עוברים לגור עם חברה שלך ... האם זה הזמן הנכון?

עוברים לגור עם חברה

אם אתה וחברתיך חושבים לעבור לגור יחד, אבל אתה לא ממש בטוח אם זה הזמן הנכון, נסה לשאול את עצמך קודם את השאלות הבאות.

האם אתם חברים כמו גם אוהבים?
אם הגעתם לשלב במערכת היחסים שלכם בה מעבר דירה מרגיש כמו התקדמות טבעית, אז אפשר להניח שאתם כן אוהבים אחד את השני, אבל האם אתם באמת ממש אוהבים אחד את השני?

אם ה משיכה מינית לא היה שם, האם אתה עדיין רוצה שהחברה שלך פשוט תהיה מי שהיא? האם יש לה אותן תכונות שהיית מחפש אצל חברה נהדרת? כאשר התאווה היא חלק גדול מהמשוואה, לעתים קרובות מתעלמים לחלוטין מהדברים הקטנים שיגרמו או ישברו ידידות אפלטונית.

כשחבריך נשארו אצלך בעבר, אולי היית מוצא את עצמך מרגיש עצבני מכמה מההרגלים הביתיים שלהם ואז הבנת עד כמה שמחת שזה היה רק ​​ללילה אחד!

כשחברתך תישאר מעל, יתכן שיהיו לה מאותם הרגלים ממש, אבל אם אתה עדיין בשלב התאווה של הקשר אתה עלול להתעלם מהם כי זה היא ויש לך דברים אחרים בראש! אבל, איך היית מרגיש עם זה כשזה לא רק ללילה אחד?

לפני שתעבור לגור ביחד, עליך לשקול עד כמה הידידות שלך חזקה עם החברה שלך והאם אתה באמת נהנה ממיצרים זה מזה. האם אתה יכול לדבר איתה על כל הדברים שאתה מדבר עליהם עם חבריך? האם אתה מסוגל להיות רק אתה סביבך - כל הזמן?האם הסיבות שלכם הנכונות?
סביר להניח שהסיבה העיקרית שלך לחשוב על מעבר לגור יחד היא פשוט שאתה רוצה להיות מסוגל לבלות יותר זמן ביחד. עם זאת, תרחיש נפוץ נוסף הוא שמעבר לגור יחד מייצג חיסכון כספי עבור שניכם.

אם זו המוטיבציה העיקרית שלך, עליך לשקול עד כמה הקשר שלך באמת חזק כיוון ששינה אחד עם השני כל לילה עלולה בסופו של דבר להוביל להריון ואם אתה לא באמת אוהב אותה, אתה תיצמד אליה לכל החיים בין אם תרצה או לא.

מעבר לגור יחד צריך להיות על ביצוע הצעד הבא במערכת היחסים שלכם ואתם צריכים להיות בשלב בו אתם חושבים במונחים של חברה שלכם להיות נוכחות קבועה בחייכם.

אם אתה מודאג יותר מחיסכון בעלויות השכירות ופיצול חשבונות ואתה חושב במונחים של 'היא תעשה בינתיים', עליך לשתף בית עם חבר או לפרסם באינטרנט בחינם בכדי לשתף דיירים חדשים. שכר הדירה איתך.

האם אתה מוכן לוותר על עצמאותך?
לעתים קרובות למדי, כשאתה מגיע לשלב של חשיבה על מעבר לגור יחד, אתה ממילא כבר מבלה את רוב זמנך יחד, כך שזה מרגיש כמו הצעד ההגיוני הבא.

כשזה המצב, זה הגיוני לחלוק מקום אחד ביחד במקום תמיד צריך לנסוע לבית של השני כדי להיפגש.

כששני בתים הופכים לאחד, עצמאותך מצטמצמת. אתה יכול עוד לבוא וללכת כרצונך מבלי להודיע ​​לה לאן אתה הולך ומתי תחזור.

בטח, אתה עדיין יכול להיות בעל אינטרסים עצמאיים כזוג ועדיין לעשות את הדבר שלך עם החברים שלך מתי שאתה רוצה, אבל לעבור לגור ביחד אומר שזה לא כל כך קל להירגע לבד במשך שעות ולהוריד את דעתך מדברים כשאתה צריך ל. קבלת ההחלטה לעבור לגור יחד פירושה שעליך להיות עם היותך שני אנשים במרחב משותף אחד.

האם אתה באמת תואם?
כשאתה חי ביחד, תאימות הרבה מעבר לחביבות אותן מסעדות או לחלוק עניין באותו סוג של מוזיקה.

אם היא הולכת לעבור למקום שלך, מה הולך איתה? למשל, ייתכן שיש לה מיטת ברזל ישנה שהייתה שייכת לסבתא רבתא שלה, אוסף של כריות פיזור שיכולות למלא חנות לריהוט רך ושלושה חתולים, אבל הכרית שלך מרוהטת בסגנון מינימליסטי במיוחד ומודרני במיוחד. - עכשיו מה?

למרות שאתה עשוי להיות מאושר יותר מאף אחד מהדברים שלה שלא נכנס והורס את הכרית המגניבה שלך, אנשים לעתים קרובות מתפשרים ומערבבים זה את זה סגנונות. עם זאת, אם אתה באמת תואם, אתה רוצה את אותו סוג של דברים ולא תצטרך לשנות.

וודא שאתה פשוט מסתפק באישה כי אתה חושש שלא תמצא אחר. לפגוש ולמשוך נשים חדשות זה מאוד קל כשאתה יודע איך.

לשניכם חזון משותף לעתידך?
כדי לענות על שאלה זו, עליך לדעת מה החזון שלך למערכת היחסים שלך, כמו גם מה החזון של החברה שלך באמת בלב ליבם.

אם המטרות הסופיות שלך אינן משותפות, מעבר לגור ביחד יכול רק לגרום לעוגמת נפש עבור אחד או שניכם בהמשך הקו. לדוגמא: אם החזון שלך הוא יום אחד להתגורר בדירת פנטהאוז בעיר, אבל שלה לעבור לפרבר עלים, אתה מכוון לקיצוניות קוטבית מבחינת סגנון החיים.

אם שניכם חולקים חזון של לטייל בעולם ביחד או לקנות בית כפרי ביחד או יום אחד להקים משפחה יחד, אז מעבר לגור יחד הוא צעד חיובי לקראת הפיכת החזון העתידי שלכם למציאות.

בנוסף, אם אתה וחברתך אפילו לא דיברת על חלומות העתיד שלך ביחד, זה בהחלט לא הזמן הנכון לעבור לגור יחד.

אם כן, אתה מסתכן בהריון שלה ובסופו של דבר כאבא יחיד. אמנם זה לא כל כך רע עבור הרבה חבר'ה, אבל זה בהחלט לא בראש רשימת הדברים שלנו לעשות, אז אם אתה יכול להימנע מכך - אתה צריך לנסות לעשות זאת.

האם היא מרגישה כלפיך יותר כבוד, אהבה ומשיכה מאי פעם?

בעולם של ימינו, גבר צריך להיות מסוגל להעמיק את אהבת האישה, הכבוד והמשיכה אליו בזוגיות. בעבר אישה הייתה משלימה שלא חשה יותר (או אפילו שום) כבוד, אהבה ומשיכה לגבר שלה כי זה היה מביש להיפרד או להתגרש.

לא עוד.

אם אתם רוצים שהזוגיות שלכם תצליח בטווח הארוך, עליכם לפחות לדעת להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליכם. צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

לוקח סיכוי
אתה אף פעם לא באמת יודע אם מערכת היחסים שלך נועדה להחזיק מעמד, אבל אם יש לך ספקות נסה לא לעבור לגור בה.

אם אתה מרגיש שמערכת יחסים זו מיועדת לשמירה, אז החיים המשותפים הם צעד חיובי לקראת בניית מערכת יחסים חזקה, אוהבת יותר וארוכת טווח, וכדאי להמשיך ולתפוס סיכוי.