לאקס שלי אין חרטות על הפרידה ממני

לאקס שלי אין שום חרטה על פרידה ממני

להלן חמש הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאישה תגיב לפרידה באופן זה:

1. היא יודעת שלא שינית, ולכן אין לה משהו להצטער על ההחמצה

לאחר פרידה, בחור עשוי לקיים תקשורת מסוימת עם האקס שלו (למשל באמצעות טקסט, מדיה חברתית, דרך הטלפון, או אפילו לראות אותה שוב באופן אישי).

המשמעות היא שיש לה סיכוי לתקשר איתו ולראות בעצמה אם הוא עשה לעצמו שינויים ושיפורים מאז הפרידה.

לדוגמא: תאר לעצמך אישה נפרדה מגבר שלה מכיוון שהוא מכבה אותה בכך שהוא מסרב להוביל במערכת היחסים ולהיות הגבר.

במקום זאת הוא ציפה שהיא תהיה זו שתקבל את כל ההחלטות עבור שניהם ותהיה אחראית.

זה גרם לה להרגיש דומיננטית יותר מבחינה רגשית ממנו, מה שגרם לה לאבד את הכבוד אליו ואף להתבונן בו מעט ובסופו של דבר הביא לכך שהיא נפרדת ממנו.אם הוא ינסה להחזיר אותה על ידי היותו נחמד ומתוק וכנוע כלפיה ואולי אפילו אומר דברים כמו,'אנא אל תוותר עלינו. אני אעשה כל מה שתרצה כדי לסדר את הדברים. אתה יכול להתקשר לכל הזריקות. אני מבטיח שלא אלחץ עליך. רק תחשוב על זה, בסדר? ”היא תדע מיד שהוא לא באמת השתנה.

לכן, בעוד שהוא סביר לחשוב שהוא עושה את הדבר הנכון כדי לשכנע אותה לתת לו צ'אנס נוסף, מה שהוא לא מבין הוא שהוא מוכיח לה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו במקום.

היא יודעת שיש לך מקלט

ואז היא באופן טבעי חושבת משהו בסגנון של,'אני מניח שאני כבר לא צריך להילחץ מההחלטה שלי. הוא עדיין תקוע באותה הרמה בה היה כשנפרדנו וברור לי עכשיו שהוא לא הולך להשתנות. אולי הוא אפילו לא יודע לשנות או מה לשנות, אבל זו כבר לא הבעיה שלי. אין לי חרטות על הפרידה ממנו. ”

לאחר מכן היא בדרך כלל תדחוף אותו מסרב לתת לו הזדמנות נוספת.

זה עלול להשאיר את הבחור מרגיש מבולבל ואפילו קצת מתוסכל.

במוחו הוא אולי תוהה דברים כמו,'למה היא כל כך עקשנית? מדוע היא לפחות לא תנסה לעבוד על הדברים? איך היא יכולה פשוט לזרוק את מה שהיה לנו בלי מחשבה שנייה? '

עם זאת, מה שבחור כזה לא מבין, הוא שהוא מנסה להחזיר אותה על ידי כך שהוא מציע לה את אותה חווית זוגיות שהייתה איתו בעבר.

שום דבר לא השתנה או השתפר.

הכל אותו דבר.

עם זאת, היא לא רוצה את זה.

אחרי הכל, אם היא אוהבת את מה שיש לה, היא לא הייתה נפרדת ממנו מלכתחילה, נכון?

זו הסיבה, אם אתה רוצה שהאקס שלך יתגעגע אליך ויתחיל להיות בספק לגבי הפרידה, אתה צריך להראות לה שהתחלת לשנות ולהשתפר בכמה מהדרכים החשובות לה.

אתה לא יכול להיות אותו בחור כמו קודם ולצפות שהיא תרצה אותך בחזרה.

זה לא עובד ככה.

דרך אגב…

הנה כמה דוגמאות לשינויים שאישה הכי רוצה לראות באקס שלה לפני שהיא תפתח לו לתת לו הזדמנות נוספת ...

 • היא רוצה שהוא יהיה בטוח יותר ובטוח בעצמו לגבי האטרקטיביות והערך שלו כלפיה, במקום להרגיש חסר ביטחון וכמו שהיא טובה מדי בשבילו.
 • היא רוצה שהוא יהיה יותר גברי באיך שהוא חושב, מתנהג, מדבר ומתנהג, במקום לאפשר לה לשלוט בו באישיותה הבטוחה.
 • היא רוצה שהוא יגרום לה להרגיש כמו אישה סקסית, רצויה ונשית כשהיא איתו, במקום לגרום לה להרגיש כמו חברה ניטרלית, או אפילו יותר גרוע, שלא תרגיש איתו שום ניצוץ.
 • היא רוצה שהוא יגדל ויתקדם בחייו, במקום להיות בוגר רגשית וילדותי ונסחף ללא שום כיוון או מטרה.
 • היא רוצה שהוא יהיה עצמאי יותר רגשית, ולא להיצמד אליה כל הזמן ולא להיות מסוגל לעשות שום דבר בלי אישור, תמיכה או אמירה כזו.
 • היא רוצה שהוא יוסיף לנקודות החוזק שלו וישפר את חולשותיו, במקום להישאר זהה ולצפות ממנה להיות מרוצה מזה.

כשאתה הופך את עצמך לגבר טוב יותר, האקס שלך יוכל לחוש זאת באופן אוטומטי על ידי האזנה לאיך שאתה מדבר, התבוננות בשפת גופך ובמעשיך וראה אותך מגיב אליה כאשר היא בודקת אותך (למשל, היא לא מגיבה טקסטים, היא קרה ומרוחקת כלפייך, היא צוחקת או סרקסטית כלפייך כשאתה מציע לחזור שוב).

עם זאת, גם אם היא תנסה להסתיר את זה או להעמיד פנים שהיא לא מרגישה את זה, היא תחוש שוב עליות של כבוד ומשיכה.

כשזה קורה, השומר שלה יורד והיא נפתחת לדבר איתך בטלפון או לראות אותך באופן אישי עוד יותר.

לאחר מכן תוכל להפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך ולקבל אותה בחזרה.

ככה עושים את זה.

זה קל, טבעי ומהיר.

סיבה אפשרית נוספת לכך שאקס שלך לא מתחרט על פרידה ממך היא ...

2. אתה מבקש הזדמנות נוספת באמצעות טקסטים

אתה

למרות שניתן לעשות הודעות טקסט קלות ולעשות בדרך כלל את האינטראקציה היחידה שיכול לבחור לקבל עם אקס (כלומר בגלל שהיא מסרבת לדבר איתו בטלפון או לראות אותו באופן אישי), זו לא דרך יעילה במיוחד להחזיר אותה.

למה?

לאישה הרבה יותר קל לדחות אותך כשהיא לא יכולה לראות אותך או לשמוע את הקול שלך ורק מקבלת ממך הודעות טקסט.

באמצעות טקסט היא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך או לשמוע את הטונאליות של הקול שלך, במקום לחשוב משהו כמו,'זה כל כך מתוק עד שהוא מרגיש כל כך לא בטוח בעצמו שהוא אפילו לא יכול לדבר איתי בטלפון, אז הוא מנסה להחזיר אותי באמצעות טקסט. אני אוהב שהוא כל כך עדין וזהיר. הוא כל כך רגיש לגבי הרגשות שלי. זה כל כך מושך בעיניי. אולי אני צריך לתת לו הזדמנות נוספת, ”היא במקום זאת חושבת,“למה בכלל שאטרח להגיב לו? אם אין לו אפילו את הכדורים להתקשר אלי בטלפון כדי לנסות להחזיר אותי, זה כנראה בגלל שהוא יודע שאאסוף ששום דבר עליו לא באמת השתנה ושהוא עדיין אותו בחור שנפרדתי ממנו . שום דבר בהתנהגות זו לא גורם לי להצטער על החלטתי להיפרד ממנו. במקום זאת אני מרגיש מוטיבציה עוד יותר לשכוח ממנו ולעבור הלאה. '

סביר להניח שהיא תפסיק להשיב לטקסטים שלך, או שתתחיל לענות בצורה קרה ומרוחקת.

הסיבה היא, מכיוון שטרם משכתם אותה בשיחת טלפון או באופן אישי, היא מבססת את רגשותיה על מי שהייתם פעם.

לכן, למרות שכוונותיך עשויות להיות טובות ואפילו אם באמת הפכת את עצמך לגבר טוב יותר, מכיוון שאתה לא מתקשר אליה או נפגש איתה כדי שתוכל לחוות את עצמך החדש, היא פשוט לא הולכת תן לך את היתרון של הספק.

במקום זאת, היא הולכת להניח את הגרוע מביניכם, כי זה הדבר האחרון שהיא זוכרת עליכם (כלומר הדרך בה התנהגתם והגבתם אליה לקראת הפרידה, במהלכה ואחריה).

לדוגמא: אם היית חסר ביטחון ולא בטוח בעצמך בסוף הקשר, היא כנראה תניח שאתה מנסה להחזיר אותה באמצעות טקסט מכיוון שאתה עדיין מטיל ספק בעצמך.

אם התחננת והתחננת בפניה שתשנה את דעתה במהלך הפרידה או מיד אחריה, סביר להניח שהיא תחשוב שניסיון להחזיר אותה באמצעות טקסט הוא עוד מהלך נואש מצידך.

מה שהיא כמעט בוודאי לא מתכוונת לעשות הוא להניח שעכשיו אתה גבר יותר בטוח, חזק רגשי, רגשי, שיודע לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתך.

זו הסיבה שאתה צריך להפסיק לנסות להחזיר אותה באמצעות טקסט ולהתחיל למשוך אותה מחדש קצת דרך הטלפון ואז באופן מלא כשאתה נפגש איתה באופן אישי.

רק כשהיא תחווה את היד שלך ממקור ראשון, היא תתחיל להצטער על החלטתה להיפרד ממך.

סיבה אפשרית נוספת לכך שאקס שלך לא מתחרט על פרידה ממך היא ...

3. היא הכינה את עצמה לפרידה הרבה לפני שהיא עברה את זה

היא הכינה את עצמה לפרידה הרבה לפני שהיא עברה את זה

ברוב מערכות היחסים, אישה לא רק תחליט להיפרד מהבחור שלה בפעם הראשונה שהוא עושה טעות או מעצבנת אותה בצורה כלשהי (למשל, הוא הופך לחסר ביטחון כשהיא מבלה עם חבריה או עמיתיה לעבודה, הוא שוכח להיפגש איתה כפי שקבע כי הוא נסחף לשחק משחקי וידאו עם חבריו, הוא לא שם לב שהיא עשתה מאמץ מיוחד להיראות מושכת עבורו / לבשל לו ארוחה נחמדה).

במקום זאת היא בדרך כלל תיתן לו הזדמנויות רבות לשנות ולשפר את עצמו.

אם הוא יקלוט בטעויותיו ויהפוך את עצמו במהירות לגבר טוב יותר, זה יחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו באופן אוטומטי ואז היא תתאמץ להיות אישה טובה, אוהבת, מסורה אליו. גַם.

עם זאת, אם היא שמה לב שלא משנה כמה רמזים היא תיתן לו, או ויכוחים שיש לה איתו בעניין, נראה שהוא לעולם לא ישתנה או ישתפר, בסופו של דבר היא תתחיל להסתגר ממנו רגשית.

היא אולי לא תיפרד ממנו מיד, אבל בירכתי מחשבה היא עלולה לחשוב על דברים כמו, “זו ההזדמנות האחרונה המוחלטת שלו. אם הוא לא יתגבש בקרוב, אני הולך להתרחק מהקשר הזה ולעולם לא אסתכל אחורה. '

לכן, אם אז יתעלם מסימני האזהרה (למשל מכיוון שהוא לא מבין עד כמה היא מרגישה בנוגע לבעיות במערכת היחסים ביניהם, הוא מניח שהיא תעבור את זה בגלל שהיא אוהבת אותו), היא תחליט לעבור סוף סוף עם להיפרד, מבלי שזה עניין כל כך גדול.

בעיקרון, היא הכינה את עצמה במשך שבועות, חודשים ובמקרים מסוימים אפילו שנים, כך שכשסוף סוף מגיע הזמן, זו פשוט פורמליות.

זה לא זעזוע עבורה, כי היא כבר התנתקה מכל תחושות של כבוד, משיכה או אהבה שהיא עדיין עלולה להרגיש כלפיו.

באופן טבעי, הבחור לא מוכן להיפרדות כמוה, ולכן האינסטינקט הראשון שלו הוא לרוב למהר לומר ולעשות כל מה שהוא חושב ישכנע את האקס שלו לתת לו צ'אנס נוסף (למשל הוא מבטיח לה שהוא באמת לשנות את הפעם אם היא נותנת לו רק עוד הזדמנות אחת, אומרת לה עד כמה הוא אוהב אותה, נשבר ובוכה אליה).

עם זאת, במקום לשנות את דעתה כמו שהוא מצפה ממנה (אחרי הכל, היא תמיד עשתה בעבר), היא אומרת משהו בסגנון של,'לא. אין לי חרטות על פרידה ממך. זו ההחלטה הנכונה עבורי ועכשיו אני מתמקד להמשיך הלאה ולחיות את החיים שאני רוצה בלעדיך. '

הבחור אז הרוס ולא יכול להבין איך זה קרה ולמה היא לא תיתן לו צ'אנס נוסף.

הנה הדבר ...

אם אתה רוצה שהאקס שלך יתחיל להתחרט על הפרידה ממך וייתן לך הזדמנות נוספת, הצעד הראשון הוא לעשות לעצמך כמה שינויים כדי למשוך אותה בדרכים החשובות לה (למשל על ידי להיות בטוח יותר וחזק יותר רגשית ולא להרגיש חוסר ביטחון והיסוס סביבה, על ידי כך שאתה לא תלוי בה כל כך רגשית ולהיות מאושר ומאושר בחייך איתה או בלעדיה, להיות גברי יותר רגשית באופן שאתה מדבר, פועל, חושב ומתנהג כדי שהיא תרגיש כמו אישה נשית ונשית סביבך ולא כמו חברה ניטרלית).

כאשר היא חווה את השינויים בך ממקור ראשון (כלומר בשיחת טלפון או באופן אישי), היא באופן טבעי תפסיק להיות כל כך סגורה כלפיך.

זה נותן לך את הפתיחה שאתה צריך כדי להפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך (למשל, על ידי הצחוק שלה, חיוך והרגשה טובה לדבר איתך שוב, לפלרטט איתה כדי ליצור מתח מיני בינך, להראות לה באמצעות פעולותיך והתנהגותך. שאתה באמת גבר חדש) ולגרום לה להתחיל להתחרט על החלטתה להיפרד ממך.

לאחר מכן היא רוצה לתקשר איתך לעתים קרובות יותר כדי לראות לאן הדברים הולכים.

מצד שני, אם תמשיך לנסות להחזיר אותה מבלי לשנות את הדברים החשובים לה, אתה יכול להיות כמעט בטוח שהיא לא תתחרט על הפרידה ממך וכנראה שהיא פשוט תמשיך הלאה ותמצא גבר חדש שיהיה עם במקום.

סיבה אפשרית נוספת לכך שאקס שלך לא מתחרט על פרידה ממך היא ...

4. היא יכולה לומר שאתה עדיין לא יודע איזו חווית משיכה היא באמת רוצה במערכת יחסים

הימים בהם אישה תישאר במערכת יחסים עם גבר חלפו, בלי קשר לאומללה שהיא חשה, פשוט כי החברה והמשפחה ציפו לה.

בעולם של היום, אישה תיפרד במהירות עם בחור אם הוא לא יכול להעניק לה את חווית המשיכה שהיא רוצה ממנו והיא לא תתחרט על כך מעט.

יש בחורים שפשוט לא מבינים את זה לגבי נשים.

אז במערכת יחסים, בחור בדרך כלל יתחיל בכך שיגרום לאישה שלו להרגיש נמשכת בדרכים שהיא רוצה, רק כדי להרפות בהדרגה ככל שהוא מתחיל להרגיש איתה יותר נוח.

ואז, כשלבסוף נמאס לה ונפרדת ממנו והוא מנסה להחזיר אותה, הוא לא מבין שהוא מכבה אותה בדיוק באותה צורה שגרמה לה לרצות להיפרד ממנו מלכתחילה .

זו הסיבה שאם אתה רוצה לגרום לאקס שלך לשנות את דעתה לגבי הפרידה, תחילה עליך להבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך, כך שתוכל להסתגל ולשנות את הדרכים שבאמת יעניקו לה את חווית המשיכה היא באמת רוצה במערכת יחסים.

לדוגמא: כשאתה מתקשר עם האקס שלך, שאל את עצמך ...

 • האם אני מעורר את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפיי כרגע (כלומר על ידי היותי בטוח בעצמי, גברי רגשי, כריזמטי, מצחיק), או שמא אני מכבה אותה (כלומר על ידי חוסר ביטחון, רעוע, כנוע, ביישן, נואש)?
 • האם היא מרגישה נינוחה ושמחה לדבר איתי, או שהיא מרגישה מתוחה, לחוצה וכמו שהיא רוצה להתרחק ממני במהירות האפשרית?
 • האם אני גורם לה להרגיש כמו אישה סקסית ורצויה בנוכחותי, או האם אני גורם לה להרגיש יותר כמו חברה ניטרלית, או אפילו יותר גרוע, היא בכלל לא מרגישה כלום בשבילי?
 • האם אני מוביל איתה את האינטראקציה בצורה דומיננטית רגשית, אך עם זאת אוהבת, או שמסרתי לה את כל כוחי ועושה כל מה שהיא רוצה שאעשה כדי לרצות אותה?
 • האם אני מאושר ומרוצה מעצמי ומחיי, איתה או בלעדיה, או שאני עדיין זקוק לאישורה ולקבלה כדי להרגיש טוב עם עצמי?
 • האם היא מרגישה כלפיי כבוד ומשיכה מינית על סמך הגישה שלי ואיך אני מדבר עכשיו, פועל ומתנהג סביבה, או שהיא מרגישה שהיא יכולה לקבל חווית משיכה טובה יותר מבחור אחר?

אם אתה עושה את זה נכון, באופן טבעי היא תתחיל להסתכל עליך באור חיובי יותר.

כשזה יקרה, ההגנות שלה יתחילו לרדת והיא תרגיש שוב נמשכת אליך באופן שמרגיש לה טוב.

ואז היא מתחילה לחשוב דברים כמו,'מעולם לא חשבתי שהוא יכול לעשות את זה, אבל הוא באמת השתנה כל כך הרבה. נראה שהוא באמת מבין אותי הרבה יותר ממה שאי פעם הבין. אני לא מאמין שאני בכלל חושב על זה, אבל אולי עשיתי טעות שבכל זאת נפרדתי ממנו. '

סיבה אפשרית נוספת לכך שאקס שלך לא מתחרט על פרידה ממך היא ...

5. נתת לה תחושה כוזבת של כוח עליך ועל מערכת היחסים

תאמין או לא, בין אם אתה והאקס שלך יחזור שוב לא הכל תלוי בה.

למעשה, יש לך כל כך הרבה שליטה שאתה לא מודע לשימוש או להשתמש בה.

אז, רק בגלל שהאקס שלך אומר כרגע דברים כמו,'שכח מזה. אין לי חרטות על הפרידה ממך, אז שום דבר שאתה אומר או עושה לא יגרום לי לתת לך הזדמנות נוספת, ”זה לא אומר שההחלטה שלה נקבעת באבן וכדאי לוותר על הרעיון להחזיר אותה.

כאשר אתה מעורר שוב את רגשותיה כלפייך, הכל (כולל דעתה עליך, חוסר הצער שלה והחלטתה להישאר מפורקת) ישתנה.

לכן, אל תתייחס ברצינות למה שהיא אומרת.

אם אתה ממשיך לרדוף אחריה ומנסה לשכנע אותה לשנות את דעתה, אתה פשוט נותן לה תחושת עליונות כוזבת עליך וגורם לה לחשוב שיש לה כוח עליך, כשהיא לא.

לכן, במקום להתחרט על החלטתה להיפרד ממך, היא ממשיכה לדחות אותך.

ובכל זאת, הנה העניין ...

במערכת יחסים, אם תעביר את כוחך לאישה, היא לא תוכל לכבד אותך יותר.

אם היא לא תוכל לכבד אותך, היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית וללא שני הדברים האלה במקום, להיות איתך בקשר זה לא משהו שמושך אותה רומנטית.

לכן, אל תתן לשלטון שלך לשעבר עליך בכך שאתה נותן לה להחליט אם אתה והיא צריכים להיות ביחד שוב או לא.

במקום זאת, פשוט שמור על הביטחון שלך איתה (במיוחד כשהיא מנסה לגרום לך להרגיש רע באמירה שאין לה שום חרטה על פרידה ממך) והתמקד בהעיר מחדש את רגשותיה כל סיכוי שתקבל.

ככל שהיא מרגישה יותר כבוד ומשיכה מינית כלפיך החדש, כך היא תוכל להחזיק פחות בהחלטה שלה.

ההגנות שלה יתחילו להישחק ואז תהליך החזרתה הופך להיות קל יותר מכיוון שהיא מרגישה פתוחה בפניכם.

דרך אגב…

אל תעשה את 3 הטעויות האלה אם המטרה שלך היא לגרום לאקס שלך להצטער על פרידה איתך ואז לתת לך הזדמנות נוספת

האופן שבו אתה מתנהג כאשר אתה מתקשר עם האקס שלך מעתה ואילך יעורר את רגשותיה כלפייך ויגרום לה להתחרט על החלטתה לעזוב אותך, או שזה רק יאשר את מה שהיא כבר יודעת (כלומר שאתה לא האיש בשבילה).

לכן, הימנע משלוש הטעויות האלה:

1. לחפש רחמים על איך חוסר הצער שלה גורם לך להרגיש

זה בדרך כלל רק גורם לאישה להרגיש כאילו האקס שלה מנסה לתמרן אותה בכך שהיא גורמת לה להרגיש אשמה.

כתוצאה מכך היא מאבדת עוד יותר כבוד כלפיו ותרגיש עוד יותר משוכנעת שקיבלה את ההחלטה הנכונה על ידי פרידה ממנו.

לכן, אל תטרחו לנסות לגרום לאקס שלכם לחמול עליכם.

במקום זאת, התמקדו בהעיר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה אליכם במהלך אינטראקציות, כך שהיא באופן טבעי מתחילה להתחרט על פרידה ממך.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

2. לכעוס עליה, להעליב אותה או להאשים אותה שהיא אנוכית או חסרת לב

ברוב המקרים, התנהגות כמו פרחח מחוץ לשליטה רק משכנעת אישה שאתה לא הגבר הנכון עבורה.

לכן, אם אתה באמת רוצה להחזיר אותה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להראות לה מה היא תאבד אם היא לא תיתן לך הזדמנות נוספת.

אֵיך?

אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי שמירה על השליטה ברגשות שלך סביבה לא משנה מה היא אומרת או עושה כדי להיכנס מתחת לעור שלך ולהרגיז אותך.

כתוצאה מכך, היא תבין שאתה סוג של גבר שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהרגיש גאה להיות איתו.

לאחר מכן היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך באופן שמרגיש לה טוב.

ואז, הרעיון להיות שוב ילדה שלך הוא משהו שהיא הופכת אליו פתוחה.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

3. לשאול אותה אם היא באמת אהבה אותך באמת

זה אף פעם לא עובד.

עדיף תמיד להניח שאתה יותר טוב מספיק בשביל אישה, תוך שאתה גבר נהדר.

הנחת הכדאיות מקרינה את סוג הביטחון שנשים נמשכות אליו.

כל עוד בחור הוא גבר נהדר באותו זמן, היא יכולה לכבד אותו באופן טבעי גם בגלל זה.

עם זאת, כאשר גבר חסר ביטחון לגבי האטרקטיביות והערך שלו כלפיה ונדרש לשאול אם אי פעם אהבה אותו או לא, היא מאבדת כבוד ומשיכה אליו (כלומר מכיוון שנכבות באופן אינסטינקטיבי על ידי בחור שזקוק לה כדי להרגיע אותו. של אהבתה או מסירותה כדי שיוכל להרגיש בטוח, ראוי או מאושר).

לכן, אל תכניס את עצמך למצב הזה.

רק תאמין בעצמך ותדע שהיא אהבה אותך.

ואז קדימה, משוך אותה מחדש, תגרום לה להתאהב בך מחדש ולקבל אותה בחזרה.