האם נישואים שווים את זה לגברים?

האם נישואים שווים את זה לגברים?

אחרי שנהניתי מאורח החיים של פלייבוי במשך יותר מעשר שנים וקיימתי יחסי מין עם יותר מ -250 נשים, לאחרונה התארס עם חברה שלי של למעלה משנתיים.

כאשר כמה חבר'ה שמעו על זה, חלקם שאלו אותי מיד,'אבל האם הנישואין באמת שווים את זה בימינו לגברים?'כמובן, אני לא יכול לענות על השאלה הזו לכל בחור, כי כולם שונים. עם זאת, זו הסיבה שהחלטתי לקבל את הצעת הנישואין של חברתי, לאחר שדחיתי חברות רבות לפניה.

נישואין הם דבר מאוד אישי וזה צריך להיות החלטה שכל בחור מקבל על סמך איכות הקשר שלו. מטבע הדברים, יש סיבות לנגד ונישואין לגברים. אז, בואו נסתכל מה המשמעות של גבר להתחתן בעולם של היום.

המקרה נגד נישואין

שמעתי סיבות רבות מדוע נישואים לא שווים לגברים. הנה רק כמה ...

  1. 50% מהנישואין מסתיימים בגירושין.
  2. נשים מתחתנות עם גברים רק בגלל המראה והכסף שלהם.
  3. אישה תיקח 50% מעושר הגבר כשהיא תתגרש ממנו.
  4. מדוע להסתפק באישה אחת כשתוכל לקיים יחסי מין עם נשים רבות במהלך חייך?
  5. שמעתי נשים נשואות מפסיקות לרדת במין אחרי שהן מתחתנות ואז הן משמינות אחרי שהן תינוק.

כשאתה מסתכל על הרשימה הזו, ניתן להבין מדוע כל בחור ישאל: האם נישואים שווים את זה לגברים?

היתרונות והחסרונות של נישואים

1. 50% מהנישואין מסתיימים בגירושין.סטטיסטיקה של גירושין הפכה להיות דבר מקובל, ולמרות שמומחים ויועצים רבים ביחסים מנסים נואשות לשכנע את הציבור ששיעור הגירושין אינו גבוה כפי שהם חושבים, המציאות היא שרוב המחקר מאשש שממוצע של 50% מהזוגות מתגרש. .

זה מספר גדול ואם אתה סוג של בחור שגדל במשפחה חד הורית בגלל שההורים שלך התגרשו, או שחווית את ההשפעות השליליות של גירושין בצורה כלשהי, סביר להניח שאתה מרגיש עצבני מאוד מתחתן.

למען האמת, אין מי שיכול לתת לך ערובה שאם תתחתן הנישואין שלך יימשכו לנצח. למעשה, כאשר כל כך הרבה התפתחות מתרחשת בתחומי המדע, הננוטכנולוגיה וכו ', מתישהו בעתיד חיינו יתארכו לעלות על 150, 200 ואפילו 300 שנה.

האם אז מציאותי לצפות מגבר ואישה שיישארו נשואים זה לזה מאות שנים? מי יגיד? כמו בחברה של ימינו שבה יש זוגות שנשארים נשואים 30, 40, 50 ואפילו 60 ו -70 שנה, וזוגות שמתגרשים בתוך שנים ספורות ולפעמים תוך כמה חודשים לאחר הנישואין, לזוגות בעתיד תהיה אותם סיכויים.

לא משנה מה יש לסטטיסטיקה של גירושין לומר, להתחתן זו בחירה אישית.

אם תפגוש אישה שמתאימה לך, ואם יש לך את הכישורים כגבר כדי לשמור על קשר דינמי בינך לבינתה מאוזן, לא רק שהנישואין יהיו שווים לך, תוכל גם להפוך את האהבה , כבוד ומשיכה בינך לבינה גדלים עם הזמן. בסופו של דבר לא רק שתוכלו להישאר נשואים באושר, מערכת היחסים שלכם יכולה גם להיות טובה יותר מיום ליום.

2. נשים מתחתנות עם גברים רק בגלל המראה והכסף שלהם.

כאשר גבר רואה אישה, הוא מרגיש באופן אוטומטי משיכה אליה בהתבסס על איך שהיא נראית. אם היא יפה, או אפילו סתם מושכת, בחור ישקול לקיים איתה יחסי מין ואפילו להתחיל איתה מערכת יחסים, גם אם הוא לא אוהב את האישיות שלה.

לעומת זאת, נשים שונות.

למרות שאישה תסתכל על בחור ותגיד,'אויי, הוא כל כך חם, אשמח לשים עליו את הידיים,'אם הבחור מתגלה כעצבני, חסר ביטחון או ללא כיוון ותכלית בחיים היא תימנע ממנו לעתים קרובות יותר.

זו הסיבה שלעיתים קרובות תראו נשים ממש יפות עם בחורים פשוטים או אפילו שמנים או מכוערים (רוב הנשים נמשכות לבחורים מסיבות אחרות מאשר רק המראה שלו). זו הסיבה שאישה תתייצב ואז תתאהב בבחור המבוסס בעיקר על איך שהוא גורם לה להרגיש, ועל מי שהוא כגבר.

3. אישה תיקח 50% מעושר הגבר כשהיא תתגרש ממנו.

כולנו קראנו את סיפורי האימה בחדשות על איזו אישה שלוקחת את בעלה למנקים והולכת עם לפחות מחצית מעושרו. כן, זה קורה ולא, זה לא מגניב. עם זאת, כאשר גבר ואישה לא רק אוהבים אלא מכבדים זה את זה, הם מוצאים דרכים להראות זאת.

אם אתה נמנע מנישואין מכיוון שאתה חושש שאישה תיקח 50% מההון שלך, יש דרכים לעקוף את זה, כמו חתימה על הסכם ממון. אם היא האישה הנכונה, היא תהיה זו שרוצה זאת מכבוד ואהבה לגבר שלה.

4. מדוע להסתפק באישה אחת כאשר אתה יכול לקיים יחסי מין עם נשים רבות במהלך חייך?

זה בהחלט משהו שמושך גברים רבים. אם זו השקפתך, אז בשום פנים ואופן אל תתחתן. אין שום דבר רע בבחור שבוחר לבלות את חייו בקיום יחסי מין עם נשים חדשות. כל בחור צריך לבחור בדרך שהוא מרגיש שמתאים לו ושתביא לו הכי הרבה אושר, שמחה והגשמה בחיים.

עבור חלקן מדובר בנשים רבות, עבור אחרות זו מחויבות ונישואין לאישה אחת. אם בחור פוגש אישה ומפתח איתה קשר מדהים והקשר ביניהם משתפר ומשתפר עם הזמן, אז הרעיון לזרוק את כל זה למין עם נשים אחרות אולי לא מושך אותו. אם אהבה והקמת משפחה חשובים לך אז כן, נישואים שווים את זה ... בשבילך.

5. שמעתי נשים נשואות מפסיקות לרצות יחסי מין לאחר שהתחתנו ואז הן משמינות אחרי שהן מביאות תינוק.

אחד הדברים שאני מלמד כאן באיש המודרני הוא שכשאתה באמת בטוח בעצמך וביכולות שלך, ואתה יודע ליצור ולהמשיך ליצור משיכה במערכת היחסים שלך, אתה לא צריך לפחד מכך אישה תהפוך לכזו.

למעשה, כשתלמד לשלוט באומנות השיחה, הדרך הטובה ביותר להשתמש בשפת גוף ובפלירטוטים ובטכניקות זוגיות אחרות (שאנו מלמדים), תגרום לאשתך להתאהב עמוק יותר ויותר.

היא תרגיש כל כך הרבה אהבה, כבוד ומשיכה אליך שלא רק שהיא לעולם לא תרצה לעזוב אותך, היא תשאף כל הזמן להרשים אותך ולגרום לך לאהוב אותה יותר. רק אישה שאינה מרוצה ממערכת היחסים שלה מכיוון שהגבר שלה הפסיק לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, תפסיק לרצות איתו יחסי מין ותניח לעצמה ללכת.

זו החלטה אישית

האם נישואים שווים את זה לגברים? אם אתם נישואים תומכים כבר תשכנעו ואם אתם נגד נישואים אני יכול להמשיך לתת לכם יתרונות וחסרונות לעשרה עמודים נוספים ועדיין תהיו לכם ספקות. בסופו של דבר הנישואין צריכים להיות שווים עבורכם.

לדעתי, אני לא מאמין שנישואים הם משהו שאנשים צריכים לעשות כדי לשמור על יחסים יחד לכל החיים. ההוכחה לכך היא מאות אלפי הזוגות שחיים יחד לכל החיים מבלי לומר,'עידו.'

עם זאת, אם אתם בקשר עם אישה שאוהבת ומכבדת אתכם ושאתם אוהבים ומכבדים, ואם הנישואין מרגישים מתאים לשניכם, אז נישואים עשויים להיות משהו שתבחרו לעשות כדי להראות את המחויבות שלכם לכל אחד. אַחֵר.