שמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים: 4 דברים שעליכם לעשות

שמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים

להלן 4 דברים חיוניים שעליך לעשות כשאתה מקיים יחסים למרחקים ארוכים עם אישה:

1. להיות סוג של גבר שהיא מרגישה גאה להיות איתו בקשר

כשהיחסים שלך התחילו והתחלתם לקיים יחסי מין ולהכיר אחד את השני בצורה אינטימית, זה אולי היה נראה כאילו אתה והיא תימשך לנצח, לא משנה כמה מרחק פיזי גדול ביניכם.

עם זאת, כדי שמערכת יחסים תימשך כל החיים או אפילו רק במשך שנים רבות, את התאוות הראשונית שחוש זוג כאשר הם נפגשים, מתנשקים ומתחילים לקיים יחסי מין, יש לעבור לתחושות עמוקות יותר של כבוד, משיכה ואהבה אחד לשני.

זה חשוב מאוד מנקודת מבט של אישה מכיוון שאישה מקבלת החלטות לגבי מערכות יחסים ארוכות טווח על סמך ההשלכות לטווח הארוך או היתרונות של להיות עם בחור.

למה? בניגוד לגברים שיכולים להמשיך ולהיכנס לנשים עד גיל 50, 60 ואפילו 70 במקרים מסוימים, רוב הנשים מתחילות במהירות להיות פחות פוריות לאחר גיל 35.

מטבע הדברים, אישה רוצה להבטיח שהיא נמצאת עם גבר שיעזור לה לטווח הארוך, ולא רק בטווח הקצר.היא אולי תאהב בחור כי כיף לו להיות בסביבה או שנראה טוב מבחינה גופנית, אבל אם היא מרגישה שהוא לא משחק טוב לזוגיות ארוכת טווח או לכל החיים, היא תתחיל לחפש אחר מקום אחר.

אז איך אתה יכול להיות סוג של גבר שהיא מרגישה גאה להיות איתו בקשר?

זה כולל לעשות דברים כמו:

  • ללכת אחרי החלומות והשאיפות הגדולים ביותר שלך בחיים, במקום פשוט לשבת ולחכות לה או לעבוד בעבודה שלא תביא אותך לשום מקום בחיים.
  • להיות בטוחה ובטוחה רגשית עם הבטחון שלה או בלעדיה.
  • לקום כדי להשיג את הפוטנציאל האמיתי שלך כגבר, במקום לקבל חיים בינוניים ולצפות ממנה להרגיש כל הזמן מתרשמת ממך.
  • קיום חברות טובה עם אנשים כדי לשמור על אורח חיים מאוזן, במקום להתמקד רק במערכת היחסים שלך איתה.
  • להיות מסוג האנשים שאנשים אחרים בחיים שלך יכולים להביט בהם, לכבד ולהסתמך עליהם כדי להיות עמוד הכוח.

כשאישה נמצאת במערכת יחסים עם גבר כזה, היא לא תרצה לעזוב אותו אם במקרה הם יעברו מרחק רב לזמן מה.

כמובן, אין שום ערובה שאישה לא תבגוד בך, כי כל הנשים שונות.

ישנן נשים בעלות אופי מצוין ולעולם לא היו בוגדות בגבר שלהן, בעוד שנשים אחרות בגדו בחברים לשעבר או שהן מהסוג שירמה אם הן השתכרו ויהיו חרמן.

כדי להבטיח שיש לך את הסיכוי הגבוה ביותר לשמור על קשר נאמן למרחקים ארוכים עם אישה, אתה חייב להיות סוג של גבר שהיא מרגישה גאה להיות איתו בקשר.

להיות האיש ההוא לא רק בשבילה. זה גם להגנתך.

אם אתה סוג של גבר שהיא מרגישה גאה להיות איתו בקשר, יהיה לך קל מאוד להשיג אישה מחליפה אם אתה והיא תחליט להיפרד.

רוב הנשים חולמות למצוא גבר טוב שיש לו גם את התכונות שציינתי לעיל, כך שאם האישה שלך טועה ובוגדת בך או אם תחליט שאתה רוצה לקרוא לזה תפסיק, אתה תהיה מוכן ומסוגל למשוך נשים אחרות ללא מאמץ מיד.

אם האישה שלך יודעת שתוכל להחליף אותה בקלות עם אישה איכותית אחרת, זה יהיה בעצם אחד הדברים העיקריים שישאירו אותה נאמנה לך.

2. תן לה מקום, אך אל תתעלם ממנה או תפסיק לדאוג

חלק משמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים הוא לתת לאישה מרחב להרגיש עצמאית ולעשות את מה שהיא רוצה לעשות, במקום לנשום תמיד בצווארה או להציק לה בשיחות טלפון איפה היא הייתה ועם מי.

הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות במערכת יחסים למרחקים ארוכים הוא להפוך לחבר חסר הביטחון והנזקק, שאינו סביר לגבי מה שהיא יכולה ולא יכולה לעשות בזמן שאתה בנפרד.
עם זאת, אתה גם לא צריך להגיע למצב שאתה מפסיק לדאוג ופשוט להתעלם ממנה.

אז מה עליכם לעשות במקום?

אתה והיא צריכות להגיע להסכמה באיזו תדירות אתה מרגיש שיהיה לך נחוץ או מהנה לדבר עליה.

ואז, הסכימו ששניכם בעצם תיצמדו לזה ותסמכו על האדם האחר.

כמובן, זה בסדר אם אתה או שלה מסמכים או מתקשרים פעם נוספת אחת מדי פעם, אבל כדאי לנסות להיצמד למה שאתה מסכים.

לדוגמא: יש חבר'ה שעסוקים מאוד בעבודה על הקריירה, התואר או העסק שלהם, לא ממש הספיקו לשבת ולדבר עם אישה בטלפון כל לילה.

כמו כן, אישה עשויה להיות במצב כזה בעצמה שהיא ממוקדת מאוד בקריירה ויש לה הרבה דברים אחרים לעשות (למשל ללכת לחדר כושר, לבשל אוכל, לנקות את דירתה וכו '), כך שלא תמיד יהיה לה זמן להיות יושב מסרונים או מדבר.

לכן, עליכם להגיע להסכמה לגבי מה שעובד עבור שניכם ואז לנסות לדבוק בזה.

3. שמור על ספירות לאחור למפגשים מתוכננים

שמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים עם החברה שלך

חלק גדול משמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים הוא קיום מפגשים מתוכננים בתדירות האפשרית לשניכם.

זה יכול להיות אחת לשבועיים, חודש, חודשיים או אפילו 6 חודשים, אך חשוב לנעול כמה תאריכים ששניכם תוכלו לצפות להם.

לדוגמא: אם אתם מתכננים להיפגש בעוד 6 חודשים מהיום, וודאו ששניכם מכירים את התאריך כדי שתוכלו להעביר אותו לשיחה לפעמים כשאתם מדברים או שולחים הודעות טקסט.

אתה יכול לומר,'רק 4 חודשים לסיום'או שאל אותה,'אתה יודע כמה שבועות נותרו לפני שניפגש?'ושיש את זה כמשהו ששניכם סופרים אליו ומצפים אליו.

אתה יכול להוסיף גם פלירטוטים מיניים ולהגיד משהו כמו,'רק עוד 4 שבועות עד שאוכל לראות את החיוך היפה שלך ולתת לך מכות על התחת.'

זה עוזר לשמור על תחושה של להיות ביחד במערכת יחסים אינטימית שעדיין חיה, במקום להרגיש כאילו היית ביחד כזוג ועכשיו אתה פשוט תולה במערכת יחסים שללא כל תוכניות מוגדרות להתראות באופן ספציפי תאריכים.

שניכם צריכים להרגיש כאילו, למרות היותכם פרודים לפרקי זמן קצרים או ארוכים, אתם עדיין זוכים להיות ביחד לעתיד ובעתיד, תהיו יחד באותו בית ותחיו חיים של קרוב, אוהב , זוג מחויב.

4. קבעו כללים לגבי מה שתרצו ולא תקבלו תוך הפרדה

שמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים

זה דבר מסובך להשיג עם אישה משום שאף אישה לא רוצה להרגיש כאילו היא נשלטת על ידי גבר חסר ביטחון.

עם זאת, יחד עם זאת, כדי לקיים כראוי מערכת יחסים נאמנה ומחוייבת למרחקים ארוכים, אתה צריך לקבוע כמה כללי יסוד לגבי מה אסור ואסור בזמן שאתה בנפרד.

לדוגמא: סביר להניח שהיא הולכת להכיר כמה חברים חדשים בזמן שהותה (למשל בעבודה, באוניברסיטה, בזמן נסיעה וכו ') והם עשויים לרצות שהיא לפעמים תצטרף אליהם למשקה או למסיבה בבר או במועדון.

יש נשים שיגידו שהן לא מעוניינות לעשות זאת בזמן שהן רחוקות מהחבר, הארוס או הבעל שלהן ולעולם לא ייצאו למסיבות בלעדיו.

עם זאת, רוב הנשים ירצו לפחות להשתתף בחלק מהאירועים כך שאינן אנטי-חברתיות ונותנות לעצמן את ההזדמנות הטובה ביותר לבנות חברות או להשתלב עם עמיתים לעבודה.

במקרה כזה, חשוב להודיע ​​לה שאם היא אכן תשתתף בכמה טיולים, היא צריכה להשתתף רק בדברים שהיא בהחלט חייבת כמפגן של כבוד ומחויבות כלפיך.

תגיד לה שאם היא רוצה לצאת הרבה לחגוג, אז הכי טוב לך והיא פשוט להיפרד כי אתה לא רוצה לשבת ולחשוב אם היא הולכת להשתכר ולעשות טעות.

תן לה לדעת שאם גבר ואישה מחויבים זה לזה והם רוצים להיות אחד עם השני לכל החיים, הם לא הולכים לצאת ולהשתכר או להשתכר עם אנשים באופן קבוע.

איך היא מגיבה לזה תגיד לך איזה סוג של אישה היא באמת וכמה שהיא מחויבת אליך.

אם היא רצינית כלפיך ואמנם רוצה להישאר איתך לכל החיים, היא תשמח להסכים לכך, אבל אם היא סוג של אישה שבדרך כלל תרמה אם היא תשתכר, היא תהיה קצת מוטרדת על ידי זה.

לא משנה איך היא מגיבה, אתה צריך לשים את כללי היסוד האלה וליידע אותה מה אתה לא תקבל ולא תקבל.

מכאן ואילך, אתה צריך לתת לה את אמונך המלא ולהאמין לה כשהיא אומרת לך שהיא עומדת בהסכם שלך.

אם אתה כל הזמן שואל אותה על זה, אתה תיתקל כחסר ביטחון ונזקק, מה שהולך לכבות אותה ולגרום לה לרצות למצוא בחור חדש שהיא באמת יכולה לחוש בכבוד ומשיכה ראויים אליו.

לכן, זהו קו דק שעליך ללכת כשאתה מקיים מערכת יחסים למרחקים ארוכים.

בעיקרו של דבר, מדובר בלהיות מסוג הגברים שהיא רוצה לדבוק בו ואז להמשיך ולהתקדם בחייך בזמן שהיא איננה.

ברוב המקרים זה יבטיח שהיא רוצה להישאר נאמנה לך ושהיא תרגיש נרגשת לראות אותך במפגשים המתוכננים עליהם סיכמת איתה מבעוד מועד.