האם יש סיכוי לחזור עם חברתי לשעבר?

האם יש סיכוי לחזור עם חברתי לשעבר?

כן, מכיוון שרוב מערכות היחסים יכולות לחזור זו לזו לאחר פרידה.

הכל תלוי איך אתה ניגש לזה.

יהיה לך הסיכוי הגבוה ביותר להחזיר אותה, אם:

1. הכינו את עצמכם באופן מלא למשוך אותה בדרכים חדשות, בפעם הבאה שתתקשרו איתה

אם בחור לא משנה את הגישה שלו למשיכה ואז מתקשר עם האקס שלו, אז היא לא הולכת להרגיש מוטיבציה לתת לו צ'אנס נוסף כי נראה שזו תהיה חוויה זוגית מאותה סוג כמו בעבר.

לדוגמא: אם הוא היה חסר ביטחון בקשר ועדיין נראה לה חסר ביטחון, אז היא תניח ששום דבר לא באמת ישתנה.

בסופו של דבר היא תרגיש מכובה מחוסר הביטחון שלו ורוצה לסיים את הקשר שוב.כתוצאה מכך, היא לא רואה טעם לתת לו הזדמנות נוספת ואז לעבור עם פרידה נוספת.

אז בסופו של דבר היא דוחה אותו כשהוא מנסה.

הכינו את עצמכם באופן מלא למשוך אותה בדרכים חדשות, בפעם הבאה שתתקשרו איתה

זו הסיבה שאתה צריך לוודא שאתה מוכן לחלוטין ומוכן למשוך את החברה לשעבר שלך בדרכים חדשות, מעניינות ומושכות יותר כאשר אתה מתקשר איתה הבא.

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן תוכלו לעשות זאת, כוללות ...

 • להיות הרבה יותר בטוחה ובטוחה בעצמה, במקום להרגיש חסרת ביטחון ולא בטוחה בעצמך, או להיות בטוחה בעצמה.
 • להיות גבר עצמאי רגשית שאוהב אותה ואכן רוצה אותה בחזרה, אך לא זקוק לגבה בפועל כדי להרגיש טוב יותר עם עצמו.
 • לעמוד מולה או להחזיר אותה למקומה בצורה אוהבת אך אסרטיבית, ולא לתת לה לברוח מהתנהגות רעה (למשל להעליב אותך, להיות בלתי סביר, לשקר או להגזים בסיבות לפרידה, לזרוק התקפי זעם, מאשים אותך לחלוטין בפרידה, מאשים אותך בכך שאתה חבר רע עבורה, והופך את עצמה להיות קורבן תמים, למרות שהיא תרמה לפרידה במובנים רבים).
 • שימוש בהומור להפצת שיחה זועמת ומתוחה על מערכת היחסים, במקום לנקוט בהאשמתה, בניסיון לגרום לה להרגיש אשמה או להרגיש רע עם עצמה. זו דוגמה לעמוד מולה בצורה אוהבת אך אסרטיבית (כלומר, אינך מתרפק תחת לחץ שלה או מרגיש מאוים מכעסה או מטרדנה. יש לך את הכדורים להישאר רגועים, בטוחים ושולטים ולהשתמש בהומור. כדי להקל על מצב הרוח, למרות שנראה 'מסוכן' לעשות זאת. אתה לא מאוים, אבל אתה לא מטומטם לגבי זה. אתה עושה את זה בצורה אוהבת, אך אסרטיבית).
 • להיות בחור גברי רגשי שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהתלות בו מכיוון שאתה שולט ברגשות שלך, במקום להעתיק את דרכה להיות (למשל להיות רגשית מאוד, תמיד רוצה לדבר איתה על הרגשות שלך, להיות יותר מדי חמוד עד לנקודה שבה אתה בסופו של דבר מתנהג יותר כמו ילד מאשר גבר, זורק התקף זעם גברי, גועש, מסתער מהחדר בגוון או בגלל שאתה נסער ולא יכול לשלוט בעצמך).
 • להיות יותר אסרטיבי (בצורה אוהבת ומכבדת) כלפיה, ולא להתנהג כמו בחור נחמד שתקווה להישאב אליה. נשים לא נמשכות לבחור נחמד שמנסה למצוץ להן. אתה תמיד צריך לשמור על הגבריות שלך, תוך שאתה עדיין בחור טוב. אם תפסיק להיות גברי ותתחיל להיות רך מדי, עדין, מפרגן ונחמד, המשיכה שלה אליך תיכבה.
 • שימוש בהומור מטלטל או בהומור מאתגר במשחק בכדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב בנוכחותך, במקום להיות כה רצינית בכל דבר ולגרום לה להרגיש מתוחה או משועממת. לדוגמא: היא שואלת אותך,'אז התגעגעת אליי?'ואתה אומר בצורה בטוחה ושובבה,'רק כמו שהתגעגעת אלי'אוֹ,'התגעגעתי אליך? רגע, איך קוראים לך שוב? מי אתה?'אוֹ,'התגעגעתי לבישול שלך, אבל לא אליך'אוֹ,'אני מתגעגע אליך רק כשאני מכבס. אתה יכול לעשות את הכביסה שלי בשבילי? '
 • לפלרטט איתה כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה סקסית ורצויה, במקום להתייחס אליה כמו לחברה ניטרלית ולתת לה את הרושם שאתה כבר לא מעוניין בה מינית ורומנטית.

ככל שתמשוך את החברה לשעבר שלך בדרכים חדשות, מעניינות או מושכות, כך היא תרגיש כאילו זה טובת האינטרס שלה לתת לך הזדמנות נוספת, אחרת היא תצטער על כך בהמשך.

עם זאת, אם תנסה להחזיר אותה על ידי כך שתתן לה את מה שהיה לה איתך בעבר או תתנהג כמו שהתנהגת לפני, תוך כדי ואחרי הפרידה, זה כמעט לא יספיק לה.

לכן, היא תמשיך לנסות למצוא לעצמה גבר מחליף שיעזור לעצמה להמשיך הלאה ולהרתיע אותך מלהשיב אותה בחזרה.

2. אל תנסה מיד לגרום לה להתחייב למערכת יחסים

אל תנסה מיד לגרום לה להתחייב למערכת יחסים

יתכן שאתה מוכן לחלוטין לחזור למערכת יחסים עם האקס שלך כרגע, אבל היא כנראה לא מרגישה באותה צורה לגביך ... עדיין.

אתה יכול לשנות את התחושה שלה, אבל עד אז, מדובר במערכת יחסים חד צדדית (כלומר אתה מרגיש נמשך אליה ורוצה שהיא תחזור, אבל היא לא מרגישה באותה צורה).

העניין הוא שכאשר אישה נפרדת מבחור, היא בדרך כלל תתנתק מראש מרגשי הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

שבועות, חודשים ולפעמים אפילו שנים לפני כן, אישה תתחיל להכין את עצמה להיפרד ממנה ולעבור ממנה.

ואז, כאשר בסופו של דבר היא נפרדת ממנו, היא בדרך כלל תהיה בנקודה (רגשית) בה היא מרגישה מנותקת ממנו לחלוטין ומוכנה להתחיל להמשיך הלאה.

לכן, אם האקס שלה ינסה לדחוף אותה לחזור יחד, מבלי להפעיל מחדש את רגשותיה, במקום לחשוב,'אה, וואו - הוא נשמע כל כך כנה לגבי שינוי ושימח אותי. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת, ”היא בדרך כלל תחשוב משהו כמו,'איך הוא בכלל יכול לחשוב שאנחנו נחזור למערכת יחסים? האם הוא לא מבין שרגשותי כלפיו נעלמו וששום דבר על מעשיו והתנהגותו לא שינה זאת עד כה? הוא רוצה אותי בחזרה עכשיו, אבל הוא אפילו לא התחלף עדיין. אין לי שום ערובה שהוא ישתנה ובשלב זה, אני פשוט לא יכול להיות מוטרד ומחכה לראות אם זה יקרה. התאהבתי בו לפני זמן מה וזה מרגיש לי מעט מדי, מאוחר מדי בשבילי עכשיו. סיימתי.'

לאחר מכן היא אומרת לו שאין לו סיכוי איתה, היא נגמרה והוא פשוט צריך להמשיך הלאה.

לכן, אם אתה רוצה הזדמנות נוספת עם החברה לשעבר שלך, חשוב מאוד שלא תפעיל עליה לחץ כלשהו להתחייב להיות בקשר איתך.

הגישה הטובה ביותר היא לתקשר איתה ולהתמקד בכיף ובתחושה טובה כשמדברים זה עם זה.

לגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב לדבר איתך, במקום לגרום לה להרגיש מתוחה, לחוצה או לחוצה להתחייב לחזור ביחד.

ככל שהיא מרגישה רגועה יותר כאשר היא מדברת איתך בטלפון או באופן אישי, כך היא תהיה פתוחה יותר לראות אותך באור אחר.

ואז, במקום להתמקד בטעויות העבר שלך, היא תתחיל לראות את הדברים החיוביים לגביך החדש ושיפר אותך.

כתוצאה מכך השומר שלה יירד והיא תתחיל להתחבר שוב לרגשותיה המיניים והרומנטיים כלפייך.

בשלב זה, היא תרגיש כאילו אתה והיא שוב חבר וחברה, אך לא חזרנו רשמית.

לאחר מכן היא רוצה לחזור איתך ולחקור את רגשותיה החדשים כלפיך, במקום להסתכן בכך שתאבד עניין ותמשיך הלאה עם אישה אחרת.

דבר נוסף שיגדיל את הסיכויים לחזור עם החברה לשעבר הוא ...

3. אל תבזבז זמן להתעלם ממנה במשך שבועות או חודשים רבים

לפעמים בחור יטעה לחשוב שלתת לחברתו לשעבר הרבה מקום, בסופו של דבר יגרום לה לסלוח על הטעויות שלו, להתגעגע אליו ולרצות אותו בחזרה.

לאחר מכן היא תיצור איתו קשר והוא יחזיר אותה.

נשמע מצוין, אבל לעתים רחוקות זה מסתדר ככה.

למה?

ברוב מצבי הגב לשעבר, האישה איבדה יותר מדי כבוד, משיכה ואהבה לאקס שלה כדי לדאוג שהוא כבר לא יצור איתה קשר.

למעשה, היא בדרך כלל תרגיש הקלה ושמחה שהוא (האקס שלה שהיא כבר לא נמשכת אליו וכבר לא רוצה להיות איתו) לא מנסה לשכנע אותה לתת לו צ'אנס נוסף.

היא יודעת שהוא כנראה יכול היה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת אם הוא מושך אותה מחדש ופיתה אותה, אבל אם הוא לא ינסה, אז היא חופשייה להמשיך עם גברים אחרים.

לכן, מה שאישה בדרך כלל תעשה, זה לנצל את הזמן שהאקס שלה לא יוצר איתה קשר, להמשיך הלאה.

זה בדרך כלל כולל אותה לצאת עם חברותיה הרווקות ולהיפגש ולהתחבר עם חבר'ה חדשים, שכן לילה אחד שיכור שלעתים קרובות היא אפילו לא מודה בפני חברותיה (כלומר היא אומרת לחבריה שהיא חלקה מונית או אובר עם בחור, אבל היא יצאה לביתה והוא הלך הביתה. היא אף פעם לא מודה בפני חברים עתידיים, או בעלה שיש לה דוכני לילה).

לחלופין, היא נכנסת לאפליקציות היכרויות, מקיימת חבורה של דייטים עם גברים אקראיים ונאים, מתחברת לאחד או שניים מהם ואולי נכנסת למערכת יחסים חדשה ומתאהבת.

ואז, כשהאקס שלה בסופו של דבר מושיט אותה שוב, הוא המום ומאוכזב לגלות שהיא עברה בשמחה ונהנתה מחיי רווקים, או שהתאהבה בבחור חדש ונמצאת בקשר מחויב עם אותו עכשיו.

האקס שלה נותר אז מרגיש הרוס ותוהה מה השתבש.

הוא חשב שלנתק קשר עם אשה לשעבר זה טריק נהדר לשימוש, אבל זה לא היה.

למה?

למרבה הצער, מה שבחור כזה לעיתים קרובות לא מבין הוא שהתעלמות מאקס שאין לו רגשות כלפיך, היא הגישה הגרועה ביותר להחזרתה.

המציאות היא שגם אם לאישה עדיין אכפת מהאקס שלה והיא מקווה בחשאי שהוא ינסה להחזיר אותה, אין שום ערובה שהתעלמות ממנה במשך שבועות (או חודש-חודשיים) הולכת להחזיר אותה.

במקום זאת, ברוב המקרים האישה מתחילה לחשוב על דברים כמו,'טוב, אני מניח שבכל זאת אין לו רגשות כלפיי. אם כן, הוא לפחות היה מתקשר אליי לבדוק מה שלומי, אבל הוא הלך מעולם ומעולם לא הביט לאחור. איזה טיפש הייתי בתקווה שאולי נוכל להסתדר, בעוד שהוא כנראה עבר על קיום יחסי מין עם נשים אחרות. ובכן, מספיק זה מספיק. סיימתי איתו. עכשיו תורי להמשיך הלאה! '

לאחר מכן היא פותחת את עצמה לצאת, להיפגש, לקיים יחסי מין ולצאת עם גברים חדשים.

ואז, כשהאקס שלה סוף סוף יתקשר איתה, היא כנראה תגיד משהו בסגנון,'למה אתה מתקשר אליי עכשיו? אנחנו מפורקים כבר עידנים. אני לא מבין את זה. בכל מקרה, אני רואה מישהו אחר עכשיו ואני מאושר. אז בבקשה אל תתקשר אלי שוב. ביי. ”

אז מה עליכם לעשות במקום?

אם אתה רוצה לתת לחברה שלך לשעבר מקום לתת לדברים להירגע בינך לבינה, זה בסדר גמור.

עם זאת, לתת לה יותר משבעה ימים של מקום זה בזבוז זמן.

למה?

לחכות זמן רב יותר מזה יכול לגרום לאישה להאמין שאתה כבר לא מעוניין בה.

אז, בדרך כלל אישה תכפיל את מאמציה בדרך כלל להתגבר עליך ולעבור הלאה.

זו הסיבה שאתה צריך לתת לה כמה ימים לשבוע מקום אם אתה רוצה.

במהלך אותה תקופה, עליכם להכין את עצמכם באופן מלא להעניק לה חווית אטרקציה משודרגת כשאתם מתקשרים איתה שוב, כך שהיא באמת מרגישה מוטיבציה לחזור איתכם.

ואז התקשר אליה בטלפון, משוך אותה מחדש ותביא אותה לרצות להדביק אותך באופן אישי.

באופן אישי, הפעל מחדש את רגשותיה כלפייך וקבל אותה בחזרה.

כך גברים אמיתיים מחזירים נשים.

בלי משחקים, רק משיכה טבעית וגישה בטוחה, אסרטיבית, אוהבת שעובדת.

4. רמה כגבר בדרכים שהיא לא ציפתה לה

כדי שאישה תרצה לתת לגבר לשעבר הזדמנות נוספת, היא בדרך כלל רוצה לראות שהוא התייצב כגבר וכעת הוא מסוגל להציע לה חווית משיכה חדשה, מרגשת ושונה ממה שעשה בעבר.

לדוגמא: עכשיו הוא יכול לעמוד על שלו כשהיא מדברת אליו, אבל לעשות את זה בצורה שהוא קליל וקליל, תוך שהוא אסרטיבי.

כתוצאה מכך, הוא עדיין בחור טוב, אבל עכשיו יותר סוער או גברי, מה שהיא אוהבת.

לחלופין, הוא יותר בטוח בעצמו ובטוח בעצמו עכשיו, הוא מרוכז ביעדיו ובשאיפותיו ומתחיל להתקדם, או שהוא גורם לה להרגיש כמו אישה רצויה ולא כחברה נייטרלית, חבר או בן בית.

אם האקס שלה יכול להראות לה שהוא לא תקוע באותה רמה כמו קודם, היא אוטומטית תתחיל להרגיש כלפיו תחושת כבוד ומשיכה מחודשת.

היא לא בהכרח יקפוץ עליו ותרצה שהוא יחזור מיד בדיוק בשביל זה, אבל זה יקל עליו להחזיר אותה כי היא תראה שהדברים באמת יהיו אחרת עכשיו.

מצד שני, אם אישה שמה לב שגישתו של האקס שלה לא ממש השתנתה או השתפרה או שהפכה להיות לא מושכת בדרכים אחרות (למשל הוא נהיה נחמד מדי, הוא מנסה למצוץ איתה, הוא נראה נואש ואבד בלעדיה) , היא תרגיש כאילו יהיה לה טוב יותר בלעדיו.

כתוצאה מכך, היא תרצה להמשיך ולהתקדם מהפרידה.

דרך אגב…

אם אינך בטוח כיצד לנקוט בדרכים שהיא תמצא אטרקטיביות, הנה כמה שאלות שיעזרו לך להבין את זה.

שאל את עצמך:

 • האם אני גורם לה להרגיש נשית בניגוד לאווירה ולגישה הגברית שלי, או שהיא רק באמת חווה רגשות ניטרליים וידידותיים כלפיי עכשיו, או גרוע מכך, רק מרגישה רגשות שליליים ולא נוחים?
 • האם אני תמיד מסוגל להישאר בטוח בעצמי כשהיא מנסה לבדוק את הביטחון שלי בכך שאני קר ומרוחק, זורק התקף זעם או מעמיד פנים שאני כבר לא מעוניין בי, או שאני מתפורר ונעשה חסר ביטחון ולא בטוח בעצמי בלחץ שלה?
 • האם אני מאמין בעצמי ובערך שלי מבחינתה לא משנה מה, או שאני מרגיש שהיא מחוץ לליגה שלי ופשוט היה לי מזל שיש לי אותה?
  האם אני עצמאי רגשית (כלומר לא זקוק לביטחון שלה כדי לגרום לי להרגיש ביטחון, שמח או בטוח בעצמי), או שאני דבוק, נזקק וחסר ביטחון?
 • האם אני גורם לה להרגיש כאילו היא צריכה להתאמץ להרשים אותי ולשמור על העניין שלי, או שאני הרבה יותר מדי נלהב, נחמד וצפוי, כך שהיא לא מרגישה צורך להרשים אותי הרבה, או בכלל?
 • האם אני מסוגל לפרוץ את מצבי הרוח הרעים שלה ולגרום לה לחייך, לצחוק, להיפתח אלי ולהרגיש להיות קרוב איתי, או שמצב הרוח שלה מאיים ומבלבל אותי?

על ידי שאלת עצמך את השאלות שלמעלה, ייתכן שהתחלת להבין כמה מהדרכים שכיבית, וכיצד תוכל כעת למשוך אותה מחדש בדרכים שהיא לא מצפה לה.

כשאתה מושך אותה מחדש בדרכים שהיא לא מצפה לה, היא פתאום מרגישה שוב נמשכת אליך ומבינה שהיא לא לגמרי עלייך.

בנוסף, היא מבינה שאם תתן לך הזדמנות נוספת, זה יהיה מהנה גם עבורה.

כתוצאה מכך, מתן לך הזדמנות נוספת הופך למשהו שהיא מתחממת אליו.

עם זאת, אם תישאר תקוע באותה רמה בה היית בעבר, לא רק שהיא לא תהיה מעוניינת לתת לך הזדמנות נוספת, אלא תתקשה למצוא או לשמור על אישה איכותית אחרת כמוה.

כאשר בחור חווה את זה, הוא בסופו של דבר מרגיש שהוא לא ראוי לנשים איכותיות (למרות שהוא יותר מראוי) ובסופו של דבר מקבל אישה שהוא אפילו לא נמשך במיוחד.

ואז, הוא מבלה את חייו בתחושת עלבות בסתר, מתגעגע לשעבר שלו ומאחל שיוכל להשיג אותה, או אישה איכותית אחרת כמוה.

עם זאת, אם הוא לעולם לא ישפר את יכולתו למשוך ולשמור על אישה איכותית, הוא כמעט בוודאות נאבק בתחום זה לכל החיים.

לכן, הקפידו לעלות (ובמהירות) לפני שתפנו אליה בשבוע הקרוב.

אל תחכה יותר מדי זמן.

תגרום לזה לקרות בהקדם והחזיר אותה.

5. תן לה לחוש שאם היא תחזור איתך עכשיו, זו תהיה דינמיקה זוגית חדשה ומהנה לחלוטין

תן לה לחוש שאם היא תחזור איתך עכשיו, זו תהיה דינמיקה זוגית חדשה ומהנה לחלוטין

השגת הדינמיקה במערכת יחסים נכונה, היא הדרכים הטובות ביותר לגרום לאישה לחוש מוטיבציה להיות אוהבת, קשובה ומסורה כל החיים.

זה גורם לה להרגיש כאילו קיבלה את ההחלטה הנכונה להיות הילדה שלך ושהיה כמעט בלתי אפשרי עבורה למצוא גבר אחר כמוך.

כתוצאה מכך, היא לא רוצה לעזוב אותך ועובדת קשה לשמור על הקשר ולהיות אישה טובה עבורך.

מצד שני, אם אתה טועה בדינמיקה של היחסים, אישה תהיה אומללה, תתאהב בך לאורך זמן ותתחיל לקראת לעזוב אותך.

בסופו של דבר, כשהיא מוכנה לעשות זאת, היא תיפרד ממך ותעזוב.

לכן, אם אתה רוצה הזדמנות נוספת עם החברה לשעבר שלך, זה חיוני שתבין איך לתת לה לחוש שאם היא תחזור איתך, זו תהיה עכשיו דינמיקה זוגית חדשה ומהנה לחלוטין.

מהן דוגמאות לדינמיקת יחסים טובה לעומת גרועה?

 • דינמיקה זוגית טובה היא כשאתה הדומיננטי יותר רגשית, כך שהיא יכולה להירגע לחשיבה, להתנהג ולהתנהג כמו אישה נשית סביבך.
 • דינמיקה של מערכת יחסים גרועה היא כאשר אתם כנועים, ביישנים, מהססים ובעצם מאפשרים לאישה שלכם ללכת בכל רחביכם עם אישיותה הבטוחה והדומיננטית, שבסופו של דבר גורמת לה להרגיש כמו הבוס במערכת היחסים, או כמו ה'גבר '. או זה שלובש את המכנסיים.
 • דינמיקה של יחסים טובים היא כאשר אתה גורם לאישה שלך להרגיש סקסית ורצויה.
 • דינמיקה של מערכת יחסים גרועה היא כשאתה מתייחס לאישה יותר כמו אחד מחבריך, או בסופו של דבר לוקח אותה כמובן מאליו וגורם לה להרגיש שאתה כבר לא ממש מתרשם מהמראה שלה או מהמשיכה הנשית שלה.
 • דינמיקה של מערכת יחסים טובה היא כאשר אתה מאמין בעצמך ובערך שלך לאישה, מה שגורם לך לחשוב, לפעול ולהתנהג בצורה בטוחה וחזקה רגשית.
 • דינמיקה של מערכת יחסים גרועה היא כשאתה מרגיש כאילו הגעת איתה מאוד והיא מחוץ לליגה שלך, מה שעלול לגרום לך להיות נזקקת, נצמדת, קנאית ומגוננת עליה מדי.

אז האם אתה מוכן לקיים איתה קשר היום, לגרום לה להרגיש נמשך לשינויים בך ואז להחזיר אותה?

לחלופין, האם אתה צריך קצת יותר עזרה להכין את עצמך, לפני שתתקשר איתה, תמשוך מחדש ותקבל אותה בחזרה?