תספורת ג'סטין ביבר: 20 תסרוקות סלבריטאים של ג'סטין ביבר מהשנים האחרונות

תסרוקת ג'סטין ביבר: בדיוק כמו שבני נוער ומבוגרים נרתמו מהמוזיקה של ג'סטין ביבר, כך גם העולם הפך אותו מפורסם בזכות התספורת שלו, שעדיין ממשיכים מספר רב של גברים ובחורים שרוצים שהם יהיו בתוכם. תסרוקת אופנתית ביותר.

תסרוקת ג'סטין ביבר עברה שלב של אבולוציה, שם המראה שלו השתנה, וסגנונות שונים מטלטלים את העולם. החל משיער הכהה והארוך ועד השיער הבלונדיני הבלתי סימטרי, סגנונות התספורת של ג'סטין ביבר היו מרתקים למדי.

מאז, ג'סטין היה נער, ועד התקופה בה היה בשיא הפופולריות שלו, אנשים עקבו אחריו לא רק בגלל המוזיקה שלו, אלא גם בגלל התסרוקות, שלרוב הוא המשיך לשנות, וגרמו לחסידיו להעתיק אותו . היו מפורסמים רבים המתהדרים בסגנונות השיער של ג'סטין ביבר כדי להישאר מעודכנים בסגנונות התובעניים שיכולים לגרום לאחרים לסובב את ראשם.

להלן 20 סגנונות השיער של ג'סטין ביבר מדהימים ופופולריים, שיכולים לעזור לך לבחור את אלה שיכולים להתאים לסוג השיער שלך ולצורת הפנים שלך.

#1: גזרה ארוכה

גזרה ארוכה

להלן תסרוקת ג'סטין ביבר, המיועדת לבעלי שיער ארוך. תסרוקת זו היא אחת מסגנונות השיער הארוכים של ג'סטין ביבר הפופולריים והאיקוניים ביותר, בהם השיער נסחף מצד אחד לשני. זו הייתה תסרוקת חתימה, שפעם התהדרה בידי ג'סטינג ביבר.#2: החתך החצי Pompadour:

החתך הסמי -פומפדור

ג'סטין תמיד שינה את התספורת שלו לעתים קרובות למדי, וסגנון השיער הזה הוא דוגמה לכך. השיער הארוך מוברש בצורה מסודרת לאחור לאחר שהורם ליצירת חצי פומפדור, והצדדים חתוכים כדי ליצור סגנון מנוגד.

#3: בלונדינית סוחפת צד באורך בינוני:

בלונדינית סחופה באורך בינוני

תסרוקת זו היא אחת התסרוקות המוקדמות של ג'סטין, והיא ידועה בשם תסרוקת ג'סטין ביבר שאגי. השיער בצבע בלונדיני ונסחף לצד אחד, ואילו הצד השני חתום.

#4: תסרוקת חלקה בינונית:

תסרוקת חלקה בינונית

זהו אחד מסגנונות השיער הקלים לתחזוקה של ג'סטין ביבר, אידיאלי למי שאין מעט זמן לשים לב לתסרוקות שלהם, ובכל זאת רוצה להיראות אופנתי. תסרוקת ג'סטין ביבר הזו בהשראת הביטלס.

#5: תסרוקת החזית המנוקדת:

תסרוקת החזית המוקפדת

זהו גזירת שיער של ג'סטין ביבר, שהיא אחת מתסרוקותיו המתהדרות בשלבי האבולוציה בתקופה שבה תסרוקת ג'סטין ביבר 2014 הפכה לפופולרית. תסרוקת זו הייתה שינוי ניכר מהסגנון הארוך והמרופט לסגנון הג'סטין האחרון.

#6: התסרוקת הפאנקית של ג'סטין ביבר:

תסרוקת פאנקי של ג

זוהי התספורת שג'סטין ביבר התהדר בה בעת טקס פרסי הווידאו של MTV. התסרוקת האחרונה של ג'סטין ביבר הפכה פופולרית בקרב הצעירים. כשהשיער בחלקו העליון מעוצב למראה מבולגן מעט, כמעט ולא ניתן לראות את הפרידה, שם חלק מהשיער נסחף לצד אחד.

#7: תספורת הג'נטלמן:

תספורת הג

בסוף 2014 ובתחילת 2015, ג'סטין ביבר הלך לשם שינוי לתסרוקת ביבר אחרת שלו. גזרת השיער של ג'סטין ביבר דומה יותר לסגנון פומפדור, תסרוקת זו היא טרנספורמציה מתסרוקת הקוצים לתסרוקת הקלאסית והקלאסית יותר.

#8: תסרוקת ג'סטין הדראפר:

תסרוקת ג

זהו סגנון שיער ישן של ג'סטין ביבר, במהלך 2010, כאשר בחר להיראות ייחודי וחכם. השיער נחתך באורך בינוני ומסורק בצורה מסודרת לצד אחד כאשר קו הפרידה נראה לעין.

#9: פוני ארוך:

פוני ארוך

עם תספורת א -סימטרית, ג'סטין הופיע לפתע בסגנון השיער של בינגס ג'סטין בינגס, כאשר אחד הצדדים נחתך קצר יותר לעומת הצד השני והשיער הארוך יותר נסחף לצד אחד כדי להפוך את התסרוקת הזו לג'סטין ביבר למעניינת.

#10: התספורת המסוגננת הקצרה:

תסרוקת אופנתית קצרה

סגנון השיער הקצר הזה של ג'סטין ביבר היה אחד האהובים עליו, שהפכה מיד לתסרוקת שעוקבת אחריה ביותר. השיער הבלונדיני נפרד בצד אחד עם מעט הרמה, ואילו הצד השני נתון. תסרוקת זו פשוטה וקלה לתחזוקה.

#11: תסרוקת מגניבה ומקסימה מסוגננת:

תסרוקת מגניבה ומקסימה מסוגננת

תסרוקת זו היא אחת מסגנונות התספורת העדכניים ביותר של ביבר, בהן השיער צבוע כך שיהיה בלונדיני וחתוך בחלקו העליון. השיער נסחף לצד אחד והצדדים והגב נחתכים קצר יחסית.

#12: המראה הנפלא:

המראה הנפלא

תספורת ג'סטין ביבר לא תמיד ממוקדת סביב גזירת השיער בלבד, אלא משלימה גם תלבושות אחרות, כפי שהזמר נהג להתהדר. תסרוקת זו משלימה מכנסיים דקים, קרדיגן שחור ומשקפי שמש בצבע שחור כדי לתת מראה נפלא. זהו סגנון ג'סטין אידיאלי לבנים.

#13: קצר מזדמן וישר:

קז

יש כמה סגנונות שיער של ג'סטין ביבר שהם קצרים, חלקים וקז'ואליים. זה אחד מהם, שבו השיער נסחף לאחור והצדדים קצוצים ליצירת ניגודיות. צורות הפנים המתאימות לתסרוקת ביבר זו, הן משולשות, לב, אליפסה ועגולות.

#14: תסרוקת ג'סטין ביבר עם לוקים:

תסרוקת ג

ג'סטין נהג להתהדר בתסרוקות שונות בהזדמנויות שונות, והתסרוקת העדכנית ביותר של ג'סטין ביבר היא זו ששיחק בשבוע האופנה בניו יורק. מגע זהוב לשיער, שנסחף לצד אחד והגב נשאר כפי שהוא, הוא המאפיין הבולט ביותר של זה רק בסגנון השיער.

#15: תסרוקת החוטים המגושטת:

תסרוקת החוטים המחורבנת

שמו של תספורת ביאסר Tousled Spiked ג'סטין הגיע מעיצוב השיער הייחודי שלו, שבגללו הוא מפורסם בזכות המוסיקה שלו. שיער זה של ג'סטין ביבר 2014 מראה כיצד הוא חותך את המנעולים ובוחר במראה קוצני. ניתן להשתמש בג'ל שיער איכותי לשמירה על כושר השיער כך שהמראה האולטימטיבי יהפוך לבולט.

מסגנון השיער הישן של ג'סטין ביבר עד לתסרוקת, שבה הצדדים הגזוזים הפכו לתסרוקת ייחודית, תמיד נמשך משחק תספורת ג'סטין ביבר. גם מבוגרים וגם בני נוער עקבו בחריפות אחר סגנונות השיער של ג'סטין ביברס, והתהדרו בהם בכל פעם שהאירוע נתן להם את ההזדמנות. השינויים התכופים בתסרוקות שג'סטין ביבר היה מפורסם בהם, גרמו לנערים וגברים לעקוב אחר תסרוקותיו וגרמו להם לחפש כיצד להשיג סגנונות שיער של ג'סטין ביבר. ג'סטין הראה לעולם כיצד ניתן לשנות תסרוקות בהתאם לגיל. חסידים מושבעים של סגנונות שיער של ג'סטין ביבר עדיין אובססיביים לתסרוקת זו ותמיד מחפשים להתהדר בתספורת ג'סטין בייבר, בכל פעם שיש אירוע. העוקבים הנלהבים האלה פשוט אומרים 'אני ג'סטין'.