פגישה עם נשים חדשות

פגישה עם נשים חדשות

לפגוש נשים חדשות קל כשיודעים למשוך נשים.

אם אתה מנסה להכיר נשים חדשות ואתה אפילו לא יודע איך למשוך אותן, זו בדרך כלל תהיה חוויה איומה ומלאה בנשים שמשחקות קשה להשיג, לא מגלות עניין בחזרה או פשוט דוחה אותך.

עם זאת, כשאתה יודע איך למשוך נשים, הן מיד נפתחות בפניך, רוצות לדבר איתך ורוצות להיות איתך.

צפו בסרטון זה לשיעור היכרות עם מה שאתם באמת צריכים לעשות כדי למשוך נשים:

יש בחורים שגורמים לזה להיראות קל ... כי זה באמת קל

מדוע לחבר
האם שמת לב אי פעם כיצד נראה שבחורים בקבוצה תמיד יודעים את הדברים הנכונים לומר ולעשות סביב נשים כדי לקבל תשומת לב ולבחור את הבחירה שלהם עם נשים?

אני לא מדבר על חבר'ה בפה רם שמשוויצים או מכניסים חבר'ה אחרים. אני מדבר על החבר'ה שיש להם ביטחון רגוע לגבי עצמם ומסוגלים ליצור ניצוץ של משיכה עם כמעט כל אישה שהם מתקשרים איתה.כשמסתכלים מבחוץ, אתה יכול להניח שהבנות מחבבות אותו כי הוא נראה יותר טוב ממך או, אם אתה לא מכיר אותו, אתה יכול להניח שהוא עשיר והבנות יודעות את זה. עם זאת, ברוב המקרים, זה הרבה יותר פשוט מזה.

הבחור פשוט יוצר ניצוץ של משיכה כשהוא פוגש אישה ואז הוא בונה על המשיכה הזו לאורך כל האינטראקציה. אם הוא טוב לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליו, הוא יוכל בקלות לגרום לאישה לחוש משיכה עזה ולרצות להיות איתו ... גם אם הוא לא נראה טוב או עשיר.

כרגע הרעיון לפגוש נשים חדשות עשוי להיראות בעיניך מפחיד או מתסכל. יתכן שניסית את זה בעבר וקיבלת תגובה רעה מנשים.

עם זאת, זה לא אומר שנשים לא אוהבות אותך. אין שום דבר רע איתך. הדבר שצריך לשנות הוא שאתה צריך להתמקד בלגרום לנשים להרגיש נמשכות ומופעלות כשאתה מתקשר איתן.

זו פיסת הפאזל החסרה.

האם יש לך מספיק אתגר לנשים? האם אתה עושה את תהליך הפגישה שאתה מרגיש מרגש או אופייני?

הנה העניין ...

מרבית הגברים בוחרים מיד באישה על פי מראהה. לדוגמא: בחור עשוי להסתכל על אישה ולחשוב אוטומטית, 'כן, היא לוהטת, הייתי מקיים איתה יחסי אישות' או, 'לא, היא שמנה. בהחלט לא.'

אנו הגברים לא יכולים שלא להיות יצורים 'חזותיים' ושאנו חשים משיכה עזה לאישה על סמך המראה שלה. זו הסיבה שבחורים רבים יקיימו יחסי מין ואף ייכנסו לקשר עם אישה גם אם הם לא אוהבים את האישיות שלה, או אפילו אם הם יודעים שהקשר לא יחזיק מעמד.

רוב החבר'ה פשוט שמחים לקיים יחסי מין עם האישה ולבלות איתה קצת זמן ואם זה לא מסתדר, זה ממש לא משנה כי לפחות הם שכבו או התאהבו.

נשים יודעות את זה.

נשים יודעות שגברים נמשכים אליהם בגלל המראה שלהם. אם במקרה אישה מושכת, היא יודעת שכל מה שהיא צריכה לעשות זה להתאפר, לעשות את השיער וללבוש שמלה צמודה והיא תיפגע על ידי גברים רבים.

זה משעמם עבורה.

זה אופייני.

אין אתגר.

היא יודעת שהיא יכולה להיפגע בקלות ולקיים יחסי מין עם גברים, גם אם אין לה אישיות טובה או שאינה יכולה להרשים את הבחור בדרך אחרת מלבד המראה שלה.

לכן, כשבחור מגיע וחכם מספיק כדי להיות קצת אתגר עבורה, הוא מיד מושך את תשומת לבה.

זו גם הסיבה שתראו בחורים פשוטים ואפילו מכוערים או שמנים עם חברות יפות או נשים. אולי לא הגיוני לך מדוע לכל הרוחות האישה תהיה עם אותו בחור, אבל היא באמת אוהבת אותו ומרגישה אותו. היא נרגשת להיות איתו ... גם אם אתה חושב שהוא מכוער או שלא מגיע לה.

תן לי לשאול אותך כאן ...

איך אתה מרגיש כשאתה רואה בחורים שלא נראים טוב עם נשים יפות? זה מעצבן אותך או שעכשיו זה מתחיל להיות לך הגיוני?

האם אתה אחד הבחורים שמניחים שאם אישה יפה היא עם בחור 'מכוער' או בחור עם עודף משקל, אז הבחור חייב להיות עשיר. זו הדרך היחידה שהיא יכולה להימשך אליו, נכון?

לא נכון.

נשים יכולות להרגיש נמשכות לגברים מכל כך הרבה סיבות שונות. כשאתה מסתכל מקרוב, תראה הרבה בחורים פשוטים או מכוערים שיש להם מעט או אין כסף, אבל עדיין יוצאים עם נשים יפות. למה? הבחורים האלה הבינו שנשים נמשכות יותר לאישיות של גבר מאשר למראה שלו.

הם מושכים אותה על סמך האופן שבו הם מדברים איתה ומתקשרים איתה. הם משתמשים באישיות ובקסם שלהם כדי להדליק אותה, ולא את המראה שלהם.

איך יכולה אישה כמו בחור שלא נראה יפה?

לרוב הנשים יש את מה שאני מכנה 'סוג פתוח', כלומר היא תהיה מוכנה להיות עם כל סוגי הבחורים השונים, כל עוד הבחור הוא בעל סוג האישיות (כלומר הוא בטוח, גברי, חזק מבחינה נפשית ורגשית, יש תכוון כיוון בחיים וכו ') שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

3 טיפים שיעזרו לכם להכיר נשים חדשות

עכשיו כשאתה יודע שאתה לא צריך להיות מר אולימפיה, דוגמן גברי וורן באפט, כולם התגלגלו בכדי לפגוש ולמשוך נשים חדשות, הנה כמה טיפים שתוכלו להשתמש בהם עכשיו.

1. צאו בכוונה לדבר עם כמה נשים חדשות ולגרום להן להרגיש נמשכות אליכם

זה נראה קצת מובן מאליו, נכון?

עם זאת, תתפלאו מכמה בחורים יגידו שהם באמת רוצים להכיר נשים חדשות ואז כשאני שואל אותן, 'מה עשית בסוף השבוע?' אני אשמע דברים כמו ...

'פשוט נשארתי בבית.'

'אני עסוקה מכדי לפגוש נשים.'(עם זאת, הוא מבלה המון זמן פנוי בחדר הכושר, צופה בטלוויזיה, מסתובב עם חברים וכו ').

'הלכתי לבית חברים.'

'ערכנו ערב בנים ... זה לא היה לפגוש נשים, אז אף אחד מאיתנו לא פנה לאף נשים.'(עם זאת, הם הסתכלו על בנות כל הלילה ואיחלו שהם יוכלו לקיים יחסי מין עם רבים מהן).

'שיחקתי במשחקי וידאו כל סוף השבוע עם החברים שלי.'

אני שומע גם בחורים שמתלוננים שהעיר או המדינה שלהם הם מקום קשה לפגוש נשים. חבר'ה יגידו לי ממש'אני לא מנסה לפגוש נשים בעיר שלי כי כולן תקועות כלבות'אוֹ…

'נשים בעיר שלי משחקות קשה להשיג ... אי אפשר להשיג חברה כאן כי הן מצפות ממך להיות עשיר או נראה טוב'למרות שבחורים אחרים (שיודעים למשוך נשים ולא נראות טובות או עשירות) אוספים את הנשים האלה, נהנים ממין ומיחסים איתם ואפילו מתחתנים איתם.

לכן, אם אתה רוצה להכיר נשים חדשות, אתה צריך להשאיר כל תירוץ בפתח. אתה חייב להיות מוכן לפחות לשוחח עם כמה נשים חדשות.

רוצה לפגוש נשים, אבל לא בטוח מה לומר או לעשות

כשאתה מדבר עם נשים, עליך לדעת כיצד למשוך אותן. אם תנסה לדבר עם נשים ואתה אפילו לא מתמקד במשיכתן במהלך האינטראקציה, כמובן שהן ישחקו קשה להשיג או לדחות אותך.

נשים רוצות להרגיש נמשכות לאופן שבו אתה מתקשר איתן (כלומר, מה שאתה אומר ועושה), כך שאם אינך יודע כיצד לעשות זאת, אינך יכול לצפות שהדברים יעבדו כשורה. אל תצפה שנשים יהיו נחמדות איתך אם אתה נחמד אליהן. עליכם להתחיל את האינטראקציה על ידי כך שהם ירגישו נמשכים אליכם.

אם אתה רוצה להכיר נשים חדשות, עליך לשים לב לצאת בכוונה לפגוש נשים בפועל וזה אומר ללכת למקומות בהם ניתן למצוא נשים עומדות או יושבות.

זה לא קשה.

נשים נמצאות בכל מקום; בקניון, בפארק, בברים, במועדונים ובמסעדות ורבות מהנשים הללו רווקות ופתוחות לפגוש גבר חדש.

אם את מפחדת מדי לגשת לנשים במקומות האלה, לפחות לכי לאירוע ספיד דייטינג בו כל הנשים רווקות ומחפשות לפגוש בחור. אם אינך יודע מה לומר ולעשות כשאתה מתקשר עם הנשים שם, קרא את הספר האלקטרוני שלי http: // store.

2. גילו ביטחון

נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות מחולשה, כך שביטחון הוא תכונה חיונית שעליך להיות לך כגבר כשאתה אוסף נשים ומתי במערכת יחסים.

אם בחור בטוח בעצמו ובטוח בעצמו, אישה תרגיש באופן טבעי נמשכת אליו מכיוון שהוא 'חזק'. מצד שני, אם בחור עצבני, חסר ביטחון ולא נוח סביבה, אישה תתפוס אותו כ'חלש 'והיא תתקשה, אם לא בלתי אפשרי, לחוש עבורו שום משיכה אמיתית.

אם אישה תופסת אותך בתור בחור חלש (נפשית ורגשית), היא לא תרגיש נמשכת אליך מינית אלא אם כן היא סוג האישה שרוצה בחור חלש שהיא יכולה לשלוט בו. עם זאת, נשים כאלה בדרך כלל משליכות או מתגרשות מאותם בחורים כשהם מוכנים להמשיך ולהתחבר לגבר אמיתי.

אם אתה עצבני ולא בטוח בעצמך, אישה אולי תרצה להיות חברה שלך, אבל כשמדובר בבחירת בחור שהיא הייתה מקיימת איתו יחסי מין ויוצאת איתו, אישה תבחר בבחור שגורם לה להרגיש משיכה מינית כתוצאה מכך של הביטחון שלו ותכונות אישיות אחרות שמדגימות שהוא בחור חזק.

למרבה המזל, ביטחון הוא משהו שניתן לפתח מהר מאוד. אם ברצונך ללמוד כיצד להיות אמון לפנות לנשים, התחל בצפייה בסרטון החינמי שלמטה:

3. צור חיבור בלתי נשכח

בנוסף ליצירת ניצוץ משיכה בינך לבין האישה, עליך לדעת גם מה להגיד בכדי להמשיך בשיחה ולהשאיר אותה מעניינת מספיק זמן כדי ליצור חיבור בלתי נשכח.

בלי לדעת מה עוד לומר, יש בחורים הפונים לשאול את האישה כמה שיותר שאלות, בתקווה שזה איכשהו ימשיך את הדברים מספיק זמן כדי ליצור קשר.

ובכל זאת, כשבחור שואל דברים כמו,'מה שמך,' 'מה אתה עושה למחייתך,' 'יש לך חבר,'זה בדרך כלל רק גורם לאישה להרגיש משועממת וכמו שהיא עוברת את השיחה האופיינית לראיון שרוב הבחורים משתמשים בה.

אישה רוצה להרגיש מאוד נמשכת אליך ואז להתחבר אליך באמת. לשם כך אתה צריך להיות מוכן לדבר איתה באופן שיוצר חיבור מרגש. אתה צריך להיות מוכן לקחת סיכונים ולומר דברים שאתה כנראה לא רגיל לומר סביב נשים חדשות שאתה פוגש.

ברגע שאתה יודע מה להגיד ולעשות כשאתה מכיר נשים חדשות, אתה מבין כמה קל ליצור קשר מובהק ובלתי נשכח עם נשים. אתה גם מבין שלרוב הבחורים שאישה פוגשת אין להם מושג איך לגרום לה להרגיש נמשכת ולהתחבר אליה באמת.

זהו כוח שיכול להיות לך.

אתה יכול להתבלט מיד מהקהל במוח האישה. אתה יכול להיות הבחור שהיא כל כך שמחה שהיא סוף סוף נפגשה. אתה יכול להיות הבחור שלא מדבר איתה באותה צורה ישנה כמו כל בחור אחר שמקווה לקבל צ'אנס איתה.

אתה יכול להיות הבחור שגורם לה להרגיש נמשכת אליך, ולא רק שאתה מרגיש נמשך אליה ואז מקווה לקבל הזדמנות איתה על ידי היותך נחמד, מנומס וידידותי. אתה יכול להיות הבחור שמדליק אותה.

זה יותר קל ממה שאתה יכול לחשוב

תפסיקי לבזבז את חייך בלי נשים

להכיר נשים חדשות זה משהו שאתה יכול לעשות כרגע.

אל תסתיר את עצמך ותבזבז את חייך במחשבה שאתה לא מספיק טוב לנשים.

אתה מספיק טוב.

אתה יכול לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך כשאתה פוגש אותן.

אם אינך בטוח מה לומר או לעשות כשאתה ניגש לנשים, אל תדאג - אלו דברים שאתה יכול ללמוד בקלות ושאותם אנו מלמדים כאן ב'האדם המודרני '.

אם אתה זקוק לעזרה, מדוע שלא תנסה אחת או יותר מהתוכניות שלי ותחווה את התוצאות המדהימות שחוו אלפי חבר'ה אחרים מכל רחבי העולם?

אתה יכול לעשות את זה.