האם אבירות מתה?

האבירות מתה?

האבירות מתה?

לא.

נשים עדיין מעריכות את האבירות, אך רק מגברים שהם מרגישים שהם נמשכים אליהם מינית. אם הגישה העיקרית שלך לאישה היא להיות ג'נטלמן נחמד, אבל אתה אפילו לא אומר או עושה שום דבר שיגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית, אז היא לא תעריך את המחוות האבירות שלך.

הנה למה…

המשמעות האמיתית של אבירות

הנה מה שהמילון אומר על אבירות:

אַבִּירוּת (שֵׁם עֶצֶם):1. המערכת מימי הביניים או מוסד האבירות. שילוב האיכויות המצופות מאביר אידיאלי; במיוחד אומץ, כבוד צדק ונכונות לעזור לחלשים.
2. התנהגות אדיבה, במיוחד זו של גבר כלפי נשים.

כפי שאתה יכול לראות, האבירים של ימי הביניים שיחקו חלק גדול מה המשמעות של אבירות, אבל האם זה אומר שלאבירות אין מקום בחברה המודרנית?

אם שאלת את עצמך לאחרונה את השאלה,'האם האבירות מתה?'ייתכן שאתה תוהה מדוע ההתנהגות האדיבה שלך כלפי נשים אינה מביאה לך את ההצלחה המגיעה לך, נכון?

אולי אפילו הגעת למסקנה שנשים מודרניות מעדיפות 'בנים רעים' ושבחורים שמתייחסים לנשים בצורה טובה נדחים. אולי אתה מתחיל לחשוב שהעולם השתגע ואתה לא תצליח להשיג חברה כי אתה לא מוכן לוותר על מה שאתה מאמין שהוא הדרך הנכונה לטפל באישה.

אתה רוצה להיות ג'נטלמן נחמד ואבירתי ואם נשים לא אוהבות את זה, מזל רע להן, נכון? הם צריכים להתעורר ולהבין שאתה בחור נהדר, נכון?

לא נכון.

לנשים לא אכפת שאתה בחור טוב, אלא אם כן אתה גורם להן להרגיש נמשכות אליך. בעבר, נשים היו צריכות לבחור גבר על סמך כמה שהוא נחמד וכמה שהוא מסודר כלכלית.

הימים הישנים...

באופן כללי, נשים לא יכלו להרוויח את הכסף שלהן, ולכן הן היו תלויות לחלוטין בגברים. אם היא התחתנה, היא נאלצה להישאר עם האיש ההוא לכל החיים, גם אם היא לא הייתה מרוצה, כי זה היה מביש להתגרש.

לא עוד.

נשים מודרניות

נשים יכולות עכשיו להרוויח את הכסף שלהן, לקיים יחסי מין עם מי שהן אוהבות ולהתיישב בכל פעם שבא להן. הם כבר לא צריכים לבחור אדם על סמך כמה שהוא אדיב ואבירתי.

זה לא אומר שנשים כבר לא מעריכות או רוצות גברים אדיבים או אבירים. נשים עדיין מעריכות גברים שמתייחסים אליהם היטב ורוב הנשים רוצות למצוא את עצמן בחור טוב, אבל הוא גם צריך להיות מסוגל לגרום לה להרגיש נמשכת מינית.

התחל בנשיקות ובמין ואז קח את זה משם

בימים אלה דייטים ומערכות יחסים מתחילים במשיכה מינית, נשיקות ומין. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי 55% מהזוגות הודו בקיום יחסי מין בפגישה הראשונה, ואילו מחקר אחר מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה לפני כן.

במילים אחרות, אינך צריך לחזר אחרי אישה במשך שבועות או חודשים על ידי היותך ג'נטלמן אבירי. היו בחורים טובים, היו מכבדים והתייחסו אליה היטב, אך וודאו כי אתם לא מתנהגים כמו ג'נטלמן משנת 1895.

בעולם של היום, אתה צריך להתחיל עם משיכה מינית. משם אתה צריך לנשק את האישה ולקיים איתה יחסי מין. לאחר מכן, שניכם יכולים להחליט אם לנהל מערכת יחסים או לא. אתם בעצם לוקחים אחד את השני ל'נסיעת מבחן 'ורואים איך אתם מרגישים.

הדרך המודרנית להיות אדם אבירי

להלן 3 דוגמאות כיצד להיות אבירות עם אישה בעולם של ימינו.

חשוב: אישה תעריך את המחוות האלה רק אם כבר גרמת לה להרגיש נמשכת אליך. אם אתה רק ג'נטלמן נחמד ולא אומר או עושה שום דבר כדי להרגיש שהיא מופעלת על ידך, סביר להניח שהיא תראה את הניסיונות שלך להיות אבירים דביקים או לא נקראים.

ודא שאתה מפעיל את תחושות המשיכה המינית שלה ראשונה. ואז, העובדה שאתה בחור טוב תעריך מאוד ותגרום לה להרגיש נרגשת שסוף סוף פגשה בחור טוב שנדלק עליה גם.

1. היו נחמדים עם האנשים שחשוב לה לדאוג להם

לאישה תמיד יהיו אנשים בחייה שהיא מכבדת, נהנים לבלות איתם ואוהבת. גבר מודרני אבירי יוודא שהוא נותן תשומת לב לאותם אנשים ולא ינסה להדיר אותם מהחיים שיש לו והיא יחד.

גם אם אתה לא בהכרח אוהב כמה דברים לגבי אותם אנשים והיית מעדיף שהיא תסתובב רק עם חבריך, אתה צריך לנסות להיות יותר פתוח בראש. היו אדיבים כלפיה על ידי לב פתוח יותר ודאגה לאושרה, ולא רק לשלכם.

יום אחד, היא אולי לא אוהבת חלק מאותם אנשים, אבל בזמן שהיא עושה זאת, בחור טוב ייתן לה לחוות את הקשר ולהגיע להחלטות שלה לאורך זמן.

2. הפתיע אותה על ידי עושה לה משהו נחמד מדי פעם

דוגמה אחרונה עבורי היא עם אשתי.

ערכנו מסיבה בביתנו עם חברים ליום ההולדת שלה. כולם נהנו מאוד ופנו הביתה בסביבות השעה 01:00. התעוררתי בשעה 9 בבוקר וראיתי שהבית היה בלגן למטה באזור המגורים והאוכל.

אז הכנתי לעצמי במהירות ארוחת בוקר וביליתי את השעתיים הבאות בניקוי כל הבלגן. כשאשתי ירדה, אמרתי, 'יום הולדת שמח יקירה' והיא נאלצה לעצור ולחפש כמה שניות כדי להבין מה קרה.

היא נדהמה שניקיתי את הכל בשבילה וציפיתי לרדת ולהצטרך לנקות את הכל בעצמה. מאוחר יותר שמעתי אותה אומרת לדודה כמה בר מזל שיש לה בחור כמוני ושזו הייתה מתנת יום הולדת נהדרת בבוקר.

מדי פעם אני עושה בשבילה משהו נחמד וזה עוזר להזכיר לה שמטפלים בה טוב. אין לי זמן לעשות דברים כאלה לעיתים קרובות יותר מכיוון שהשקחתי כ- 50-60 שעות עבודה בשבוע ל'האיש המודרני ', אז היא מעריכה את זה כשאני עושה כל מה שמיוחד במיוחד רק בשבילה.

3. צופה איתה באחת מתוכניות הטלוויזיה האהובות עליה

אם אתה גבר כמוני, אתה לא באמת רוצה לצפות בסוגים של סיטקומי טלוויזיה ותוכניות דרמה שנשים אוהבות.

באופן אישי, אני מעדיף לצפות בערוצים כמו H2 (היסטוריה 2), נשיונל ג'אוגרפיק, מדע דיסקברי וכו '. אני רוצה ללמוד משהו או לראות משהו מעניין.

עם זאת, אשתי אוהבת להרגיש את הרגשות שמגיעים עם צפייה בתוכניות דרמה. לעתים קרובות אני נכנס לחדר הטרקלין ואראה אותה דומעת בעיניים או מוחה כמה דמעות.

לכן, בהיותי הבחור האדיב והאבירי שאני (האה ...), לפעמים אסבול במשך 30 דקות או שעה של צפייה באחת מהתוכניות האהובות עליה. אני מעדיף לצפות במשהו אחר, אבל אני עושה את זה כדי שתהיה לנו אפשרות לדבר ולהתחבר לגבי מה שקורה בתוכנית.

היא תסביר לי את כל הדרמה שמתרחשת בתוכנית ותספר לי בהתרגשות על כמה משורות העלילה של הסיפור. אני באמת אקשיב ואחקור איתה את השיחה, להתבדח על זה או להוסיף את המחשבות שלי.

אחרי שזה נעשה, היא תמיד שמחה לראות שחווינו משהו כזה ביחד. עם זאת, זה לא משהו שאישה רוצה לעשות עם הגבר שלה כל הזמן. אם בחור היה עושה את זה כל יום ומעוניין בכל מופעי הילדות שלה, הם היו הופכים יותר לחברים ניטרליים, ולא לגבר ולאישה.

כדי לשמור על הניצוץ המיני בחיים במערכת יחסים, עליך לשמור על הדינמיקה בה היא האישה ואתה הגבר. אם תתחילו לחשוב, להתנהג ולהתנהג אחד בשני, תנטרלו את המשיכה המינית ובסופו של דבר, שניכם תרגישו משועממים להיות במערכת היחסים.

אתה תתחיל להרגיש נמשך לנשים נשיות יותר והיא תתחיל להרגיש נמשכת לבחורים גבריים יותר. לכן, היזהר לא לחרוג מהניסיון שלך להיות אבירי ואדיב כלפי אשתך.

היה בחור טוב, אך דאג שאתה עדיין נשאר גבר גברי ...