חברתי לשעבר נעשתה סגורה לי רגשית

חברתי לשעבר נעשתה בפני סגורה רגשית

5 סיבות אפשריות לכך שהאקס שלך הסתגר עבורך רגשית הן:

1. היא יכולה לראות שאתה לא מבין איך לתת לה את סוג חוויית המשיכה שהיא באמת רוצה כשהיא בקשר עם גבר

ברוב המקרים, אישה לא תיפרד מבחור לפני שהיא ניסתה (לרוב מספר פעמים) לגרום לו להבין מה היא באמת רוצה ממנו.

לדוגמא: בחור עלול להרגיל להפר את הבטחותיו לאשתו (למשל, הוא אומר לה שהוא ייקח אותה לראות את התוכנית האהובה עליה / למסעדה רומנטית / בחופשה אקזוטית, אך הוא לעולם לא ממלא אחר מבטיח לה, או, הוא מבטיח לה שהוא יתקן את הנזילה בגג / יתקן חלון שבור / יכסח את הדשא, אבל הוא אף פעם לא מסתדר לעשות את זה או רק עושה את זה אם היא תוקעת אותו ברציפות על זה).

בתחילה היא עשויה לומר לעצמה,'אני יודע שהכלכלה שלו מעט צמודה כרגע, אז כנראה שהוא פשוט לא צריך לב להגיד לי שהוא לא יכול להרשות לעצמו את החופשה כרגע,'אוֹ'זה בסדר. הוא כנראה פשוט שכח איך הבטיח להוציא אותי להופעה. אני בטוח שזה היה רק ​​דבר חד פעמי ושהוא לא יעשה את זה שוב. '

עם זאת, עם הזמן, אם היא תבין שהוא סוג הבחור שלא מקיים את הבטחותיו, היא תתחיל לאבד בהדרגה את הכבוד אליו.

ואז היא תנסה לעבור אליו על ידי אמירת דברים כמו,'אני לא אוהב את זה כשאתה אומר שאתה הולך לעשות משהו בשבילי ואז לא. זה גורם לי לחשוב שלא אכפת לך ממני אפילו. 'אם אז ישים לב ויתחיל לדבוק במילה שלו, היא תרגיש גל גדול של כבוד ומשיכה כלפיו על היותו גבר מספיק כדי לשנות ואהבתה אליו תעמיק.

מצד שני, אם הוא פשוט יתעלם ממנה או ינסה לפייס אותה בכך שהוא מבטיח לעשות זאת בפעם אחרת, היא תתחיל לחשוב,'הוא פשוט לא מבין את זה. הוא חושב שרק בגלל שבעבר אהבתי אותו באמת, אני עומד בהבטחות השבורות שלו לעד. ובכן, זה לא עובד ככה. אני לא יכול להיות עם גבר שלא יכול לעמוד במילה שלו. אין לו מושג איך לתת לי את חווית המשיכה שאני באמת רוצה במערכת היחסים הזו ועכשיו מתברר לי שהוא לעולם לא יעשה, 'והיא בדרך כלל תיפרד ממנו.

אם הוא מנסה להחזיר אותה והיא אומרת משהו בסגנון שלו,'לא. זה נגמר,'אוֹ'אני לא רוצה לדון איתך יותר. תשכח ממני ותמשיך הלאה, ”אז הוא יכול לתהות לעצמו,“חברתי לשעבר נעשתה בפני סגורה רגשית. אני לא מבין מדוע לוקח את הדברים האלה ברצינות כה רבה. כלומר, הייתי חבר נהדר עבורה בכל הדרכים האחרות, אז מה הבעיה שלה? למה היא כל כך סגורה? '

הנה העניין ...

אם אתה רוצה שהאקס שלך יפתח בפניך שוב, היא צריכה לראות שאתה מבין מדוע היא נפרדה ממך, למדה מהניסיון והפכה לגבר טוב יותר כתוצאה מכך.

זה לא קשור לספר לה.

במקום זאת, זה נותן לה לראות את זה ולחוות את זה בעצמך כשאתה מתקשר איתה.

אם תנסה להגיד לה ששינית ושהדברים יהיו שונים, השומר שלה יהיה למעלה.

עם זאת, אם רק תתן לה לאתר את העובדה שאתה כבר לא כזה ותיקנת את הדברים שגרמו לה להיפרד ממך (למשל היית חסר ביטחון או שלקחת אותה כמובנת מאליה), השומר שלה יבוא למטה והיא תפתח בחזרה אליך.

תן לה לחוות את זה בעצמה, במקום לנסות להסביר לה ששינית ושדברים יהיו שונים אם היא רק נותנת לך הזדמנות נוספת.

אתה יכול לתת לה לחוות את זה על סמך האופן שבו אתה מדבר, חושב, מתנהג ומתקשר איתה עכשיו.

היא תראה בעצמה שאתה כבר לא אותו גבר שנפרדה ממנו.

לדוגמה:

  • אם היית יותר מדי דחף לפני כן ונתת לה לשלוט במערכת היחסים ולשלוט בה, אתה יכול עכשיו להשתלט בצורה בטוחה, אסרטיבית אך נוחה.
  • אם היא הרגישה שהיא לא יכולה להיות היא עצמה סביבך בגלל כמה היית קפדנית או רגישה, תוכלי עכשיו להראות לה שאתה מקבל אותה על מי שהיא ושהיא לא צריכה להתאים את האישיות שלה כך שתתאים לחוסר הביטחון שלך או רגישויות.
  • אם הפכת לנשית רגשית מדי, עכשיו את גברית רגשית.
  • אם לא עמדת בהבטחותיך לה, אתה עכשיו איש מילתך.

כאשר היא יכולה לראות ולחוות את עצמך החדש, היא הופכת להיות קשה לה להישאר סגורה רגשית ממך.

לאחר מכן היא לא יכולה למנוע מעצמה לחוש שוב כבוד אליך על היותך גבר מספיק כדי להודות בטעויות שלך ואז לנקוט בפעולה לשיפור עצמך.

כאשר היא תוכל לכבד אותך, היא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית וכשזה יקרה, השומר שלה יורד והיא באופן טבעי פותחת את עצמה חזרה אליך שוב.

מצד שני, אם תמשיך לנסות להחזיר אותה מבלי שתבין קודם את סוג חווית המשיכה שהיא רוצה ממך, היא תמשיך להיות סגורה לך רגשית.

סיבה נוספת מדוע האקס שלך אולי הסתגר רגשית היא אם ...

2. התחננת והתחננת אליה יותר מדי

התחננת והתחננת אליה יותר מדי

כאשר אישה מסתגרת לאחר פרידה ומסרבת לדון בשום דבר אודות היחסים עם האקס שלה, זה עלול להוות עבורו די הלם.

לא יודע מה עוד לעשות כדי לעבור אליה, ואז הוא יכול להתחיל להתחנן ולהתחנן בפניה שתנסה לגרום לה להיפתח.

לדוגמא: הוא עשוי לנסות לעבור אליה (למשל באמצעות מספר הודעות טקסט, הודעות דואר אלקטרוני ארוכות או על ידי התקשרות אליה בטלפון) שוב ושוב ולהגיד דברים כמו, 'בבקשה מותק, אל תעשה לי את זה! אני לא יודע למה אתה כזה. מה עשיתי שהיה כל כך לא בסדר? אני כל כך מבולבל. אם תשמרו על עצמכם סגורים רגשית ממני, איך בכלל אוכל לפצות את זה? בבקשה תן לי הזדמנות. אני מתחנן! בבקשה תפסיק להיות כל כך שמור. אני אוהב אותך ואני מצטער. אנא ראה זאת. הדברים מבטיחים הפעם, אני מבטיח. רק תתן לי הזדמנות. אל תתרחק מאיתנו. '

הוא מקווה שעל ידי קבצנות ותחנונים היא תראה כמה הוא נסער בגלל כמה שהיא סגורה רגשית כלפיו לאחרונה.

לאחר מכן הוא מקווה שהיא תרגיש שהיא הענישה אותו מספיק ותפתח לו בחזרה.

עם זאת, ברוב המקרים, במקום לגרום לאישה לחשוב,'וואו ... האקס שלי מתנהג כמו ילד קטן ועצוב, וכל זה באשמתי לסגור אותו כמו שעשיתי. הוא אפילו מוכן להתחנן להחזיר אותי. הוא חייב לאהוב אותי באמת כל כך, 'היא תחשוב,'מדוע הוא כל כך רעוע רגשית? האם הוא חושב שאני אשכח שהוא דחה אותי בהתנהגותו מכיוון שהוא מתחנן עכשיו ומתחנן להזדמנות נוספת? האם הוא לא מבין שזה רק מוסיף לרשימת הדברים שמכבים אותי וגורם לי לרצות שלא יהיה שום קשר אליו אפילו יותר? '

גם אם בעבר הייתה מאוהבת בו, זה לא אומר לה הרבה או כלום אם הוא פשוט לא מסוגל לגרום לה להרגיש סוג של כבוד ומשיכה ששומרים על מערכת יחסים.

רוב הנשים פשוט לא רוצות להשלים עם מערכת יחסים עם גבר שהן לא יכולות לכבד ולהרגיש נמשכות אליו כמו שצריך (למשל בגלל שהוא חסר ביטחון, הוא לוקח אותה כמובן מאליו, הוא רגיש מדי רגשית).

מכבה אותה בתחנונים להזדמנות נוספת

לכן, כאשר בחור מתחנן, מתחנן ומתגלה כאבד ומבולבל, במקום לגרום לה לשנות את דעתה, אישה בדרך כלל תסתגר ממנו עוד יותר.

דרך אגב…

אם כבר ניסית לגרום לחברתך לשעבר להיפתח אליך על ידי התחננות ותחנונים בפניה פעמים רבות לתת לך הזדמנות נוספת; אל תדאג - אתה יכול לתקן את זה.

אֵיך?

התחל בכך שלא תעשה זאת שוב בשום דרך כשתתקשר איתה.

הימנע מכל סוג של תקשורת שבה אתה מעביר או באופן ברור'חבל לי'סוג האווירה.

באמצעות א'חבל לי'גישה פשוט לא תעבוד על אישה שסגורה לך רגשית.

אם אתה רוצה שהיא תרצה אותך, זה חיוני שתתמקד בלהיות גבר חזק וגברי מבחינה רגשית במהלך אינטראקציות איתה, כך שתוכל להחזיר לה את הכבוד במהירות ובאופן טבעי.

ברגע שהיא תוכל לראות שאתה לא הולך להיות בחור אבוד, מבולבל ומיואש סביבה שוב, היא תתחיל להפיל את המשמר ולהיפתח אליך בחזרה.

היא לא תרגיש שהיא צריכה להשאיר אותך עוד לאורך היד כדי להגן על עצמה מהתחננות והתחנונים שלך.

משם, אתה צריך להמשיך ולגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה כלפיך החדש בכל פעם שאתה מתקשר איתה, כך שהרעיון להישאר סגורה לך רגשית כבר לא ירגיש נכון.

סיבה נוספת מדוע האקס שלך אולי נסגר עבורך רגשית היא ש ...

3. נראה שהכל קשור להחזרתה לצרכים שלך, במקום לגרום לה להרגיש את מה שהיא צריכה

כשאישה נסגרת רגשית, בחור ינסה לעתים קרובות לגרום לה לראות כמה אכפת לו ממנה בתקווה שהיא תיפתח שוב על סמך זה.

לדוגמא: בחור יכול לומר דברים כמו,'אתה מתכוון בשבילי לעולם והרעיון להיות בלעדיך גורם לי לא לרצות להמשיך בחיים האלה יותר. בבקשה, רק תן לי הזדמנות להמציא לך את זה. מעולם לא אהבתי אישה כמו שאני אוהב אותך. אתה הכול בשבילי. אני אעשה הכל כדי לשמח אותך אם רק תתן לי צ'אנס נוסף. '

עם זאת, היא יכולה לראות שהוא רק אומר את זה באמת כדי להשיג ממנה את מה שהוא רוצה.

הוא רוצה אותה בחזרה ומוכן להבטיח שהוא יעשה הכל כדי לשמח אותה אם היא תיתן לו הזדמנות נוספת.

הכל קשור לכך שהוא מקבל הזדמנות נוספת והיא יכולה לראות את זה.

אם היא לא תיתן לו הזדמנות נוספת על סמך מה שהוא מציע באמצעות טקסט, הוא עשוי גם לשלוח לה פרחים או מתנות, בתקווה שהיא תבין עד כמה הוא אוהב אותה ותיתן לו הזדמנות נוספת.

ובכל זאת, מה שבחור כזה לא מבין זה במקום לגרום לה לחשוב,“למה אני כל כך עקשן? ברור שהאקס שלי עדיין אוהב אותי. הגעתי אליו להזדמנות נוספת, 'היא תחשוב משהו כמו,'אני אני אני! זה כל מה שהוא יכול לחשוב על ... עצמו! הוא זקוק לי. הוא לא יכול לחיות בלעדי. לא אחת הוא עצר לחשוב איך אני מרגיש או מה אני רוצה. '

לכן, אם אתה רוצה שחברתה לשעבר תפסיק להיות סגורה רגשית, אתה צריך להפסיק לדאוג איך אתה מרגיש ולהחזיר את הדגש על לגרום לה להרגיש את מה שהיא צריכה להרגיש כדי לתת לך הזדמנות נוספת.

לדוגמא: בפעם הבאה שתתקשר עם האקס שלך (למשל בשיחת טלפון או באופן אישי) במקום להגיב בדרך הרגילה שלך (למשל, נסה לגרום לה להיפתח אליך ולרצות את הקשר), אתה יכול במקום לומר משהו כמו,'היי, אני יודע שהמשכתי והמשכתי בקשר שלנו והתעסקתי בך על היותך סגור בפני רגשית ואני מצטער על כך. אני רואה עכשיו שחשבתי רק על עצמי וכמה אכפת לי ממך ומתגעגע אליך. זה היה אנוכי ממני. מעולם לא עצרתי לחשוב מה עובר עליך ואיך אתה מרגיש. אז, אני מצטער אם ההתנהגות שלי גרמה לך ללחץ כלשהו. עכשיו אני מבין שיכולתי להיות הרבה יותר בוגר בזה ופשוט לקבל את החלטתך להיפרד ממני. אז, אני מצטער על שהעברתי את זה. אני לא מצפה שתאמין לי, או שתרצה אותי בחזרה, אבל רק רציתי להגיד סליחה. '

ואז, מאותו רגע ואילך, אתה צריך להראות לה דרך הדרך שבה אתה מדבר, חושב, מתנהג, מתקשר איתה ומגיב למה שהיא אומרת ועושה, שאתה גבר אחר לגמרי עכשיו.

הבנת מה גרם לה להיות סגורה לך רגשית ונקיטת צעדים כדי לשנות את הדברים האלה לגבי עצמך.

כשהיא יכולה לראות בעצמה שאתה שם בראש את תחושותיה, הכל משתנה.

תהליך החזרתה הופך להרבה יותר קל, כי היא מרגישה פתוחה בפניך.

היא מתחילה ליהנות מאינטראקציה איתך שוב.

זה מרגיש לה טוב והיא ממש מצפה לדבר איתך, לראות אותך באופן אישי, לחבק אותך, לנשק אותך ולזכות לקיים איתך יחסי מין.

סיבה נוספת מדוע האקס שלך אולי הסתגר לך רגשית היא ש ...

4. ביקשת ממנה להסביר לך מה היא צריכה ממך

כשבחור מתמודד עם חברה לשעבר שהיא סגורה רגשית, הוא עשוי לומר לה,'רק תגיד לי מה אתה צריך שאעשה ואני אעשה את זה. תגיד לי מה אתה רוצה. להיות סגור לא עוזר לאף אחד מאיתנו. אם אתה רק אומר מה אתה רוצה שאעשה, אז אני יכול לעשות את זה ונוכל לעבוד על הדברים. במקום זאת, בכך שאנחנו כל כך סגורים, אנחנו לא יכולים לשנות שום דבר. '

למרות שזה אולי נראה כמו הדבר הנכון לומר לאישה לשעבר ובחור עשוי אפילו להאמין שזה מה שהיא רוצה שהוא יעשה, האמת היא לשאול אישה מה היא צריכה ממך זה אף פעם לא רעיון טוב.

למה?

אישה לא רוצה להיות אחראית לעצב אותך לגבר שאתה צריך להיות.

אם היא תגיד לך איך למשוך אותה, הפעולות וההתנהגות שלך פשוט לא ירגישו לה אמיתיים.

זה ירגיש כאילו אתה עושה מעשה רק כדי לרצות אותה.

לכן, במקום לומר לך מה לעשות, אישה בדרך כלל פשוט תסגור את עצמה עוד יותר ותשב בכדי לראות אם אתה מספיק גבר כדי להבין את הדברים ללא עזרתה.

אם תצליח לעשות זאת היא תוכל לכבד אותך שוב.

מצד שני, אם תמשיך לבקש את עזרתה, או תנסה לגרום לה להיפתח אליך שוב על ידי היותך נחמד יותר, מתוק ורומנטי יותר מאי פעם, היא פשוט תנתק את עצמך ממך עוד יותר ותנסה לזוז עַל.

לכן, כדי למנוע מהאקסית שלך להיות סגורה רגשית, אתה צריך להראות לה שיש לך את מה שנדרש כדי להפוך לגבר מושך יותר עבורה מבלי להזדקק להדרכה ותמיכה שלה.

סיבה נוספת לכך שהיא עשויה להיות סגורה היא ש ...

5. הגבת רע ליחס הקר והמרוחק שלה

זה רק טבעי שכאשר בחור מנסה להחזיר את האקס שלו והיא נסגרת רגשית, הוא עלול להיות קצת מתוסכל ואולי אפילו לכעוס עליה קצת.

עם זאת, לאבד את קור רוחו, לקרוא בשמותיה או להאשים אותה בעקשנות או אנוכיות, בהחלט לא יגרום לה להיפתח.

אז, במקום לקחת ברצינות יתרה את הגישה הקרה והמרוחקת שלה ולאפשר לה לגרום לך לעשות משהו שאולי תתחרט עליו בהמשך, יש למעשה דרך הרבה יותר קלה לשבור אותה מזה.

מה זה?

בכך שהיא גורמת לה לחייך, לצחוק וליהנות כשהיא מתקשרת איתך.

... במיוחד אם היא מתחילה להיות קרה, גסה, מרושעת או מרוחקת.

למה?

נשים מתרשמות ונמשכות לגברים שלא מתפוררים תחת הלחץ שנשים מפעילות עליהם.

לכן, כשתתקשר עם האקס שלך (למשל בשיחת טלפון ובאופן אישי) ותגרום לה לחייך ולצחוק (במיוחד אם היא מתחילה להיות קרה ומרוחקת כלפייך), היא לא תוכל למנוע מעצמה להיפתח לגבות אליך, גם אם רק קצת.

לא משנה כמה היא נחושה לשמור על אורך הידיים על ידי היותך קר ולא רגשי, כל מה שצריך זה בדרך כלל חיוך קטן כדי לפצח את ההגנות שלה ולאפשר לה להיפתח בפניך שוב.

הורידו את ההגנות שלה והחזירו אותה

כשההגנות שלה יורדות, אז היא מתחילה ליהנות שוב מהרגשת כבוד ומשיכה אליך.

אתה נהיה הבחור שהיא רוצה, ולא הבחור שהיא רוצה להיפטר ממנו.