האם זה בסדר לבכות מול החברה שלך?

האם זה בסדר לבכות מול החברה שלך?

זה תלוי.

ברוב המקרים אישה תאבד כבוד ומשיכה לבחור שבוכה מולה. עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל, עליהם נדון לאורך כל הפוסט הזה.

הדבר הראשון שעלינו להתברר בתשובה לשאלה,'האם זה בסדר לבכות מול החברה שלך?'זה להבין את הדינמיקה בין גבר לחברתו כשהם במערכת יחסים.

באופן טבעי כשבחור רווק הוא יתנהג אחרת מאשר כשהוא בקשר. כמובן, אמונותיו הבסיסיות של הגבר תמיד יישארו זהות, אך יש בחורים שאין להם ניסיון, או מעט, עם נשים, 'יניחו מעשה' כדי למשוך תחילה חברה.

ברגע שהם מסתדרים בקשר, כל התכונות שמשכו אותה אליו מתחילות לדעוך. לדוגמא, בחור עשוי להעמיד פנים שהוא בטוח יותר, גברי, חזק ובשליטה ממה שהוא באמת, אך כאשר הוא מתייצב במערכת היחסים 'אזור הנוחות' הוא מאפשר לחוסר הביטחון והפחדים שלו לצאת החוצה.

במקום להמשיך לקחת את ההובלה במערכת היחסים ולהיות הדומיננטית יותר כדי שיוכל לשמור על הכבוד והמשיכה של חברתו כלפיו, במקום זאת הוא מאפשר לה להיות יותר דומיננטית והוא מתחיל להתנהג כמו אישה, בזמן שהיא נאלצת תפקיד לבישת המכנסיים במערכת היחסים.מה שמחזיר אותי לשאלה:האם זה בסדר לבכות מול החברה שלך?

2 תרחישים לדוגמא

תרחיש מספר 1 - ג'ייסון ודונה

ג'ייסון הוא בחור יחיד.

יום אחד הוא נמצא במסיבה עם כמה חברים כשהוא מבחין באישה יפה. הדבר הראשון שעובר בראשו הוא,'וואו! היא ממש חמה! בהחלט הייתי מקיים יחסי מין עם HER! 'בדרך אגב הוא ניגש אליה ומתחיל בשיחה.

הוא מצחיק, מעניין ומחזר אחריה ויוצר משיכה מינית בינו לבינה. קוראים לה דונה. לאט לאט ג'ייסון מתחיל לחשוב,'אני מאוד אוהב אותה. אני רוצה שהיא תהיה חברה שלי. ”הוא מבקש ממנה לצאת לדייט והיא מקבלת. עד מהרה ג'ייסון ודונה הם זוג.

החברים של ג'ייסון מקנאים כי הם לא מאמינים שג'ייסון הצליח לגרום לאישה כל כך יפה להיות חברה שלו. בהתחלה בזמן שהם עוד יוצאים עם דונה רוצה להרשים את ג'ייסון, ולכן היא משתדלת לרצות אותו בכך שהיא נראית תמיד יפה, מתאפרת, עושה את השיער ודואגת לדמותה כדי שתוכל לשמור על המשיכה בינה לבין אוֹתוֹ. היא מרגישה ברת מזל שיש לה בחור כל כך חזק וגברי שמתעניין בה והיא עושה כמיטב יכולתה להפוך אותו לחבר שלה.

עם זאת, עם הזמן הדברים משתנים ...

ברגע שג'ייסון ודונה מסתדרים בקשר נוח, דונה מתחילה להרפות את עצמה. במקום להתחפש היא מסתובבת בתוך אימונית ישנה ומלוכלכת כל היום. כשהם יוצאים יחד היא לעולם לא מתאפרת והיא תמיד לובשת בגדים משעממים שאינם מחמיאים.

הכי גרוע שהיא אוכלת כל היום. לפתע גופה החם הופך לשומן. ג'ייסון מרגיש שכיבה אותה עכשיו והוא נמנע מלרצות לקיים איתה יחסי מין והוא כבר לא יוצא איתה בציבור.

כפי שאתה יכול לראות, כל הדברים (המראה שלה) שמשכו את ג'ייסון לדונה כבר לא שם. העניין הוא שג'ייסון לא רדוד. זו רק עובדה שגברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של האישה ולאיך שזה גורם לו להרגיש.

כאשר אישה מרשה לעצמה ללכת, בחור עלול להפסיק לחוש משיכה אליה והקשר אז יסבול.

עכשיו בואו נסתכל על תרחיש מנקודת מבטה של ​​האישה.

תרחיש מס '2 - פרנק וסינדי.

פרנק וסינדי נפגשים באותה צורה כמו ג'ייסון ודונה. סינדי באמת יפה ורוב החבר'ה חושבים שהיא די 'תפיסה'. פרנק לעומת זאת הוא פשוט בחור רגיל (אולי אפילו קצת מכוער).

למעשה, פרנק הוא כל כך לא מושך מבחינה פיזית, שהרבה חבר'ה אחרים רואים אותו עם סינדי ותוהים,'מה יש לו שאין לי? מדוע אישה יפה כמוה תבחר ב- HIM? '

סינדי הייתה אומרת,'פרנק כל כך בטוח בעצמו. הוא גבר אמיתי שיודע לגרום לאישה להרגיש בטוחה ומטופלת '.אתה מבין, מה שקרה בין סינדי לפרנק הוא דוגמה קלאסית למה שקורה בין גברים ונשים כל הזמן.

כמו שציינתי קודם, גברים נמשכים בעיקר לנשים על סמך איך שהם נראים. זו הסיבה שבחור אפילו יוצא עם אישה יפה גם אם לא אכפת לו הרבה מהאישיות שלה. מצד שני, נשים נמשכות בעיקר לדברים על גברים שאינם קשורים למראה.

כשפרנק התקרב לסינדי התנהג בדרכים שגרמו לה לחוש משיכה מינית מיידית כלפיו. מה שהיא לא הבינה באותה תקופה היה שפרנק רק 'מעמיד פנים' שהוא בטוח, בטוח בעצמו ובעל חזקה נפשית ורגשית.

בעומק פרנק מרגיש ביישן, חסר ביטחון ועצבני סביב נשים יפות. עם זאת, כפי שהיה מזל, סינדי נפלה עליו באותו לילה ועד מהרה הם היו חבר וחברה.

ואז הדברים התחילו להשתנות ...

עד מהרה האישיות האמיתית של פרנק החלה לעבור. אתה רואה עמוק בפנים פרנק הרגיש חלש וחסר ביטחון. התחושות הללו החלו לעבור בדרכים מוזרות. כשלפרנק היה יום רע בעבודה, הוא היה חוזר הביתה ובוכה.

אם מישהו הרגיז אותו; פרנק היה בוכה. בהתחלה סינדי הייתה מנחמת אותו. היא הייתה חושבת,'זה בטח היה יום ממש גרוע. אני בטוח שפרנק לא יעשה זאת שוב. 'עם זאת, פרנק החל לבכות על דברים ש 99% מהגברים אפילו לא יתבאסו עליהם.

האם זה בסדר לבכות מול החברה שלך?

בין אם הוא צפה בסרט עצוב ובין אם הבוס שלו היה קשה איתו בעבודה, הוא היה בוכה. בסופו של דבר, סינדי ופרנק החלו להילחם; ונחש מה? כן, פרנק היה בוכה! בסופו של דבר סינדי הספיקה והיא נפרדה ממנו (וכן הוא גם בכה אז והפציר בה להישאר).

ובכל זאת, מדוע סינדי נפרדה ממנו?

האם זה בגלל שהיא כלבה קרה של לב?

לא.

בדיוק כמו שדונה הפסיקה לגרום לג'ייסון להרגיש מושך אליה בכך שהיא מרפה לעצמה, באותו אופן פרנק הפסיק לגרום לסינדי להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש. בהתחלה סינדי נמשכה לעוצמה בפרנק.

היא חשה משיכה לביטחונו, לגבריותו ולעוצמתו הנפשית והרגשית. כשפרנק התחיל להתנהג כמו אישה, סינדי החלה לחוש חוסר ביטחון במערכת היחסים. היא החלה לאבד כבוד לפרנק כגבר ולבסוף הפסיקה לחוש משיכה גם כלפיו. זה נורמלי. נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונדחות מחולשה.

ההרגשה כבתה לאחר שחבר שלה בכה

וזו הסיבה שגברים אמיתיים לא בוכים מול חברותיהם על דברים מינוריים ולא משמעותיים.

יש יוצאים מן הכלל

כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל לכלל שהוא.

לדוגמא: כאשר אדם קרוב קרוב, כמו הורה, סבא, אח או חבר קרוב נפטר, זה בסדר לחלוטין שבחור יבכה בהלוויה או יעבור עיניים דומעות. כמה דמעות יכולות להיחשב אפילו לדבר טוב ובריא ואישה לא תאבד משיכה מינית לגבר שלה בגלל זה.

דוגמה נוספת למצב שבו בסדר שבחור יטוש עיניים מול חברתו היא כאשר הוא משיג משהו נהדר, כמו לקבל פרס נהדר או להשיג הישג נהדר (לטפס על הר, לחצות סולו באוקיינוס, לזכות במדליית זהב וכו '. .). במקרים כמו אלה עיניים דומעות (אך לא בוכות) מול חברה שלך לא יפחיתו את המשיכה שלה אליך.

עם זאת, אם אתה בוכה, מתייפח ומשתלט על עצמך, סביר להניח שהיא תפנה ממנה ותמתין שתחזיר לעצמך את השליטה. היא לא תרצה לראות אם אתה במצב החלש הרגשי ההוא כי נשים לא נמשכות לחולשה רגשית.

לקבל עיניים דומעות כי אתה אמיתי מספיק כדי להרגיש רגשות שונה מאשר לבכות ללא שליטה. אם תמשיך יותר מדי זמן היא באופן טבעי תתחיל לחשוב,'הלוואי שהוא יפסיק לבכות עכשיו. הוא מתנהג כמו ילדה. '

להיות האיש החזק שהיא זקוקה לו

אני מקווה שעל ידי מתן התרחישים הנ'ל הצלחתי לענות על שאלתך האם זה בסדר לבכות מול החברה שלך? '

בסופו של דבר, אישה נמשכת לגבר בגלל האופן בו הוא גורם לה להרגיש וככל שהוא חזק יותר (רגשית), כך היא תרגיש טוב יותר סביבו. כשבחור מתנהג בדרכים שגורמות לה להרגיש נשית, מוגנת ומטופלת, היא מרגישה משיכה.

אם מצד שני היא מרגישה שהיא צריכה לסחוב את הרפיון במערכת היחסים כדי לפצות על חולשתו של גבר, היא במקרה הטוב, תתחיל להרגיש לו דמות אם או אחות ובמקרה הרע, היא תתחיל לאבד כבוד ומשיכה בשבילו.

קבל עיניים דומעות אם תרצה, אך ודא שאתה נשאר בשליטה על הרגשות שלך וודא שאתה נשאר 'האיש' במערכת היחסים שלך.