האם מערכת היחסים שלי למרחקים ארוכים עובדת?

האם מערכת היחסים שלי למרחקים ארוכים עובדת?

גם אם גבר ואישה נמצאים בצדדים הפוכים של העולם בזמן שהם נמצאים במערכת יחסים למרחקים ארוכים, האישה תיצמד לגבר שלה ותהיה נאמנה לו ב 100% אם היא מרגישה שהוא שווה את זה.

אם האישה שלך מרגישה גאה להיות איתך ומרגישה לך הרבה כבוד, אהבה ומשיכה, אז אין צורך שהיא תרמה בך או תיפרד ממך. אם אתה גורם לה להרגיש ככה, גברים אחרים פשוט לא ישוו אותך.

היא תדע שזו תהיה טעות גדולה ואובדן אישי עצום עבורה לבחור גבר פחות ממך.

תחשוב על זה…

חיילים רבים יוצאים למלחמה וחוזרים לאישה שחיכתה נאמנה חודשים או אפילו יותר משנה עד שיחזור. בזמן שהוא נעדר, היא לא רימה, היא לא רצתה לעזוב אותו והיא לא יכלה לחכות להיות שוב בזרועותיו.

מערכת יחסים למרחקים ארוכים: חייל חוזר הביתההיא ממש ספרה את הימים עד שהיא יכלה לראות אותו שוב. היא תכננה בהתרגשות דברים רבים שיעשו יחד כשהוא יחזור הביתה. היא נישקה אותו וחיבקה אותו באושר ולא רצתה להרפות.

מערכת יחסים למרחקים ארוכים: חייל חוזר הביתה

זה מה שאפשר כשיש לך דינמיקה זוגית נכונה וגורמת לאישה להרגיש כמויות גדלות והולכות של אהבה, כבוד ומשיכה לאורך זמן.

לא כל הבחורים מבינים זאת.

בהמשך לדוגמת החייל כאן, חיילים רבים חוזרים ומגלים שחברתם או אשתם כבר לא מאוהבים בו, עברו עם מישהו אחר או ישנו מאחורי גבו.

במקרים כאלה, האישה היא מישהו בעל אופי רע (כלומר לא נאמן, לא מהימן), בוסר ולא מוכן לקשר מחויב באמת או שזה בעצם לא כדאי לו לדבוק בו ולהיות נאמן אליו.

אז אם אתה תוהה,'האם מערכת היחסים שלי למרחקים ארוכים עובדת?'אז בטוח להמר שאתה בטח לא ממש בטוח כמה אהבה, כבוד ומשיכה האישה שלך באמת מרגישה כלפיך, נכון?

העובדה היא שאולי אפילו לא באמת תוכלו להעמיק את הכבוד, האהבה והמשיכה של האישה אליכם בזוגיות. יתכן שאתה אחד הבחורים שעושים את הטעות ורק מקווה שהקשר יעבוד כי היית איש טוב ואמרת לה כמה אתה אוהב או זקוק לה בחיים שלך.

כפי שתגלו בפוסט זה, לא מספיק להיות טוב אליה. אתה צריך גם לגרום לה להרגיש הרבה כבוד, אהבה ומשיכה אליך. בלי זה, קל מאוד למרחק רב להתפרק.

4 סימנים לכך שהקשר שלך למרחקים ארוכים נמצא בבעיה

שום קשר לא מתנהל בצורה מושלמת 24/7, 365 ימים בשנה, אך מה שמפריד בין מערכות היחסים החזקות לבין היחסים החלשים הוא שזוגות במערכות יחסים חזקות פותרים את כל הבעיות שעולות ומתקרבות עוד יותר כתוצאה מכך.

אם יש בעיות במערכת היחסים שלך שממשיכות לקרות שוב ושוב ולא הצלחת לתקן אותן, זה אומר שהקשר שלך נמצא בבעיה. עליכם לצמוח ולהתקרב עוד יותר על ידי תיקון כל הבעיות העולות והפיכתם לזוג הרמוני ומאוהב יותר.

אם אתה תוהה,'האם מערכת היחסים שלי למרחקים ארוכים עובדת?'יתכן שחווית איתה אחת או יותר מהבעיות הבאות:

1. היא לא מחזירה לך את השיחות או הודעות הטקסט שלך.

אישה שמתחילה לאבד עניין לדבר עם הגבר שלה
אלא אם כן משהו אחר בחייה, כמו לוח זמנים עבודה קדחתני או לוח זמנים לימודים מטורף, לוקח את כל זמנה הפנוי, אישה תמיד תהפוך את עצמה לזמינה עבור הגבר שהיא אוהבת; במיוחד במערכת יחסים למרחקים ארוכים.

לא משנה כמה היא תפוס, אישה שנמצאת במערכת יחסים אוהבת תשתוקק לקבל 'תיקון אהבה' מהבחור שלה. היא תזדקק לזרימה מתמדת של אהבתו ללב ולנפש. האהבה שלו תהיה משהו שבא להגדיר מי היא והיא תרגיש שזה חלק מהמזון שמחזיק אותה בחיים ומאושרים.

המשמעות היא שלא משנה מה קורה עוד בחייה, היא תדבר איתו באופן יזום על ידי החזרת שיחותיו, או לכל הפחות תשלח לו הודעה מהירה,“סליחה, אני ממש עסוק כרגע, אבל אני חושב עליך! אני אוהב אותך. נדבר מחר.'לאחר מכן היא תיצור איתו קשר למחרת ותשמח לדבר איתו.

אם החברה שלך לא מחזירה לך את השיחות או הטקסטים שלך וכשאתה מזכיר לה את זה היא נותנת לך תירוץ מעורפל כמו,'אה, סליחה, הייתי פשוט עסוק כל כך,'אוֹ'הטלפון שלי מתנהג מוזר ולא קיבלתי את ההודעה שלך,'לא פעם או פעמיים, זה סימן ברור שהיא מאבדת עניין בך, או לפחות מאבדת עניין להמשיך בקשר למרחקים ארוכים.

דרך טובה לבדוק זאת היא להפסיק להתקשר ולשלוח לה הודעה למספר ימים. אם היא עדיין בינך, היא תתקשר אליך ותדאג מדוע לא התקשרת אליה. מצד שני אם היא לא, יש לך כמה החלטות רציניות לקבל.

באופן אישי, מאז שעבדתי על טכניקות המשיכה והיחסים שאני מלמד כאן באיש המודרני, מעולם לא נאלצתי להתקשר באופן יזום לנשים שלי להישאר בקשר. הם תמיד נשארו איתי בקשר.

עכשיו זה אני מאורס ותכנון להתחתן בעתיד, אותו הכלל עדיין חל. הארוס שלי מאוהב בי בטירוף ולא יכול לסבול להיות נפרד ממני, למרות שהיא אישה בטוחה לחלוטין ובטוחה רגשית.

הסיבה שהיא לא יכולה לסבול להיות בנפרד ממני היא שהיא מרגישה כל כך הרבה אהבה, כבוד ומשיכה אלי. זה מרגיש טוב להיות בסביבי, גם אם אנחנו יושבים על הספה ורואים טלוויזיה או אם אני במשרד שלי כאן כותב פוסטים חדשים ל'האיש המודרני 'וכל מה שהיא מקבלת זה 15 דקות איתי כל שעה בערך כשאני לוקח הפסקה.

האהבה שאנחנו חולקים במערכת היחסים שלנו היא הרבה מעבר למה שנחווה אם מישהו מאיתנו מתחבר למישהו חדש. כשיש לך אהבה מסוג זה במערכת היחסים שלך, אין צורך להיפרד, לרמות או להילחם. אתם פשוט כל כך אוהבים אחד את השני ובשמחה ובשמחה רבה להתקדם בחיים כזוג.

2. היא כמעט תמיד לא זמינה כשאתה מנסה להגיע אליה והיא מעורפלת באנשים איתם היא מסתובבת.

הא? מדוע הוא מסמס לי את הזבל הלא בטוח הזה?

חלק ממה שאתה צריך לקבל כשיש לך מערכת יחסים למרחקים ארוכים הוא העובדה שחברתיך תצא בלעדיך.

היא תצא לבתי קפה ומסעדות, למסיבות ואפילו לברים ומועדונים עם אנשים אחרים, אשר ככל הנראה יכללו בחורים אחרים בקבוצה.

זה האתגר של לא להיות ביחד; שניכם עדיין חייבים לקיים חיים נורמליים ומספקים אחד את השני. זה טבעי ונורמלי ואם חברה שלך מעדכנת אותך במה שהיא עושה ועם מי היא (ולהפך), לא צריך להיות מה לדאוג.

עם זאת, אם אתה יושב בבית ומסתכל עליה ונמנע מלצאת עם החברים שלך כדי שתוכל להתקשר אליה שלוש פעמים ביום או בלילה והיא תצא לחגוג ולעולם לא תגיד לך לאן היא הולכת ועם מי היא, זה הוא סימן ברור לכך שהיא פותחת את עצמה לפגוש גבר חדש, או שהיא כבר יוצאת וקיימת יחסי מין עם גברים אחרים מבלי שתדע על כך.

אם היא אוהבת אותך, מכבד אותך ורוצה להיות איתך, החברה שלך תהיה מאוד פתוחה וכנה לגבי מה שהיא עושה ועם מי היא מסתובבת בזמן שהיא רחוקה ממך. אם זה לא המקרה, ברור שיש לה מה להסתיר.

באופן אישי, הבנתי שלעולם אינך יכול לסמוך על אישה במאה% במערכת יחסים, אלא אתה פשוט צריך. כמו כן, היא אף פעם לא יכולה לסמוך עליך ב 100%, אבל היא חייבת על מנת שהקשר יהיה הרמוני והאהבה תתבגר ביניכם.

אתה רק צריך לתת לה את האמון שלך. אם אתה לא מרגיש שמגיע לה כי היא ממשיכה לשקר לך, אתה פשוט צריך לזרוק אותה כדי להראות לה שאתה רציני. אם זה לא מעיר אותה ומביא אותה להתנצל בפניך מאוד, אז היא אפילו לא אוהבת אותך ולא דואגת למערכת היחסים.

3. היא לא מאוד מעוניינת לשתף אתכם בפרטים רבים על חיי היום-יום שלה.

בזוגיות אוהבת, זוג רוצה להקשיב ולשתף פרטים על חייהם, גם אם הפרטים הללו אפילו לא חשובים במיוחד. אתה אוהב אותה ואכפת לך ממנה, אז אתה מוכן להקשיב (גם אם זה רק למשך 30 שניות לדקה) כשהיא מספרת לך על משהו שחשבה באותו יום או שקרה במהלך יומה.

כמו כן, אם אתה רוצה לדבר על משהו אקראי שחשבת או שקרה במהלך יומך, אישה שאוהבת אותך תקשיב ותהיה שם איתך ברגע זה, גם אם היא לא חושבת על מה אתה מדבר מאוד חשוב. העובדה שאתה אומר שזה חשוב מספיק כדי לתת לה תשומת לב לכך.

אם חברה שלך לא אומרת לך מה קורה בחייה, היא בבירור מתחילה להתרחק ממך. היא אולי לא תרצה לאבד אותך, אך על סמך הרגשתה היא מתחילה להיות פתוחה לא להיות לך בחייה.

זה יכול להיות כי נמאס לה להיות במערכת יחסים למרחקים ארוכים בזמן שכל החברים שלה מסוגלים להתנשק, להחזיק ידיים ולקיים יחסי מין עם החברים שלהם, בזמן שהיא יכולה לדבר איתך רק בטלפון, בסקייפ, בשיחת הווידאו בפייסבוק, פנים בזמן וכו '.

היותה מרוחקת איתך עשויה להיות גם משום שהיא מנסה לדחוף אותך לקחת את ההובלה במערכת היחסים על ידי תכנון תוכניות להפגיש את שניכם. היא רוצה לראות אם תגביר ותגרום למשהו לקרות לפני שיהיה מאוחר מדי, גם אם זה אומר לארגן לה לבוא לראות אותך או להיפגש בחצי הדרך.

4. היא מתרצת כשמנסים לארגן פגישה.

אחד ההיבטים החשובים ביותר של מערכת יחסים למרחקים ארוכים הוא מספר הפעמים שבני זוג יכולים להיפגש באופן אישי. גם אם זה פעם בחודש או פעם בשנה, התראות אישית עוזרת לשמור על תחושותיך חיות ורעננות.

על ידי התכנסות אישית ויצירת זיכרונות זה עם זה, תיצור קשר מיוחד שהיא תוכל להחזיק בו כשהיא בבית לבד, או כאשר היא יוצאת עם חברותיה שמחבקות ומנשקות עם החברים שלהן.

כאשר היא תוכל לזכור את הפעם האחרונה בה יצאתם לדייט רומנטי, עשיתם יחסי מין נלהבים וביליתם זמן בבניית קשר עמוק יותר, יהיה לה קל יותר להישאר נאמנים ומאושרים עד לחיבור הבא שלכם.

מצד שני, אם בכל פעם שאתה מציע להיפגש באופן אישי, היא נותנת לך תירוץ צולע כמו,'זה פשוט לא זמן טוב בשבילי כרגע,'אוֹ'אני חושב שאתה צריך להתרכז בעבודה (או בלימודים). אנחנו יכולים להיפגש כשדברים לא כל כך עמוסים עבורך, 'סביר להניח שהיא עברה את חייה (אולי אפילו מצאה לעצמה חבר אחר), אבל פשוט לא רוצה לצאת מייד ולהגיד לך.

אישה שמאוהבת בגבר שלה וצריכה להרגיש את אהבתו באופן אישי תעשה הכל והכל כדי לנסות להיפגש איתו. היא עשויה אפילו לעבוד בשתי עבודות או למכור פריטים מביתה או מדירתה כדי שתוכל להרשות לעצמה כרטיס לבוא להתראות.

ככה אהבה אמיתית, כבוד ומשיכה. שום דבר אחר לא משתווה לזה. התחושה שאתה מתכנס במערכת יחסים טובה יותר מאשר אדם חדש יכול להציע לך במערכת יחסים. אתם רוצים להיות ביחד ושום דבר לא יעצור אתכם.

מצד שני, אם לאישה שלך לא ממש אכפת אם היא רואה אותך או לא, זה אומר שהגדרת את הדינמיקה של מערכת היחסים בצורה לא נכונה בצורה לא נכונה. במילים אחרות, עשית את הטעות שאתה זקוק לה יותר ממה שהיא זקוקה לך.

כדי ליצור מערכת יחסים עם אישה לכל החיים, עליה להרגיש שהיא ברת מזל להיות איתך. היא חייבת להסתכל אליך ולכבד אותך ולהרגיש שהיא ברת מזל להיות עם בחור נהדר כמוך.

זה לא קורה בכך שאתה מתייחס אליה אפילו יותר נחמד ממה שכבר היית. זה להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד, וזה להבטיח שהיא תדע כמה אתה באמת בעל ערך של גבר.

אם האישה שלך מרגישה שהיא יקרת ערך ממך ושאתה בר המזל, היא עשויה לפתוח את לבה בפני בחור אחר שגורם לה להרגיש ברת מזל שהוא מתקשר איתו.

אישה רוצה להרגיש נרגשת להיות עם הגבר שלה, ולא להרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהיא איתו.

האם אתה גורם לה להרגיש מספיק משיכה עבורך?

האם אתה גורם לה להרגיש מספיק משיכה עבורך?

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות מהחולשה.

כדי להצליח במערכת יחסים (למרחקים ארוכים או לא), אתה צריך לגרום לאישה שלך להרגיש את סוג המשיכה המוגדר כברירת מחדל עבורך על ידי לפחות להיות גבר בטוח, גברי וחזק רגשית. אם אתה חסר ביטחון וחלש רגשית, זה יכבה אותה ברמה עמוקה והיא תתקשה להחזיק בתחושות משיכה שהייתה לך בעבר.

לא משנה לה אם תבנה יותר שרירים בחדר הכושר, תרד במשקל או תעלה משקל, תלבש בגדים חדשים מסוגננים או תספורת חדשה; היא עדיין לא תרגיש עבורך הרבה או שום משיכה משום שאתה אפילו לא מקבל את היסודות (כלומר ביטחון, גבריות באופן שאתה חושב, מתנהג ומתקשר איתה, כוח רגשי).

כאשר היא נמצאת במערכת יחסים למרחקים ארוכים, היא תפגוש בחורים אחרים במהלך חיי היומיום שלה, ואם הזיכרונות האחרונים היחידים שיש לה ממך הם שאתה חסר ביטחון ומרגיש נואש או אבוד בלעדיה, הביטחון של בחור חדש יהיה מושך עוד יותר שֶׁלָה.

היא תשווה אותך אליו ותתהה מדוע היא איתך כשאתה לא יכול אפילו לגרום לה להרגיש נמשכת. היא תחשוב מדוע היא מרגישה נמשכת אל הבחור החדש, ואם האהבה והקשר שאתה משתף אינם חזקים או ראויים לדבוק בהם, היא עשויה להחליט לפתוח את עצמה להיות עם הבחור החדש.

במערכת יחסים למרחקים ארוכים, קל לתת למוחך להשתולל עם מחשבות לא בטוחות כמו'מה אם היא תפגוש בחור אחר?' 'מה אם היא תתחיל לחשוב שמערכת יחסים למרחקים ארוכים אינה בשבילה?' 'מה אם נמאס לה לחכות?' 'מה אם היא תהיה חרמנית ורק תרצה לקיים יחסי מין מזדמנים?'וכו '

ניתן להבין שאולי תחשוב ככה, אבל זה לעולם לא יעזור לך לעולם. להיות חסרת ביטחון במערכת יחסים היא לעולם לא דבר שיגרום לאישה שלך להרגיש יותר משיכה וכבוד כלפיך.

היא צריכה לראות שאתה לא מודאג ולא מאיים על ידי בחורים אחרים. כן, היא עדיין עשויה לרמות אותך או לעזוב אותך תלוי עד כמה היא נאמנה לאישה, אבל זה לא משהו שאתה יכול למנוע על ידי חוסר ביטחון.

חברה בשיחה מעצבנת עם החבר שלה למרחקים ארוכים

בזוגיות, אתה צריך לתת לאישה 100% מהאמון שלך ולתת לה לטפל בזה. אם היא לא מטפלת בזה, אין שום דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה. עם זאת, אם אתה כל הזמן בודק אותה או שואל אותה אם היא הייתה עם אנשים אחרים, אתה שולח לה אות ברור שאתה גבר חסר ביטחון שזקוק לה יותר ממה שהיא זקוקה לך.

לא כך היא רוצה להרגיש.

כן, אישה כן רוצה להרגיש מוערכת, לאהוב, לרצות ולהתגעגע, אבל היא לא רוצה שתהיי חסרת ביטחון בקשר לזה.

במערכת יחסים למרחקים ארוכים, קל מאוד להרוס דברים על ידי היותם מקנאים, נצמדים או אפילו כועסים כאשר לוקח לה זמן רב מדי להתקשר אליך בחזרה או כשהיא יוצאת עם חברותיה.

זכרו זאת תמיד: אישה במערכת יחסים למרחקים ארוכים לא צריכה להשלים עם בחור עצבני, חסר ביטחון, מקנא. היא פשוט יכולה להתחיל לצאת ולנהל יחסי מין עם בחורים אחרים מתי שהיא רוצה.

בעולם של ימינו, אישה לא תרגיש בושה על פירוק מערכת יחסים והתחברות עם בחור חדש. בעבר, כשנשים היו צריכות לשמור את בתוליהן לנישואין ולהישאר על ידי הגבר שלהן לכל החיים, זה היה דבר מביש מאוד. עם זאת, בעולם של היום, אם אישה לא מאושרת, החברה סביבה מעודדת אותה להמשיך ולמצוא אהבה עם גבר תואם יותר עבורה.

כגבר במערכת היחסים למרחקים ארוכים, עליכם ליצור, ולהמשיך ליצור, משיכה ביניכם, כך שגם אם היא תצא ופגשה בחורים אחרים, הדבר היחיד שעומד בראשה הוא, 'אני לא יכול לחכות עד לחזור הביתה להתקשר לגבר שלי. אני פשוט מתגעגע אליו כל כך וכל הבחורים האחרים האלה הם סתם מטומטמים בהשוואה אליו. ”

איך אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך? צפו בסרטון זה למטה כדי להבין איך זה עובד ...

זה תלוי בך לגרום לזה לעבוד

זוג משוחח בסקייפ - קשר למרחקים ארוכים
כגבר, זו האחריות שלך לקחת את ההובלה ולגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

כל עוד הגבר שלה גורם לה להרגיש נמשך, מכבד אותו ומאוהב בו כשהם מתקשרים, אישה תישאר מעוניינת. כמובן, חלק מהנשים בוגרות ואינן נאמנות ואין הרבה מה שאתה יכול לעשות בקשר לאותן נשים.

אם היא עדיין נמצאת בשלב בחייה שהיא לא רוצה להתמקם וחברותיה יוצאות ומתחברות עם חבר'ה בכל סוף שבוע, אז תצטרכי להיות מיומנת באמת לגרום לה להרגיש נמשכת אתה ורוצה להיות איתך.

אם אתה לא יודע לגרום לה להרגיש משיכה עזה עבורך ובאמת רוצה לראות אותך, היא בטח פשוט תתחבר עם בחור אחר ותמשיך בלעדיך.

אם אתה רוצה להפסיק לשאול,'האם מערכת היחסים שלי למרחקים ארוכים עובדת?'ואז עליכם לבצע את הצעד הבא.

אני כאן כדי לעזור לך אם אתה רוצה ללמוד כיצד לגרום לה להרגיש אהבה, כבוד ומשיכה עזים אליך.

אתה יכול לגרום לה לרצות רק להיות איתך, למרות שאתה כרגע בקשר למרחקים ארוכים.

אתה יכול לעשות את זה.