האם היא פוגעת בך או סתם להיות ידידותית?

האם היא באמת אוהבת אותך, או שהיא פשוט ידידותית?

כל הנשים מראות את התעניינותן בחבר'ה בצורה מעט שונה.

לדוגמה:

  • אישה ביישנית או חסרת ביטחון עשויה שלא לגלות הרבה עניין ברור מאחר והיא חוששת להידחות על ידך.
  • אישה בטוחה שמחפשת בחור בטוח עשויה לשחק קשה כדי לראות אם תתחיל לפקפק בעצמך סביבה.
  • אישה מניפולטיבית עשויה להעמיד פנים שהיא מעוניינת בך שתעשה את היחס שלך לנחמד יותר, תעשה לה טובות וכו '.

בהתבסס על ההבדלים באופן שבו נשים מגלות עניין בבחורים, אינך יכול לסמוך על קבוצה מוגדרת של אותות (למשל, היא מביטה בשפתייך, נוגעת בך וכו ') כדי לקבוע אם אישה מחבבת אותך באופן מיני או לא.

מה שאתה יכול לעשות זה להתמקד בלגרום לה להרגיש הרבה משיכה מינית עבורך, אז יש לה רגשות מיניים כלפייך. כאשר אישה נמשכת מינית לבחור, היא נדחתה לעיתים רחוקות, אם בכלל, את התקדמותו כשעושה צעד.

אז, השאלה היא כעת: האם גרמת לאישה הזו להרגיש נמשכת אליך מינית, או שהתנהגת כמו יותר ידידה תמימה?

צפו בסרטון הזה כדי לראות למה אני מתכוון ...להתנהג כמו חבר תמים הוא אחת הטעויות הנפוצות ביותר שעושים חבר'ה עם נשים, וכתוצאה מכך הם ממוקמים באזור החבר או שהאישה מעמידה פנים שהיא מעוניינת רק להתעסק איתו.

אם אתה רוצה שהאישה הזו תרצה אותך מבחינה מינית, עליך להתמקד בכך שהיא תגרום לה להרגיש ניצוץ של משיכה מינית עבורך, ולא רק להיות בחור נחמד, תמים, ידידותי שרק רוצה להכיר אותה.

אם זה עתה היית מיודד עם אישה ואז תנסה לעשות מהלך, היא כמעט תמיד תדחה אותך מכיוון שהיא לא תרגיש מספיק משיכה מינית כדי להצדיק לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין או להתחיל מערכת יחסים.

כדי לוודא שאישה מחבבת אותך יותר מסתם חברה, אתה פשוט צריך להתמקד בכך שהיא תחושה תחילה נמשכת אליך מינית ואז הכל באופן טבעי ייפול למקומו לאחר מכן.

תדליק אותה ואז תעשה מהלך ... או שאתה עלול לאבד את הסיכוי שלך איתה

יש בחורים שעושים את הטעות שהם חברים נחמדים לאישה ואז מקווים שהידידות איכשהו תוביל למין או לזוגיות.

עם זאת, גישת החברות בדרך כלל אורכת שבועות, חודשים או שנים ודורשת הרבה יותר מאמץ מכיוון שהאישה תשחק קשה להשיג.

לדוגמא: בחור עשוי להיות 'ידידותי' עם אישה במשך חודשים ולחשוב שהוא מגיע לאנשהו ואז יבוא בחור אחר שיגרום לה להרגיש נמשכת מינית מייד ואז היא תתחיל איתו מערכת יחסים.

תדליק אותה ואז תעשה מהלך

לא משנה כמה היא 'אוהבת' אותך בתור בחור. אם בחור אחר יבוא ויגרום לה להרגיש משיכה מינית, היא תימשך אליו יותר. אם יש לו גם ביטחון לעשות מהלך ולנשק אותה, הוא יתחיל לנהל איתה קשר מיני.

אתה צריך להתחיל עם משיכה מינית. כשאישה נמשכת אליך, היא תעריך את העובדה שאתה גם בחור טוב.

עם זאת, אם הגישה העיקרית שלך לנשים היא להיות פשוט נחמדות, ידידותיות או מנומסות, רוב הנשים לא ירגישו מספיק משיכה מינית כדי שתוכל להתעניין בדבר אחר מלבד ידידות.

אם תנסה לעשות מהלך על אישה שרק נחמדה וידידותית אליה, היא תמיד תדחה אותך. למה?

3 מתוך שלל סוגי הנשים שתוכלו לפגוש

למרות שיש הרבה קווי דמיון, נשים כולן שונות ומגיעות בכל מיני צורות, גדלים וסוגי אישיות.

לדוגמא: יש נשים שיעמידו פנים שהן באמת אוהבות בחור למרות שהוא לא עשה שום דבר כדי למשוך אותה (למשל בחור נחמד טיפוסי שמתנהג כמו חבר תמים, אבל ברור שיש לו מחץ עליה), רק כדי להסתובב ואומרים,'סליחה, אני לא מחפש קשר. בטח נתתי לך רעיון שגוי ”כשהוא מתוודה על רגשותיו כלפיה או מנסה לעשות מאו.

מדוע אישה תעשה דבר כזה מרושע? עבור אישה חסרת ביטחון, המון בחורים אקראיים שמתעניינים בה, נותנים לה מחמאות ומנסים להרשים אותה יעצימו את ההערכה העצמית שלה, ואז תחוש יותר ביטחון סביב הבחורים שהיא באמת מרגישה אליהם.

זה אולי נשמע כמו דבר אכזרי ואנוכי שאישה תעשה, אבל זה למעשה די נורמלי בעולם הדייטים.

להלן רק שלושה מסוגים שונים של נשים שתיתקל בהן כשאתה מנסה למשוך נשים ולצאת איתן ...

אישה מס '1: הפלירטוט הידידותי, הטבעי

פלרטט טוב הלב

זה סוג האישה שרוב הבחורים אוהבים כי היא יפה, אינטליגנטית, על כדור הארץ והיא נחמדה וקלה לדבר איתה.

בשל האופי הטוב שלה כאדם, היא ידידותית כמעט עם כל בחור שהיא פוגשת, מה שאומר שרוב החבר'ה חושבים שיש להם סיכוי איתה.

אישה כזאת עשויה לעסוק ב'פלירטוט ידידותי 'איתך (למשל לחייך אליך בצורה ילדותית, להתנהג בצורה כנועה סביבך, לומר שאתה חמוד וכו '), אבל זה לא אומר שהיא מתעניין בך מינית.

אם היא פלרטטת חביבה, טובת לב, היא אישה שאוהבת לשמח אנשים. היא יודעת מניסיון שהיא יכולה להעלות חיוך על פניו של בחור על ידי פלירטוטים, ידידות איתו ולגרום לו להרגיש מושך או לפחות לשים לב אליו.

מבחינתה, זה לא משנה מי הבחור. זה יכול להיות מלצר שלוקח את ההזמנה שלה, עמית לעבודה במשרד או איש המסירה שמגיע לדלתה עם חבילה. לא משנה מה המקרה, היא תפעיל את הקסם שלה ותגרום לו להרגיש שהוא האדם החשוב והנחשק ביותר בחייה באותו הרגע.

בחור שחסר ניסיון עם נשים ולא יודע שנשים יפות נפגעות כל הזמן, יעשה לעתים קרובות את הטעות להתוודות על רגשותיו בפני אישה שהיא פלרטט ידידותי וטוב לב.

הוא יחשוב שהיא הבחור היחיד שהיא הייתה נחמדה אליו, או שהוא הבחור היחיד שרואה בה 'מיוחדת'. עם זאת, אם היא מושכת, רוב הבחורים שהיא פוגשת יהיו מוכנים לקיים איתה יחסי מין או להתחיל איתה מערכת יחסים.

מכיוון שרוב הבחורים אוהבים אותה, אישה כזו בסופו של דבר משתעממת מכמה קל לגרום לחבר'ה להתעניין ומתחילה לאחל שהיא תוכל למצוא בחור שהוא יותר אתגר ...

אישה מס '2: הפלירטוטים הרעבים לתשומת לב

אישה מסוג זה היא כמעט ההפך הגמור מ'פלירטט הידידותי, הטבעי 'כי היא לא מפלרטטת עם גברים כדי לגרום להם להרגיש טוב יותר; היא עושה זאת בכדי לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר. לא היה לה אכפת פחות איך זה גורם לגבר להרגיש.

היא משתמשת בקסמה כדי לגרום לחבר'ה להתאהב בה בטירוף ואז נותנת להם תקווה שהם עשויים לקבל הזדמנות איתה ... יום אחד.

ובכל זאת, אותו יום כמעט ולא מגיע.

ברוב המקרים, העניין שהיא מגלה בך הוא הכל על הזנת האגו שלה או הגברת הביטחון העצמי שלה.

חבר'ה שאינם מנוסים מנשים או שנואשים מתשומת לב נשית כלשהי, בדרך כלל מפליגים אישה כזו במחמאה אחר מחמאה, מתנה אחר מתנה ולעולם לא באמת מגיעים לשום מקום.

עם זאת, מה שעובד עם אישה כזו הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז רק לגלות עניין כשהיא על ההתנהגות הטובה ביותר שלה.

אם היא משחקת קשה להשיג, פשוט משוך את העניין שלך בחזרה. כל עוד גרמת לה להרגיש נמשכת אליך, היא תדאג ותשתדל יותר להרשים אותך להחזיר לך את העניין בה.

אישה מס '3: הילדה המבולבלת

זה סוג הבחורה שאולי באמת מתעניינת בך בצורה מינית, עשויה להגיב היטב לתשומת ליבך ולפלרטט שלך ואולי אפילו לנשק אותך ולחבק אותך בצורה אוהבת, אבל פתאום היא תיסוג לאחור קר עליכם.

ברוב המקרים, אישה כמו נאבקת בתחושת הזהות שלה.

היא עוברת את העולם כשהיא מתנהגת כאילו היא ילדה תמימה שלא רוצה לקיים הרבה סקס, אבל בסתר היא רוצה להיות חופשייה לעשות כל מה שהיא רוצה.

כאשר הדברים מתחילים להסלים לנשיקות או למין, היא לרוב תיסוג מכיוון שהיא רוצה לשמור על זהותה השטחית של היותה אישה תמימה שלא מקיימת יחסי מין כל כך בקלות.

היא לא רוצה להיראות קל מדי מכיוון שאולי אז תתקשה לסמוך עליה בהמשך הקשר.

אתה עלול לחשוב,'ובכן, היה לי קל מאוד לנשק אותה ולהכניס אותה למיטה, אז אם בחור בטוח פוגש אותה והיא מרגישה קצת מיובשת כשהיא שיכורה, מי יודע מה היא עשויה לעשות.'

למרות שילדה כזו עשויה לרצות לקיים איתך יחסי מין באופן מיידי, לעתים קרובות היא תתנהג כאילו היא לא מוכנה לשום דבר שיגרום לך לעבוד למען זה.

כש'ילדה מבולבלת 'מפסיקה פתאום לגלות עניין, אתה צריך להישאר בטוח בעצמו ולהאמין במשיכה שלך אליה.

אל תתחיל להתנהג בעצבנות סביבה, או לנסות לגרום לה להסביר מדוע היא נוהגת פתאום כך ...