פגישה עם נשים חדשות לאחר פרידה

פגישה עם נשים חדשות לאחר פרידה

לפגוש נשים חדשות לאחר פרידה יכול להיות מאתגר, במיוחד אם בחור הושלך וכעת איבד הרבה ביטחון במשיכותו לנשים.

אף על פי שאחת הדרכים הטובות ביותר להתגבר על חברה לשעבר, ארוסה או אשה היא להתחיל להיפגש ולקיים יחסי מין עם אישה (או נשים) חמות עוד יותר, או נשים, זה לא יקרה אם אתה עדיין מרגיש פגום רגשית. מהפרידה.

נכון לעכשיו, אולי אתה לא מרגיש מספיק בטוח להתקרב לסוגי הנשים שאתה מוצא מושך. אם לא, צפו בסרטון זה ...

מנסה להכיר נשים חדשות לפני שתתחבר שוב לביטחון האמיתי שלך

התחבר שוב לביטחון שלך לפני שתנסה להכיר נשים חדשות

נשים נמשכות לגברים בטוחים, גבריים, נפשיים ורגשיים, אך אם יצאת ממערכת היחסים שלך חסרת ביטחון עצמי והרגשת עצבנית וביישנית, בדרך כלל תמשוך רק את סוג האישה שמחפשת חלש וחסר ביטחון. בחור שהיא יכולה לשלוט בו.

במילים אחרות, נשים לא מושכות או מניפולטיביות שהולכות להיות לא טוב בשבילך ופשוט יבזבזו את זמנך. אתה לא צריך לקבל את השני הכי טוב, אבל גם את הנשים הלוהטות שאתה באמת רוצה.הנשים הלוהטות, הסקסיות והיפות שיהוו תחליף מספיק טוב לאקסית שלך יהיו בדרך כלל יותר מדי אתגר עבור בחור שהוכה רגשית אחרי פרידה. לכן, לפני שאתה יוצא לפגוש נשים חדשות, ודא שאתה בונה מחדש את הביטחון שלך כך שאתה מושך רגשית לנשים לוהטות.

לדוגמא: אם אתה פוגש אישה לוהטת, אתה צריך להבין שהיא רגילה לחבר'ה להכות אותה ולקוות לקבל הזדמנות. עם זאת, מה שהיא באמת רוצה זה בחור שבטוח מספיק בכדי להיות אתגר ...

עוברים ממערכת יחסים אומללה

עוברים ממערכת יחסים אומללה

אם אתם מחפשים להכיר נשים חדשות לאחר שיצאתם ממערכת יחסים אומללה, סביר להניח שאתם מרגישים נרגשים מהרעיון לקיים יחסי מין עם נשים חדשות.

עם זאת, לפני שאתה מנסה להכיר נשים חדשות, ודא שאתה מצחצח את היכולת שלך לעורר תחושות משיכה בקרב אישה כשאתה פוגש אותה. סביר להניח שאיבדת קצת את המוג'ו שלך וכנראה שלא טוב לך עם הנשים כמו פעם ... או שאתה?

צפה בסרטון זה של דן בייקון (מייסד 'האדם המודרני') כדי לקבוע את רמת המיומנות שלך בכל מה שקשור למשוך נשים חדשות ולשמור על אישה נמשכת בזמן מערכת יחסים ...

מקפץ חזרה להיות אדם טוב עוד יותר

אתה לא צריך לתת לפרידה להרוס אותך, לאכול את הביטחון שלך או לבזבז יותר את חייך.

אתה יכול להשתמש בפרידה זו כהזדמנות להפוך לגבר טוב עוד יותר שאתה כבר. אתה יכול לעשות זאת על ידי:

1. התחברות מחדש לביטחון העצמי והגברי שלך

כגבר, אתה צריך לוודא שלעולם לא תיתן לאף אחד או משהו לקחת את הביטחון העצמי והגברי שנולדת איתו.

כל גבר יכול להתחבר אליו, אבל רוב החבר'ה לא ... במיוחד לאחר שהאישה שהם אוהבים זרקו או נפרדו איתם. במקום זאת הם נכנסים לקליפה שלהם ומתנתקים מכוחם הגברי האמיתי.

לא משנה מה אתה חושב על עצמך כרגע, מה שאתה צריך לדעת הוא שאתה הרבה יותר חזק, בטוח ובעל גבר ממה שנתת לעצמך להיות לאחרונה.

אתה יודע שבעומקך אתה גבר חזק ומגיע לך להיות נאהב, מוקיר ומעריץ על ידי אישה (או נשים) יפהפיות. אתה יודע שאתה מספיק טוב.

עם זאת, להיות זרוק או לעבור פרידה מבולגנת (כלומר להיפרד ולחזור יחד מספר פעמים, להיות מרומה וכו ') יכול להיות רוצח אמון מובהק עבור רוב החבר'ה. כשאישה אומרת דברים כמו,'אני לא יודע מה ראיתי בך אי פעם!'אוֹ, 'אני כבר לא מרגיש כלום בשבילך' אוֹ'אתה הדבר הכי גרוע שקרה לי!'זה טבעי להרגיש פגוע.

לא משנה איך אתה כואב לך או איזה ספקות לגבי עצמך לגבי נשים, אתה צריך להתגבר על זה ... ומהר.

אם אתה ניגש לנשים עם תחושות של חוסר ביטחון, זה בבירור יעבור בשפת הגוף שלך, בשיחה ובהתנהגות שלך והם יכבו אותך.

נשים אולי לא יוכלו להסביר מדוע הן מרגישות כבויות, אבל משהו פשוט לא ירגיש נכון לגביך. אולי תוכל לשים פנים אמיצות ולפעול בביטחון ובטוח בעצמך, אבל משהו יהיה כבוי.

2. ללמוד מטעויות העבר שלך

לא משנה כמה הייתה הפרידה שלך גרועה, או כמה שזה היה באשמת האקס שלך (גם אם היא בגדה בך), חלק מהאחריות מוטל עליך.

היה קרוב לוודאי שמשהו (או הרבה דברים) שאמרת או עשית לה שהרס לך את האהבה, הכבוד והמשיכה.

אם אינך בטוח איזה סוג של תהליך רגשי חברה שלך (ארוסה או אשתך) עברה לפני סיום הקשר, צפה בסרטון זה של דן בייקון (מייסד האדם המודרני ויוצרו של תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר ).

האם אתה יכול להתייחס לכל אחת מטעויות היחסים שתוארו בסרטון למעלה?

אם כן, הדברים הטובים ביותר עבורך הם ללמוד מהטעויות שלך ולהיות איש טוב עוד יותר שאתה נמצא כרגע.

לדוגמא: אם היית נצמד, חסר ביטחון או שהגעת למצב שלא הצלחת לשלוט בקנאה שלך במערכת היחסים, אתה צריך לעבוד על תיקון שאם לא כן תמשיך לחזור על מה שקרה עם האקס שלך במערכות יחסים עתידיות.

על ידי תיקון הבעיות שגרמו לאקס שלך להיפרד ממך, לא רק שתהיה מושך יותר לנשים חדשות, אתה גם תהפוך לגבר טוב יותר ממה שאתה כבר היום.

3. השארת העבר מאחור

פגישה עם נשים חדשות לאחר פרידה פירושה שעליך להתחיל עם לוח נקי. יש לך הזדמנות מרגשת להתחיל מחדש ולעשות עבודה טובה יותר במשיכת האישה הנכונה ואז לשמור עליה כשאתה מכניס אותה למערכת יחסים.

האם אתה מוכן להשאיר אותה מאחור, או שאתה רוצה להחזיר אותה? אם אתה מוכן להשאיר אותה מאחור, התנתק מהרגשות שלך כלפיה והתחל מחדש עם אישה (או נשים) חדשות.

אחת הטעויות הגדולות שעושים בחורים היא להביא את המטען היחסי שלהם לכל אינטראקציה חדשה שיש להם עם נשים חדשות.

לדוגמא: בחור עשוי להתקרב לאישה וברגע שהוא עבר את הנעימות הראשונית, הוא מתחיל לשעמם אותה בסיפורים על האקסית שלו, איזו כלבה היא הייתה ואיך שברה את ליבו.

לפעמים אישה תקשיב בנימוס, אבל האזנה לסיפורים על האקס שלו וכמה שהוא שבור בלעדיה לא תהיה עבורה מינית.

בדרך כלל היא תעשה תירוץ לעזוב שהולך בערך כמו,'אממ, אני צריך ללכת לשירותים ... אולי אדבר איתך אחר כך'אוֹ'החברים שלי מחכים לי אז אני צריך ללכת עכשיו'אוֹ'אני צריך ללכת עכשיו, אבל אני מקווה שהדברים ישתפרו עבורך'והיא תתרחק ממנו מהר ככל האפשר.

דוגמה נוספת לתלות בעבר היא לחפש נשים שמזכירות להן את האקסית שלהן.

יש בחורים שיגידו שהם רוצים להכיר נשים חדשות, אבל כשההזדמנות מתייצבת הם מציגים כל מיני תירוצים למה זה לא יצליח,'אה, אבל היא לא הטיפוס שלי. אני יוצא רק עם בלונדיניות כמו לינדה לשעבר שלי, ”אוֹ'היא באמת יפה, אבל תנשה הייתה הרבה יותר יפה,'וכו '

על ידי הצבת סוגים אלה של 'מגבלות' על מערכות יחסים חדשות, חבר'ה כאלה מגדירים את עצמם להיכשל בכך שהם רק מבקשים למצוא אישה שהיא כמעט בדיוק כמו האקסית שלהם.

אם אתה יכול להתייחס לזה, הנה מה שאתה צריך לדעת ...

האהבה והמשיכה שאתה חווה עם כל אישה יהיו שונים. לפעמים האהבה מדהימה, אבל המשיכה פשוט לא קיימת ולפעמים את מרגישה נמשכת לאישה, אבל את לא באמת רוצה לאהוב אותה לגמרי. פעמים אחרות, הכל נכנס למקומו ואתה באמת אוהב, מכבד ומרגיש נמשך לאישה.

הדרך היחידה למצוא את הנשים שעומדות באמת בסטנדרטים שלך ולגרום לך להרגיש כמו שאתה רוצה להרגיש, היא להתנסות על ידי קיום יחסי מין ומערכות יחסים חדשות עם נשים רבות.

עדיף לעשות זאת בצורה הרבה יותר מאשר לקוות שיהיה לנו מזל ואז לנסות לגרום לזה לעבוד עם אישה שאינה תואמת. אם אתה רוצה שמערכת יחסים תימשך, עליך למצוא אישה שתואמת אותך באמת ואתה צריך להיות מסוגל להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה שלה לאורך זמן.

יתכן שתמזל מזלך ותמצא את הילדה המושלמת שלך בפעם הבאה שתפגוש אישה, אבל אם לא תמצא אותה - אל תדאג. המשיכו להיפגש ולקיים יחסי מין עם נשים חדשות ותעשו זאת.

זו ההזדמנות שלך להתחיל חיים חדשים ואפילו טובים יותר

לא תמיד קל להתמודד עם פרידה, אך למרות שזה יכול להשאיר אותך מרגיש חבול רגשית, זה יכול להיות גם הזדמנות נהדרת בתחפושת.

אם תשתמש במה שקרה בזוגיות שלך כדי לעבוד על עצמך ולהפוך לסוג הגבר שתמיד רצית להיות, לא רק שתעבור את הפרידה בצורה חלקה יותר, אלא גם תשפר את חייך בטווח הארוך.

פגישה עם נשים חדשות לאחר פרידה תהיה תענוג עבורך כי יהיו לך את הכישורים למשוך נשים יפות ואיכותיות יותר ולא תצטרכי להסתפק במה שתוכל להשיג, או לקוות שתהיה לך מזל יום אחד.

אל תבזבז עוד יום מחייך במחשבה שאתה לא יכול להיות אישה יפה בחיים שלך או שלא מגיע לך.

אתה יכול לקבל אישה יפה כמאהבת, חברה או אשה והכל חוזר ליכולת שלך למשוך נשים כשאתה פוגש אותן. ככל שאתה טוב יותר למשוך נשים, כך יהיה לך קל יותר להכיר אישה חדשה ולהמשיך ליהנות מחיי האהבה שלך.