משרות שמרשימות נשים

משרות שמרשימות נשים

חבר'ה לעתים קרובות מבקשים עצות מהגבר המודרני לגבי מה הכי מרשים נשים.

לאחרונה, יש חבר'ה ששאלו על סוגי המשרות שהכי מרשימות נשים. חלק מהבחורים האלה מניחים שאם יש להם את המראה הנכון או את העבודה הנכונה, הם יוכלו למשוך את הנשים שהם רוצים.

עם זאת, זה לא תמיד המקרה. כן, נשים מתרשמות מעבודות מסוימות (למשל, רופא, עורך דין, איש עסקים, ספורטאי וכו '), אך עבודה כזו אינה מבטיחה באופן אוטומטי כי למשוך אישה לוהטת ולהיות מסוגלים שמור עליה מאושרת בזוגיות.

לפני שניכנס למה שמרשים באמת אישה, בואו נסתכל על כמה עבודות שמרשימות נשים:

  1. משרות בעלות שכר גבוה (למשל איש עסקים, עורך דין, רופא, סוכן מניות, משקיע).
  2. משרות בהן האיש הוא המנהיג (למשל מנהל, בוס, מנכ'ל, פרופסור).
  3. משרות בהן בחור עושה משהו גברי (למשל כבאי, שוטר, צבא, לוחם MMA).
  4. משרות הדורשות מאדם להיות בטוח מאוד באנשים (למשל מנהיג, מנהל עבודה, בוס, דובר ציבור).

מדוע לרוב הגברים לא באמת אכפת איזו עבודה אישה עושה

למה רוב הגברים לא

רוב הסיכויים שבכל פעם שאתה יוצא למקום ציבורי, תבחין לפחות ב -2 או 3 נשים שאתה מרגיש נמשך אליה, וניתנת לך ההזדמנות, תרצה לקיים יחסי מין, נכון? למה?פָּשׁוּט. רוב הגברים נמשכים יותר למראה הגופני של האישה מכל דבר אחר עליה. אם אישה יפה (או אפילו סתם מושכת באופן סביר), רוב החבר'ה ירגישו די והותר משיכה כדי להיות מוכנים לקיים איתה יחסי מין, בלי קשר למה שהיא עושה בשביל עבודה.

זה גם לא משנה אם היא אדם נחמד, מעניין או חכם; המבטים שלה מספיקים. רוב הבחורים שאישה מושכת תפגוש בחייה יהיו פתוחים לקיים איתה יחסי מין, או להתחיל איתה מערכת יחסים, גם אם הם לא אוהבים את האישיות שלה או רואים פוטנציאל לקשר איתה מוצלח.

נשים לעומת זאת שונות.

רוב הנשים נמשכות יותר לדברים בגברים שלא ניתן לראות. במילים אחרות, אישה נוטה יותר להתעלם מהופעתו של בחור אם יש לו אישיות נהדרת שגורמת לה להרגיש נמשכת.

כמובן, זה לא אומר שאישה תימשך לבחור מכוער, מלוכלך ומסריח שנמצא ברווחה וחי בקופסת קרטון רק בגלל שיש לו 'אישיות גדולה'.

מבטים, כסף ומשרות אמנם חשובים לנשים, אך רק ככל שהם מוסיפים לאטרקטיביות הכללית של הגבר. כן, אישה אוהבת את הרעיון שגבר יוכל לומר את דברו בעולם, מכיוון שהרעיון להיות עם גבר שהולך להיאבק בכדי לשים אוכל על השולחן אינו מושך את רוב הנשים.

עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך לקבל איזה סוג מיוחד של עבודה לפני שאתה תהיה מושך לנשים. נשים נמשכות באותה מידה לגברים שיש להם משרות רגילות אך הם בעלי פוטנציאל להיות חזקים ומצליחים יותר בחייהם.

למעשה, אם יש לך עבודה 'מרשימה' אך אינך מרוצה, ובשל כך, בסופו של דבר אתה הולך יום יום מבלי לתכנן תוכניות לעתיד; סביר להניח שאתה לא מושך לאישה מאשר אם הייתה לך עבודה רגילה או אפילו משעממת, אבל עבדת בהתלהבות להשגת דברים גדולים בחיים שלך.

אם נשים לא היו נמשכות לבחורים עם משרות רגילות, אז הבחורים היחידים עם חברות היו החבר'ה עם משרות שמרשימות נשים. עם זאת, אם אתה מסתכל על החבר'ה שיש להם חברות, זה כמובן לא המקרה.

מיליוני חבר'ה שעובדים כשרת, נהג אוטובוס או כעובדי משרד בשכר נמוך עדיין מצליחים למשוך חברות לוהטות ואף להתחתן עם אותן נשים. האמת היא שרוב הנשים יתעלמו מההופעה הפיזית של הגבר אם הוא מתקדם בחייו לעבר המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלו כמו שגבר אמיתי צריך.

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד 'האדם המודרני') כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת וכיצד תוכלו להפעיל אותה גם אם אין לכם עבודה מדהימה ...

אם בחור נראה טוב, או שיש לו עבודה ממש מרשימה, אך אין לו ביטחון עצמי, הוא באמת עצבני וחסר ביטחון סביב נשים וחסר יכולת לגרום לאישה לחוש משיכה מינית כלפיו, רוב הנשים לא יגידו,'אה, זה בסדר. אסיים עם חולשותיו כגבר כי אני פשוט כל כך מתרשם מהמראה / העבודה שלו! '

זו הסיבה העיקרית שבטח ראיתם בחורים רגילים, או אפילו שמנים או 'מכוערים' שיוצאים עם נשים חמות באמת. בטח אפילו חשבת לעצמך,'מה יש לו שאין לי? אני מהמר שהוא חייב להיות עשיר באמת או שיש לו כנראה אחת מאותן עבודות שמרשימות נשים, 'ימין? לא נכון!

רוב הבחורים הם פשוט בחורים ממוצעים שמסתדרים בחיים ומנסים למצוא אושר, אהבה והגשמה. אין בהם באמת שום דבר מיוחד להפליא מלבד העובדה שהם יודעים לגרום לאישה להרגיש נמשכת.

3 דרכים להרשים נשים בלי שיהיה לך עבודה מדהימה

במקום לבזבז שנים מחייך במחשבה שאתה לא מספיק טוב לנשים מכיוון שאין לך עבודה מרשימה, אתה צריך להתמקד בהתרשמות לנשים כרגע.

1. להיות איש בטוח

אם אתה יכול להיות סוג הבחור שיש לו הביטחון ללכת אל אישה מושכת ולהכות עליה בדרך הנכונה, אז אתה טיפוס הבחור שעומד לבחירתו עם נשים.

אם אתה יכול לדבר עם אישה בצורה בטוחה, רגועה וקלה, היא באופן טבעי תרגיש נמשכת אליך ותפתח לדבר איתך ואפילו לנשק אותך, לקיים יחסי מין ואולי להיכנס איתך למערכת יחסים.

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונדחות מחולשה ושום דבר לא מציין כוח יותר מאשר ביטחון ואמונה עצמית. ללא ביטחון, יכולתך למשוך נשים תמיד תפחת.

לא משנה כמה אתה טוב מגבר, אישה לעולם לא תוכל לשמור על הכבוד והמשיכה שלה אליך בזוגיות אם חסר לך ביטחון בעצמך כגבר.

2. השתמש בפלירטוט כדי ליצור משיכה

פלירטוטים היא השפה הסודית והלא נאמרת בה משתמשים גברים ונשים בכדי להעביר את האינטרס המיני שלהם זה לזה. זו דרך בטוחה ודיסקרטית לבנות מתח מיני ולהביע עניין מיני, מבלי להיות ערמומי או מצמרר בקשר לזה.

זכרו: נשים מושכות נפגעות כל הזמן, אבל אם הן לא מרגישות משיכה לבחור, הן ידחו אותו. אין דרך טובה יותר לבנות משיכה מאשר לפלרטט עם אישה ולגרום לה להרגיש סקסית בעיניך.

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני) כדי להבין מהי פלירטוט וכיצד להשתמש בו כדי למשוך נשים ...

3. היה איש שיחה נהדר

עבור רוב החבר'ה, לעבור את הדקות הראשונות של השיחה הוא בדרך כלל החלק הקשה ביותר.

לדבר קל עם נשים קל לעשות כשאתה בטוח בעצמו ואתה מתמקד בלגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך. כאשר אישה חשה שהיא נמשכת לבחור, היא תמיד תקל עליו לדבר איתה, אלא אם כן בודק את הביטחון שלו בכך שהוא משחק קשה להשיג.

במהלך כל השיחה, אישה תמיד תנסה להעריך את כוחך הנפשי והרגשי כדי לראות אם אתה חזק מספיק לאישה כמוה. זהו האינסטינקט הטבעי של האישה לוודא שהיא מוצאת בחור תואם שיכול להתמודד איתה ולגרום לה להרגיש את סוג המשיכה שהיא באמת רוצה לחוות.

בחר עבודה שאתה באמת אוהב, ולא עבודה שאתה מקווה שתרשים נשים

אתה יכול לבזבז הרבה זמן לדאוג לעבודות שמרשימות נשים, או שאתה יכול להבין שמה שנשים באמת רוצות לראות זה שאתה גבר בטוח שהולך אחרי החלומות והשאיפות הגדולים ביותר שלו בחיים.

בתור גבר, אתה צריך לעשות את העבודה שמביאה לך אושר, מאתגרת אותך וגורמת לך להתעורר בבוקר ולהרגיש נרגש כי אתה לא יכול לחכות להתקדם ולהשיג את מה שאתה מכוון אליו.

אם אתה נכנס לעבודה בתקווה להרשים נשים ועדיין לא יודע איך למשוך נשים במהלך אינטראקציה, לרוב הנשים באמת לא אכפת לך מה תעשה למחייתך. למרות העבודה הנהדרת שלך, היא פשוט לא הולכת להרגיש את סוג המשיכה המינית שהיא באמת רוצה להרגיש.

אם אתה רוצה להצליח עם נשים, הדבר העיקרי שאתה צריך להשתלט עליו הוא היכולת שלך לעורר תחושות של משיכה מינית אצל אישה כשאתה מדבר איתה ומתקשר איתה ...