האקס שלי אומר לי להמשיך הלאה

האקס שלי אומר לי להמשיך הלאה

זה קורה בדרך כלל כשניסית כל הזמן להחזיר אישה, אך מעולם לא שיפרת את היכולת שלך לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך כגבר.

בסופו של דבר היא מגיעה למצב שהיא מרגישה שאתה פשוט לא מבין מה היא רוצה, אז היא אומרת לך להמשיך הלאה.

החדשות הטובות הן שגם אם הדברים נראים חסרי תקווה כרגע, וגם אם האקס שלך אומר דברים כמו,'תשכח מאיתנו שנשוב שוב, זה פשוט לא יקרה,'אוֹ'אתה צריך להמשיך כי אין לך סיכוי איתי לעולם,'כאשר אתה מבצע מספר התאמות לאופן שבו אתה מדבר איתה ואינטראקציה אתה, הרגשות שלה כלפיך באופן טבעי יתחילו להשתנות.

היא תתחיל להיפתח בפניך שוב כי רגשות הכבוד והמשיכה באופן טבעי יגרמו לה להפיל את השומר ולהביט בך בפרספקטיבה חדשה.

גם אם היא תנסה להילחם בזה, עמוק בפנים היא כנראה תתחיל לחשוב,'אני יודע שאמרתי לאקס שלי להמשיך הלאה, אבל פתאום אני כבר לא מרגיש כל כך כועס עליו. אני ממש נהנה להיות סביבו עכשיו. אני לא זוכר למה כל כך כעסתי וכיביתי ... אני פשוט מתגעגע אליו עכשיו. מה זה אומר? האם זה אומר שנועדנו להיות ביחד? זה סימן? '

כדי להתחיל בתהליך הגב לשעבר, אתה פשוט צריך לגרום לה להרגיש ניצוצות קטנים של כבוד ומשיכה אליך שוב דרך האופן שבו אתה מדבר איתה ואינטראקציה איתה.אתה בונה על רגשותיה המחודשים כשאתה מנחה אותה בחזרה למערכת יחסים איתך.

לפעמים צריך רק אינטראקציה אחת או שתיים כדי להחזיר אישה שאומרת לך להמשיך, אבל במקרים קיצוניים באמת, ייתכן שיהיה עליך לקיים איתה 3 עד 4 אינטראקציות אטרקטיביות לפני שהיא תפיל את השומר לחלוטין, תיפתח אליך ונותן לך הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם לא תשנה את הגישה שלך מהיום ואילך ובמקום זאת תמשיך לתקשר איתה בדרכים שמכבות אותה, אז להחזיר אותה הופך להיות דבר קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי.

היא פשוט הולכת לומר,“סליחה, אבל אתה באמת צריך להמשיך הלאה. אני פשוט לא מרגיש כלפיך כמו שאתה מרגיש כלפי. אתה צריך למצוא אישה חדשה, ”כי אתה לא אומר ועושה את סוגי הדברים שגורמים לה לרגשות כלפיך.

לשאול אותה אם יהיה סיכוי לחזור יחד

האם יהיה אי פעם סיכוי עבורנו?

כשבחור נמצא במצב בו האישה שהוא אוהב אומרת לו להמשיך הלאה, זה טבעי שהוא לא ירצה לקבל את זה.

אז הוא אולי יתחנן אליה,'האם אתה חושב שמתישהו בעתיד נוכל לחזור שוב? לפחות תן לי קצת תקווה להיאחז. אני אחכה כל עוד זה ייקח. '

במובן מסוים, הוא מקווה שהיא תבין כמה הוא דואג לה אז היא אומרת,'וואו, אתה באמת אוהב אותי, לא? כמה טיפשי ממני שנפרדתי ממך. אף בחור אחר לא יאהב אותי כמוך. אני פשוט צריך לתת לך הזדמנות נוספת. אני מצטער שאני כל כך עיוור לעובדה שאכפת לך ממני כל כך. '

זה יהיה נחמד אם הפסיכולוגיה של אישה תעבוד ככה, אבל זה לא.

כאשר לאישה אין רגשות כלפי בחור, לא באמת יהיה אכפת לה שהוא כל כך דואג לה, או אם הוא לא יוצא עם נשים אחרות וממשיך בחייו.

זה לא משנה לה.

היא אולי תגיד,'אני מאוד מעריך כמה אכפת לך'אבל היא רק אומרת שזה יהיה נחמד.

מה שהיא באמת תרצה לומר זה,'אתה לא יודע לגרום לי להרגיש כבוד ומשיכה אליך יותר. אתה מכבה אותי זמן מה ואתה עדיין מכבה אותי. אם לא תשנה, לעולם לא יהיה לך סיכוי להחזיר אותי. אם אכן תשתנה, אז מי יודע, אולי פשוט אפתח בפניך. '

עם זאת, היא לא מתכוונת להגיד את זה כי אז הוא יגיד,'תגיד לי מה אני צריך לשנות ואני אעשה את זה.'

אז היא תצטרך להיות המורה שלו בחיים כיצד להיות סוג הגבר שהיא וכמעט כל אישה אחרת על פני כדור הארץ רוצה וצריכה (כלומר גבר אמיתי).

היא לא מתכוונת להכניס את עצמה למצב הזה. היא רוצה גבר מוכן שיודע לגרום לה להרגיש כבוד עמוק יותר, משיכה ואהבה.

אם הוא לא יודע להיות האיש ההוא, הוא צריך ללמוד מחבריו הגברים או מבני משפחתו או למצוא מודל לחיקוי גברי (כלומר אני) שיעזור לו.

כדי להימנע מלהיכנס איתו לדיון ארוך אם יהיה אי פעם סיכוי לחזור יחד, אישה בדרך כלל רק תגיד,'לא'או שהיא אולי תגיד,'אולי'אם היא רוצה למתוח אותו (כדי להרגיש טוב יותר בזמן שהיא עוברת כי הוא עדיין רוצה אותה) או כי פשוט אין לה את האומץ להגיד לא.

העובדה היא שבדרך כלל לא מבקשים, מתחננים או מתחננים לאישה על הזדמנות שנייה. למה?

כשבחור שואל אישה אם יהיה אי פעם סיכוי שהוא יחזיר אותה, כמעט תמיד הוא לא שינה שום דבר לגבי הדרך בה הוא מתקשר איתה כדי לגרום לה להרגיש שחוזר איתו יהיה במיטבה. אינטרסים.

הוא עדיין מפסיק ואפילו לא יודע מה לשנות כדי לגרום לה להרגיש שוב כבוד, משיכה ואהבה אליו.

לכן, מכיוון שאין לה רגשות כלפיו בשלב זה ולא מרגישה נמשכת אליו, היא לא הולכת לומר'כן'אוֹ'אולי'לרעיון לחזור איתו אלא אם אין לה את האומץ לספר לו איך היא באמת מרגישה.

הנה מה שאתה צריך לזכור ...

אתה לא צריך לחכות בסביבה בתקווה שהאקס שלך בתקווה ישנה את דעתה לגבי רצונך לחזור מתישהו.

אתה יכול להחזיר אותה מהר מאוד.

כשאתה הופך את עצמך במהירות ואז מתקשר איתה כדי להפעיל מחדש את רגשותיה, היא תיפתח באופן טבעי לרעיון להיות איתך שוב.

כל מה שצריך זה בדרך כלל לגרום לה להרגיש שוב ניצוץ קטן של כבוד ומשיכה.

אתה יכול לעשות זאת על ידי ביצוע שינויים ושיפורים בדרך שאתה מתנהג, לדבר איתה ולאופן שבו אתה מגיב לדברים שהיא אומרת לך.

לדוגמא: כאשר האקס שלך אומר לך להמשיך הלאה, במקום להגיב בדרך הרגילה שלך (למשל להתעצבן, להתחנן שלא תגיד את זה, לכעוס עליה, לחפש רחמים), אתה יכול להגיב בצורה שתצית אותה תחושות של כבוד ומשיכה אליך (למשל להיות בטוחה ולהצחיק אותה ולחייך).

כשאתה מתקשר איתה בדרכים שמעוררות את רגשותיה, הכל משתנה.

האם המעבר הלאה עם אישה אחרת יביא אותה לחזור בריצה?

אולי אם אני מתחבר לאישה חדשה האקס שלי יחזור אלי

מנסה לגרום לה לקנא על ידי יציאה עם אישה אחרת לעיתים רחוקות עובדת אם לאקס שלך אין רגשות כלפייך, כי היא פשוט לא מתכוונת לדאוג למה אתה מתכוון.

זה אולי יגרום לה להרגיש קצת כאב לרגע, אבל כשהיא נזכרת כמה כיבתה על ידך, התחושה הכואבת הזו תהפוך לתחושת הקלה מהנה כשתבין שזה כנראה אומר שאתה נגמר עליה לא ינסה להחזיר אותה.

תדמיין את זה…

אישה שמה לב שהחבר לשעבר שלה נמצא עם אישה חדשה ומחליטה לפנות אליו כדי לראות אם הוא באמת עבר או רק מנסה לגרום לה לקנא.

היא מסמסת לו משהו כמו,'אני מתגעגע אליך. בזמן האחרון שאלתי את עצמי אם עלינו לחזור שוב, אבל אני רואה שעברת עכשיו הלאה, אז אולי מאוחר מדי בשבילנו. '

אישה שבודקת את החבר לשעבר שלה

אם הוא קופץ על הרעיון ואומר,'גם אני! האישה החדשה הזו לא אומרת לי כלום. זה אתה שאני באמת רוצה, ”היא תדע שהוא פשוט עשה את זה כדי לגרום לה לקנא, הכאב הרגשי יעלם והיא ככל הנראה תאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו כגבר.

לכן, אם אתם חושבים לצאת עם אישה אחרת בכדי לגרום לקנאתכם לשעבר, רק זכרו שאם כרגע אין לה רגשות חזקים כלפייך, היא כנראה בכלל לא תטפל.

אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להתמקד בהפיכתך במהירות ולהפוך למושך יותר רגשית עבורה (כלומר יותר בטוח, כריזמטי, גברי רגשי).

כאשר היא תוכל לראות בעצמה שבאמת שינית וכעת הם סוג הבחור שהיא יכולה להסתכל אליו ולכבד, היא באופן טבעי תתחיל להיפתח בפניך.

כל שעליך לעשות אז הוא להדריך אותה בשאר תהליך הגב לשעבר והיא כבר לא תהיה האקסית שלך.

הדרך בה היא מרגישה

כשאישה אומרת לאקס שלה להמשיך הלאה, זה בדרך כלל בגלל שרגשי הכבוד והמשיכה אליו התחלפו בתחושות שליליות יותר כמו כעס, אכזבה וטינה.

היא לא מאמינה שיש לו את הידע או את הנכונות להתאמץ לשנות ולשפר את עצמו במהירות כגבר, אז היא פשוט אומרת לו להמשיך הלאה ולהשאיר אותה בשקט.

במוחה, האקס שלך עדיין חושב שאתה אותו בחור שהיא השאירה אחריה.

עם זאת, אם תתקשר איתה ותתן לה לראות שבאמת השתנית, היא לא תוכל למנוע מעצמה להיפתח אליך שוב, גם אם זה רק קצת בהתחלה.

באופן טבעי היא תרגיש נמשכת אליך מכיוון שהיא כבר לא תראה את הדברים לגביך שכיבו אותה.

בעיקרון, כשאתה לא מגיב באותו אופן כמו שתמיד נהגת (למשל בחוסר ביטחון), אין לה ממה להילחם.

כל התירוצים שלה (למשל אתה כל כך חסר ביטחון, אתה לא מקשיב לי) מתחילים ליפול והיא מתחילה לאפשר לתחושות של כבוד, משיכה ואהבה לחזור ולזרום ללב ולנפש.

דוגמה כיצד לעורר את רגשותיה אליך שוב

עד עכשיו, בטח הבנת שהדבר היחיד שעובד להחזיר את האקס שלך הוא להפעיל מחדש את רגשותיה עבורך בכך שתתן לה לחוות את הגרסה החדשה והמשופרת שלך.

היא צריכה לראות בעצמה שבאמת שינית לפני שהיא תתן לעצמה להיפתח שוב לרגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

אז איך תוכל לעורר את רגשותיה כלפייך?

במצב שבו האקס שלך הוא קר ולא ידידותי כלפייך, מה שבדרך כלל עובד הכי טוב הוא להתמקד בהחייכת חיוך, צחוק, ולהרגיש טוב להיות באינטראקציה איתך במקום לתת לה ליצור דרמה או רגשות שליליים בינך לבינה.

כשאתה גורם לאישה לחייך ולצחוק כשקר לה, היא תיהנה מיד לדבר איתך שוב ולא תוכל להחזיק את רגשותיה השליליים והזועמים כלפיך לאורך זמן.

לדוגמא: אם בחור משוחח עם האקסית שלו בטלפון והיא מצוננת, נותנת תשובות קצרות לשאלותיו ובדרך כלל קצת כלבה, הבחור קל להתרגז ולוותר על הניסיון דבר איתה.

עם זאת, אם יאפשר לה להגיע אליו, הוא יפסיד את ההזדמנות לעורר מחדש את רגשותיה.

אז דמיין שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון והיא אומרת משהו כמו,'תראה, אני רוצה את הדברים שלי בחזרה. קבל את זה דרך הראש שזה נגמר בינינו. '

אתה יכול להשיב עם משהו כמו,'בסדר, בטח. מתי אתה רוצה לאסוף את הדברים שלך? 'אבל שום דבר בעניין הזה לא יגרום לה לחייך, לצחוק ולעורר את רגשות המשיכה שלה.

מצד שני, אם היא אומרת,'תראה, אני רוצה את הדברים שלי בחזרה. תביא לך את הראש שזה נגמר בינינו, 'אתה יכול להגיב באמירה כמו,'אין בעיה. כמובן שזה יעלה לך 10 דולר לפריט. '

אז היא עלולה להתהפך ולהגיד,'מה?'באיזו נקודה אתה יכול לצחוק ולומר,'רק צוחק. אני אעשה הכל מוכן עבורך כדי שתוכל לאסוף אותו מתי שתרצה. אחייב אותך רק 1 דולר לפריט, בתוספת מס 'ואז צוחקים ואומרים,'רק צוחק. אני אכין את הדברים שלך בשבילך. מתי אתה רוצה לבוא לקחת את זה? '

אז ככל הנראה היא תצחק על שנתפסה עם הבדיחה שלך ותתחיל לתהות מה הביא לשינוי פתאומי כל כך בך.

היא תרגיש סקרנית בנוגע ליחסך הנינוח והביטוח החדש כלפיה, שבאופן טבעי יגרום לה לחוש קצת כבוד ומשיכה אליך.

כשזה קורה, אז היא פותחת את עצמה לרעיון לדבר איתך שוב.

משם, אתה רק צריך לבנות על ניצוץ המשיכה הזה שהיא חשה כלפיך, ולהדריך אותה בחזרה למערכת יחסים איתך.