האם היא עדיין מאוהבת בך?

האם היא עדיין מאוהבת בך?

אהבה לעולם לא מתה ...

זה פשוט נדחק לרקע כאשר אישה לא מרגישה מספיק כבוד או משיכה לגבר שלה.

אם אתה מתמקד בכך שהיא תרגיש מעתה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך, היא באופן טבעי ובאופן אוטומטי תתחבר להתחבר מחדש לאהבה שפעם הרגישה אליך.

לאחר מכן היא תתחיל להיפתח לרעיון להיות איתך שוב, או לפחות לתקשר איתך ולהיפגש איתך.

מערכות היחסים השתנו

בעבר אישה נאלצה לבחור גבר אחד, להתחתן איתו ואז לדבוק בו עד הסוף. זה היה מביש להתגרש, כך שגם אם היא לא הייתה מאושרת בנישואין, היא נאלצה לסבול את זה.

סגנון חיזור ישןלא עוד.

בעולם של היום, גבר צריך להיות מסוגל להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה של האישה אליו לאורך זמן.

למה אתה ככה?

אם הוא לא מצליח לעשות זאת, האישה תיפול בהדרגה מאהבה אליו ואז תיפרד ממנו, תבגוד בו או תבקש מקום להיות לבד כדי שהיא תוכל למצוא בחור מחליף ולעבור הלאה.

לפני שנפרדת עם בחור, אישה תעבור שלושה שלבים שונים.

1. היא מאבדת את הכבוד אליך (למשל בגלל שהיית חסרת ביטחון, התייחסת אליה רע).
2. היא מפסיקה להרגיש נמשכת אליך כי אתה לא משתנה וממשיך לעשות את אותן הטעויות.
3. היא נופלת מאהבה אליך.

כדי להחזיר אותה, אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש שוב כבוד כלפיך.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

כאשר היא מכבדת אותך שוב, היא תאפשר לעצמה להרגיש נמשכת ואז תפתח שוב לרגשות אמיתיים כלפייך.

כשתשיב אותה בחזרה, היא תתאהב בך וזה יהיה טוב יותר ממה שהיה קודם כי אתה תהיה גבר חדש ומשופר שיכול כעת לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים שבעבר לא הצלחת.

תרחיש פרידה קלאסי

זוגות נפרדים מכל מיני סיבות (למשל רמאות, משועמם להיות בקשר למרחקים ארוכים, בעיות אמון וכו '), אך לא משנה מה הסיבה הספציפית, בעיית הליבה היא תמיד על אובדן כבוד, משיכה ואהבה .

מבחינת כבוד, יש בחורים שהורסים את הכבוד של האישה בכך שהם נזקקים, ואילו בחורים אחרים הורסים אותו בכך שהם לא זקוקים לה או דואגים לה בכלל. ישנן דרכים רבות ושונות שזה יכול לקרות, אבל כשזה קורה, הדברים משתנים ובחור צריך לדעת איך להתמודד עם זה אחרת הוא יחמיר את הבעיה.

הנה תרחיש פרידה קלאסי שמסביר מה קורה לעתים קרובות כאשר אישה משנה את התחושה שלה ומתחילה להחזיר את העניין שלה ...

האם היא עדיין אוהבת אותך?

כאשר 'ג'ון' ו'ננדי 'החלו לראשונה את מערכת היחסים שלהם, הכל הרגיש מאושר, מרגש ומלא תקווה.

הם בילו כמה שיותר זמן ביחד, חיי המין שלהם היו מדהימים וג'ון הרגיש כאילו סוף סוף פגש את אשת חלומותיו. היא אפילו אמרה לו בכמה הזדמנויות שהיא רוצה להיות אשתו יום אחד, להקים משפחה ולהזדקן יחד.

וונדי באמת אהב אותו והתחושות שהם חוו יחד היו מרגשות והפכו את החיים לשווה חיים. הכל נראה מושלם וג'ון לא חשב שוונדי יכולה לשנות את התחושה שלה.

עם זאת, היא עשתה ...

האם היא עדיין אוהבת אותך?

פתאום היא התרחקה וכבר לא הייתה מעוניינת לחבק, לנשק או לקיים יחסי מין כמו פעם. לא יודע מה עוד לעשות, ג'ון הגיב כשהוא דביק ומגן, מה שכיבה אותה עוד יותר.

במקום להיות הבחור הבטוח והנוח שאיתו היא נכנסה לראשונה למערכת יחסים, ג'ון היה עכשיו בחור חסר ביטחון ומתוח שזקוק לה שתגיד לו שהיא לא תעזוב אותו. הוא היה שואל אותה דברים כמו,'אתה אוהב אותי או לא?'ולנסות כמיטב יכולתו להיות החבר הכי נחמד, שקול ואוהב שיכול.

עם זאת, זה לא עבד.

הוא שאל אותה מדוע קר לה כל כך ודרש ממנה לחבק אותו, לנשק אותו ולהראות לו חיבה כמו פעם.'מה לא בסדר איתך? למה אתה מתנהג ככה?'ג'ון היה שואל.

לא משנה מה הוא אמר או עשה, וונדי רק התרחקה ונראתה עוד פחות מעוניינת להיות איתו. ככל שהוא ניסה לתקן את הבעיה, כך זה נעשה גרוע יותר .. היא פשוט כבר לא הייתה אותה ונדי. היא הייתה כמו אישה אחרת לגמרי עכשיו.

הוא הזכיר לה שהיא נהגה לומר לו שהיא רוצה להתחתן איתו, להקים משפחה ולהזדקן יחד.'איך אתה יכול לשכוח מה הרגשת קודם?'ג'ון היה שואל,“שכחת את כל התקופות הטובות שעברנו? הם סופרים סתם? '

ונדי השפילה מבט אל הרצפה ושתקה. היא הרימה את מבטה ואמרה,'טוב ... לא, זה כן נחשב. היו לנו תקופות טובות בעבר, אבל זה פשוט כבר לא אותו דבר. אני לא מרגיש כמו פעם. '

ג'ון וונדי חוו בעבר תקופות רעות במערכת היחסים שלהם, אך הפעם זה היה שונה. ג'ון ידע שמשהו לא בסדר, אבל לא ידע מה לומר או לעשות כדי לתקן את זה.

האם היא עדיין אוהבת אותך?

הוא ביקש ממנה להסביר מה לא בסדר, אבל היא פשוט אמרה,'שום דבר ... אני לא יודע ... אני לא רוצה לדבר על זה.'ג'ון חשב שאם רק ישאיר אותה לחשוב לבד, היא תעבור את זה והדברים יחזרו להיות רגילים בעוד כמה ימים.

עם זאת, שום דבר לא השתנה.

כעבור כמה ימים וונדי התקשרה אליו ואמרה,'אנחנו צריכים לדבר. חשבתי המון ואני פשוט לא מרגיש שאנחנו צריכים להיות ביחד יותר. '

ג'ון היה המום.

זו הייתה האישה שאמרה שהיא תתחתן איתו ותזדקן איתו. איך היא יכולה לשנות את דעתה כל כך מהר? היחסים שלהם היו כל כך טובים לפני כן, אז בוודאי אפשר לתקן. ג'ון שאל אותה מה הוא יכול לעשות כדי לשנות את דעתה והיא אמרה,'אני לא יודע.'

לא היה לה האומץ להיפרד ממנו מיד ושם, אמרה ונדי,'אני חושב שאני פשוט צריך מקום לזמן מה. אני צריך זמן לחשוב ולמצוא את עצמי. אולי אנחנו פשוט צריכים הפסקה לזמן מה. '

ג'ון נתן לה מקום לשלושה שבועות ואז התקשר אליה. מתי יכול היה לדעת שהוא כואב ואבד בלעדיה.

היא שאלה אותו,'אז ... מה שלומך? אתה בסדר?'ואז ג'ון הודה שהוא לא הצליח לישון או לאכול כמו שצריך מאז הפרידה, הסתבך בעבודה ובעצם נשאר בבית ומחכה לשיחתה.

ונדי הבינה שהוא עדיין אותו ג'ון חסר הביטחון והנזקק שנפרדה ממנו. ג'ון לא הבין שהתנהגות כזו אינה מושכת לנשים והוא פשוט כיבה אותה עוד יותר באומרו זאת.

האם ידעת שהיא הולכת להיפרד ממך?

האם ידעת שהיא הולכת להיפרד ממך?

לפני שנפרדת מבחור, אישה בדרך כלל תיתן לו המון אזהרה והרבה סימנים לכך שהיא מאבדת עניין בזוגיות במהירות.

הנה כמה סימנים קלאסיים לכך שאישה מתחילה לחשוב להיפרד מבחור ...

1. לעתים רחוקות היא זמינה לראות אותו

אלא אם כן משהו אחר בחייה (למשל עבודה, לימודים) תופס את כל זמנה הפנוי, אישה תמיד תהפוך את עצמה לזמינה עבור הגבר שהיא אוהבת. נשים משגשגות על כך שאהבה זורמת בחייהן וכאשר אישה נמצאת עם גבר שהיא אוהבת, היא תפנה בשבילו זמן לא משנה מה.

2. היא נמנעת מתקשורת איתו

רוב הנשים נשארות בקשר הדוק עם הגבר שהן אוהבות. אם היא מתחמקת משיחותיו ולוקח זמן רב להשיב לטקסטים או להודעות שלו, זה סימן ברור שהיא לא מעוניינת. הדרך הטובה ביותר לבדוק את רמת העניין של אישה היא להפסיק את כל התקשורת למשך 7 ימים. אם היא אוהבת אותך ורוצה להיות איתך, היא תיצור איתך קשר בזמן הזה.

אם לא, זה די ברור שהיא התאהבה בך, בוגדת בך עם בחור אחר או פשוט לא מעוניינת להיות איתך בקשר.

3. היא מפלרטטת עם גברים אחרים בנוכחותו

זה בסדר גמור שאישה תהיה חברתית וידידותית עם גברים אחרים במסגרת קבוצתית, אבל כשהיא פתוחה ובלתי ברורה מתחילה לפלרטט בצורה מינית עם גבר (או גברים) מול נוכחות החבר שלה (הארוס או הבעל) פירושו שהיא לא הילדה שלו, היא הילדה של מישהו.

4. היא יוצאת לחגוג בלעדיו באופן קבוע

יש חבר'ה שיש להם מזל כשהם פוגשים את חברה או אשתו. הם לא ממש יודעים איך למשוך נשים כמו שצריך ופשוט פגשו בחורה שנתנה להן הזדמנות.

במקרים כאלה, נשים רבות ישמרו על 'החבר המאושר' שלהן עד שימצאו בחור אחר שיחליף אותו. אם היא יוצאת לחגוג עם חברותיה בלעדיו באופן קבוע, המשמעות היא שהיא פותחת את עצמה לפגישה ולהתחבר לגברים חדשים.

אם אישה אוהבת אותך, מכבד אותך ורוצה להיות איתך, היא הייתה רוצה שתבוא למסיבה או שלא יהיה לה עניין רב לצאת למסיבה באופן קבוע.

5. היא נמנעת ככל האפשר ממין או מחיבה

אם אישה נמשכת לגבר שלה, מכבדת אותו ומאוהבת בו, באופן טבעי יהיה לה את הדחף לחבק, להתנשק ולקיים איתו יחסי מין.

עם זאת, כאשר אישה (שקודם לכן עסקה בחיבוק, נשיקה וקיום יחסי מין עם הגבר שלה) נכבה לפתע מכך ולא משתנה, המשמעות היא שהיא מכובה על ידי מה שגבר אמר ועשה סביבה. .

היא איבדה את הכבוד והמשיכה אליו ואם הוא לא יודע מה לומר או לעשות כדי להחזיר את זה, היא תמשיך להתקדם. הדרך היחידה שהוא יכול לשנות את הרגשתה היא לשנות את גישתו כלפיה.

לדוגמא: היו אוהבים ולא מיואשים או נזקקים, היו בטוחים ולא חסרי ביטחון וגרמו לה לצחוק במקום לגרום לה להרגיש מוטרדת.

רק כאשר הוא מסוגל לומר ולעשות את הדברים שגורמים לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפיו, אז היא תתחיל לשנות את הרגשתה. אם אישה מרגישה כבוד, אהבה ומשיכה כלפי בחור, באופן טבעי יהיה לה את הדחף לחבק אותו, לנשק אותו ולקיים איתו יחסי מין.

6. לא אכפת לה מהמראה שלה יותר

תמיד יהיו מקרים בהם שניכם לא נראים במיטבכם (למשל הנגאובר בבוקר, חולי שפעת וכו '), אך נשים במערכת יחסים מאושרת תמיד יעשו מאמץ עצום להיראות אטרקטיבי בשבילה. איש.

אם כבר לא אכפת לה ממה שהגבר שלה חושב על המראה הגופני שלה ולא משקיעה מאמץ מועט או בכלל לא לגרום לעצמה להראות מושכת, זה אומר שהיא כבר לא דואגת לו.

7. היא כבר לא מקנאה בנשים אחרות, בכלל

בעבר, אם היה מזכיר אישה אחרת במהלך השיחה ומדבר על האטרקטיביות שלה בצורה חיובית, היא הייתה מקנא ואולי אפילו מתעצבנת על כך. עכשיו, הוא יכול לדבר על נשים אחרות כל היום ולא אכפת לה קצת.

היא עשויה אפילו להרחיק לכת ולעודד אותו להתחיל להתחבר לנשים אחרות ולהגיד לו שלא אכפת לה.

אם אישה אומרת את זה אי פעם, אתה יכול להיות בטוח ב 100% שהיא פתחה את עצמה עכשיו לרעיון להתחבר לבחורים אחרים. היא כבר לא רואה בך את הבחור שאיתו היא רוצה לבלות את שארית חייך.

אם בחור אחר (שיודע לגרום לה להרגיש משיכה מינית) יפגוש אותה וינשק אותה, קרוב לוודאי שהיא תבגוד בך ואז תיפרד ממך. אני שומע על מקרים כאלה כל הזמן בהם בחור נזרק לפתע בגלל שאשתו מנשקת בחור אקראי או מתחילה לקיים יחסי מין עם בחור מהעבודה, מהאוניברסיטה וכו '.

מה אתה רוצה לעשות בקשר לזה?

מה אתה רוצה לעשות בקשר לזה?

אם אתה קורא את הפוסט הזה, בעיקר נפרדת מאישה או שאתה כרגע בקשר עם בחורה שנראית לך כבר לא כל כך מתעניינת בך.

אז מה אתה רוצה לעשות בקשר לזה?

להלן שלוש האפשרויות:

  1. החזירו את הניצוץ למערכת היחסים הקיימת שלכם לפני שהוא נפרד.
  2. קבל אישה חדשה.
  3. להחזיר אותה ולתת למערכת היחסים זריקה נוספת.