האם זה בסדר לתת לחברה שלך להיות חברים בחורים?

האם זה בסדר לתת לחברה שלך להיות חברים בחורים?

במהלך השנים קיבלנו אלפי שאלות מחבר'ה על נשים ודייטים. שאלה נפוצה שנשאל היא: האם זה בסדר לתת לחברה שלך להיות חברים בחורים?

התשובה היא: זה תלוי.

אם חברה שלך היא אישה בעלת אופי טוב שהיא נאמנה ואמינה, אז בסדר. קיום חברים, נשים וגברים, מחוץ למערכת היחסים הוא נורמלי למדי ושכיח אצל זוגות רבים.

עם זאת, אם היא נתנה לך סיבה לפקפק בנאמנותה, אם בעבר היא בגדה בך או אם היא יוצאת לעתים קרובות בלעדיך עם החברים האלה, יכול להיות שיש בעיה בסיסית במערכת היחסים שלך.

באופן כללי, אם אישה אוהבת אותך, מעריצה אותך ומכבד אותך כגבר שלה, היא תעדיף לבלות את רוב זמנה איתך מאשר עם גברים אחרים; גם אם הם 'רק חברים'.

חברה מסתובבת עם חברים בחוריםכמובן שזו התשובה הפשוטה. עם זאת, כדי לענות בצורה הטובה ביותר האם זה בסדר לתת לחברה שלך חברים בחורים, חשוב לבחון מאיפה השאלה. בעיקרון, כשבחור מודאג מכך שלחברה שלו יש חברים של בחורים, זה בדרך כלל מסתכם ב -2 סיבות עיקריות:

  1. הוא מרגיש קנאי וחוסר ביטחון.
  2. הוא שם לב שהקשר כבר לא היה כמו שהיה והוא חושש שהיא תיפרד ממנו.

לגלות מה באמת קורה בזוגיות שלך

אם חברה שלך עם חברים גברים מפריעה לך מספיק לשאול,'האם זה בסדר לתת לחברה שלך חברים בחורים,'אז כנראה שיש לך סיבה לדאגה. לא בגלל שזה אומר שהיא הולכת לרמות אותך איתם, אלא בגלל שאתה מרגיש לא בטוח לגבי זה.

בעיקרו של דבר, להיות קנאי וחסר ביטחון בזוגיות מוביל להתנהגויות שליליות, כמו להיות נזקק ודביק, מה שעלול להוביל לבעיות בקשר. האמת היא שנשים לא רוצות להיתקע במערכת יחסים עם בחור נצמד או נזקק. למה? מכיוון שסוג זה של התנהגות יכול לאותת על סיבות בסיסיות עמוקות יותר כגון:

1. להפוך את חברתו למטרתו בחיים.

כאשר בחור חסר מטרה בחיים, לעתים קרובות הוא עושה את הטעות בכך שהוא הופך את חברתו ל'להיות הכל ולכל סוף 'כביכול. הוא ישתמש במערכת היחסים כדי להסתתר מהעולם במקום לעלות ברמות החיים כדי להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.

דוגמה נפוצה לכך היא בחור שאומר,“החברה שלי היא כל חיי. אני עושה הכל רק בשבילה, 'ומי שלא רק מפסיק לעשות לעצמו יעדים, אלא אפילו מפסיק לבלות עם חבריו או לעשות כל דבר בלעדיה.

כן, אישה רוצה להיות עם גבר שאוהב אותה ומעריץ אותה, אבל היא גם רוצה לדעת שיש לו תוכנית לחייו ולעתידו (ובתקווה העתיד שלה איתו).

אם בחור משתמש במערכת היחסים שלו כדי להסתתר מאחור כדי שלא יצטרך להתמודד עם החיים, היא תרגיש כבויה ותסתכל באופן אינסטינקטיבי לחבר'ה אחרים (אפילו בדמות חברים של בחורים) כדי לחוות איך זה מרגיש להיות עם גבר אמיתי.

2. חוסר ביטחון לגבי ערכו מבחינתה.

חבר'ה שמבזבזים את כל זמנם בדאגה לכל בחור שמדבר או אפילו מסתכל על חברתם כי הם חוששים שהם יגנבו אותה, רק יעשו זאת כי הם לא מאמינים שהם בעלי ערך עבורה כמוה להם.

החבר'ה האלה בדרך כלל מרגישים 'ברי מזל' שהם חטפו אותה כי במציאות הם לא מאוד בטוחים בעצמם וביכולתם למשוך אישה אחרת אם היא זורקת אותם.

זכרו: נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות מחולשה. לכן, אם אתה טיפוס הבחור שרואה כל גבר אחר (אפילו חבריו הבחור) כמתחרה שלך, אז זה למעשה יבטל אותה ממך ואף ידחוף אותה לקראת תפיסתם של הבחורים האחרים האלה כמושכים יותר עבורה ממה שהם באמת כאלה.

היא תתחיל לתהות אם אתה באמת זכר האלפא שחשבה שאתה והיא תתחיל להסתכל על בחורים אחרים כטובים ממך.

3. חוסר אמון.

כפי שציינתי קודם, אלא אם כן יש סיבה טובה מאוד לכך שבחור לא סומך על חברתו סביב חבר'ה אחרים (כי היא בגדה בו), כל הזמן שהוא חסר אמון בה רק מדגיש את חוסר הביטחון שלו בעצמו כגבר שיכול לתת לאשתו מה שהיא צריכה כדי להישאר נאמן לו.

לעולם אינך יכול באמת לסמוך על אישה ב 100%. עם זאת, כדי לקיים מערכת יחסים בריאה ומוצלחת עם אישה, אתה צריך לתת לה את האמון הזה.

זה לא אומר שמובטח לך שהיא לא תסגיר את האמון הזה ושאתה לא בסופו של דבר תרגיש פגוע ומאוכזב, אבל אם אתה לא נותן לה את אמונך במלואו, בסופו של דבר תיפול בפח להתנהג כמו בחור חלש, דבוק וחסר ביטחון, חסר ביטחון.

כל אלה יסתיימו הורסת את המשיכה, האהבה והכבוד אליך כגבר. ובסופו של דבר - היא תשבור לך את האמון ותזרוק אותך על סוג הגבר שלא מרגיש מאוים על ידי חבר'ה אחרים כי הוא יודע שהוא מספיק טוב בשבילה.

לפעמים איפה שיש עשן יש אש

לפעמים כשבחור שואל,'האם זה בסדר לתת לחברה שלך חברים בחורים,'זה בגלל שזה רק עוד דבר אחד במערכת היחסים שמטריד אותו. אם אתה מודאג מחברי הבחור של חברה שלך, יכול להיות שהבחנת בסימנים אחרים שמעידים שהיא אולי תרצה להיפרד ממך?

האם כל אחד מהסימנים הללו מצלצל בפעמוני אזהרה?

  • האם היא מתעקשת לצאת כל הזמן עם חברותיה הבחור?
  • האם היא מבלה יותר זמן עם חברותיה מאשר איתך?
  • האם היא מתחפשת בצורה אטרקטיבית יותר כשהיא יוצאת עם חברותיה מאשר איתה?
  • האם היא נמנעת מתקשורת איתך (באמצעות שיחת טלפון או הודעת טקסט) כשהיא יוצאת עם חברותיה?
  • האם היא הפסיקה להיות חיבה אליך והאם אתה עדיין מקיים יחסי מין באופן קבוע?
  • האם היא מעדיפה לצאת למועדונים עם חברותיה ולא תהיה לך בסביבה?

תשובה חיובית לכל השאלות האלה או לחלק מהן יכולה להיות שהחברה שלך כבר לא מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתך, ולכן היא מחפשת גברים אחרים (אפילו חברים בחורים) כדי לגרום לה להרגיש טוב עם עצמה.

כשתרגיש טוב עם עצמך אתה תרגיש טוב עם הקשר שלך

בסופו של דבר, זה משנה רק אם זה בסדר לתת לחברה שלך חברים בחורים אם אתה לא מרגיש מספיק בטוח בעצמך כדי לשמור על המשיכה שלה אליך כגבר שלה.

אם אתה מרגיש שאתה יכול להשתמש בעזרה כלשהי בהתגברות על חוסר הביטחון שלך ובניית מערכת יחסים חזקה ואוהבת עוד יותר ומגשימה רגשית ומינית, אנו יכולים לעזור לך. התוכניות שלנו כבר שינו את חייהם של אלפי גברים מרחבי העולם ואנחנו בטוחים שהם יכולים לעזור גם לכם.