האם פורנו טוב לזוגיות?

האם פורנו טוב למערכת יחסים

אלא אם כן אתה והיא בטוחים לחלוטין באטרקטיביות שלך אחד לשני, פורנו כמעט תמיד יגרום לחוסר ביטחון שיוביל לבעיות במערכת היחסים שלך.

אם קראת מגזין גברים לאחרונה, עיין בעיתון 'עצות לדייטים', צפית בתוכנית טלוויזיה בבוקר או האזנת לתקליטנים פופולריים ברדיו, אולי שמעת את ההצעה שתשתמש בפורנו כדי 'לתבל חיי מין. ”

ובכל זאת, האם זה באמת רעיון טוב?

לא.

כמעט לכל זוג, להכנסת פורנו ל'תיבול חיי המין שלהם 'יש השלכות שליליות.

תחשוב על זה…  • איך היית מרגיש אם היית צופה בפורנו עם חברה / אשתך ובכל פעם שעולה על המסך בחור שהיה 'תלוי היטב', היא אמרה,'וואו'או פעור את פיה בתדהמה?
  • האם זה יגרום לך להרגיש לא מספק אם חברה / אשתך היו אומרות,'אוווו'כאשר מסתכלים על סרטון פורנו שבו אישה הייתה בשלישייה עם שני גברים?

כמו כן, מה דעתך על חברה / אשתך:

  • אם יש לה שדיים קטנים יותר ורואה אותך ממש מתרגש למראה נשים עם שדיים גדולים יותר, כמה סקסי היא תרגיש סביבך מכאן ואילך?
  • אם חברה / אשתך לבנה, אך אתה מתרגש בכל פעם שאתה רואה אישה שחורה, האם אתה חושב שהיא תהיה חשדנית, מקנאה ומרגיזה כשתבדוק נשים שחורות בזמן שאתה יוצא איתה בציבור?

הדרך האמיתית להשאיר את הניצוץ חי בזוגיות שלך

אם אתה מודאג מכך שהיא משתעממת מקיום יחסי מין איתך או מאבדת עניין בזוגיות, עליך להתמקד בהעמקת האהבה, הכבוד והמשיכה שאתה חש זה כלפי זה.

רוב החבר'ה גדלים שמעולם לא מלמדים אותם איך למשוך נשים. הם ברי מזל ומתחילים מערכת יחסים עם אישה שאוהבת אותם, אך לאחר זמן מה המשיכה הראשונית מתפוגגת והבחור נותר תוהה מה הוא יכול לעשות כדי להחזיר אותה.

אם אתה במצב דומה עכשיו, אל תשתמש בפורנו כדי להחזיר את הניצוץ. זה לא יעבוד. לגרום לה להרגיש נמשכת מבוססת על מה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתה.

לדוגמא: האם היא צוחקת, מחייכת ומרגישה טוב כאשר היא מתקשרת איתך, או האם היא מרגישה מרוגזת, משועממת ואומללה לרוב? האם היא עדיין מרגישה שמופעלת על ידי התנהגותך, שפת הגוף ואווירתך או שהיא בקושי מרגישה דבר סביבך בימינו?

האם אתה מאונן יותר מדי?

בואו נודה בזה…

יש הרבה פורנו ממש טוב עבורנו הגברים. קשה מאוד לא להתפתות להסתכל על כמה נשים סקסיות בפורנו מדי פעם. עם זאת, אם אתה רוצה לנצח כדי להישאר בחיים במערכת היחסים שלך, אתה צריך להיות זהיר באיזו תדירות אתה מסתכל על פורנו.


מִשׁאָל

באיזו תדירות אתה מאונן?

  • פעם בחודש
  • פעם בשבוע
  • כמה פעמים בשבוע
  • כל יום
  • מספר רב של פעמים ביום

צפה בתוצאות

טוען ...

כל גבר עובר מעגל של בניית תשוקה מינית ואז משחרר אותו ואם אתה בקשר, המקום הטוב ביותר לשחרר את החשק המיני שלך הוא עם האישה שלך. אם אתה כל הזמן מרוקן את כל הזרע המובנה לרקמה כל שבוע, פשוט לא יהיה לך שום חשק מיני בנוי להשתחרר לחברה שלך.

אם אתה מאונן כרגע הרבה וגילית שחיי המין שלך עם חברה, ארוסה או אשתך הולכים ופוחתים, אתה באמת צריך לנסות לחתוך אותם מיד. כשאתה רגיל לזה, נסה לחתוך אותו לחצי שוב.

צמצום השימוש שלך בפורנו לא יגרום לך באופן אוטומטי לרצות לקיים הרבה סקס עם האישה שלך. מה שיגרום לך לרצות לקיים איתה יותר יחסי מין זה איך שאתה תופס אותה. במקום להסתכל עליה ולהתמקד בתקלות שלה, נסה להסתכל עליה בצורה שבה אתה אוהב אותה ומרגיש נמשך לגרסה הכוללת שלה.

אם אתה מקדיש יותר מדי זמן להסתכל על פורנו ולקבל את העומס המרגש להרגיש נמשך לנשים חדשות כל הזמן, אתה עלול למצוא את זה משעמם לקיים יחסי מין עם האישה שלך לאחר זמן מה. היא לא תיתן לך את אותו משיכת המשיכה שאתה מרגיש לפורנו.

פורנוגרפיה נגד סקס אמיתי

נתונים סטטיסטיים אחרונים שפורסמו בארה'ב טוענים שמספר הצופים בפורנו באינטרנט ממוצע של 28,000 איש בכל שנייה. כ- 95% מכך יהיו גברים.

פורנו תמיד הופנה כלפי גברים מכיוון שגברים חשים משיכה עזה למראה הגופני של האישה. יש נשים שאכן צופות פורנו בימינו, אך הן מתמקדות פחות במראה הפיזי של החבר'ה ויותר במה שהחבר'ה עושים.

לדוגמא: כשאישה מאוננת, היא בדרך כלל מדמיינת תרחישים מיניים שמדליקים אותה. אם היא מפנטזת על החבר שלה או על בעלה, היא תדמיין אותם מקיימים יחסי מין נלהבים וממש מתחברים בצורה עמוקה, אוהבת וארוטית.

אם היא מפנטזת לקיים יחסי מין עם גבר אחר או גברים אחרים, לעתים קרובות היא תדמיין שהיא מנוצלת או נאלצת לקיים יחסי מין בניגוד לרצונה. כמובן שרוב הנשים לעולם, לעולם לא יודו בכך בפומבי, אך הן כן מפנטזות על דברים מסוג זה, בדיוק כמו כמה גברים שמפנטזים לעשות כל מיני דברים מוזרים, מוזרים ואפילו 'לא נכונים' עם נשים.

בימים אלה לגברים יש גישה לתמונות בעלות אופי מיני מפורש של כל סוגי הנשים, בכל סוגי המצבים המיניים. כמעט כל פנטזיה שיש לבחור על נשים נמצאת במרחק כמה לחיצות בסרטון פורנו. עם זאת, בדיוק כמו שאנשים מסוימים עושים שימוש חוזר בזמינות המזון והופכים להשמנה ולא בריאה, הדבר תקף גם לזמינות פורנו.

כדי להישאר בריאים ומאוזנים, עליך להשתמש בפורנו (ובמזונות נחמה) במתינות. אם תאכלו יותר מדי תעלו עודף משקל. אם אתה מאונן לפורנו לעיתים קרובות מדי, תאבד את הקשר עם המשיכה שלך לאישה שלך ותתחיל להרגיש מחובר יותר לחיים הסודיים של אוננות שאתה מתמכר אליה בכל פעם שהיא לא מסתכלת.

כדי לשמור על מערכת יחסים עם אישה לכל החיים, אתה צריך לתת לה להיות המקבלת את מרבית האנרגיה המינית שלך. אתה צריך להכניס אליה את הבונר שלך ולתת לה להרגיש את הרצון שלך אליה. אם אתה לא עושה את זה, זה רק טבעי שאתה והיא תתחיל להתרחק לאורך זמן.

האם אתה צריך לצפות בפורנו עם חברה, ארוסה או אשתך?

לדעתי, אין שום צורך להכניס פורנו למערכת יחסים.

אתה יכול לעשות את זה אם אתה רוצה, אבל גם אתה וגם האישה שלך צריכים להיות בטוחים לחלוטין באטרקטיביות שלך אחד לשני. אם אתה רואה אותה מתרגשת למראה זין ענק, האם תתחיל להרגיש חסר ביטחון לגבי הגודל שלך?

אם אתה שם לב שהיא מעדיפה סצנות שבהן אישה מקבלת בה שתי זין בבת אחת (חדירה כפולה), האם אתה הולך להרגיש כאילו אתה לבד מספיק טוב בשבילה?

עבור רוב הזוגות, הכנסת פורנו למערכת היחסים שלהם מובילה בדרך כלל לחוסר ביטחון. הם כבר לא מרגישים שמה שהם עושים אחד לשני הוא מרגש מספיק, ואז מתחיל להרוס את הקרבה שחשו פעם במהלך יחסי מין.