פגישה עם נשים חדשות לאחר גירושין

פגישה עם נשים חדשות לאחר גירושין

בוא נהיה כנים; גירושין לעולם אינם קלים.

עם זאת, אתה יכול לצאת מזה מצולק ונחוש לעולם לא לתת לאישה אחרת 'לעשות את זה' עבורך שוב, או שתוכל לקחת את החוויה, ללמוד ממנה ולוודא שבפעם הבאה שאתה במערכת יחסים תהיה לך הכישורים לגרום לזה לעבוד; הבחירה בידיים שלך.

אז במקום לסגור את עצמך ולהתחייב לא לצאת עוד עם אישה אחרת, הדרך הטובה ביותר להתגבר על אשתך לשעבר היא להתחיל לצאת ולנהל יחסי מין עם נשים אחרות בְּהֶקְדֵם הַאֶפְשַׁרִי. פגישה עם נשים חדשות לאחר גירושין היא פשוטה אם אתה מקיים כמה הנחיות בסיסיות.

1. הכירו בכך שנישואיכם נכשלו ואז המשיכו הלאה

אם אתה לא מעניין ב להחזיר את אשתך לשעבר , אז אתה צריך להכיר בכך שהנישואין נכשלו ולהתחיל להרגיש נרגש מהעתיד הגדול לפניך אם תחליט להמשיך הלאה ולמצוא לעצמך אישה חדשה.

זה נורמלי לחלוטין לעבור תקופת 'אבל' כאשר הנישואין שלך מגיעים לסיומם. רובנו גדלים מתוך אמונה שנישואין הם לנצח, ולכן כשמשהו משתבש, בסופו של דבר אנו מכים את עצמנו על כך ומרגישים כישלונות.

למרות שזה בסדר להרגיש רע עם זה, להפיל את עצמך ולהאשים את עצמך לא משרת שום מטרה. כן, הנישואין שלך הסתיימו, אבל אתה יכול להשתמש בזה כהזדמנות לצמוח כגבר ולהיות אפילו טובים יותר ממה שהיית קודם.אף על פי שגירושין הם נקודת שפל בחייכם, החדשות הטובות הן שכעת יש לכם אפשרויות שלא היו לכם מעולם.

פגישה עם נשים לאחר גירושין

לדוגמה:

  • אתה יכול לעשות את הדברים עליהם ויתרת בגלל הנישואין שלך, למשל. לך לנסוע, לשנות את הקריירה שלך, לעבור למדינה אחרת, לחזור למכללה או לאוניברסיטה וכו '.
  • אתה יכול לבחור לקיים יחסי מין ולצאת עם כמה נשים שאתה רוצה.
  • אתה יכול לבחור הופכים לסוג הגבר שנשים לא יכולות לעמוד בפניו ושיהיה לך בחירה של נשים איכותיות.
  • כאמור, גם אתה מחליט שאתה רוצה תחזור עם אשתך לשעבר ותגרום לנישואין שלך לעבוד.

פגישה עם נשים לאחר גירושין

כפי שאתה יכול לראות, דברים גדולים רבים יכולים לבוא ממשהו שאתה רואה כחוויה גרועה באמת. הכל תלוי בגישה שלך.

2. למד מהטעויות שלך

עד כמה שזה יכול להיות כואב, חלק מלהיות אדם טוב יותר בעתיד הוא להודות בטעויות העבר שלך וללמוד מהן. בנישואיך היו דברים שעשית שגרמו לאשתך לאבד אהבה, כבוד ומשיכה אליך שהובילו לגירושים שלך.

על ידי גילוי בדיוק מה שגרם לאשתך לשעבר לרצות להתגרש , אתה יכול ללמוד ולשנות את הדברים האלה כדי שלא תחזור עליהם שוב בפעם הבאה שאתה בקשר. זו גם הדרך הטובה ביותר למשוך מחדש את אשתך לשעבר אם תרצה בכך.

על ידי למידה מהטעויות שלך ותיקון הבעיות שלך היא תרגיש מובנת ותפתח אותה לחוש אהבה אליך שוב. מצד שני, אם אתה לא מעוניין בהשלמה עם האקס שלך, אתה עדיין תהיה גבר טוב יותר במערכת היחסים הבאה שלך.

כמה דוגמאות למה לחפש הן:

  • האם הפסקת להיות הגבר בזוגיות שלך? נתת לאשתך 'ללבוש את המכנסיים'?
  • נעשית דביקה ורכושנית?
  • הזנחת אותה או שלקחת אותה כמובנת מאליה?
  • האם הפסקת לגרום לה להרגיש כמו אישה?
  • האם הפסקת לרדוף אחר מטרותיך ולתכנן תוכניות לעתיד?
  • האם רצית דברים נפרדים, למשל הקמת משפחה וכו '.

על ידי מענה בעצמך על כל השאלות הללו (ועל כל מה שאתה יכול לחשוב על אחרים) תבין איפה טעית ומה עליך לתקן כדי להצליח עם נשים בעתיד.

3. בנה מחדש את הביטחון שלך והשתמש בו כדי למשוך נשים

לאחר גירושין זה די נורמלי שביטחון של בחור דופק. גם כאשר גירושין פשוטים יחסית כאשר הגבר וגם האישה מסכימים להמשיך הלאה, הביטחון של הגבר יכול לסבול, כאשר בחורים רבים מטילים ספק ביכולתם להכיר נשים חדשות.

חוסר ביטחון נפוץ שצץ לאחר גירושין כולל דברים כמו,'האם אני כושל עם נשים', 'מה אם אני לעולם לא אפגוש אישה אחרת שוב,' 'מה אם נשים כבר לא ימצאו אותי מושכת', 'מה אם אני נדחה'אוֹ'יצאתי ממשחק הדייטים כל כך הרבה זמן שאני לא יודע איך לגשת ולקלוט נשים יותר. '

אם אתה מרגיש חסר ביטחון ועצבני לפגוש נשים חדשות לאחר גירושין, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להתמקד בבניית מחדש את הביטחון שיש לך לגבי המשיכה המינית שלך לנשים. למה? הביטחון בגבר מושך יותר לאישה מכל דבר אחר.

נשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים ביטחוניים וגבריים החזקים נפשית ורגשית, ולכן המפתח למשוך נשים חדשות לחייך הוא פיתוח תכונות אלה שגורמות לנשים לראות בך גבר אמיתי.

אם לא תבנה את עצמך קודם ותוודא שאתה לא במצב רגשי נמוך כשאתה חוזר לעולם הדייטים, תתקשה למשוך נשים יפות ובסופו של דבר לא תצטרך לצאת. בכלל, או שתסתפק בנשים בעלות קליבר נמוך, שאינך חש בהן משיכה רבה.

4. שפרו את כישורי הדייטים שלכם

פגישה עם נשים לאחר גירושין

כאשר פוגשים נשים חדשות לאחר גירושין קל לבחור לבחור איתו 'מזוודות' כושלות לדייט. בעיקרון, יש בחורים שלא יכולים להתגבר על הפרידה שלהם ובמקום להתמקד באישה שלפניהם, הם עושים את הטעות לדון ביחסים הכושלים שלהם איתה.

אומנם אישה עשויה להקשיב לך בנימוס, אך אם אתה מקדיש זמן רב לדבר איתה על מערכת היחסים שנגזר עליכם נדונה וכיצד אתם מרגישים שבורים וחסרי ביטחון כתוצאה מכך, היא ככל הנראה תנחם אתכם ואז תתרץ להתרחק ממך.

למה? גבר נזקק, חסר ביטחון וחסר ביטחון הוא לא תור מיני. היא אולי מרגישה כלפיך 'אמהית' אבל זה לא יגרום לה לרצות לקיים איתך יחסי מין ואז לצאת איתך.

כדי לגרום לאישה לראות אותך בדרך מינית, עליך ליצור משיכה על ידי כך שאתה מראה לה שאתה גבר בטוח וחזק מבחינה רגשית שמאושר עם או בלי אישה בחייו.

אם אין לך ביטחון מסוג זה בעצמך, ואם אינך יודע כיצד להתנהג כשאתה ניגש לראשונה ואינטראקציה עם אישה, עליך ללמוד קודם את הדברים האלה. אני יכול לעזור לך עם זה.

התחלה מחדש יכולה להיות הזמן הטוב ביותר בחיים שלך

כפי שאתה יכול לראות, גירושין אינם חייבים להיות סוף חיים מאושרים. למעשה, זו יכולה להיות התחלה של דברים גדולים וטובים יותר בחייכם. אם אתה מנצל את הזמן הזה כדי לצמוח ולהפוך לאדם טוב יותר ממה שהיית קודם, תוכל להשיג דברים שבעבר חשבתם שהם בלתי אפשריים או מחוץ להישג ידך.

הכי חשוב, לפגוש נשים חדשות לאחר גירושין יהפוך לך קל מאוד כשתתחדד את היכולת שלך למשוך נשים כשאתם מתקשרים איתם. לדוגמא: שפר את שלך יכולות שיחה , קסם, כריזמה, ביטחון ויכולת לגרום לאישה להרגיש ילדה בנוכחותך.

כאשר אתה מסוגל למשוך נשים בדרכים אלה, קל לגרום לנשים להתעניין בך ולהתחיל לחקור יחסים מיניים ורומנטיים.