האקס שלי כבר יוצא עם מישהו אחר

האקס שלי כבר יוצא עם מישהו אחר

אם חברה לשעבר שלך (ארוסה או אשתך) כבר יוצאת עם מישהו אחר לאחר שנפרדה ממך מיד, זה לא אומר שאתה לא יכול להחזיר אותה.

ייתכן שייקח קצת זמן עד שהאקס שלך יאבד עניין בבחור אם לא תעשה שום דבר בקשר לזה מכיוון ש -65% ממערכות היחסים של ריבאונד (יחסי ריבאונד הם היחסים שיש לאדם מיד לאחר פירוק מערכת יחסים ארוכה אחרת) 6 חודשים.

אולי הוא פשוט משתמש בה וייפרד ממנה בעוד כמה חודשים, או שהוא עלול לכבות אותה ולהיפטר ממנה.

אם אתה לא רוצה לחכות כל כך הרבה זמן, אתה צריך להיתקע לתקן את הבעיות שלך (כלומר חוסר ביטחון) ולשפר את הדברים לגביך שגרמו לה לאבד לך כבוד, משיכה ואהבה.

צפו בסרטון זה כדי להבין את התהליך שאולי האקס שלך עבר ככל הנראה לפני שנפרד ממך ואת התהליך שאתה צריך להנחות אותה בכדי להחזיר אותה ...

אם היא כבר יוצאת עם מישהו אחר, היא בדרך כלל לא פשוט תפיל איתו הכל ותחזור בריצה אליך בכוחות עצמה. אז מה שאתה צריך לעשות זה להכין את עצמך מוכן להיכנס איתה לשיחת טלפון, לגרום לה להסכים להיפגש איתך באופן אישי ואז למשוך אותה מחדש לפגישה.צפו בסרטון זה כדי להבין מדוע הרבה חבר'ה נכשלים כשמנסים להחזיר אקס ומה עליכם לעשות במקום בכדי להבטיח שתצליחו להשיג עוד הזדמנות איתה ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, האקס שלך רק יטפל בכך שאתה רוצה אותה בחזרה כשתוכל לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה שהיא תצטרך להרגיש כדי להצדיק לנתק אותו איתו ולתת לך עוד בְּעִיטָה.

אפשר לעשות זאת (שמעתי כבר ממאה בחורים עם סיפורי הצלחה בסוג כזה), אבל אתה צריך להיות מוכן להשקיע מאמץ כדי לשפר את היכולת שלך לגרום לה להרגיש סוג של כבוד ומשיכה. שהיא רוצה לחוות איתך.

ההלם לגלות שהיא עוברת הלאה

מה שיכול להיות מזעזע עבור בחור לאחר פרידה הוא להבין שעוד לפני שהאבק שקע, האקס שלו כבר יוצא עם מישהו אחר. זה יכול להרגיז את הבחור מכמה סיבות.

הוא:

 • עדיין מאוהבת בה ומקווה להזדמנות להחזיר אותה לפני שהיא תתאהב בבחור החדש ותאבד עניין באהבה שפעם חלקו יחד.
 • תוהה אם היא כבר בוגדת בו או מפלרטטת עם אותו בחור לפני שנפרדה ממנו. אם כן, הוא מרגיש נבגד על ידה וחושש שלא יצליח לשמור עליה או על אישה אחרת במערכת יחסים.
 • הוא מתקשה להכיר אישה חדשה מכיוון שנשים אחרות פשוט לא גורמות לו להרגיש כמו האקסית שלו.

לא משנה מה אתה מרגיש לגבי האקס שלך כרגע, העובדה היא שאתה נמצא בצומת דרכים בחיים שלך.

גם אתה יכול:

 1. שב סביב טמבל והרגיש לא ראוי לאהבת נשים (כולל האקס שלך).
 2. עברו ממנה על ידי התחברות לנשים חדשות ויפות.
 3. עשו את מה שנדרש כדי להחזיר אותה ואז להפוך את היחסים לטובים עוד יותר ממה שהיה קודם.

השלכת אישה יכולה להיות אחת ההזדמנויות הטובות ביותר עבורך לרכוב על גל המוטיבציה להחזיר אותה ולהשתמש בה כדי לתדלק את רצונך להפוך לגבר טוב עוד יותר שאתה כרגע.

אם אתה רציני בקבלת הזדמנות נוספת איתה, השתמש ברצון הזה להתמקד בהפיכתך במהירות לסוג של בחור שלא רק היא תרגיש נמשכת אליו, אלא גם רוב הנשים האחרות.

משיכת נשים היא מיומנות שאפשר ללמוד. אם בחור חסר את היכולת לגרום לאישה להרגיש הרבה משיכה לאישיותו, לביטחונו ולאווירה שלו כאשר הוא מתקשר איתה, הוא תמיד יתאמץ לאסוף נשים חדשות או לשמור על אישה שתהיה נמשכת בזמן מערכת יחסים.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול למעשה לגרום לעצמך להראות מושך יותר מהבחור החדש שהאקס שלך יוצא עכשיו.

כשאתה מדבר איתה בטלפון או נפגש איתה באופן אישי, היא הולכת להרגיש נמשכת יותר אליך אם אתה כריזמטי, גברי ובטוח יותר ממנו מבחינת האופן שבו אתה חושב, מתנהג ומתנהג סביבה.

היא תתנגד לך נגדו ואם פתאום נראה לך מושך יותר, היא תיפתח יותר להתחבר אליך ולתת צ'אנס נוסף לקשר. לכל הפחות, היא תהיה פתוחה יותר לראות אותך שוב ולקחת את זה לאט.

תחליט מה אתה באמת רוצה איתה

השאלה הראשונה שאתה באמת צריך לשאול את עצמך היא, 'למה אכפת לי שהאקס שלי כבר יוצא עם מישהו אחר?'

האם זה בגלל שהביטחון שלך עם נשים ספג מכה ואתה מרגיש כואב שהיא הצליחה להתגבר עליך כל כך מהר? האם אתה באמת חושב שהיא הילדה בשבילך, או שאתה פשוט מנסה לנקום רגשית כלשהי על ידי החזרתה ואז השלכתה כשאתה מוכן?

אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, אבל לחשוב מדוע אתה מוכן לעשות את זה.

אם לא אכפת לך ממנה ובכוונתך להמשיך בסתר ברגע שתחזיר אותה, אולי יהיה לך קל יותר להתחיל להתחבר לנשים חדשות ויפות (שנראות לך מושכות ממנה) וזה יתקן אוטומטית בעיות הביטחון שלך עם נשים.

מצד שני, אם אכפת לך שהאקס שלך יוצא עם מישהו אחר כי אתה עדיין מאוהב בה ורוצה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות, כדאי שתנקוט בפעולה כדי להחזיר אותה.

הבחור החדש איתו היא יוצאת עשוי לגרום לה להרגיש נרגשת ושמחה לזמן מה, אך אם חסרות לו התכונות האטרקטיביות הבסיסיות שנשים מחפשות אצל בן זוג ארוך טווח, היא תאבד בו בהדרגה עניין.

כרגע, נראה שהיא באמת מרוצה מהבחור החדש ואולי אפילו אמרה את זה. עם זאת, אל תתנו לזה לדחות אתכם.

כל עוד אתה גורם לה להרגיש נמשך כאשר אתה מתקשר איתה בטלפון או באופן אישי, היא תרגיש משיכה רבה יותר עבורך אם היא תראה שאתה בטוח ולא מתבייש ללכת אחרי מה שאתה רוצה.

היא תתרשם שיש לך את הכדורים לומר,'אני שמח שאתה מרוצה מהבחור החדש, אבל אני לא מתכוון להסתיר את העובדה שאני רוצה אותך בחזרה. אני אוהב אותך ואני מקווה שנוכל לקבל עוד סיכוי להיות ביחד יום אחד. '

חשוב: היא תתרשם מכך רק אם כבר קיבלת את הכבוד שלה וגרמת לה להרגיש נמשכת אליך בדרך שאתה נתקל בטלפון ובאופן אישי.

אם האקס שלך לא מרגיש כלום בשבילך כרגע ואתה אומר לה משהו כזה, היא לא מתכוונת לומר,'וואו! הוא כל כך אוהב אותי - אני צריך לחזור אליו! ”

עם זאת, אם גרמת לה להרגיש נמשכת אליך ואתה אומר את זה, היא תחשוב,'המממ ... אני מניח שאני כן מרגיש אחרת לגביו עכשיו ... אני לא בטוח מה לעשות.'

בשלב זה, סביר יותר שהיא תגיד,'כן'כשאתה מבקש ממנה להדביק אותך באופן אישי לפגישה מהירה כדי להגיד היי. במפגש תוכלו להחזיר את הכבוד שלה, לגרום לה להרגיש יותר משיכה ולעבור לחיבוק, נשיקה, יחסי מין ואז להתחיל להתראות שוב.

אם אתה רוצה ללמוד מה לומר ולעשות בכל שלב בתהליך זה, אני ממליץ לך לצפות בתוכנית העבודה המדהימה והמוכחת שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

מקבל אותה בחזרה

למרות שחזרתה אולי נראית לך בלתי אפשרית כרגע מכיוון שהיא כבר יוצאת עם מישהו אחר, אם אתה מוכן לעשות את מה שצריך, זה לגמרי אפשרי לגרום לה לזרוק את החבר החדש שלה ולחזור אליך.

אם זה מה שאתה רוצה להשיג, הנה 3 דברים חשובים שעליך לעשות בהקדם האפשרי:

1. להבין מה גרם לה להיפרד ממך.

ברוב המקרים, אישה תיפרד מהגבר שלה רק כשהוא מפסיק לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

היא עשויה להשלים עם תחושת אימה לזמן מה, אך אם זה יימשך זמן רב מדי והוא יתעלם מרמזיה שהיא מרגישה אומללה, בסופו של דבר היא תמשוך את הסיכה ותיפרד ממנו.

לדוגמא: אם גבר ימשיך להזניח את אשתו או למקם את צרכיה אחרונים או קרובים אחרונים, בסופו של דבר הוא יתעייף מלהתייחס אליו כך. יש נשים שישלימו עם זה אם בחור מאוד מושך ומושך בדרכים אחרות, אבל רוב הנשים לא יכולות לסבול שמטפלים ככה לנצח.

כמו כן, אם גבר נהיה דביק וקנאי מדי ומנסה לשלוט בה או לדכא אותה, באופן טבעי היא תאבד משיכה וכבוד אליו והיא תחפש דרכים להודיע ​​לו.

עם זאת, למרות הבעיות הברורות לכאורה בקשר, אישה לעיתים רחוקות תצא ותגיד מה באמת מפריע לה.

במקום זאת, היא עלולה להתחיל לנדנד ולהתלונן באמירת דברים כמו,'אתה כל כך עצלן, אתה אף פעם לא עוזר בבית,'אוֹ'אתה תמיד מסתובב עם החברים שלך במשחקי הווידיאו המטופשים האלה! למה אתה לא גדל? 'וכו '

זו הדרך שלה לומר'אני מרגיש שאתה לוקח אותי כמובן מאליו'אוֹ'אתה מזניח אותי ואתה גורם לי להרגיש שאני צריך להיות זה שצריך לקחת את ההובלה ולהיות המבוגר במערכת היחסים.'

לחלופין, היא עשויה להתחיל לפתוח את עצמה לפגישה ולהתחבר עם בחור חדש שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש. היא עשויה להרגיש שלא שווה להתאמץ לנדנד ולהתלונן כי ברור שלגבר שלה אין הרבה מושג איך לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש.

לכן, לפני שתוכל להחזיר את האקס שלך אתה צריך להבין את הסיבות האמיתיות שגרמו לה לאבד אהבה ומשיכה אליך. על ידי הבנת הסיבה האמיתית לאומללותה, תוכל לשנות את הדברים המדויקים ולהפוך לסוג הגבר שהיא באמת רוצה שתהיה.

כשתפנה אליה ותראה אותה באופן אישי, היא תוכל להבחין בעובדה שבאמת שינית בדרכים החשובות ביותר עבורה.

2. תקן את הבעיות שלך ושיפר את עצמך.

טעות נפוצה שעושים חבר'ה היא כאשר הם מבינים מה טעו במערכת יחסים, ואז הם ממהרים ליצור קשר עם האקס שלהם ולהבטיח שינוי אם היא תחזור.

פִּתגָם,'עכשיו אני יודע מה עשיתי לא בסדר. אם תחזור אלי אני מבטיח לשנות 'הולכת לדחוף אותה רק לבחור שהיא יוצאת איתו עכשיו.

בכך שתגיד לה שתשתנה אתה מראה לה שעדיין לא הבנת לגמרי את צרכיה ועכשיו כשכבר יש לה גבר חדש שלפחות כרגע נותן לה את מה שהיא צריכה, למה שהיא צריכה לוותר את ה'דבר הבטוח 'להבטחה שאולי לעולם לא תקיים?

אם, לעומת זאת, תתאמץ לתקן את הבעיות שלך (למשל חוסר ביטחון, בעיות מחויבות, נזקקות וכו ') לפני שתפנה אליה, תקל עליה להתחבר לתחושות הישנות של אהבה וכבוד. שהיה לה פעם בשבילך.

כשרואים גרסה חדשה ומשופרת שלך, זה טבעי שהרגשות השליליים שלה כלפייך ישתנו והיא תיפתח לרעיון להיות איתך שוב.

3. תביא אותה לטלפון כדי לתאם פגישה.

בימים אלה, הרבה חבר'ה מבזבזים יותר מדי זמן ואנרגיה שמסתתרים מאחורי הודעות טקסט לנשים. זה חל על בחורים שמנסים להגיע לדייטים עם נשים חדשות ובחורים שמנסים להחזיר אקס.

כשאישה נפרדה ממך ואמרה לך שהיא שונאת אותך או לא להטריד אותה, זה בגלל שהיא תופסת אותך כנזקקת ומיואשת. לכן, אם תסמס לה מסיבה אחרת מלבד להביא אותה לטלפון כדי לתאם פגישה, היא פשוט תניח שאתה עדיין נזקק ומרגיז והיא תתעלם ממך. למה?

על פי מחקרים רבים שנערכו על ידי מדענים חברתיים ופסיכולוגים, רוב התקשורת בין שני בני אדם מורכבת משפת גוף וטונאליות.

לכן, כשאתה שולח טקסט לאקס שלך, מכיוון שהיא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך או לשמוע את הטונאליות שלך, היא צריכה לנחש איך אתה באמת מרגיש כשאתה שולח לה הודעה.

אם יש לה דעה נמוכה עליך כרגע, היא בדרך כלל תנחש שאתה בחור חסר ביטחון ונזקק שלא יכול להתמודד עם העובדה שהיא כבר יוצאת עם מישהו אחר ... ואז היא תרגיש דוחה עוד יותר על ידי אתה.

לכן, אל תבזבזו זמן בהודעת SMS על האקסית שלכם! הפעם היחידה שאתה צריך לשלוח לה הודעה היא להעביר אותה לטלפון כדי שתוכל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.
כשתגרום לה להרגיש (שיותר קל לבצע פי שיחה בשיחת טלפון מאשר באמצעות טקסט), סביר להניח שהיא תגיד 'כן' כדי להיפגש איתך באופן אישי.

להתמודד עם הכאב לאבד אותה

זה באמת יכול לפגוע בהערכה העצמית של הבחור ובתחושות הערך העצמי שלו כשהוא מגלה שהאישה שהוא אוהב כבר יוצאת עם מישהו אחר.

חלק מהסיבה שזה כל כך כואב היא שזה יכול לגרום לך להרגיש חסר ביטחון לגבי עצמך כגבר וליכולת שלך למשוך נשים חדשות ואיכותיות.

לדוגמא, בחור עשוי לשאול את עצמו:

 • איך היא יכולה להמשיך כל כך מהר אחרי שנפרדנו?
 • האם היא באמת אהבה אותי באמת?
 • האם זו הייתה אהבה אמיתית או שהיא סתם איתי כי זה היה נוח לזמן מה?
 • מה אם נשים אחרות לא מרגישות נמשכות אליי לאחר שהאזז הראשוני של מערכת יחסים חדשה מתפוגג? האם הם גם ייפרדו ממני?
 • האם אדחה כשאפנה לנשים חדשות ואיך זה יגרום לי להרגיש? האם ארגיש רע עוד יותר ובסופו של דבר אמנע מנשים במשך שנים בזמן שאנסה להתגבר על האקס שלי?
 • מה אם האקס שלי יחשוב שאני לוזר וצוחק עלי כי אני לא יכול להשיג אישה אחרת בזמן שהיא כבר מצאה בחור אחר?

שאלות מסוג זה (ועוד) יכולות לעבור בראשו של בחור אם ביטחונו תפס לאחר שזרק אותו הילדה שלו.

מה איתך? איך אתה מרגיש שאין לך את האקס שלך בחיים שלך? האם אתה מרגיש שאתה מספיק טוב עבורה או עבור נשים חמות אחרות?

הנה העניין ...

חלק גדול בהשבת האקס שלך ומשיכת נשים חדשות הוא ביטחון בערעור המיני שלך. זכית לדעת שאתה יותר טוב מספיק בשביל האקס שלך ונשים חמות אחרות ואם אין לך סוג כזה של ביטחון, אתה צריך להתחיל לבנות את זה.

האם אתה מוכן לעשות את הצעד הבא במסע שלך?

בין אם תחליט להחזיר את האקס שלך או למצוא את עצמך אישה טובה וחמה יותר; בניית הביטחון שלך ושיפור היכולת שלך למשוך נשים הוא המפתח.

זו הזדמנות נהדרת עבורך להפוך לסוג הגבר שתמיד רצית להיות סביב נשים והאקס שלך.

במקום לומר,'האקס שלי כבר יוצא עם מישהו אחר'ולהרגיש כאילו כל התקווה אבודה, החליטו לקבל מוטיבציה והתחילו לנקוט בפעולה הנדרשת בכדי להתחיל את חייכם החדשים והמשופרים כגבר.