להכיר חברים חדשים קל יותר ממה שאתה חושב

להכיר חברים חדשים

ללא חברים טובים, החיים יכולים להיות די משעממים, אומללים ובודדים!

אם אתה וחבריך התרחקו לאחרונה או אינם גרים עוד באותו אזור, אולי היית מוצא את עצמך תוהה כיצד תוכל להכיר חברים חדשים. אולי לרוב החברים שלך יש עכשיו חברה או שהם נשואים ו אתה עדיין רווק ומחפש למצוא את הבחורה המתאימה לך.

קיום חברים בחיים שלך חשוב במיוחד אם אתה בחור בודד מכיוון שפגישה עם נשים דרך חברים היא אחת הדרכים הקלות ביותר להשיג חברה. עם הרבה חברים בחורים, יש לך גם אנשי כנף לצאת לגישה איתם, וזה בהחלט מועיל ומזרז את התהליך.

לא משנה מה תהיה הסיבה שאתה מחפש להכיר עוד חברים כרגע, אני הולך לעזור לך.

ראשית, תן לי להתחיל לשאול אותך שאלה חשובה ...

ממה באמת אכפת לך?

אני שואל אותך את השאלה הזו מכיוון שזה צעד קריטי למציאת סוג החברים הנכון למקום בו אתה נמצא בחיים כרגע.לפעמים אנו מוצאים את עצמנו מסתובבים ומתיידדים עם אנשים שלא ממש אכפת להם מסוג הדברים שאנחנו מעוניינים בהם. כשזה קורה, בדרך כלל קשה לנהל שיחות זורמות חופשיות, לפצח בדיחות רלוונטיות וליהנות משמעותיות חיבורים.

ואילו, כשאנחנו מבלים זמן באנשים שחשוב להם מאותם דברים כמונו, קל להסתובב ולהיות חברים. זה מרגיש טוב להיות אחד ליד השני ואתה יודע שאתה נמצא במקום הנכון בזמן הנכון.

אם אתה מגלה שהסתובבת עם אנשים שבאמת לא עוזרים לך להתקדם בחיים או שלא ממש אכפת להם מהדברים שאתה עושה, הפתרון ייצור קשר עם אנשים שהם בדיוק כמוך או שרוצים את אותם הדברים בחיים שאתה עושה כרגע.

קיום תחומי עניין משותפים הוא אחת הדרכים המהירות ביותר להתיידד עם מישהו מכיוון שזה נותן לשניכם סיבה להסתובב זה עם זה ולפתח ידידות.

עם זאת, אם אתה פוגש אנשים שונים מאוד ממך ורוצים דברים שונים ממך, זה לא מרגיש צורך להיות חברים קרובים או לבלות זמן רב ביחד. אם אתה מצליח להסתובב, זה לעתים קרובות ירגיש מאולץ או מביך.

כדי למצוא אנשים שיש להם אותם תחומי עניין בדיוק כמוך, אני ממליץ לך להשתמש ב- Meetup.com. פשוט הצטרפו לחבורה של קבוצות, השתתפו והשתמשו בכישורי הביטחון והשיחה שלכם כדי ליצור חבורה של חברים חדשים. אם כרגע חסר ביטחון או צורך בכך שפר את כישורי השיחה שלך אז אני כאן כדי לעזור לך.

להיות הבחור שכולם רוצים להיות חברים איתו

חברים שמבלים בבית

אולי שמת לב שיש לחבר'ה כישרון מסוים לגרום לאנשים לחבב אותם באופן מיידי. לא משנה לאן הולך בחור כזה, אנשים כמוהו. הם מחייכים, צוחקים ומדברים איתו כאילו הוא חבר ותיק. איך זה עושה את זה?

ובכן, זו למעשה מיומנות חברתית מורכבת שכל בחור יכול לפתח. בתחילה, זה מרגיש מביך לעשות מיני דברים שעושה בחור כזה (למשל, שיחת חולין, התעניינות אמיתית באנשים, להיות האני האמיתי שלך ולא משנה מה, לחייך, לנהל אווירה נוחה עליך וכו ') , אך לאחר זמן מה זה נהיה טבעי.

חלק מהאלמנטים המרכיבים את המיומנות החברתית המורכבת של היותו הבחור שכולם רוצים להיות חברים איתו כוללים:

1. להיות נהדר בשיחה: הרבה חבר'ה שמתקשים ליצור חברים או להשיג לעצמם חברה הם לא אנשי השיחה הטובים ביותר כשהם פוגשים אנשים חדשים או נשים חדשות.

כמה בחוריםלַחשׁוֹבשהם מנהלים שיחות נהדרות ואז בסופו של דבר מתעלמים מהם או דוחים אותם ותוהים מה בדיוק קרה. אלא אם כן בחור כזה באמת ילמד איפה הוא משתבש, הוא ככל הנראה יעשה את אותן הטעויות לאורך כל חייו.

2. להיות בטוח: ביטחון מושך לנשים, אך גם גורם לאנשים לכבד אותך ולרצות להיות משויך אליך. באופן כללי, בחורים בטוחים נעשים לעתים קרובות יותר, שמחים יותר, מרוויחים יותר כסף, חיים אורח חיים מעניין יותר וכיף יותר להיות בסביבה.

אנשים יודעים זאת אינסטינקטיבית ונוטפים לעבר החבר'ה הביטחוניים. אם אין לך ביטחון במצבים חברתיים או סביב נשים, אנשים באופן טבעי ירגישו דוחים אותך ברמה האינסטינקטיבית. בהחלט תוכלו להתיידד עם אנשים אחרים חסרי ביטחון, אך 'הקהל המגניב' והנשים האטרקטיביות בדרך כלל יישארו מחוץ להישג ידם.

3. להיות בחור מגניב: זה נשמע כמעט ילדותי או בוגר לדבר על 'קרירות', אבל במקום להילחם נגד הרעיון להיות בחור מגניב, חשוב על זה ככה: בכל פעם שהיית במצב חברתי והיית רוצה להיות חברים עם מישהו מסוים. אדם, ראית בהם מגניבים, נכון?

לא שנאת אותם בגלל שהם 'מגניבים', אהבת אותם בגלל זה. העובדה היא שככל שאתה מגניב יותר כמו בחור, כך אתה נהיה יותר מגנט של חבר.

קרירות היא תכונה שקשה להגדיר. עם זאת, כולנו יודעים זאת כשאנחנו רואים את זה וזה בדרך כלל קשור לביטחון ובאינטליגנציה חברתית של הבחור.

בחורים שמתקשים ליצור חברים או למשוך לעצמם חברה כמעט תמיד נתקלים בדרכים שגורמות להם להיראות 'לא מגניבים' או מביכים חברתית לאנשים.

לגרום לאנשים לחבב אותך מיד

לאורך השנים, הרבה חבר'ה שנאבקים עם נשים ואין להם הרבה חברים אמרו לי, 'דן ... אני בסדר פעם אחת לאנשים יש סיכוי להכיר אותי, אבל כשאני הראשון שאנשים אני ביישן ולוקח לי זמן להיפתח. '

נחש מה? זה לא מספיק טוב.

אם אתה רוצה להכיר חברים או להביא לעצמך חברה, אתה צריך להפריש מיד ביטחון ולדבר עם האדם כאילו אתה יודע שכמוך ורוצה לדבר איתך. אם אתה מדבר עם אנשים בצורה של ספק עצמי, רוב האנשים לא ירצו להרגיש אחראים לגרום לך להרגיש ככה וינסו לסיים את האינטראקציה בהקדם האפשרי.

החוכמה היא באופן אוטומטילְהַנִיחַשהאדם האחר מחבב אותך עוד לפני שהזדמן להכיר אותך. אל תנסה לגרום לאדם לחבב אותך. פשוט דבר איתם מתוך אמונה שאתה אדם חביב והניח שהם יאהבו אותך מיד.

זה מאפשר לך להציג את הביטחון הנוח והרגוע שאתה צריך כדי לגרום לאנשים לחבב אותך. זה מצחיק איך זה עובד, אבל זה אחד הסודות הגדולים ביותר להצלחה כשמתמודדים עם אנשים בכל תחומי החיים.

מה תרצה לעשות בכיף?

חלק גדול בקבלת חברים חדשים הוא העיסוק בפעילויות שנחשבות לכם כיפיות, מעניינות ומרגשות. אני לא מדבר על פעילויות סולו כמו משחקי מחשב, צפייה בטלוויזיה או ללכת לחדר כושר כדי להרים משקולות. אני מדבר על פעילויות שבהן אתה מתקשר עם אנשים אחרים בצורה מהנה, מעניינת ומרגשת.

אז מה בדרך כלל עושים בשביל הכיף שכולל אנשים אחרים? אם אתה לא באמת יודע את התשובה לכך כרגע, מה הייתאוהב לעשותבשביל הכיף אם הייתה לכם הזדמנות? למשל, האם אתה יכול לדמיין את עצמך מקבץ חברים מגניב ונמצא במסיבת בית בערב שבת שכולו רווקות? האם זה יהיה מהנה, מעניין ומרגש עבורך?

מה דעתך על ספורט? האם אתה אוהד ספורט? אם אתה רוצה לבלות עם אנשים שעוסקים בספורט, פנה לבר ספורט מקומי או למועדון ספורט. הדיבור על הצוות שמשחק עובד כמפתח שיחה נהדר.

אתה יכול להגיד משהו כמו,'היי מה קורה? מי לדעתך ינצח היום? 'ואז יש שיחה כללית עם האדם. ברים ופאבים מקומיים רבים הם מקום הבילוי המיועד לקבוצה מסוימת ואם אתה אוהד, תמצא אחרים שישמחו לעודד איתך בזמן שאתה צופה במשחק הקבוצה.

האם תעדיף לעסוק בספורט? אם אתה יותר משתתף מאשר צופה, אז הצטרף לקבוצה. חפש בגוגל או עיין ביומן הקהילה של עיתון מקומי למידע על צוותי השכונה.

בייסבול, באולינג, בריכה, חצים, אומנויות לחימה, גולף - לא משנה מה העניין שלכם, תוכלו למצוא אנשים שחולקים את ההתלהבות שלכם מספורט או פעילות. כבונוס, אם תצטרף לקבוצת ספורט מעורבת (בה גברים ונשים משחקים יחד) אולי פשוט תמצא את החברה הבאה שלך.

האם אתה עוסק במשחקי מחשב? צאו לשיחת משחק ופנו לאנשים לבקש עצות, או סתם לעשות צ'ט צ'ט כללי על משהו שקשור לאירוע,'וואו, יש הרבה משחקים חדשים ומגניבים השנה ... איזה מהם הוא האהוב עליך?'

מאוהדי מדע בדיוני ועד בוני מכוניות ספורט, רוחניות ועד חובבי עץ, יש מוסכמות בהן תוכלו להשתתף בכדי לפגוש אחרים באותו עניין. ברוב התחביבים יש קשרים עם פרקים מקומיים שאליהם אתה יכול להצטרף או שאתה יכול פשוט לעבור לחנות בה אתה קונה את הציוד שלך.

רוב הסיכויים שתיתקלו בחובבי תחביבים אחרים ותתחילו בשיחה כזו,“בחנות הזו יש מבחר כל כך טוב היי? אני אוהב את המקום הזה. מה איתך? על מה אתה עובד כרגע? '

זה לוקח רק חבר אחד כדי להשיג דברים

ברגע שתמצא חבר חדש אחד, רוב הסיכויים שיהיו לו או לה חברים אחרים להכיר לך.

עם קצת מאמץ ורצון אמיתי להכיר אנשים חדשים, תוך זמן קצר תגלו שספר הטלפונים והפייסבוק החדש שלכם (או כל אפליקציה בה אתם משתמשים) מלאים בחברים רבים וחדשים באמת.