להמציא סקס עם האקס שלך

להמציא יחסי מין עם האקס שלך

הרבה חבר'ה חושבים שבגלל שהם והחברה לשעבר שלהם (או אשתו או ארוסה) היו מקיימים יחסי מין נהדרים באמת, אם הם יכולים להחזיר אותה למיטה והיא חווה את ה'קסם 'המיני הישן ביניהם, אז היא תרצה תחזור שוב.

זה עשוי לעבוד לזמן קצר אם האישה לא מנוסה מאוד במערכות יחסים, או אם היא לא יכולה להשיג לעצמה בחור אחר ורוצה ליהנות מקיום יחסי מין עד שהיא תעשה זאת.

עם זאת, זה רק לעתים רחוקות יימשך אם הוא לא באמת התאמץ לשנות משהו לגבי עצמו. בעיקרון, להמציא יחסי מין עם האקס שלך יעבוד רק אם סללת את הדרך ראשונה על ידי מעבר לשני שלבים פשוטים שתוכל לעשות עכשיו כדי להחזיר אותה!

1. להבין מה באמת גרם לה להיפרד ממך

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני ויוצרו של החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ) להבין את התהליך שעבר האקס שלך לפני שנפרד ממך ...

אישה לעולם לא מתעוררת יום אחד וחושבת לעצמה,'המממ, היום נראה היום המושלם להיפרד מהחבר שלי (או הארוס, הבעל).'

כדי שהיא תגיע לנקודת הפרידה היא עוברת תהליך ארוך של הכנה. במשך תקופה מסוימת היא תתחיל לתת לגבר שלה אותות שהיא כבר לא מאושרת בזוגיות. עם זאת, לעתים נדירות היא תגיד מה באמת מפריע לה.לדוגמא: אם היא מרגישה שהבחור שלה מזניח אותה, במקום רק לומר,'אתה מזניח אותי,'היא תגיד דברים כמו,'אתה תמיד כל כך עסוק בעבודה שלך,'אוֹ'אתה מעדיף לבלות עם החברים שלך מאשר איתי.'

אם הגבר שלה לא מבין שמה שהיא בעצם אומרת לו זה,'אם אתה לא מתכונן אני אזרוק אותך,'ואז היא תתחיל להתרחק ממנו רגשית. בהדרגה היא תסתגר ממנו כשהיא מתחילה לאבד משיכה, אהבה וכבוד אליו.

בינתיים היא תפתח את עצמה למפגש ולהתחבר לגבר אחר שייתן לה את מה שהיא באמת צריכה.

כדי להחזיר את האקס שלך לצמיתות, עליך לגלות את הסיבות האמיתיות מדוע היא נפרדה ממך ואז לבצע את השינויים הדרושים בהתנהגותך או בטיפול שלך בה. דרך טובה להבין מה גרם לה להיפרד ממך היא לשאול את עצמך כמה מהשאלות הבאות:

  • הזנחת אותה? בילית יותר זמן עם חברים / בעבודה / שיחקת במשחקי וידאו / עשית דברים לבד?
  • לקחתם אותה כמובן מאליו? הפסקת לשים לב אליה? האם הפסקת להחמיא לה ולגרום לה להרגיש נשית ומושכת?
  • נעשית דביקה ורכושנית? חנקת אותה? האם הפסקת לחיות את חייך בעצמך והשתמשת בזוגיות שלך כדי להסתתר מהחיים?
  • האם לא הצלחת לשלוט ברגשות הקנאה שלך בזוגיות?
  • היו לך מטרות ותוכניות לעתיד? האם עלית ברמות החיים והגעת לפוטנציאל האמיתי שלך?
  • האם המשכת ליצור אטרקציה ביניכם?
  • האם השתמשת במין כדרך לפתור את הבעיות שלך או להימנע מלהתמודד עם הנושאים הגדולים במערכת היחסים שלך?

לפי התשובות שלך תדע מה יש לך לשנות. אתה מבין, אם אתה לא יודע מה באמת גרם לה להיפרד ממך, כשאתה מדבר איתה שוב, קרוב לוודאי שתציע את הדברים הלא נכונים.

גם אם יש לה עדיין רגשות חזקים באמת אליך ובמוחה חושבת,'אולי הוא השתנה, אולי אוכל לתת לו עוד הזדמנות אחת,'אחרי הריגוש הראשוני של איפור יחסי מין, היא תבין שאתה לא מציע לה את מה שהיא באמת רוצה ושאתה לא באמת מבין אותה.

כשהיא תבין את זה היא תיפרד ממך שוב ותישאר מפורקת ממך עד שתבין את זה, או עד שהיא תפגוש בחור אחר ותעבור ממך לחלוטין.

2. שנה את הדברים שגרמו לה להיפרד ממך ולהשתפר בעצמך

טעות נפוצה שעושים חבר'ה לאחר פרידה היא כאשר הוא יוצר קשר עם האקס שלו בתקווה להחזיר אותה, הוא מתחיל לספר דברים כמו,'אני כל כך מצטער. בואו נחזור ונבטיח שנשתנה, 'אוֹ,'רק תגיד לי מה אתה רוצה והפעם אני אהיה שונה.'

אתה לא יכול להגיד לה שתשתנה או שהפעם יהיה שונה. למעשה אתה צריך כבר לדעת מה לשנות ואז עליך לבצע את השינויים.

זכור: שינוי הוא לא משהו שצריך לקחת חודשים או שנים, זה פשוט עניין של התגברות על הבעיות שלך והתאמת גישה לגבי עשיית הדברים שגורמים לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתך (דן מסביר איך לעשות את כל זה בתוכנית העבודה שלו שהוכחה, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר ).

כשתהיה מוכן תוכל לתת לה לראות שהשתנית כשאתה פוגש אותה באופן אישי (או באמצעות הנוכחות המקוונת שלך באתרי מדיה חברתית ששניכם משתמשים). אם עשית דברים נכון, היא זו שתעשה את כל המהלכים לעברך ותבקש שתחזור שוב להיות יחד.

בשלב זה, להמציא יחסי מין עם האקס שלך זה בדיוק מה שיקרה בכדי לבסס מחדש את הקשר ביניכם ולגרום לה להיות עוד יותר נלהבת לחזור איתך.

תן לה את סוג המין שישנה את דעתה לחלוטין לגבי הפרידה

להמציא יחסי מין עם האקס שלך זה מה שאתה עושה כשכל הנושאים מהעבר נפתרו. למה? במערכות יחסים רבות, זוג ישתמש במין כדרך 'להתאפר' לאחר מאבק גדול.

מכיוון שהם באמת נהדרים במיטה ביחד, המין הופך להיות דרך להימנע מלהתמודד עם הבעיות האמיתיות במערכת היחסים. כמו כן, איפור יחסי מין הוא תמיד לוהט ומרגש, ולכן הלחימה הופכת לפיתוי משלה רק כדי לחוות את עוצמת המין הגדול.

בחלק מהמקרים, לאחר קטטה זו הפעם היחידה שלזוג יש קשר נהדר במיטה. כשזה המצב זה בגלל שהקשר לא ממש מוצק. עם זאת, אם תראה לאקס שלך שבאמת התייחסת לחששותיה ונקטת בצעדים כדי לפתור את הבעיות שלך, היא תימשך אליך באופן אינטנסיבי והיא תרצה להתחבר אליך מינית.

האם אתה מבין מדוע לפצות יחסי מין עם האקס שלך זה יותר מאשר רק על המין? בעיקרון, כשאתה מקבל חזרה לשעבר, אתה צריך להבין את התהליך שעוברת אישה לפני שהיא תתחייב לחלוטין לחזור למערכת יחסים איתך.

על ידי האמונה בעצמך ועל ידי מעבר לתהליך של הפיכתך לגבר טוב יותר, כמעט מובטח לך שתקבל איתה הזדמנות נוספת. המפתח הוא לעבור את השלבים בצורה נכונה כדי שהיא תרצה להישאר בזמן הזה.

איפור יחסי מין בהחלט יכול להשפיע מאוד על התחושה שלה כלפיך, אך עליך גם לוודא שאתה מושך אותה גם מחוץ לחדר השינה.

עליכם לוודא שכל מה שתגידו ותעשו מחוץ לחדר השינה יעורר את תחושותיה של משיכה מינית וכבוד אליכם ...