחורים ביישנים עם נשים

משועמם עם בחור ביישן
מכיוון שלבחור ביישן חסר ביטחון, רוב הנשים שהוא פוגש לא ירגישו מספיק משיכה עבורו כדי לרצות להיכנס לזוגיות.

לאחר שחווה הרבה דחייה או שנשים מושכות התעלמו ממנו במשך רוב חייו, בחור ביישן עשוי לעשות את אחת הטעויות הבאות ...

טעות מס '1 - מנסה לגרום לאישה 'לחבב' אותו, במקום לגרום לה להרגיש נמשכת אליו.

מדוע נשים ממשיכות לדחות אותי?

הרבה בחורים ביישנים יתמכרו יתר על המידה על חוסר היכולת שלהם למשוך נשים על ידי ניסיון מאוד להיות חביבים.

למשל, הוא עשוי להיות ממש נחמד לבחורה ולקוות שהיא 'נותנת לו צ'אנס', או לנסות להראות לאישה שהוא גבר טוב ונדיב שיש לו עבודה נהדרת ויכול לתמוך בה. הוא יתן לה את הרושם שהוא יעשה כל מה שהיא רוצה או יקנה לה כל מה שהיא רוצה בתמורה לזכות להיות החבר שלה.

עם זאת, זו אסטרטגיה כושלת.

לקנות מתנות או ארוחות ערב יקרות לאישה, להיות ממש נחמד אליה ולהיות בחור מאוד אדיב זה לא מה שגורם לה להרגיש משיכה ורצון מיני.

זה עשוי לגרום לאישה לחבב אותו כחבר (או אישה מניפולטיבית שתשתמש בו לזמן מה), אבל זה לא יגרום לה להרגיש שום משיכה מינית מתמשכת או כבוד כלפיו.

כן, אני אוהב אותך בתור חבר, אבל זה לא

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שיש הבדל עצום בין אישה שמחבבת בחור לבין אישה שמרגישים כלפיו משיכה מינית. על פי המילון וויקיפדיה בהתאמה, ההגדרה לכל מילה היא כדלקמן:

כמו (פועל): להתייחס בחסד; יש תחושה חביבה או ידידותית כלפי.
משיכה מינית: משיכה על בסיס תשוקה מינית.

אם אישה אוהבת בחור כאדם או חבר, זה לא אומר אוטומטית שהיא תהיה מעוניינת לקיים איתו יחסי מין או להיות חברה שלו. מה שגורם לאישה לרצות לקיים יחסי מין עם בחור הוא משיכה מינית, שאותה ניתן לעורר ביותר מ -100 דרכים שונות במהלך אינטראקציה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

להיות בחור טוב וחביב זה נהדר, אבל אם אתה רוצה ליהנות מבחירת הנשים שלך ולשמור על המשיכה של אישה במערכת יחסים, אתה צריך להיות מסוגל לגרום לאישה להרגיש נמשכת מינית לאופן שבו אתה מתקשר איתה.

לכן, כשאתה פוגש אישה לראשונה, אל תתמקד בניסיון לגרום לה לחבב אותך; לגרום לה להרגיש נמשכת אליך. כאשר אישה מרגישה משיכה רבה אליך, היא תסתכל על כל השאר לגביך באור חיובי יותר.

בנוסף, מכיוון שאתה קרוב לוודאי כבר בחור טוב (רוב הבחורים הביישנים הם. פעם הייתי בחור ביישן בעצמי), בסופו של דבר היא תתאהב בעובדה שאתה לא רק גורם לה להרגיש משיכה עזה. , אבל אתה גם בחור נהדר.

כשאישה פוגשת בחור שלא רק גורם לה להרגיש הרבה משיכה, אלא שהוא גם בחור טוב, זה כמו להכות בקופת ההיכרויות. זה המקביל לגבר שפוגש אישה יפה וסקסית שיש לה גם אישיות מתוקה ואוהבת.

רוב החבר'ה מאחלים שיוכלו להשיג לעצמם אישה יפה וסקסית שיש לה אישיות מתוקה ואוהבת ורוב הנשים מאחלות שיוכלו להשיג גבר בטוח שהוא גם בחור טוב. קרוב לוודאי שאתה כבר בחור טוב, אז כל מה שאתה צריך לדעת זה ביטחון ויכולת לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה מתקשר איתן ואתה מוכן לחיים.

טעות מס '2 - להיות החבר הטוב, האמין, המועיל ולהמתין בסבלנות באזור החברים.

טעות נפוצה נוספת שעושים בחורים ביישנים רבים היא ביצוע מעשה שרק רוצה להיות חברים עם אישה.

מכיוון שהבחור הביישן חושש שנדחה על ידה או מפחד להראות לה שהוא רוצה לקיים איתה יחסי מין, הוא יעמיד פנים שהוא רק רוצה להיות חברים.

בסתר, הוא מקווה שעם הזמן הוא יוכל 'לצמוח עליה' ואז היא תיתן לו הזדמנות להיות איתה. הוא מתמקד בלהיות החבר הכי טוב שהיה לה אי פעם והיא מברכת בשמחה את כל תשומת הלב, החסדים, המתנות, המחמאות והמחוות האדיבות.

עם זאת, כל מה שצריך כדי להידחק הצידה הוא בחור אחר שיגיע ויודע לגרום לה להרגיש נמשכת מינית וגם הוא בטוח מספיק בכדי לעבור לנשיקה ולהתחיל איתה קשר מיני.

הבחור הביישן אולי היה חבר שלה חודשים או שנים, אבל היא כמעט תמיד תשאיר אותו מאחור בלי לדאוג לזה. במוחה, הוא פשוט חבר, אז אין על מה לחשוב, אבל במוחו, היא 'האחת' ולכן זו מכה הרסנית.

אז הבחור הביישן עשוי לראות בהתנהגותה רעה, אנוכית, גסה או אפילו כמעשה בגידה קר ואכזרי מכיוון שהוא חשב שהדרך לליבה של אישה היא להיות חבר נחמד בשבילה.

כל אותה תקופה הוא ניסה להראות לה שהוא מכבד אותה ומוכן לחכות, כשכל מה שהיה צריך לעשות זה לגרום לה להרגיש נמשכת מינית והיא הייתה מתעניינת מיד בקשר מיני איתו.

לרוע מזלם של בחורים ביישנים, רוב הנשים נהנות מהנוחות שיש בחור ביישן בחייהן שמאוהב בהן בחשאי (למשל הוא יהיה כתף לבכות עליה כשיש לה בעיות במערכת יחסים עם בחור אחר, הוא יעשה טובות. כמו לעזור לה לעבור דירה, לשלם חלק משכר הדירה שלה כשהיא קשורה במזומן או להסיע אותה כדי שתוכל לעשות קניות וכו ').

ברוב המקרים, הבחור הביישן הוא לא הגבר שהיא נראית כ'האחת 'עבורה. היא עשויה להוביל אותו באמירה שהיא כן אוהבת אותו או שהיא רוצה להיות איתו, אבל לא מוכנה לקשר, נשים כאלה בדרך כלל פשוט מניפולציות ומשתמשות בבחור הביישן. אם היא הייתה רוצה להיות איתו היא הייתה. זה די פשוט.

לכן, אל תנסו להיות חברה של אישה בתקווה שהיא תגמל אתכם במין ובנאמנות.

עליכם לפתוח בקשר עם אישה על סמך הרגשת המשיכה והכבוד אליכם כבחור. משם עליכם להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליכם לאורך כל הקשר.

אם אינך יודע כיצד להחזיק את הניצוץ באופן פעיל במערכת יחסים, כמעט בוודאות הוא יגווע ויהיה עליך להמשיך ולהרגיש אומלל במערכת יחסים אומללה, או שבסופו של דבר אתה גרוש או יושלך לאחר שתשקיע המון זמן , כסף ואנרגיה לתוכה ולמערכת היחסים.

להיפרד

כגבר, אתה צריך לדעת כיצד לעורר באופן פעיל תחושות של משיכה מינית בקרב אישה כשאתה פוגש אותה וכשאתה בקשר. זו המיומנות החשובה ביותר שבחור צריך שיהיה לו כשמדובר בהצלחה עם נשים.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

מוחזק על ידי ביישנות

להיות בחור ביישן וחסר ביטחון זה לא משהו שאתה צריך להיתקע איתו למשך שארית חייך. אתה יכול להשתחרר מהביישנות שלך ולשחרר את הרוח הפנימית החזקה שלך לעולם הסובב אותך. העולם רוצה שתהיו חזקים וכך גם נשים.

אתה יכול להיות הבחור הבטוח שנשים מרגישות נמשכות אליו מינית וגברים מכבדים אותו. אתה לא צריך לתת לביישנות ולחוסר ביטחון חברתי לשמור על החנק שלך בחיים ובנפש שלך עוד.

בחור בטוח עם כל הבנות

אתה גם לא צריך להמשיך להיות הבחור שממתין ברקע כשבחורים אחרים לוקחים את כל הנשים הלוהטות, בעוד שכל מה שאתה מקבל זה התחושה הריקה של לנשוף לרקמה אחרי שנדחק לפורנו.

אתה יכול לקבל גישה לנשים אמיתיות ויפות.

למעשה, מגיע לך.

... ואתה בטח יודע את זה.

אתה בטח כבר מבין שאתה תהיה חבר או בעל הרבה יותר טוב מרוב הבחורים שראית איתם נשים. לכן, אל תתנו לביישנות לעכב אתכם יותר.

בנה את הביטחון להתקרב ולדבר עם נשים

כשבניתי את הביטחון להתקרב ולדבר עם נשים, זה התחיל לתקן באופן אוטומטי הרבה מחוסר הביטחון החברתי והביישנות שלי.

התחלתי לנשק נשים אחרי דקות שפגשתי איתן, קימו יחסי מין עם נשים חדשות כמעט כל סוף שבוע ויצרתי המון חברים חדשים. לאחר זמן מה, כבר לא הייתה סיבה להיות ביישנית ומאז אני בטוחה.

צפו בסרטון זה בכמה טיפים למתחילים שיעזרו לכם להתחיל לבנות את האמון לפנות לנשים ...

להתגבר על הביישנות שלך לא ייקח לך שנים להשיג. רוב הבחורים שלומדים ממני בטוחים בתוך ימים או שבועות, תלוי כמה מהר הם מתחילים להשתמש בטכניקות שלי.

בתוכניות שלי כאן ב'איש המודרני 'תמצאו טכניקות חזקות להגברת אמון בהן תוכלו להשתמש בכדי להיות בטוחים יותר כרגע. בתור בחור ביישן לשעבר בעצמי (למעשה סבלתי מחרדה חברתית לפני שנים), אני יכול ואראה לך את הדרך לביטחון היום.

אם אתה מעוניין להיות בטוח יותר, מדוע לבזבז יום אחר מחייך היקרים ולשאול,'האם ביישן הוא תור לנשים?'ומקווה שהתשובה היא ...

'לא ... נשים אוהבות ביישנות. המשיכו להיות חלשים והכל יהיה בסדר. אתה תהיה הבחור שנשים מרחמות עליו כמו בסרטים. אל תדאג להיות בטוח. רק תהיה חלש רגשית ונשים ידאגו לך. חולשה היא מנצחת! '

עם זאת, אתה יודע היטב מהי האמת ...

להיות חלש רגשית מבאס.

ימין?

להיות חלש רגשית מבאס

חוסר הביטחון שלך עם נשים הורס לך את הרגע בזמנים הגרועים ביותר. כשאתה רוצה לגשת לאישה אתה מוצא אטרקטיבי, כשאתה מדבר עם אישה יפה, כשאתה בדייט או אפילו כשאתה בחדר השינה.

אתה שונא את העובדה שאתה כל הזמן מתאפק על ידי ביישנות וחוסר ביטחון, אבל השאלה היא: האם אתה מוכן לתקן את זה?

האם אתה מוכן להפוך לגבר חזק יותר?

תאמין לי, אתה יכול להיות חזק יותר.

אתה באמת יכול.

עמוק בפנים אתה יודע שהרוח הפנימית שלך חזקה. אתה חזק וחזק הרבה יותר ממה שאתה בטח מבין. נכון, ביטחון חברתי בלתי ניתן לעצירה נמצא בהישג ידך.

אז למה בכלל לטרוח לבזבז עוד יום או לחייך להתאפק על ידי ביישנות וחוסר ביטחון חברתי כשאתה יכול לתקן את זה עכשיו? אני כאן כדי לעזור לך לגרום להכל לקרות היום וזה הולך להיות הרבה יותר קל ממה שאתה יכול לדמיין.

פיתחתי את הטכניקות שלי על ידי תיקון תחילה של בעיות הביטחון שלי ואז עזרה לחבר'ה במשך שנים. זה מה שאני עושה.

אם אתה רוצה להתגבר על הביישנות שלך ולהפוך את עצמך לגבר החזק שאתה יודע שאתה יכול להיות, אני מוכן לעזור לך עכשיו.