הכלב שלי מתגעגע לאקס שלי

הכלב שלי מתגעגע לאקס שלי

להלן שלוש דרכים בהן אתה יכול להשתמש בעובדה שהכלב שלך מתגעגע לאקס שלך כדי לעזור לה להחזיר אותה למערכת יחסים איתך:

1. משוך אותה מחדש בשיחת טלפון ואז הציע לה להתעדכן ולהגיד שלום לכלב שלך

הכלב שלך שמתגעגע לאקס שלך הוא סיבה נהדרת להתקשר אליה, כי אתה יכול להשתמש בעובדה הזו כדי לגרום לה לצחוק ולחייך ולהביא את הרגשות הסנטימנטליים, הרגשה-טובה שהיא מקשרת עם הכלב ועל ידי התאגדות איתך (למשל, היא זוכרת את כל התקופות המהנות שלושתכם ביחד, היא צוחקת על כל הדברים החמודים שכלבכם היה עושה).

לאחר מכן היא מטילה באופן טבעי את השומר שלה והופכת להרבה יותר פתוחה להיפגש איתך (גם אם זה מתוך העמדת פנים שהיא באה רק לראות את הכלב שלך), מה שמאפשר לך להפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך ולקבל אותה בחזרה.

זכרו: אל תציעו להיפגש לפני שתמשכו אותה מחדש.

משיכה ראשונה, כל השאר אחר כך.

לכן, התמקדו בשמירה על הביטחון שלכם איתה, גם אם בהתחלה היא קצת מגניבה כלפיכם ואז השתמשו בהומור כדי לפרק את ההגנות שלה ולעורר את רגשי הכבוד והמשיכה אליכם שוב.ככל שתגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שמחה לדבר איתך שוב, כך היא תחשוב דברים כמו,'מה קורה פה? הוא גורם לי לצחוק ולחייך וזה ממש מרגיש טוב לדבר איתו שוב. הוא באמת נשמע כל כך שונה ... בטוח יותר, בטוח יותר ושולט יותר מבעבר. אני אוהב את זה. אולי בכל זאת לראות אותו באופן אישי לא יהיה כל כך רע. זה יכול להיות כיף וחוץ מזה, גם אני מתגעגע לכלב. ”

אז הנה דוגמה לאופן שבו אתה יכול להשתמש בכלב שלך שמתגעגע לאקס שלך כדי למשוך אותה מחדש ולגרום לה לרצות לראות אותך שוב.

דמיין שזה עתה התקשרת לאקס שלך והיא שואלת,'אז, מה עשית לאחרונה?'

במקום לענות במשהו ארצי כמו,'אה, הייתי עסוק בעיקר בעבודה / בלימודים. מה איתך?'שרק יגרום לשיחה בינך לבינה להיות מתוחה ומסורבלת, אתה יכול לומר משהו בסגנון,'אוי אתה לא תאמין! היו לי ידיים מלאות עם מקס. הוא פשוט לא היה האני הישן שלו. '

היא ככל הנראה תגיב במשהו כמו,'אוי לא! מה לא בסדר איתו? האם הוא חולה?'ואז תוכלו לומר בצורה מבודחת משהו כמו,'כן, זה נורא! הוא שבור לב מאז שעזבת. הוא לא יאכל. הוא לא ישן. הוא לא רוצה ללכת יותר לפארק. כל מה שהוא עושה כל היום זה לשבת ולבהות בעיניים עצובות בכיסא הישן שלך ומקשיב לשירים עצובים בטלוויזיה. ניסיתי הכל כדי לעודד אותו כמו לבשל לו סטייק ולשחק עם הצעצוע האהוב עליו, אבל הוא פשוט לא ייצא מזה, 'ואז צחק איתה על זה.

היא תצחק, השומר שלה יירד ולא לחוש מתוח לדבר איתך שוב, היא תרגיש כאילו אתה והיא מפסיקים מהמקום בו הפסקת כשהדברים היו טובים ביניכם.

אז אתה יכול לומר,'אוקיי זה לא כל כך נורא, הוא זלף את הסטייק בתוך 3 שניות שטוחות ואז נמנם כ -3 שעות אחרי זה, אבל הוא באמת מתגעגע אליך,'ואז לשנות את השיחה ולדבר על משהו אחר לזמן מה.

ואז, אחרי כמה דקות של שיחה מזדמנת, אתה יכול לומר משהו כמו,'בכל מקרה, אני חושב שזה יהיה נחמד אם ניפגש מתישהו השבוע שתגיד שלום למקס. אני יודע שהוא יעריך את זה וזה יגרום לו להרגיש הרבה יותר טוב. עם זאת, יש לו פגישות בימי שני ושישי, אך יהיה זמין בימים שלישי, רביעי וחמישי. אז, מי מהימים ההם הכי מתאים לך? '

אם הצחקתם אותה ותירגעו, היא כמעט בוודאות הולכת להסכים כי היא תחוש כי ההדבקה בכם (ובכלב) תרגיש טוב, ולא מביך או מוזר.

ואז כשאתה נפגש איתה ודא שאתה מוכן לומר ולעשות את הדברים שיעוררו את רגשותיה עבורך (למשל להיות בטוחה ובטוחה בעצמה ולא בספק ולא בטוחה, לפלרטט איתה ולגרום לה להרגיש נמשכת במקום להיות ניטרלית או ידידותית, להשתמש בהומור כדי ליצור אווירה נינוחה ולא להיות רצינית מדי) ולפתוח את גבה כדי לפלרטט איתך ולראות לאן זה הולך.
דרך נוספת להשתמש בכלב שלך שמתגעגע לשעבר שלך כדי להחזיר אותה היא ...

2. שלחו לה הודעה בצורה מבודחת כדי להודיע ​​לה שהכלב שלכם מתגעגע אליה

הודעות טקסט הן דרך טובה לשבור את הקרח אם לא היית בקשר עם האקס שלך מאז שאתה והיא נפרדו.

לדוגמא: אולי תשלח לה משהו בסגנון,'היי, מקס מתגעגע אליך.'

לאחר מכן, הוסף תמונה של הכלב שלך כשהוא מסתכל בעצב אל המצלמה.

הוסף,'חחח ... תראה כמה הוא עצוב. הוא מתגעגע אליך אן! :) ”

ואז, כשהיא עונה, שלח קצת קדימה ואחורה ואז צא איתה לשיחת טלפון כדי שתוכל להתחיל להפעיל מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפייך (למשל, להצחיק אותה ולחייך, להראות לה באמצעות הטונאליות של הקול שלך והאופן שבו אתה מגיב אליה שאתה יותר בטוח וחזק יותר רגשית עכשיו, לפלרטט איתה כדי ליצור מתח מיני ביניכם).

חשוב: קשה מאוד להעיר מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה של האישה מבלי לדבר איתה (רצוי פנים מול פנים), שם היא יכולה לשמוע את הכנות שבקולך ולראות את הביטחון והרגוע שלך עוברים דרך גופך. שפה.

לכן, אם המטרה שלך היא להחזיר את האקס שלך, אל תאבד את הסיכוי שלך איתה על ידי שתיתפס מסמסים זמן רב מדי ולא יביא אותה לשיחה איתך, כדי שתוכל לתאם להיפגש איתה באופן אישי .

אתה חייב לעשות מהלך.

אם אתה לא מכה בזמן שהמגהץ חם (כלומר בזמן שהיא עדיין מחייכת וחווה רגשות חמים כלפי כלבך ואולי אפילו אתה) ואיזשהו בחור אחר יבוא ויעורר את רגשותיה אליו, היא תתחבר אליו, בעוד אתה שולח איתה הודעות טקסט קדימה ואחורה.

ואז, כאשר אתה תופס אומץ לבצע את השיחה, בדרך כלל לאחר מספר שבועות, או אפילו חודשים של הודעות טקסט קדימה ואחורה, סביר להניח שהיא לא תהיה זמינה עבורך.

היא בטח תגיד משהו בסגנון,'אני מקווה שמקס ירגיש טוב יותר בקרוב. אולי החבר החדש שלי ואני יכולים לקחת אותו לפארק מתישהו כדי לעודד אותו, 'משאיר אותך מרגיש שהיא הכה אותך באגרוף.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

הניצי חלק מרגשותיה באמצעות טקסט ואז התקשר אליך לשיחה ואז למפגש במהירות האפשרית, כך שתוכל להעיר מחדש את תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלך אליך כדי שתוכל להחזיר אותה בחזרה באמת.

דרך נוספת להשתמש בכלב שלך שמתגעגע לשעבר שלך כדי להחזיר אותה היא ...

3. פרסם תמונות ברשתות החברתיות שאתה נהנה עם חברים בפארק עם הכלב שלך

תגרום לאקס שלך להתגעגע לכלב שלך ולהתגעגע אליך

זה הזמן להשתמש במדיה החברתית לטובתך כדי לעזור למשוך מחדש את האקס שלך.

אז קדימה והעלו כמה תמונות ממש כיפיות, מעניינות, הומוריסטיות שלך, כלבך וכמה חברים שנהנים לשחק בפארק ביחד.

חָשׁוּב: ודא שאתה לא מפרסם תמונות שלךלבדעם הכלב שלך, כי זה לא ישפיע על אותו הדבר כמו תמונות שאתה נהנה עם אחרים. למה?

כשתראה אותך ואת הכלב שלך נהנים עם אחרים, היא תרגיש נמשכת אליך כי אתה לא יושב ומרגיש בודד ואובד בלעדיה.

לאחר מכן היא תרגיש שהיא מפסידה לבלות בתקופות כיף עם הכלב (במיוחד אם היא באמת אהבה אותו ומתגעגעת אליו גם).

אז היא תאהב את התמונה או אפילו תשלח לך הודעה שתאמר משהו כמו,'מקס נראה שהוא נהנה.'

לאחר מכן תוכל להשתמש בזה כפתח כדי לערב אותה בשיחה, להעביר אותה לשיחה ואז לגרום לה להיפגש איתך.

לדוגמא: אם היא תשלח לך הודעה כמו,'מקס נראה שהוא נהנה,'אתה יכול להגיב במשהו בסגנון,'כֵּן. זה היה יום נחמד בשבילו, כי הוא טרטר מאז שעזבת. הוא באמת מתגעגע אליך, אז נחמד לראות אותו מאושר ונהנה שוב מהחיים, 'והוסיפו פרצוף סמיילי כשהלשון בולטת החוצה.

סביר להניח שהיא תגיב בפנים סמייליות משלך ואז תוכל פשוט להתקשר אליה לשיחה מהירה (וברור שתעורר לך כמה רגשותיה כדי שתסכים לראות אותך באופן אישי).

דרך אגב…

אם האקס שלך לא התיידד איתך ברשתות החברתיות, פשוט הגדר את התמונות שלך לציבוריות כדי שתוכל לראות אותן מבחוץ, כי זה כמעט בטוח שהיא תעצור מדי פעם לבדוק אותך.

ואז, היא לא תוכל להתנגד לפחות ללחוץ כמו כשהיא תראה כמה הכלב שלך נראה חמוד בתמונות ואז תוכל לפתוח איתה בשיחה ולקחת אם משם.

איפה החבר'ה טועים כשמשתמשים בתירוץ 'הכלב שלי מתגעגע' לקבל בחזרה לשעבר

אם הכלב שלך מתגעגע לאקס שלך, רוב הסיכויים שגם האקס שלך יתגעגע לכלב שלך.

זה נותן לך תירוץ מוכן ליצור איתה קשר, למשוך אותה מחדש ולקבל אותה בחזרה.

עם זאת, אם אתה לא ניגש לתהליך הגב לשעבר בצורה נכונה, אתה באמת יכול לכבות אותה עוד יותר.

סביר להניח שהיא תסתגר, מה שמקשה עליך מאוד להחזיר אותה.

לכן, אם אינך רוצה שזה יקרה, הקפד להימנע מלעשות את הטעויות הבאות:

1. כותב דואר אלקטרוני, מכתב או טקסט רציני כדי לומר שאתה חושב שהכלב חסר לה ושואל אם היא יכולה לבקר אותך

לדוגמא: בחור יכול לכתוב משהו בסגנון,'היי, אן. רק רציתי להודיע ​​לך שמקס באמת מתגעגע אליך. הוא פשוט נראה כל כך עצוב כל הזמן ואני לא יודע מה לעשות כדי לעזור לו להרגיש טוב יותר. בכל מקרה, תהיתי אם תצליחו לבוא מתישהו בסוף השבוע לבקר אותו ולעודד אותו קצת. אני מאד אעריך את זה. תודה.'

ובכל זאת, במקום לגרום לאישה לחשוב,'אה, זה כל כך מתוק שהכלב חסר לי. אני בהחלט צריך ללכת לראות אותו בסוף השבוע, ”סביר להניח שהיא פשוט תראה דרך התוכנית שלו להביא אותה לביתו שוב כדי שהוא ינסה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת והיא תחשוב משהו בסגנון של,'אני לא מאמין שהוא ניסה להונות אותי לראות אותו שוב באמצעות הכלב. הוא כזה מטומטם! '

לחלופין, היא מרגישה מכובה עד כמה הוא רגשי מדי כלפי הכלב.

לאחר מכן היא עשויה להתחיל לחשוב על כל הפעמים האחרות שהוא היה רגיש ורגשי מדי בזמן שהן יחד והיא מסכמת שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה בכך שהיא נפרדה ממנו, מכיוון שהוא חלש יותר מדי רגשית כגבר בשבילה.

לאחר מכן היא או לא מגיבה לדואר האלקטרוני, לטקסט או להודעת המדיה החברתית שלו, או שהיא שולחת לו תשובה קרה כמו,'אני מצטער שמקס חסר לי, אבל תצטרך להתמודד עם זה בעצמך, כי אני לא אבוא לביתך לעולם. אנחנו עוברים כזוג וככל שתקבל את זה מוקדם יותר, כך טוב יותר עבורך ועבור מקס. אנא אל תפנה אליי שוב בנושא זה. ביי. ”

טעות נוספת להימנע היא ...

2. לא מתכוננים למשוך אותה מחדש כאשר תתקיים איתה הבא

אם האקס שלך יחליט לבוא לבקר את הכלב שלך, האם אתה מוכן למשוך אותה מחדש?

רוב החבר'ה לא הם משתמשים בסופו של דבר באותה גישה ישנה למשיכה שהאקס שלהם התאהב בה.

כתוצאה מכך, האישה בסופו של דבר דוחה את האקס שלה, מכיוון שהיא מרגישה שמכיוון ששום דבר עליו לא באמת השתנה או השתפר, אם היא נותנת לו הזדמנות נוספת, זה פשוט היה בסופו של דבר להיפרד שוב.

לכן, אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, ודא שאתה מוכן למשוך את האקס שלך מחדש כאשר אתה מתקשר איתה הבא (כלומר אם היא באה לבקר את הכלב שלך).

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן תוכלו לעשות הן על ידי ...

לגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב להסתובב איתך (ועם הכלב) שוב, כך שבחלק האחורי של מוחה היא תתחיל לחשוב דברים כמו,'ממש התגעגעתי לזה. אני לא מאמין שאני בכלל חושב על זה, אבל אנחנו כמו משפחה קטנה ביחד. '

לאחר מכן היא רוצה לראות אותך שוב ולחוות איתך יותר מאותם רגשות חיוביים.

מראה לה שאתה בטוח בעצמך ובערך שלך אליה (במיוחד אם היא מעמידה פנים שהיא כבר לא מעוניינת בך ומנסה לגרום לך להרגיש עצבנית או חסרת ביטחון לגבי עצמך).

לפלרטט איתה כדי ליצור אווירה מינית בינך לבינה, ולא רק לדבר איתה כמו חבר ניטרלי.

לא לתת לה יותר מדי כוח עליך (למשל על ידי להיות נחמד מדי, להסכים עם כל מה שהיא אומרת) ובמקום זאת, לתת לה לראות שאתה עכשיו גברי רגשי עוד יותר באופן שאתה חושב, מדבר, מתנהג ומגיב כשאתה מתקשר איתה .

כשאתה מושך מחדש את האקס שלך בדרכים חדשות ומרתקות, היא לא יכולה למנוע מעצמה לחוש שוב כבוד כלפיך.

כשהיא מכבדת אותך היא גם מרגישה נמשכת אליך ואז היא הופכת לסקרנית ומסקרנת לגבי רגשותיה החדשים כלפיך ורוצה לחקור אותם.

עם זאת, אם אתה לא מוכן, היא לא תרגיש מוטיבציה לתת לך הזדמנות נוספת והיא ככל הנראה פשוט תסתלק ולא תסתכל אחורה.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. מנסה להשתמש ברגשות הכלב כדרך להאשים אותה לתת לו הזדמנות נוספת

לפעמים, בחור ישתמש בכלב החסר את האקס שלו כתחבולה כדי לגרום לה להרגיש רע ויאשים אותה לבלות יותר זמן איתו, בתקווה שבסופו של דבר זה יוביל לכך שהם יחזרו להיות יחד.

עם זאת, התוכנית הזו כמעט תמיד מתנגדת.

למה?

אישה לא רוצה להתמרן כך שהיא מבלה יותר זמן עם האקס שלה, או נותנת לאקס שלה הזדמנות נוספת, פשוט כי היא לא יכולה להתמודד עם הרעיון לאבד אותה.

כתוצאה מכך, היא מאבדת עוד יותר כבוד ומשיכה אליו ואף מתחילה להרגיש כועסת ועצבנית עליו אתחול, מה שגורם לה לרצות לעבור ממנו במהירות האפשרית.

בנוסף, כאשר אישה התנתקה מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה לשעבר, היא מפסיקה לדאוג להרגיש או מה הוא רוצה.

מה שהוא רוצה פשוט כבר לא כל כך משנה לה.

לכן, אל תטרחו לנסות לגרום לאקסית שלכם לחוש אשמה על כמה שהכלב שלכם מתגעגע אליה ולהתמקד במקום לעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליכם.

זה יחזיר אותה הרבה יותר מהר וקל מאשר לנסות להאשים אותה בחיים שלך.

טעות נוספת להימנע היא ...

4. לא מתמקדת ברגשות שלה

אתה וכלבך אולי באמת מתגעגעים לאקס שלך כרגע, אבל עד כמה שזה נשמע לך נורא, הרגשות שלך לא ממש חשובים.

מה שחשוב הוא האם האקס שלך חסר לך (וכלבך) או לא.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך להפסיק להתמקד במה שאתה רוצה ולהתחיל לתת לה את מה שהיא רוצה (כלומר להרגיש כלפיך כבוד, משיכה ואהבה בהתבסס על השינויים והשיפורים שביצעת בעצמך) .

זה לא יכול להיות כל מה שאתה אוהב אותה ומתגעגע אליה וזה לא יכול להיות אפילו שכלב שלך מתגעגע אליה.

זה צריך להיות על כך שהיא מרגישה נמשכת ונמשכת אליך מסיבותיה (כלומר, היא אוהבת כמה אתה בטוח עכשיו ואיך אתה גורם לה לצחוק ולחייך ושזה מרגיש טוב להיות שוב סביבך, היא אוהבת איך אתה עדיין רוצה אותה חזרה אבל לא צריכה את הגב שלה כדי להרגיש טוב עם עצמך ולנהל חיים טובים, היא אוהבת איך אתה מסוגל לגרום לה להרגיש שוב פרפרים בבטן כשהיא סביבך, ולא להרגיש כמו חברה ניטרלית).

התמקדו בזה ובאופן טבעי תקבלו אותה בחזרה מבלי שהיא בכלל תבין שהיא סלחה לכם על טעויות העבר שלכם והתאהבה בכם מחדש.