האקס שלי יוצא עם עמית לעבודה. האם זה יימשך?

האקס שלי יוצא עם עמית לעבודה. האם זה יחזיק מעמד?

זה תלוי בדברים הבאים:

1. האם הוא אדם שלם, ללא כל פגמים?

כרגע, הגבר החדש של האקס שלך עשוי להיראות כאילו הוא אידיאלי עבורה (למשל מכיוון שאתה תופס אותו כמראה טוב יותר ממך, יש לו יותר כסף ממך, היא נראית כל כך מאושרת יותר עכשיו), כי אתה כנראה מתמקד רק את הדברים החיוביים שלו, או שאינם יודעים עליו הרבה, מלבד הדברים השטחיים שאתה יכול לראות מרחוק.

עם זאת, במציאות הוא עשוי להיות בעל רקורד איום עם מערכות יחסים והושלך בכל פעם, או שהוא פשוט ישתמש בה זמן מה ואז הוא יזרוק אותה.

הנה העניין ...

כאשר אישה מתחילה לצאת עם גבר חדש לאחר פרידה, היא לרוב תחפש בחור שונה מאוד מהאקסית שלה באזורים שלדעתה חסרים ביותר בקשר שלה איתו.

לדוגמא: אם האקס שלה היה שולט וקנאי מדי (כלומר בגלל שהוא לא היה בטוח מאוד במשיכותו אליה וחשש לאבד אותה), סביר להניח שהגבר החדש שלה יהיה מאוד בטוח ונוח איתה.דוגמא נוספת היא אם האקס שלה היה סגור מדי ונאבק להביע בפניה את רגשותיו, ולכן הרגישה לא אהובה ולא מוערכת.

במקרה כזה, הגבר החדש שלה כנראה יהיה רגשי ופתוח יותר לגבי רגשותיו.

עם זאת, רק בגלל שהבחור החדש ממלא את החסר שהיה חסר במערכת היחסים שלה עם האקס שלה, זה לא אומר שהוא מושלם, או שהדבר שהיא התחילה לצאת איתו בסופו של דבר לא מתחיל לעלות לעצבים זְמַן.

לדוגמא, גבר רגשי עשוי להיות נחמד כאשר אישה מגיעה ממערכת יחסים בה האקס שלה כלל לא הראה רגשות, אך עם הזמן זה בדרך כלל יתחיל לעצבן אותה כאשר הבחור החדש שלה תמיד מתרוצץ על רגשותיו .

לכן, למרות שעמיתתו של האקסית שלך אולי נראית כאילו הוא משמח אותה כרגע, אין זה אומר שזה יימשך לאורך זמן.

העיקר שלא תוותרו על התקווה ולא תעשו כלום.

אתה עדיין יכול להחזיר את האקס שלך אם תרצה בכך. אֵיך?

על ידי ביצוע שינויים ושיפורים באופן שבו אתה חושב, פועל ומתנהג.

ואז, בפעם הבאה שתתקשר עם האקס שלך (למשל בשיחת טלפון או באופן אישי), תוכל להתחיל להעניק לה את חווית המשיכה שהיא תמיד רצתה ממך, אך מעולם לא קיבלה.

לדוגמא: כשאתה מתקשר איתה, שאל את עצמך ...

  • האם אני מצחיק אותה, מחייך ומרגיש טוב לדבר איתי, או שהיא נראית סגורה, לא מעוניינת ומרוחקת בגלל שאני רצינית מדי?
  • האם אני מעורר את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפיי על ידי היותי בטוח וגברי רגשית, או שהיא רואה אותי יותר כחברה אפלטונית מכיוון שאני נחמד מדי או ניטרלי איתה?
  • האם היא יכולה להרים את השיחה שלי ואת האווירה שלמרות שאני רוצה אותה בחזרה, אני לא זקוק לגב שלה כדי להרגיש מאושר או מוגש בחיי (למשל בגלל שאני פועל באופן פעיל אחר המטרות, התחביבים והאינטרסים שלי), או האם היא חשה שאני צריך שהיא תרגיש טוב עם עצמי?
  • האם היא מרגישה כלפיי כבוד ומשיכה מינית על סמך האופן שבו אני מתקשר איתה ומדבר איתה, או שהיא עדיין מרגישה שהיא זוכה לחוויית משיכה טובה יותר מהבחור החדש שלה?

אם אתה עושה את הדברים בצורה נכונה, היא בהכרח תתחיל להשוות אותך לגבר החדש שלה והיא עשויה להתחיל לראות שיש פערים בוטים גם במשיכה שלו אליו (למשל, אולי הוא לא מקנא או שולט, אבל הוא גם לא לא מגלה עניין רב להכיר את משפחתה ואת חברותיה, אולי הוא יגיד לה שהוא דואג לה, אבל גם הוא לא אוהב לקבל החלטות או להוביל במערכת היחסים).

ככל שהיא תבחין בתקלותיו בהשוואה לכמה ששיניתם ושיפרתם, כך היא תוכל לעצור את עצמה מלתהות אם קיבלה את ההחלטה הנכונה על ידי פרידה איתכם ויציאה איתו.

כשזה מתחיל לקרות, השומר שלה יורד והיא נעשית פתוחה לאינטראקציה איתך עוד יותר כדי לראות עם מי היא באמת רוצה להיות.

דבר נוסף שעשוי לקבוע אם מערכת היחסים החדשה של האקסית שלך עם עמיתתה תימשך היא ...

2. האם הוא גדל עליה לאורך זמן?

לפעמים בחור יראה אישה שהוא אוהב ומכיוון שהוא לא באמת יודע איך למשוך אותה, הוא הופך להיות חבר שלה במקום.

אז הוא עשוי להיות נחמד כלפיה, לעשות דברים בשבילה ובדרך כלל יעמיד את עצמו לרשותו שם כשהיא זקוקה לו.

מדי פעם הוא עשוי לשאול אותה,'מדוע לא נצא לדייט?'אוֹ,'האם תצא איתי?'רק כדי שהיא תדחה אותו באמירה משהו בנוסח,'זה ממש מתוק מכם לשאול, אבל אתם יודעים שאני לא מרגיש ככה כלפיכם. חוץ מזה, היכרויות עשויות להרוס לנו את הידידות ואני אשנא לאבד אותך. ”

לאחר מכן הוא בדרך כלל יוותר לזמן מה, רק כדי לנסות שוב כעבור כמה שבועות או חודשים.

ואז יום אחד הוא מקבל את הלם חייו כשהיא אומרת,'כן.'

עם זאת, ברוב המקרים כאלה, הסיבה לכך שהיא הסכימה לצאת איתו אחרי כל הפעמים שהיא אמרה לא, היא לא בגלל שהיא פתאום הבינה איזה תפיסה הוא והתאהבה בו מעל הראש, אלא בגלל הוא גדל עליה לאורך זמן.

תוסיפו לזה את האפשרות שהיא פשוט נפרדה מבחור והיא עשויה לחשוב משהו כמו,'הוא בחור מתוק ולפחות הוא יותר טוב מהאקס שלי. אני יודע שאני לא מרגיש משיכה רבה כלפיו, אבל אולי זה יגיע עם הזמן ברגע שאנחנו במערכת יחסים משותפת. '

לכן, אם האקס שלך התחיל לצאת עם עמיתיה רק ​​בגלל שהוא גדל עליה לאורך זמן, הסיכויים גדולים שהוא לא יצליח לשמור על המשיכה שלה בזוגיות.

הוא הולך להיות סוג של בחור שלא מבין מה באמת גורם לאישה להרגיש נמשכת, ולכן הגישה הידידותית שלו תהפוך לה משעממת לה במוקדם ולא במאוחר.

כמובן שזה לא אומר שאתה צריך לשבת ולחכות שזה יקרה, כי אין שום ערובה שאם מערכת היחסים של האקס שלך עם הקולגה שלה לא תימשך, היא תחזור בריצה אליך.

במקום זאת, עליכם לנקוט בפעולה על ידי הישארות בחייה (למשל על ידי התקשרות טלפונית והתעדכנות איתה באופן אישי) ולהעיר מחדש את תחושותיה אליכם באופן פעיל (למשל על ידי כך שהיא מצחיקה, מחייכת ומרגישה טוב כשהיא מתקשרת עם אתה, בכך שאתה גברי יותר רגשית ממנה וגורם לה להרגיש כמו אישה סקסית ורצויה, על ידי פלירטוט איתה כדי ליצור מתח מיני בינך לבינה).

ככל שהיא תראה יותר שהבחור החדש שלה לא מייצר את סוג הרגשות שבתוכה (כלומר משיכה, התרגשות, כבוד), כך היא תהפוך לפקפק יותר בלהישאר איתו.

כשהיא מתחילה לחשוב ככה, הדלתות נפתחות לך כדי להחזיר אותה לאמיתי.

דבר נוסף שעשוי לקבוע אם מערכת היחסים החדשה של האקסית שלך עם עמיתתה תימשך היא ...

3. האם אתה מוכן ומוכן לקיים איתה אינטראקציה ולמשוך אותה מחדש, להפריע לתהליך המעבר שלה?

טעות שעושים הרבה חבר'ה כשהם מגלים שהאקס שלהם יוצא עם גבר חדש, היא להתיישב במושב האחורי ולחכות שהיא תיפרד מהבחור החדש כדי שהם יוכלו לעשות צעד, או פשוט להתעלם ממנה את התקווה שזה ירגיז אותה ויגרום לה לחזור בכוחות עצמה.

עם זאת, זו הגישה הגרועה ביותר להחזרת אקס, במיוחד מי שיוצא עם גבר חדש.

כמעט בכל המקרים, במקום לחזור לאקס שלה, אישה תתמקד בדרך כלל להתקדם, אם לא עם עמיתתה, אז עם מישהו אחר.

זו הסיבה שאם אתה באמת רוצה את האקס שלך בחזרה, אתה לא יכול לשבת בצד ולקוות שהיא תופיע בקסם בחיים שלך יום אחד.

אתה צריך לנקוט בפעולה כדי שזה יקרה.

אתה צריך לתקשר איתה ולמשוך אותה באופן פעיל ולגרום לה לראות אותך כטוב יותר מהגבר החדש שלה.

איך יכולת לעשות את זה?

כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי אתה צריך ...

הפכו את הרגשות השליליים שלה לגבי מה שקרה בינכם למשהו ששניכם תוכלו לצחוק עליו ביחד, במקום לקחת את האשמה על הכל ולהניח את עצמכם אליה בתקווה שהיא תרחם עליכם.

שמור על הביטחון שלך סביבה ללא קשר למה שהיא אומרת או עושה כדי לדחות אותך.

לפלרטט איתה כדי ליצור מתח מיני ביניכם ולהראות לה שאתה עדיין מוצא אותה רצויה, במקום להעמיד פנים שאתה נגמר בה או רק רוצה להיות חבר שלה.

שמרו על הגבריות הרגשית שלכם במהלך השיחה, במקום לינוק אליה כשהיא מנסה לדחוף אתכם ולשלוט בכם.

ככל שהיא תראה יותר שאתה אדם בטוח ובוגר רגשית המאמין בעצמו ובערך שלו, כך היא תרגיש מבולבלת יותר לגבי רגשותיה כלפי עמיתתה.

משם, אתה רק צריך להמשיך להראות לה שהפכת את עצמך לסוג הגבר שתמיד רצתה שתהיה.

כשתעשה זאת, באופן טבעי היא תתחיל ליפול לך מחדש, והיא ככל הנראה תפיל את הבחור החדש שלה כדי שהיא תהיה איתך.

דבר נוסף שעשוי לקבוע אם מערכת היחסים החדשה של האקסית שלך עם עמיתתה תימשך היא ...

4. האם אתה יודע מה באמת דחה אותה לגביך?

כרגע, ייתכן שאתה תוהה מדוע חשוב לך לדעת את הסיבות האמיתיות של האקס שלך להיפרד ממך.

התשובה היא למעשה די פשוטה: אם אתה לא מכיר את הסיבות העמוקות והסודיות שלה, לעולם לא תוכל להציע לה את מה שהיא באמת רוצה כשהיא בקשר איתך.

כתוצאה מכך, היא תישאר עם הקולגה שלה, או תזרוק אותו ותחפש בחור אחר שמבין אותה בפועל.

אז למה לא להיות אותו בחור במקום?

כשאתה יודע מה באמת כיבוי את האקס שלך לגביך, אתה יכול לשנות ולהשתפר במהירות ולתת לה את חווית המשיכה שהיא תמיד רצתה ממך אך מעולם לא קיבלה.

כבונוס נוסף, תוכלו גם להציע לה את הדברים שבאמת אהבו, מה שהופך אתכם לבלתי ניתנים לעמוד בפניו לפתע.

דרך אגב…

אם אינך בטוח מה עלול לגרום לאקס שלך לחוש כבוי על ידיך במערכת היחסים, הנה כמה שאלות שיעזרו לך להעלות רעיונות המתייחסים למצבך:

האם היית בטוחה ובטוחה בעצמה כשהיא פגשה אותך לראשונה, אך ככל שהתקדמו היחסים, התחלת לחוש חוסר ביטחון לגבי האטרקטיביות שלך אליה וגרמת לך להיות נזקקת, דבוקה ותלויה בה רגשית?

אם כן, היא הייתה מרגישה שנעשתה על ידי מה שתפס כחוסר הביטחון והחולשה הרגשית שלך.

האם היא נמשכה אליך בהתחלה בגלל שאתה בחור נחמד, רק שהיא בסופו של דבר תגלה שאתה מתקשה לקחת את ההובלה ולהיות הגבר במערכת היחסים איתה (למשל בגלל שלא יכולת לעמוד מולה בלי קשר לאיך מחוץ לקו שהיא הייתה, לא יכולת לקבל החלטות בלי שהיא תגיד זאת)?

אם כן, היא הייתה מרגישה כבויה מחוסר הדומיננטיות והגבריות הרגשית שלך.

האם בתחילה אהבת, קשובה ומתחשבת ברגשותיה וברצונותיה, רק לאט לאט נוהגת לקחת אותה כמובנת מאליה ולהיות קצת מטומטמת כלפיה?

אם כן, באופן טבעי הייתה מתחשק לה לסגת, להיות סגורה ולהתייחס אליך בפחות ופחות כבוד לאורך זמן.

האם אתה והיא התחלנו באותה רמה מבחינת בגרות, רק שהיא תגדל מהר יותר ממך.

אם כן, היא הייתה מרגישה מבוטלת מאיך שדינמיקת היחסים גרמה לה להרגיש כמו דמות אם או אחות גדולה בחיים שלך, יותר מאשר הילדה שלך.

על ידי הבנה טובה יותר של מה שכיבה את האקס שלך, תוכל לבצע בקלות את ההתאמות הנכונות שימשכו אותה מחדש ויגרמו לה להרגיש מודאגת מכך שהיא נמצאת במערכת יחסים לא נכונה (כלומר לצאת עם עמיתתה ולא אתך).

לאחר מכן היא עשויה להיפתח בפני הרעיון להתפתות למערכת יחסים איתך.

הערה: לא משנה איך היא מגיבה, אל תדחוף אותה למערכת יחסים מיד, כי ככל הנראה היא תרגיש אשמה על כך שהיא מרגישה שוב נמשכת אלייך למרות שהיא עכשיו עם מישהו אחר.

במקום זאת, פשוט לשמור על הביטחון שלך, בידיעה שלמרות שהיא לא אומרת את זה, היא באמת רוצה אותך ואז תתמקד בבניית המשיכה שלה עבורך.

באופן טבעי היא תרגיש שהיא רוצה להיות ילדה שלך שוב ואז תוכל לגרום לזה לקרות על ידי הכוונה חזרה לזרועותייך ולחייך.

איפה החבר'ה משתבשים כשהאקסית שלהם מתחילה לצאת עם גבר אחר

אם אתה רוצה להבטיח שהקשר החדש של האקסית שלך עם עמיתתה לא יימשך, עליך להתמקד באמירה ובעשייה מסוגי הדברים שימשכו אותה אליך והרחק ממנו.

זו הסיבה שעליך להימנע מלעשות את הטעויות הבאות:

1. להתבונן מהצד ולהיות חסר ביטחון יותר ויותר בגלל שהיא נראית מאושרת.

לפעמים, כשבחור מבחין שהאקס שלו עובר בשמחה עם מישהו אחר, הוא עלול להתחיל לאבד ביטחון בעצמו וביכולתו להחזיר אותה אי פעם.

הוא עשוי להתחיל לחשוב,'תראה כמה היא מאושרת עכשיו בלעדיי. כל מה שעשיתי אי פעם היה לגרום לה לכעוס או לבכות. אני זה שדחפתי אותה לזרועות עמיתיה לעבודה בכך שלא מדדתי כחבר / ארוס / בעל. הלוואי שיכולתי להחזיר את השעון ולעשות הכל אחרת, אבל זה כבר מאוחר מדי בשביל זה. היא המשיכה הלאה וכל זה באשמתי שזה קרה ועכשיו אני צריך להתמודד עם המציאות של להיות בלי אהבת חיי לנצח, כי היא נמצאת בזרועותיו של גבר אחר. '

אז הוא עשוי להיות אחד מאותם חבר'ה שתמיד מסתכלים על האקסית שלו מרחוק (למשל הוא עובר לדפי המדיה החברתית שלה כדי לראות מה היא עושה, הוא מסתובב במקומות בהם הוא יודע שהוא עשוי להציץ ממנה) .

כתוצאה מכך הוא מפסיק מלכתחילה להציג את התכונות שמשכו אליו את האקס שלו, כמו הביטחון והכוח הרגשי שלו ובמקום זה הופך לחסר ביטחון וספק עצמי.

ואז, לא רק שהוא לא עושה משהו באופן פעיל כדי להפעיל מחדש את רגשות האקס שלו כלפיו, אם הוא במקרה מתקשר איתה (למשל, הוא נתקל בה בקניון / במסעדה / בקמפוס) והיא מרימה דרך גופו. בשפה ושיחה שעכשיו הוא חסר ביטחון ומפקפק בעצמו, זה פשוט מאשר לה מחדש שהיא נמצאת עם הבחור הנכון עכשיו.

לכן, אם אינך רוצה שזה יקרה לך, עליך לוודא שאתה מאמין בעצמך ובמשיכה שלך אליה.

אז אתה צריך להפסיק לשבת בצד ולהתחיל לתקשר איתה (בטלפון ואפילו טוב יותר, באופן אישי) ולהתחיל לעורר מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים עבורך.

ככל שתעשי את זה יותר, כך היא תרגיש מבולבלת יותר לגבי רגשותיה כלפי עמיתתה והיא באופן טבעי תהיה פתוחה לרעיון לקיים איתך אינטראקציה כדי לראות כיצד היא מרגישה באמת.

טעות נוספת להימנע היא ...

2. שוכחת שהיא הייתה מאושרת איתך פעם בתחילת הקשר שלך.

כרגע, האקס שלך אולי מנסה לדחוק אותך משם (במיוחד אם אתה מנסה לדבר איתה על היציאה מהקולגה שלה ולתת לך הזדמנות נוספת), על ידי אמירת דברים כמו,'אני שמח עכשיו. למה אתה לא יכול לקבל את זה ולהשאיר אותי בשקט? '

ובכל זאת, הנה העניין ...

הייתה תקופה שהיא הרגישה מאושרת גם איתך.

בתחילת מערכת היחסים שלך וכנראה לזמן מה אחר כך, המראה והצליל שלך גרמו לה לחייך ולהרגיש טוב.

עם זאת, לא משנה כמה הכל היה אידילי בהתחלה, בסופו של דבר הדברים התחילו להשתבש.

היא החלה לשים לב לדברים עלייך שגרמו לה לאבד כבוד, משיכה ואהבה אליך לאורך זמן ובסופו של דבר היא נפרדה ממך.

באותו אופן, היא בתחילתה של מערכת יחסים חדשה עם עמיתתה והכל נראה ורוד ומושלם.

עם זאת, בסופו של דבר היא תתחיל לראות גם את פגמיו.

מה שאתה צריך לעשות, הוא לגרום לה לראות את הפגמים האלה במוקדם ולא במאוחר, על ידי הישארות בחייה ושימוש בכל הזדמנות שתקבל כדי לעורר חלק מרגשותיה כלפייך.

כשתהיי טובה בעיניה יותר מהגבר החדש שלה, היא אוטומטית תרצה להיות שוב הילדה שלך וליצור איתך זיכרונות שמחים חדשים.

טעות נוספת להימנע היא ...

3. שימוש באסטרטגיה לא יעילה כשמנסים להחזיר אותה.

הרבה חבר'ה ינסו להחזיר אקס כשהיא יוצאת עם בחור אחר ולא תיכשל. למה?

הם בדרך כלל משתמשים באסטרטגיית גב לאקס יעיל.

לדוגמא: בחור עשוי להחליט שהאקס שלו יאהב אותו יותר מהבחור השני כי הוא יותר נחמד אליה ממנה.

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהנחמדות אינה מה שמצית את רגשותיה של תשוקה מינית של אישה.

במקום זאת, היא מרגישה ניטרלית כלפיו ומרגישה יותר את הבחור האחר שגורם לה להרגיש נמשכת.

לחלופין, בחור עשוי להאמין שהאקס שלו יחזור אם הוא פשוט יתעלם ממנה.

עם זאת, ברוב המקרים זה בדרך כלל גורם להתאהבות עמוקה בגבר החדש שלה ואולי אפילו לעבור לגור איתו, או שהיא עוברת הלאה ומוצאת בחור אחר להתאהב בו.

מצד שני, בחור עשוי להחליט להישאר בקשר עם האקס שלו כחבר באמצעות טקסט, אך בסופו של דבר מכבה אותה כי זה נראה נואש ולא יוצר ניצוץ.

אז אם אתה באמת רוצה לגרום לאקס שלך לזרוק את הגבר החדש שלה ולחזור אליך, אתה צריך לעשות מה שעושה כדי להחזיר אותה.

אתה צריך לתקשר איתה ולגרום לה באופן פעיל להרגיש כל כך הרבה כבוד ומשיכה אליך, שהיא באופן טבעי רוצה להיות איתך.

לאחר מכן היא תזרוק את עמיתתה ותחזור אליך, מכיוון שהיא מרגישה שאם היא לא תיתן לך הזדמנות נוספת, היא תתחרט על כך למשך שארית חייה.