האם ניתן לגרום לחברתי לשעבר לשנות את דעתה לגבי?

האם ניתן לגרום לחברתי לשעבר לשנות את דעתה לגבי?

אם אתה שואל,'האם ניתן לגרום לחברתי לשעבר לשנות את דעתה לגבי?'התשובה היא כן.

עם זאת, חשוב שתבין שאתה לא יכול לשנות את דעתה על ידי שיחה איתה על הזוגיות, אמירה לה כמה שינית או מנסה לגרום לה להבין שהיא תתחרט על כך בהמשך.

כדי לגרום לה לשנות את דעתה, עליך לשנות את הדרך בה אתה גורם לה להרגיש.

עליכם להתמקד בהרגשת רגשות רצויים (למשל כבוד, משיכה ואהבה) שימשכו אותה אליכם, במקום לגרום לה להרגיש רגשות לא רצויים (למשל טינה, גועל, שנאה).

לדוגמה:

  • האם לאחרונה כיבית אותה במהלך שיחות על ידי חוסר ביטחון?
  • האם היא מרגישה שהיא הדומיננטית יותר במערכת היחסים ושהיא כבר לא יכולה להביט אליך ולכבד אותך?
  • האם היא תצליח להשיג את סוג חווית המשיכה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים אם היא תחזור איתך? (למשל האקס שלך אולי ירצה שתהיה קצת יותר כדורית, אבל אתה פשוט נחמד מדי. היא אולי גם תרצה שתתלוצץ איתה יותר, אבל אתה רציני ורגיש מדי לגבי הדברים כל הזמן).

אם האקס שלך אומר כרגע דברים כמו,'אתה צריך לקבל שזה באמת נגמר בינינו. אני לא הולך לשנות את דעתי לגביך, 'זה אומר שהדרך בה אתה נתקל בה עכשיו עדיין גורמת לה להרגיש כמו שהיא הרגישה כשהיא נפרדה ממך (למשל חוסר כבוד ומשיכה, כעס, אכזבה).לכן, אם אתה רוצה לשנות את דעתה של חברה לשעבר שלך לחזור איתך, אתה צריך להראות לה שעברת מעבר לרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

אתה יכול לעשות זאת פשוט על ידי ביצוע שינויים ושיפורים בדרך שבה אתה מדבר איתה ואינטראקציה איתה.

כשאתה מתקשר איתה בדרכים שמעוררות את רגשותיה אליך שוב, יתאפשר לגרום לחברתה לשעבר לשנות את דעתה לגביך מכיוון שהיא מרגישה כעת פתוחה יותר כלפיך.

עם זאת, אם אתה ממשיך להתנהג באותן דרכים שהתנהגת לפני הפרידה ממנה (למשל להיות חסר ביטחון, לתת לה לדחוף אותך או לשלוט בך, תמיד לנסות לדון בקשר או ברגשות שלך) היא פשוט תמשיך לומר,'מצטער, אבל זה נגמר בינינו. אני לא מרגיש כמוך. '

4 דברים שלא ישנו את דעתה

4 דברים שניצחו

בשלב זה של תהליך הגב לשעבר, קרוב לוודאי שחברתך ניתקה את עצמה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלך אליך, כך שכמעט כל דבר שתגיד ותעשה יתפס על ידה באור שלילי, או חיובי. .

אל תדאגי אם כי; מצבה הנפשי השלילי הנוכחי אינו קבוע.

כאשר תביא אותה באופן פעיל להתחבר מחדש לתחושותיה, היא תפסיק לחשוב עליך בצורה כל כך שלילית.

פתאום היא תתחיל לחשוב,'המממ ... האקס שלי השתנה עכשיו. זה שונה. מעניין אם הדברים היו שונים בינינו אם נחזור שוב להיות ביחד? '

מצד שני, אם אתה מתקשר איתה בדרכים שמכבות אותה (למשל, תמיד מנסה לדון בקשר וברגשות שלך למרות שלא גרמת לה להתחבר מחדש לתחושותיה תחילה), היא ככל הנראה תמשיך לומר שהיא לא מעוניין.

לכן, אם אתה רוצה לשנות את דעתך של החברה לשעבר לגביך, הנה 4 טעויות נפוצות להימנע מלעשות:

1. לתת לה סיבות אינסופיות מדוע כדאי לשמור את הקשר.

למה יכול

כאשר בחור עדיין אוהב את האקסית שלו, הוא בדרך כלל ינסה כמעט כל דבר כדי להחזיר אותה, כולל לתת לה רשימה של סיבות אינסופיות לכך שמערכת היחסים שלהם שווה לשמור.

לדוגמא: בחור יכול לומר משהו כמו,'אני יודע שהתבלבלתי, אבל היו לנו כל כך הרבה תקופות טובות ביחד, נכון? איך אתה יכול לשכוח את זה עכשיו? התקופות הרעות אינן עולות על התקופות הנהדרות שחלקנו, 'אוֹ'אני עדיין רוצה להיות איתך. האם זה לא נחשב למשהו? אם אי פעם אהבת אותי לפחות היית נותן לי הזדמנות להמציא לך דברים. אהבה לא אמורה להיזרק ככה ”אוֹ,'המשפחה והחברים שלך היו אוהבים אותי באמת. אני יודע שהתבלבלתי, אבל אני עדיין הבחור הנהדר שמוצא חן בעיניהם במקור. רק תן לי הזדמנות להוכיח לך את זה. '

עם זאת, אף על פי שדבריו נכונים, כאשר אישה התנתקה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה לבחור, היא בדרך כלל תתמקד רק בשליליות שיעזרו לעצמה לעבור ממנו.

לדוגמא: אם בחור (שהפך נזקק, חסר ביטחון ושולט במערכת היחסים) מנסה לנמק עם חברתו לשעבר באומרו משהו כמו,'זכור את כל הפעמים בהן הסתגרנו בדירתי במשך כל סוף השבוע וצפינו בסרטים, דיברנו והתעלסנו,'היא יכולה לסובב את זה בקלות ולהפוך אותה לשלילית.

היא אולי תחשוב,'כֵּן! הייתי צריך להבין אז עד כמה באמת היית נזקק וחסר ביטחון. סימני האזהרה היו שם בהתחלה כשאחרי שנה של ביחד, נטשת את כל החברים שלך, ויתרת על המשך הקריירה שלך ורק רצית לבלות איתי את כל זמנך. אין סיכוי! אני לא רוצה בחור כזה. אני רוצה שגבר שחי חיים מאוזנים וקם כדי להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו, ולא להסתתר מהעולם שמאחוריי ומערכת יחסים. אם הייתי יודע לאיזה סוג חבר דביק, נזקק ושולט אתה הופך בסופו של דבר, הייתי חוסך לעצמי את הכאב להתאהב בך ולהצטרך לעבור את הפרידה הזו. '

הוא אולי ימשיך ויאמר,'אני אוהב אותך כל כך. אעשה הכל בשבילך. האם אין זו סיבה מספקת בכדי לתת לי הזדמנות נוספת? '

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהיא ראתה את הצד הנזקק, חסר הביטחון והשולט בו והיא יודעת שהוא אפילו לא שינה.

אם היא נותנת לו הזדמנות נוספת על סמך הסיבות שלו, היא חוששת שהוא בסופו של דבר יהפוך לאותו חבר שליטה ישן שהיה בעבר.

לכן, אם אתה רוצה לשנות את דעתך של חברה שלך לגביך, ודא שאתה משנה באופן פעיל את תפיסתה השלילית כלפייך, אחרת היא לא מתכוונת לדאוג לסיבות שלך מדוע אתה חושב שאתה והיא צריכים להישאר ביחד.

כשאתה מפעיל רגשות חיוביים ורצויים בתוכה המבוססים על הדרך החדשה שבה אתה מדבר איתה ומתקשר איתה, היא תשנה את דעתה לגבייך מבלי שתצטרך לשכנע אותה.

אז היא תראה בעצמה שהקשר שווה לשמור, או לפחות לתת קצת יותר סיכוי לראות איך זה הולך.

2. לומר לה כמה אכפת לך ממנה וכמה היא מתכוונת לך.

אבל ... אתה העולם שלי!

לפעמים, בחור עושה את הטעות לחשוב שאם הוא יגיד לחברתו לשעבר כמה הוא עדיין אוהב אותה, זה יגרום לה לשנות את דעתה לגבי חזרה לחזור להיות יחד.

למרות שזה נוטה לעבוד בסרטים הוליוודיים ובסיטקציות טלוויזיה, זה לא עובד על רוב הנשים בחיים האמיתיים.

למה?

כשאישה התנתקה מהרגשות שלה כלפי החבר לשעבר והיא אומרת משהו כמו, “כל כך אכפת לי ממך. אתה מתכוון לעולם בשבילי. אני לא רוצה לדמיין עתיד בלעדיך בו. אתה לא יכול לראות שנועדנו להיות ביחד? 'היא לא תהיה אכפת לו שכל כך אכפת לו ממנה.

היא אולי אפילו חושבת,'אז מה? למי אכפת אם אתה עדיין אוהב אותי? אתה פגעת בי. לא אכפת לי שעדיין יש לך רגשות כלפיי. אני ממשיך הלאה. '

אם אישה תופסת כרגע את האקס שלה בצורה שלילית, היא לא תוכל להתחבר מחדש לאהבה שבלבה עד שהוא יגרום לה באופן פעיל לחוש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליו.

אז במקום לבזבז זמן רב לספר לחברתיך לשעבר כמה היא מתכוונת עבורך, התמקד במקום להשתמש בכל אינטראקציה שיש לך איתה (למשל באמצעות הודעת טקסט, דואר אלקטרוני, מדיה חברתית, בשיחת טלפון או באופן אישי ) כהזדמנות למשוך אותה מחדש ולהראות לה שחלפת על פני הרמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך.

לדוגמא: אם אישה נפרדה מבחור בגלל שהוא היה חסר ביטחון ונאחז מדי, הוא צריך להישאר בטוח ובטוח בעצמו כשהוא מתקשר איתה, ללא קשר למידת היחס שלה כלפיו.

אם היא בודקת אותו באמירת דברים כמו,'זה נגמר בינינו. אני רואה מישהו אחר עכשיו, 'אוֹ'כל כך כיף להיות רווק. חגגתי כל סוף שבוע עם החברים שלי, ”במקום להגיב על ידי עצבנות או תחושת איום, הבחור צריך להישאר רגוע ונינוח.

הוא עשוי להגיב באומרו,'זה טוב לשמוע. מגיע לך ליהנות, במיוחד אחרי כל הזבל שעברתי עליך 'אוֹ'עדיין אכפת לי ממך, אבל אני שמח שאתה מאושר.'

כשהיא רואה שהוא כבר לא אותו בחור חסר ביטחון ונזקק שנפרדה ממנו, ההגנות שלה מיד מתחילות לרדת.

אישה תבין אז שהוא לא מנסה נואשות להחזיר אותה ולעתים קרובות מתחיל להראות סימני עניין, לראות אם הוא יגיב ויתלהב.

אם הוא נשאר רגוע ולא מתנהג כאילו הוא פשוט זכה בלוטו עכשיו כשהיא מגלה עניין, הכבוד והמשיכה אליו מתחזקים.

למרות שהיא כובתה בעבר על ידו, כעת היא מתחילה לחוש כבוד ומשיכה לאופן שבו הוא מתנהג.

היא מתחילה לתהות,'מה בדיוק קרה כאן? למה אני מרגיש שפתאום אני אוהב אותו שוב? הוא השתנה ... אני אוהב את החדש שלו. אולי עלינו להתחבר בפעם האחרונה לראות איך אני מרגיש. '

לגרום לה לרגשות כלפיך זה מה שצריך לקרות כדי לאפשר לחברה לשעבר לשנות את דעתה לגביך.

לכן, אל תטרחו לומר לה כמה אכפת לכם ממנה, כי זה לא יגרום לה לשנות את דעתה.

כשתגרום לה להתחבר מחדש לרגשי הכבוד והמשיכה אליך, היא תמצא את עצמה נפתחת אליך שוב, גם אם תחילה תנסה להילחם בזה או להסתיר זאת.

3. חושב שאתה יכול לזכות בה בחזרה על ידי להיות נחמד במיוחד אליה.

לרוב, הדרך היחידה בה יכול בחור לגרום לחברתו לשכנע להבין מה היא מפסידה אם היא לא תשנה את דעתה לגביו, היא להיות נחמדה במיוחד אליה (למשל, הוא עושה כל מה שהיא רוצה שהוא יעשה. לעשות, משלם לה חשבונות, קונה לה מתנות יקרות, זמין לה 24/7).

במוחו, הוא מקווה שהיא תתעורר בוקר אחד ותחשוב לעצמה,'הייתי טיפש כזה להיפרד מהאקס שלי. תראי כמה הוא נפלא בעיני. לעולם לא אוכל למצוא עוד בחור שאוהב אותי כמוהו. הוא תמיד דואג לי, מקלקל אותי ועושה מה שאני רוצה. זה בטח אומר שהוא ואני נועדו להיות ביחד ”ואז היא חוזרת בריצה לזרועותיו.

למרבה הצער, החיים הם לא סרט הוליוודי רומנטי ותסריטאי, ובעולם האמיתי, אישה שאיבדה כבוד ומשיכה לבחור, לעתים רחוקות תשנה את דעתה לגביו רק בגלל שהוא נחמד אליה במיוחד.

מטבע הדברים, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה, אבל כשבחור כל כך נואש לרצות אותה והיא יכולה לראות את זה, זה עלול לגרום לה להרגיש שהיא טובה מדי בשבילו.

אם אישה חשה ערך רב יותר מגבר, היא לא יכולה להסתכל אליו ולכבד אותו, מה שגורם לו להראות פחות מושך ומושך אותה.

אישה לא רוצה להיות עם בחור מתוך רחמים או אשמה.

במקום זאת, היא רוצה להרגיש שהיא ברת מזל להיות איתו כי נשים אחרות ישמחו להיות איתו גם.

כידוע, חבר'ה נחמדים שמוצצים לנשים ומנסים להרשים אותם אינם מבוקשים מאוד.

סוג הבחור שנשים הכי אטרקטיביות הוא בחור טוב עם כדורים.

סוג זה של בחור מתייחס לנשים טוב מאוד, אבל הוא לא מוצץ אליהן על ידי ביצוע מעשה בחור נחמד במיוחד.

הוא בטוח, גברי רגשי ויכול להתמודד עם אתגרי החיים, אך הוא לא יהיר או תוקפני.

גברים כאלה הם נדירים מאוד וכשאישה מוצאת כזה, היא לא רוצה להרפות.

עם זאת, חבר'ה נחמדים שמוצצים לנשים הם הרוב מכיוון שלרוב הבחורים אין מושג איך להיות גבר בטוח וגברי מבחינה רגשית שנשים יכולות להרגיש נמשכות אליהן ולהביט בהן ולכבד אותן.

רוב החבר'ה בעולם הזה פשוט מנסים למצוץ לנשים כדי לקבל הזדמנות איתן ונשים שונאות את זה.

זה חל על פגישה עם נשים חדשות, כאשר הם נמצאים במערכת יחסים וכשמגיעים לאקס.

לכן, כדי לגרום לחברה לשעבר לשנות את דעתה לגביך, ודא שאתה לא סופר נחמד אליה עד לנקודה שאתה מוצץ אליה.

תהיה בחור טוב, אבל אל תיתן לה לדחוף אותך מסביב.

4. לחשוב שהוא יכול לזכות בה בחזרה על ידי כל מה שהיא טוענת שהיא צריכה (למשל, היא מבקשת ממנו שייתן לה חודש של מקום כי היא 'זקוקה לזמן', אז הוא עושה את זה ומקווה שזה יעבוד להחזיר אותה ).

לפעמים, כשבחור ממשיך להתקשר לשעבר שלו ולנסות כל מה שהוא יכול לחשוב עליו כדי להחזיר אותה (למשל, מתחנן ומתחנן, מבטיח לשנות, מציע לעשות כל מה שהיא רוצה שהוא יעשה), אישה עשויה לבקש ממנו קצת שטח כדרך לאכזב אותו בקלות.

היא אולי תחשוב לעצמה,'אם אוכל רק לגרום לו להיעלם למשך חודש בערך, אוכל להמשיך עם בחור חדש. בינתיים, אני מקווה שהוא יאבד עניין להחזיר אותי, או שהוא יפגוש מישהו אחר ואני לא אצטרך לסבול את זה שהוא ירים אותי יותר. '

עם זאת, כאשר הבחור נואש להחזיר אותה, הוא עלול לקחת את בקשתה לחודש שטח כסימן לכך שהיא פתוחה לחזור שוב.

הוא עשוי לחשוב,'אולי אם היא תתגעגע אלי במהלך אותו חודש, היא תשנה את דעתה לגביי ותשמח להחזיר אותי כשאפנה אליה אחרי 30 יום.'

עם זאת, לא כך זה עובד כמעט בכל מקרי הגב לשעבר. למה?

אם לאישה אין רגשות כלפי בחור, זמן רב מלבדו בדרך כלל רק יגרום לה לשכוח ממנו מהר עוד יותר.

למעשה, בעוד האקס שלה סופר את 30 הימים בלוח השנה שלו, היא ככל הנראה תמשיך בחייה ואולי אפילו תפגוש בחור אחר ותתאהב בו במקום.

אז גם אם האקס שלך אומר,'אני צריך זמן בנפרד כדי להבין את הדברים,'אוֹ'אני צריך קצת מקום כדי לראות אם עדיין יש לי רגשות כלפייך,'אתה חייב להיות אמון להתמיד ולגרום לה להיפגש איתך, כדי שתוכל למשוך אותה מחדש ולגרום לה להתחבר מחדש לרגשותיה כלפייך.

הכי הרבה מקום שאתה צריך לתת לה (לפני שתפנה אליה ותאם פגישה) הוא 3 עד 7 ימים.

זמן רב מזה הוא בדרך כלל בזבוז זמן מוחלט מכיוון שהוא נותן לה זמן להמשיך ולשכוח ממך.

כדי להחזיר אותה במהירות, עליך להתמקד בהפעלת רגשות הכבוד והמשיכה אליך בכל פעם שאתה מתקשר איתה מעתה ואילך (למשל באמצעות טקסט, מדיה חברתית, דואר אלקטרוני, בטלפון או באופן אישי).

ואז היא תתחיל לתהות,'אני יודע שאמרתי שאני רוצה קצת מקום, אבל אני לא מרגיש שאני צריך את זה יותר. למעשה, אני מתחיל להתגעגע לאקס שלי כשאני לא שומע ממנו. למה אני מרגיש ככה? האם זה סימן שנועדנו להיות ביחד? אולי אני פשוט צריך להדביק אותו שוב ולראות איך אני מרגיש. ”

מאותו הרגע, כל שעליך לעשות הוא להמשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שימשכו אותה, כאשר אתה מנחה אותה בביטחון בחזרה למערכת יחסים איתך.

יחסים ממוחזרים

מערכות יחסים ממוחזרות

בניגוד לעבר, שם פרידה נחשבה לקבועה, בימים אלה זוגות חוזרים יחד כל הזמן.

למעשה, על פי מחקר אמריקני, מספר הזוגות שחוזרים להיות יחדיו לאחר פרידה הוא עד 50%.

כמובן, המספר הזה יהיה הרבה יותר גבוה אם יותר בחורים ישתמשו בעצותי, אבל הנתון הזה צריך לפחות להראות לך שזה אפשרי.

אתה באמת יכול לשנות את דעתה לגביך ולקבל איתה הזדמנות נוספת.

אז אם אתה שואל,'האם ניתן לגרום לחברתי לשעבר לשנות את דעתה לגבי?'התשובה היא כמעט בוודאות, כן.

כל עוד אתה מתמקד בלגרום לה להתחבר מחדש לרגשותיה כלפייך, להחזיר אותה הופך להיות קל.

כשאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, השומר שלה יורד והיא מתחברת שוב לכמה מהתחושות הישנות שלה כלפיך.

ככל שעוברות הדקות בזמן שאתה והיא מדברים, הרגשות שלה חוזרים חזקים מתמיד והיא מרגישה נמשכת מגנטית לחדש ושיפרה אותך, גם אם היא מנסה להסתיר זאת ממך.

כשזה קורה לה, היא באופן טבעי משנה את דעתה לגביך ואת הפרידה כי עכשיו היא מרגישה טוב סביבך שוב.

מבחינתה, לחזור איתך פתאום מרגיש כמו הדבר הנכון לעשות ודבר טוב לעשות.