האם זה בסדר שגבר יחמיא לאישה על הופעתה?

האם זה בסדר שגבר יחמיא לאישה על הופעתה?

כן.

אין שום דבר רע להחמיא לאישה על המראה שלה או על היופי שלה. עם זאת, אם המטרה שלך היא להתחיל מערכת יחסים מינית עם אישה, יש כלל כללי שעליך לנהוג כשאתה נותן לה מחמאה.

חוק כללי: תגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך לפני שתתן לה מחמאה על האטרקטיביות שלה.

אתה יכול לשבור את הכלל הזה אם אתה רוצה, אבל כדי להבטיח שהדברים יזרמו בצורה חלקה כאשר אתה מתקשר עם אישה שאתה מתכוון לקיים איתה קשר מיני, אתה תמיד צריך להתחיל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך קודם.

לדוגמא: אם אתה מתקשר עם אישה בצורה לא מושכת (למשל) להיות נחמד מדי , מרגיש עצבני או מאוים ממנה וכו '), אז המחמאה שלך לא תהיה חשובה לה מאוד.

אם היא לא מרגישה נמשכת אליך, מדוע שיהיה לה אכפת שתמצא אותה מושכת?אישה רוצה להיות עם בחור שגם היא מרגישה שהוא נמשך אליו. לכן, אם אתה מחמאה לאישה לפני שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך, היא בדרך כלל תניח שאתה רק נותן לה מחמאה מכיוון שאתה מקווה להרשים אותה ולגרום לה לחבב אותך.

אם היא תביא ממך את הרושם הזה, זה כמעט תמיד יגרום לה לשחק קשה להשיג מכאן ואילך. כדי למנוע מאישה לשחק קשה כדי להגיע איתך, מה שאתה צריך לעשות זה לגרום לה להרגיש נמשכת אליך קודם. ברגע שהיא תרגיש נמשכת אליך, היא תקבל בברכה את המחמאה שלך ותראה אותך בתור בחור מקסים.

משיכה + מחמאה = מקסימה

משיכה + מחמאה = מקסימה

מַקסִים (תוֹאַר): נעים, מענג.
קסם (שֵׁם עֶצֶם): כוח של נעים או משיכה באמצעות אישיות או יופי.

כשאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך ואז נותן לה מחמאה על הופעתה, היא דווקא רואה בך מקסימה. אתה לא רק גורם לה להרגיש את עקצוץ המשיכה המינית, אלא אתה גם בחור אוהב שלא מפחד להביע את המשיכה וההערכה כלפיה. לאישה זה כמו להכות בקופת היכרויות.

עם זאת, אם אתה רק נחמד, נייטרלי או ידידותי לאישה ואז תתן לה מחמאה, היא בדרך כלל רק תראה בזה מחווה נחמדה ותודה לך על זה בצורה ידידותית. לכן, במקום לנסות להיות חברה שלה או להיראות כגבר נחמד וטוב שרק רוצה לדבר איתה, דאג שתתחיל את הדברים על ידי כך שהיא תרגיש שהיא נמשכת אליך מינית.

זכרו תמיד: משיכה ראשונה וכל השאר אחר כך.

לגרום לה להרגיש נמשכת ואז לתת לה מחמאה

על ידי התחלה עם משיכה מינית (כלומר לגרום לה להרגיש נמשכת לביטחון שלך, לגבריות, לאווירה, לסגנון השיחה, לטון הקול וכו ') ואז לתת לה מחמאה, אתה מאפשר לה לחוות את מה שהיא קיוותה למצוא בגבר. (כלומר לפגוש גבר שהיא נמשכת אליו וגם הוא בחור נהדר).

למחמאה שלך יש הרבה יותר משמעות וערך כי היא נמשכת גם אליך. היא מרגישה ברת מזל שבחור שהיא מרגישה שהוא נמשך אליו גם מוצא אותה מושכת.

מחמיא לה מבלי לגרום לה תחילה להיות מושך

מחמיא לאישה מבלי לגרום לה להרגיש נמשכת תחילה

את רוב הבחורים בעולם הזה מעולם לא לימדו כיצד למשוך נשים.

למעשה, רוב הבחורים עוברים את החיים במחשבה שהדרך היחידה למשוך נשים היא עם מראה, כסף, גובה ומעמד חברתי. זה פחות או יותר כל מה שאנו מתבשרים על ידי התקשורת ועל ידי חברים ששטפו את המוח גם על ידי התקשורת.

רוב הבחורים (פעם הייתי אחד מאותם חבר'ה) אפילו לא מודעים לכך שסוגי המשיכה האינטנסיביים ביותר שאישה יכולה להרגיש, קורים כשהיא מתקשרת עם בחור. במילים אחרות, האישה מרגישה נמשכת לביטחון שלו, לאישיות, לסגנון השיחה ולאופן בו הוא מתנהג במהלך האינטראקציה.

חבר'ה שלא יודעים למשוך אישה במהלך אינטראקציה ינסו לפעמים לפצות יתר במחמאות נוספות כדי לפצות על חוסר היכולת שלהם לגרום לנשים להתעניין. מכיוון שהם לא הצליחו לגרום לנשים להרגיש נמשכות למראה שלהן, הן ינסו לגרום לנשים 'לחבב' אותן (לא להרגיש נמשכות אליהן מינית) על היותן בחור נחמד או בחור ממש טוב עבורה.

שיהיה ברור ...

אין שום דבר רע בלהיות אדם טוב. למעשה, אני ממליץ עליו. מה שאני מלמד כאן ב'האיש המודרני 'הוא על היותו בחור טוב אלפא זכר, או על מה שנשים מכנות' גבר אמיתי '. אז שיהיה ברור שאני לא אומר שאתה לא צריך להיות טוב לנשים.

מה שאני אומר זה שלהיות ממש נחמד לאישה, לצחוק מכל הבדיחות שלה ובעצם לנסות להראות לה שאתה גבר טוב זה לא מה שגורם לה להרגיש משיכה מינית.

להיות ממש נחמד אליה עשוי לגרום לה לחבב אותך כידיד ולשאול אותך דברים כמו,'למה אין לך חברה? אתה בחור כל כך נחמד. אני מופתע שאתה רווק! 'או לומר,'אל תדאגי ... תמצא בחורה נהדרת יום אחד והיא תהיה בר מזל שיש לך.'עם זאת, אתה דווקא אוהב את HER ונראה שהיא לא מעוניינת.

כשזה קורה לך, מה חסר מרכיב המפתח של משיכה מינית.

ככל הנראה אתה עושה עבודה נהדרת בלהיות בחור חביב ואתה כנראה גבר טוב וישר, אך אם לא הצלחת לבחור את בחירת הנשים שלך, פשוט שכחת לכלול את החשובים ביותר דבר שצריך לקרות כשאתה הראשון פוגש אישה. מה זה הדבר הזה?

משיכה מינית.

... והרבה מזה.

כגבר, אתה צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית ואז לבנות על המשיכה הזו. הדרכים הקלות ביותר לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מבוססות על מה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתה. צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

אם אתה לא מפעיל באופן פעיל רגשות של משיכה מינית אצל אישה, היא תאבד עניין לדבר איתך בתוך דקות או שהיא עשויה אפילו לדחות אותך מיד.

מראה יכול למשוך נשים, אך רוב הנשים (לא כולן) חשובות יותר כיצד הבחור גורם לה להרגיש במהלך אינטראקציה. כגבר, אתה לא יכול לסמוך על המראה שלך, על העבודה שלך או על דברים חיצוניים אחרים כדי להחזיק את המשיכה והעניין של אישה.

המשיכה של האישה לגבר מבוססת כמעט תמיד על אישיותו, התנהגותו וסגנון התקשורת שלו. היא מרימה את הדברים במהלך אינטראקציה, אז אל תצפה מנשים לגשת אליך ולהגיד,'וואו! חולצה יפה. רוצה לקיים יחסי מין? 'אוֹ'היי ... אממ ... יש לך שרירים יפים ... האם אוכל להשיג את המספר שלך?'

רוב הנשים יסתכלו על מה שאתה אומר ועושה במהלך אינטראקציה. או שתדע איך למשוך אותה או שלא. זה פשוט כמו זה.

אם אתה לא גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך כשאתה פוגש אותה, אז אין שום ערך אמיתי לתת לה מחמאות על שום דבר. בטח, היא תעריך אותם ונתן מחמאות בדבר נחמד לעשות, אבל להחמיא לה לא יגרום לה לחשוב,'אתה יודע מה? הוא כזה בחור נהדר. אני חייב לצאת איתו לדייט! '

כדי לגרום לאישה לרצות לצאת איתך או לקיים איתך יחסי מין, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית.

המשיכה באה קודם וכל השאר קורה אחרי זה.

אתה לא מאבד את הכוח שלך אם אתה נותן לאישה מחמאה

אתה לא

תוכלו למצוא הרבה עצות חובבים ברשת שמציעות לכם 'לאבד את כוחכם' אם תחמיאו לאישה.

עם זאת, הנה עצות המומחים שלי בנושא זה ...

כגבר, אתה לעולם לא מאבד את כוחך אלא אם כן תחליט שאיבדת אותו. זה חל כשאתה מדבר עם נשים ועם כל מי שאתה פוגש בחיים.

מבחינת מחמאות לנשים, מה שאתה צריך להבין זה שאין שום דבר רע בלהיות בחור מקסים ואוהב. למעשה, זה דבר טוב להיות כזה. אנשים אוהבים ומכבדים בחורים בטוחים ומקסימים שלא מפחדים לאהוב אחרים.

אתה יכול לתת לאישה מחמאה על כל דבר וזה לא גורם לך לאבד שום כוח.

אתה עדיין האיש.

בחור מקסים

אתה זה שמחליט למי יש את הכוח. אם אתה מרגיש שהיא חזקה או בעלת ערך ממך, אז כן - היא כן. עם זאת, אם אתה שומר על תחושת הכבוד העצמי שלך, אינך מאבד שום כוח. זה לא אומר שאתה צריך להניח אותה או לחשוב שהיא תחתך. כל שעליך לעשות הוא לאהוב ולקבל אותה על מי שהיא ולהתייחס אליה כשווה ערך.

'אף אחד לא יכול לגרום לך להרגיש נחותים ללא הסכמתך.'אלינור רוזוולט (הגברת הראשונה לשעבר של ארצות הברית), 1884-1962.

הפעם היחידה בה 'תאבד את כוחך' באינטראקציה עם אישה (או עם מישהו לצורך העניין) היא כאשר תחליט שאיבדת כוח.

לדוגמא: דמיין שאתה מדבר עם אישה מושכת.

אתה מסתכל עליה ונפגע מהיופי שלה. אתה מרגיש כל כך נמשך אליה ומיד רוצה להיות איתה. כשאתה מתמקד במשיכה שלך אליה, אתה פתאום מתחיל להרגיש שהיא הרבה יותר יקרה ממך. בראש שלך, אתה מקווה בסתר שתוכל לגרום לה לחבב אותך מספיק כדי לתת לך הזדמנות איתה.

בניסיון לגרום לה 'לחבב' אותך כאדם (במקום לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית), אתה נותן לה המון מחמאות ומקווה לזכות בה. בסתר, אתה מרגיש שאתה לא מספיק טוב בשבילה ושיש לה את הכוח בדינמיקה ביניכם.

במקרה כזה, כן - יהיה לה הכוח, אבל זה רק בגלל שהחלטת לתת לה את זה. היא לא מחזיקה בכוח; נתת לה את זה. היא לא לקחה את זה ממך; אוטומטית הצעת לה אותה על ידי כך שאתה מסתכל אליה כעל יותר חזק ויקר ממך.

עשית את זה.

לא היא.

נתת את הכוח שלך והיא בשמחה לקחה את זה כפרס על כך שאתה מרגיש שאתה נמשך. אז היא חשה בכך והרגישה שהיא כנראה טובה מדי בשבילך. אז היא החלה בסתר לקוות שהיא תפגוש בחור שהיא מרגישה בר מזל להיות איתו.

אל תפחד להביע אהבה והערכה

כשאפשר לתת לאישה מחמאה בצורה בטוחה, גברית ואוהבת ללא חת, זה ממש מרשים אותה. היא מביטה בך כבחור יקר ערך שמאמין בעצמו ובעל ביטחון ואומץ לאהוב ולהעריך אותה ללא חשש או היסוס.

בחורים רבים חוששים להביע אהבה מתוך פחד שידחו אותה. קרוב לוודאי שהם ניסו להביע אהבה לנשים בעבר, אך עשו את הטעות בכך לפני שבכלל גרמו לה להרגיש נמשכת אליהן.

לאחר שנפסלו על ידי נשים, חלק מהבחורים בסופו של דבר מרגישים מרירים. הם אולי אפילו יתחילו להאמין שנשים משוגעות ורוצות רק ילדים רעים שמתייחסים אליהם. עם זאת, ככה זה לא עובד. היא פשוט רוצה להרגיש קודם כל נמשכת אליך.

לכן, תגרום לה להרגיש נמשכת אליך ולהביע ללא פחד את אהבתך והערכתך אליה. היו חזקים מספיק כדי להראות לה קצת אהבה והערכה, מבלי שתצטרכו להפיל אותה. בכך שאתה מחמיא לה אתה לא נותן לה את הכוח שלך. אתה פשוט בחור בטוח ומקסים שרואה בה בן אנוש יפה שראוי למחמאה.

אף אחד לא מאבד כוח. אף אחד לא צובר כוח. זה רק חילופי אהבה.

שתי דוגמאות למחמאות שאני אוהב להשתמש בהן

הסוג הראשון של מחמאה שאני אוהבת לתת הוא על משיכה מינית של אישה אלי. אני מוסיף גם את העובדה שאני מחבב אותה, רק כדי להבהיר את הדברים בינינו.

זו מחמאה שקשה לך להשתמש בה אם אינך רגיל להיות כזה כנה כלפי נשים, או אם אתה חושב שנשים יגיבו בצורה שלילית למחמאות מיניות כמו בסרטים, קליפים ותוכניות טלוויזיה.

הנה איך נשים מגיבות לעיתים קרובות למחמאות בסרטים, דרמות טלוויזיה וקליפים כדי לבדר את הקהל ...

אישה סטירה לגבר על שנתנה לה מחמאה

ובכל זאת, בחיים האמיתיים ...

גבר שנותן מחמאה לאישה לאחר שגורם לה להרגיש נמשכת

כל עוד אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך FIRST, היא תקבל בברכה את המחמאה המינית. עם זאת, אם אתה אומר משהו מיני תוך שהוא מתנהג בצורה לא אטרקטיבית (למשל להיות עצבני סביבה, להרגיש מאוים, להיות נחמד במיוחד בתקווה להרשים אותה, להציב אותה מעליך מבחינת דומיננטיות וכו '), אז אישה בדרך כלל מגיבים לזה בצורה שלילית.

כדי להצליח עם נשים, אתה צריך לדעת לגרום להן להרגיש נמשכות אליך. זה חל על איסוף נשים למין או מערכות יחסים וזה חל גם על הימצאות במערכות יחסים. שמירה על הניצוץ בחיים במערכת יחסים מחייבת אותך לדעת כיצד לגרום לאישה להרגיש נמשכת לאופן שבו אתה מתקשר איתה.

בלי מיומנות להצליח לעורר תחושות של משיכה מינית בתוך אישה, אתה בעצם משאיר את עצמך פתוח לדחייה או השלכה. זה פשוט איך זה עובד. אתה צריך לדעת לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך. זו אחת הכישורים החשובים, המהותיים והיסודיים ביותר שכל אדם צריך שיהיה לו בחיים.

אוקיי, אז עכשיו, לאחר שהבהרתי זאת, הנה הדוגמה הראשונה כיצד להחמיא לאישה ...

אחרי שגרמת לאישה להרגיש נמשכת אליך בתחילת האינטראקציה ודיברת איתה בין 10 שניות לכמה דקות, חייך אליה בצורה בטוחה ואומר לה שאתה מוצא אותה בסקסית . לא יפה, לא יפה, אבל סקסי.

זריז לה מבט מהיר למעלה ולמטה באופן מזדמן ובטוח ואז תחייך ותגיד,'אתה סקסי. אני מחבב אותך.'

אם גרמת לה להרגיש מספיק משיכה עבורך בתחילת האינטראקציה, היא תחייך ותאהב את המחמאה. היא תעריך את העובדה שאתה כל כך מקודם וישר כלפיה, במקום להעמיד פנים שהיא מחבבת אותה רק כחברה או מתיימרת להיות בחור נחמד תמים שלא מעוניין במין.

כשהיא יודעת שאתה מוצא אותה סקסית, היא לא צריכה לדאוג שתידחה על ידך או תבזבז זמן בניסיון לעבוד אם אתה אוהב אותה. היא מרגישה נמשכת אליך ועכשיו הבהרת לחלוטין שאתה מרגיש נמשך אליה.

ברגע שזה ברור בינך לבינה, כבר אין צורך במשחקים. אתם יכולים לחייך זה לזה ולקבל הבנה פרטית שתקיים יחסי מין בקרוב. בין אם זה קורה באותו הלילה, בדייט הראשון או אחרי כמה דייטים, גם אתה וגם היא יודעים שזה בעניין וזה יקרה די מהר.

כשאתה גורם לאישה להרגיש נמשכת ונותן לה מחמאה כזו, היא בעצם רואה בך בחור מקסים שיש לה מזל שהוא מתקשר איתו. היא יודעת של 99% מהבחורים שהיא פוגשת אין את היכולת להדליק אותה ולהבהיר את כוונותיהם כמו שיש לך פשוט.

זה ממש כמו משב רוח רענן לאישה. זה גורם לתהליך המפגש אתכם להרגיש הרבה יותר אמיתי, פתוח ומרגש.

המחמאה השנייה שאני אוהבת לתת היא על האינטליגנציה והיופי של האישה.

לדוגמא: אם אתה מדבר עם אישה מושכת והיא אומרת שהיא עובדת כמנהלת חשבונות, אתה יכול לחייך ולהגיד,'הו וואו. אז אתה חכם ויפה. פגעתי בקופה. ”

באמירה זו אתה מודיע לה שאתה מוצא אותה מושכת ואתה גם נותן לה מחמאה על היותה אינטליגנטית.

דרך אגב…

האמירה ש'הכנסת את הקופה 'אינה נותנת לה את הכוח, ואין זה אומר שההצעה שעתה תנסה נואשות לאסוף אותה. אתה פשוט בחור בטוח, מקסים, אוהב ואומר מה אתה מרגיש כרגע בלי שום פחד.

בכך שהיא נותנת לה מחמאה נדיבה כל כך על יופיה ואינטליגנציה שלה, אין זה אומר שעכשיו אתה חושב שאתה תחתיה או שהיא הפרס שזוכה. אתה פשוט בחור מקסים ואוהב. זה לא משהו רציני מזה ... אלא אם כן אתה חושב שזה כן.

תאמין לי, אהבה היא לא משהו לפחד ממנו. כל עוד אתה מביע אהבה והערכה בצורה מושכת, נשים ינהרו אליך. הם יעריכו את המחמאות שלך ויראו בך בחור מקסים.

אז, מעכשיו ...

אם מישהו אומר לך שזה לא בסדר להחמיא לאישה, עכשיו אתה יודע מה התשובה הנכונה. שיידעו לא לפחד כל כך מאהבה. שיידעו שאף אחד לא יכול לקחת את כוחם אלא אם כן ייתן להם את זה.

קדימה והחמיא לאישה כמה שתרצי, אבל רק וודא שאתה גם גורם לה להרגיש נמשך אליך. אם היא לא מרגישה נמשכת אליך, המחמאות שלך בדרך כלל יראו רק כמחווה נחמדה וידידותית.