האם היא מרחיקה אותי מכיוון שהיא מפחדת?

האם היא דוחקת אותי מכיוון שהיא מפחדת?

זה אפשרי, אך עליך לדעת שאישה תדחוף גבר לאחר פרידה מהסיבות הנפוצות הבאות:

1. היא כבר לא נמשכת אליו

לפעמים אישה תתן לאקס שלה את הרושם שהיא דוחקת אותו מכיוון שהיא מפחדת להיפתח אליו, למקרה שהיא תפגע שוב.

עם זאת, מה שהיא לא אומרת לו זה שהיא כבר לא מרגישה איתו ניצוץ משיכה, כך שהרעיון להיות הילדה שלו שוב לא ממש מושך אותה יותר.

אם היא תגיד לו את זה, הוא יכול היה לומר,'בסדר טוב, אנחנו מתקדמים. עכשיו כשאני יודע מה אני צריך לעשות, פשוט תן לי הזדמנות להחזיר את הניצוץ. אנא. אני מבטיח לך שאעשה כל מה שנדרש כדי לגרום לך להיות מאושר ”וכולי.

ואז היא תעסוק בפרידה מסוג אחר לגמרי (כלומר, במקום שהיא נותנת הזדמנות נוספת לאקס שלה והוא מנסה נואשות לשמח אותה, מה שבסופו של דבר מכבה אותה מכיוון שנשים לא נמשכות לגברים נואשים שעושים כל מה הם יכולים לעשות אישה מאושרת).

לכן, על ידי כך שהיא מעניקה לאקס שלה את הרושם שהיא מפחדת להיפגע, היא גורמת לו להרגיש מחוייב להיות עדין מאוד איתה, סבלני ואדיב, אחרת היא עלולה לדחוף אותו הלאה.כתוצאה מכך, היא למעשה קונה לעצמה קצת זמן למצוא בחור מחליף ולעבור הלאה, מבלי שתצטרך לפגוע ברגשותיו (כלומר על ידי אמירה לו שהיא כבר לא מרגישה נמשכת אליו), או להתמודד עם אותו מתחנן או מתחנן אליה תן לו הזדמנות נוספת.

ואז, שבועות לאחר מכן, היא אומרת לאקס שלה שהיא פגשה מישהו אחר ושמחה איתו ואז מבקשת מהאקס שלה להפסיק ליצור איתה קשר ולכבד את מערכת היחסים החדשה שלה.

סיבה נוספת מדוע אישה עשויה לדחוף גבר לאחר פרידה היא ...

2. היא רוצה רק יחסי מין מזדמנים, אבל הוא רוצה מערכת יחסים

לפעמים אישה תהיה בנקודה בחייה שבה היא רוצה רק יחסי מין מזדמנים ולא רוצה להיות מחויבת לגמרי בזוגיות.

זה יכול לקרות כשהיא רווקה וזה יכול לקרות גם אחרי פרידה שפוגעת בה רגשית.

לאחר פרידה, אם היא רק רוצה להיות לבד זמן מה ולקיים יחסי מין מזדמנים עם האקס שלה, לעתים נדירות היא תודה בפניו את החלק השני.

לדוגמא: לא תהיה לה שום בעיה לומר,'אני רוצה להיות לבד לזמן מה,'אבל רק תרגיש בנוח לומר שהיא פתוחה לקיים יחסי מין מזדמנים, אם היא יכולה לראות שהאקס שלה לא מנסה להשיג איתה קשר מחויב.

לכן, אם האקס שלה רוצה בבירור להיות איתה בקשר מחויב בין חבר לחברה, היא פשוט תמשיך לדחוף אותו.

מה איתך ואקסית שלך?

האם אתה חושב שייתכן שהיא תהיה פתוחה לקיום יחסי מין מזדמנים, או חברים עם מערכת יחסים עם יתרונות כל עוד אתה לא מנסה לגרום לה להתחייב?

אם כן, אז תודיע לה שאתה מקבל את הפרידה ותסכים שאתה והיא לעולם לא תחזור שוב.

ואז תודיע לה שאם היא פתוחה לבלות כחברים כדי ליהנות קצת אם היא מרגישה אי פעם חרמן, אתה חושב שזה יכול להיות כיף לעשות את זה פעם או פעמיים, אבל אתה רוצה שהיא תדע מראש שאתה מסכים לחלוטין עם הפרידה.

לאחר מכן היא יכולה להירגע, להיפתח ולהגיע אליך כשהיא מרגישה מיובלת ורק רוצה אינטימיות ללא ההתחייבות.

3. היא רוצה בחור שהוא יותר אתגר והוא פשוט לא יודע להציע לה את החוויה הזו

היא רוצה בחור שהוא יותר אתגר והוא פשוט לא

לפעמים בחור יניח שלהיות נחמד, מתוק, רומנטי, נעים ונדיב הוא המפתח לשמירה על אישה במערכת יחסים.

לכן, כאשר הילדה שלו נפרדת ממנו סוף סוף, הוא מרגיש לעתים קרובות מבולבל, פגוע, כועס ואפילו משמש אותה.

הוא עשוי לחשוב,'עשיתי הכל כדי לשמח אותה, אבל היא עדיין זרקה אותי. מה לעזאזל נשים רוצות? אני בחור טוב. האם זה לא מספיק ?! אני לא מבינה נשים. הם לא הגיוניים! איך היא יכולה לזרוק אותי מכל האנשים? '

עם זאת, מה שהוא לא מבין זה שכמעט כל הנשים רוצות להרגיש שהן צריכות להרשים אותך ולשמור על העניין שלך בזוגיות, ובמקביל גם מטופלות על ידך.

זוגיות איננה רחוב חד סטרי.

במקום זאת, זהו רחוב דו כיווני בו גם הגבר וגם האישה צריכים להרגיש צורך להתייחס זה לזה היטב, לשמור על האינטרס האחד של השני ולהפוך את הקשר למאושר ומהנה.

אם זה רק הבחור שעושה את זה ואין לו מושג איך לגרום לה לרצות לעשות זאת בתמורה בשבילו, אז כמעט כל הנשים ישתעממו מכך ויעזבו (או ירמו ואז יעזבו).

4. היא יכולה לראות שהוא לא השתנה והחזרה איתו תהיה זהה

ברוב המקרים, אישה לא רק מחליטה להיפרד מהבחור שלה בפעם הראשונה שהוא עושה טעות.

במקום זאת, היא נותנת לו המון הזדמנויות להתאים את גישתו ולסדר את העניינים, אך אם הוא לא יוכל לעשות זאת לעולם, היא תחליט בסופו של דבר להמשיך עם הפרידה.

כאשר הפרידה סוף סוף מתרחשת, הבחור בדרך כלל מזועזע מכך ולא ממש ראה את זה מגיע.

כתוצאה מכך, הוא נבהל, מרגיש אבוד בלעדיה ומתייאש להחזיר אותה.

אז הוא עלול לרדוף אחריה ולנסות כל מיני דברים כדי לשכנע אותה לחמש עוד הזדמנות.

לדוגמא: הוא עשוי ...

 • התחנן והתחנן איתה לשנות את דעתה.
 • התנצל בפניה שוב ושוב והבטיח לה שהוא יעשה מה שהיא רוצה שיעשה מהנקודה הזו ואילך, כי כל מה שהוא רוצה לעשות זה לשמח אותה.
 • בקש ממנה לומר לו מה עליו לעשות בכדי לשמח אותה (כלומר לגלות לה שאין לו מושג כיצד באופן טבעי למשוך אותה ולגרום לה לרצות אותו).
 • קנה לה פרחים ומתנות.
 • שלח לה מיילים או טקסטים שיגידו לה כמה הוא אוהב אותה, כמה הוא מצטער על כך שפגע בה ואיך הוא לא יכול לחיות בלעדיה.

הוא מנסה, אבל זה פשוט לא מה שעובד.

במקום לגרום לאישה לחשוב,'זה כל כך מתוק. נראה שהוא באמת למד הפעם לקח. אוקיי, אני אסלח לו ואתן לו הזדמנות נוספת, ”היא מרחיקה אותו עוד יותר.

למה?

שום דבר בקשר למה שהוא עושה כדי להחזיר אותה, לא מוכיח לה שהוא באמת השתנה.

במקום זאת, נראה כי מעשיו מדגישים בפניו שהוא אפילו לא יודע מה היא רוצה שהוא ישנה.

הוא פשוט מתחנן, מתחנן, שואל, שופך את שמעו, נחמד או נדיב במיוחד, אבל זה לא משכנע אותה שהדברים יהיו שונים אם היא נותנת לו הזדמנות נוספת.

אז היא נותרת מפחדת להיפתח אליו.

בנוסף, על ידי התנהגות כזו (כלומר להיות מיואשת), זה מכבה אותה אוטומטית מכיוון שנשים לא נמשכות לייאוש אצל גברים.

זו הסיבה שאם אתה רוצה שהאקס שלך יפסיק לדחוף אותך ואתה באמת רוצה להחזיר אותה, אתה צריך להראות לה (לא להגיד לה) שכבר שינית בכמה מהדרכים החשובות לתחושות שלה של משיכה בשבילך.

לדוגמא: חלק מהדברים החשובים לתחושות המשיכה של האישה לגבי גבר הם ש ...

 • הוא אוהב, אכפתי וקשוב, אבל לא נותן לה לדחוף אותו מסביב, לברוח עם התנהגות רעה או לא לזלזל כלפיו.
 • הוא גורם לה להרגיש כמו אישה נשית וילדותית, במקום להתייחס אליה כמו לחבר ניטרלי שהוא רוצה להסתובב איתו. הוא גורם לה להרגיש נשית בכך שהוא לא מדכא את הגבריות שלו סביבה (כלומר להיות נחמדה, כי הוא חושב שזה לא מכבד או לא בסדר, כי הוא חושב שהיא לא רוצה לחוות את זה), מה שמאפשר לה ואז להתחבר לנשיות שלה ולהרגיש כמו אישה אמיתית במערכת היחסים (כלומר ילדותית, מצחקקת, רגשית, לא רציונלית, מינית, מאוהבת).
 • הוא משתמש בהומור כדי לשנות את מצב הרוח שלה מעצבן, גועש או יבבה לשמח, במקום להיגרר לדרמה המזויפת שלה ולאבד שליטה ברגשותיו. נשים לעיתים קרובות יוצרות דרמה מזויפת כדי לבדוק עד כמה גבר הוא גברי (כלומר האם הוא מאבד שליטה על רגשותיו כמו אישה, או האם הוא שומר על שליטה ברגשותיו כמו גבר?).
 • הוא יוצר דינמיקה של יחסים שבה הוא טוב לה, אך גם גורם לה להרגיש מוטיבציה להיות טוב אליו, להתייחס אליו טוב ולגרום לו להרגיש גם אהוב.
 • יש לו תוכנית מוגדרת לחייו (ועל ידי עמותה, גם חייה) והוא ממשיך באופן פעיל בתכנית זו, במקום להיסחף בחיים ולהיות חסר מושג לגבי מה שהוא עתיד לעשות בעתיד, לעבוד במבוי סתום הוא שונא או מתחיל כל הזמן פרויקטים חדשים, אך לעולם לא עוקב אחריו עד שהוא באמת יצליח.
 • הוא לא מקבל חוסר ביטחון או מפקפק בעצמו כשהיא בודקת את הביטחון שלו בכך שהיא מעמידה פנים שהוא לא מעוניין בו, לא חיבה כרגיל או מעמידה פנים שהיא כבויה על ידו. נשים תמיד עושות זאת כדי לבחון את הביטחון של גבר בזוגיות מכיוון שהביטחון שלך הוא מקור המשיכה שלה, המבוסס על הצורך האינסטינקטיבי שלה להרגיש שהיא בטוחה עם גבר חזק.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר אותה, אתה צריך להבין באמת איך המשיכה של האישה עובדת ואז לתת לה לחוות סוג חדש לגמרי של סוג משיכה מרגש, שאין לעמוד בפניו, ומספק אינסטינקטיבית עבורך.

אם היא מקבלת תחושה שמערכת יחסים איתך תהיה די זהה לקודם, היא פשוט לא תרגיש מוטיבציה לחזור איתך אם הסיבה האמיתית והסודית שלה להיפרד ממך הייתה שהיא לא הרגישה מספיק כבוד, משיכה ואהבה אליך בסופו של דבר.

5. היא מגיבה לגישה שלו למערכת היחסים

נשים בעצם מגיבות לגישה בה אתה משתמש איתן.

זה חל על איסוף נשים, יציאה לדייטים, קיום יחסים, קיום יחסי מין וקבלת אישה לשעבר בחזרה.

אם אתה נתקל בכמיהה נואשת אליה, או שאתה מוכן לעשות כל מה שהיא רוצה בכדי לקוות לקבל הזדמנות נוספת, אישה תגיב בהרגשה שהיא יקרה ממך, למרות שהיא לא.

כתוצאה מכך, היא תחשוב על דברים כמו,“מדוע עלי להסתפק בו? הוא פשוט לא מספיק טוב לאישה כמוני. מגיע לי יותר טוב'ובאופן טבעי לדחוף אותך משם.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, ודא שאתה לא נותן לה את הרושם שהכל תלוי בה, אתה נתון לחסדיה, היא הפרס ואתה אבוד בלעדיה.

אם תעשה זאת, באופן טבעי היא תגיב בצורה שלילית כלפייך.