האקס שלי מסרב לראות אותי או לענות לשיחות שלי

האקס שלי מסרב לראות אותי או לענות לשיחותיי

אם האקס שלך מסרב לראות אותך או לענות לשיחות שלך, המשמעות היא ש (עכשיו) היא לא מרגישה טוב עם הרעיון לקיים איתך אינטראקציה.

עם זאת, אף אחד אף פעם לא תקוע בתחושה אחת לנצח. התחושות תמיד משתנות. הרגשות השליליים של האקס שלך כרגע כלפיך ישתנו.

כמה מהר אתה יכול לגרום לרגשותיה השליליים כלפייך להיעלם תלוי באופן שבו אתה מתקשר איתה מעתה. אם האקס שלך מסרב לראות אותך או לענות לשיחות שלך, אז די ברור שאתה לא גורם לה להרגיש נמשכת אליך או נמשכת אליך.

הגישה בה השתמשת עד כה דוחה אותה ואתה צריך לשנות זאת.

אתה צריך להתחיל לגרום לה לרגשות מסוימים כלפיך ואז היא תיפתח.

האקס שלך עשוי להיות עקשן ולנסות לדבוק בהחלטה שלה לא להיות איתך, אבל כל עוד תוכל ליצור ניצוץ של רגשותיה הישנים עבורך שוב, השומר שלה יירד מעט בין אם היא תרצה בכך ובין אם לא.ברגע שהשומר שלה ירד, תוכל לכוון אותה בחזרה למערכת יחסים איתך.

כמה זמן ייקח לה להרגיש טוב לראות אותך או לפחות לדבר איתך שוב?

כמה זמן ייקח לה להיפתח אליך בחזרה?
בהתבסס על הניסיון שלי לעזור למאות חבר'ה לחזור עם החברה לשעבר, ארוסה או אשתם, אני יודע שאישה זועמת יכולה להירגע ולהיות פתוחה יותר באופן מיידי, תוך כמה ימים או אחרי כמה שבועות.

ברוב המקרים, בחור יוכל לגרום לחברתו לשעבר להסכים להיפגש איתו באופן אישי לאחר שיחת הטלפון הראשונה או השנייה. לפעמים הוא מסוגל להביא אותה לטלפון מיד ופעמים אחרות זה לוקח כמה ימים וכמה הודעות טקסט מנוסחות במיוחד.

עם זאת, לפעמים בחור ממש פישל עם אשתו, ויכולים לחלוף 2-3 חודשים עד שהיא מרגישה בסדר לענות לו בחזרה. זה אמנם נדיר. רוב החבר'ה מסוגלים להשיג את האקס שלהם בטלפון די מהר.

כל עוד אתה יכול להראות לה ששינית במקום לנסות להגיד לה שיש לך, היא באופן טבעי תתחיל להסתכל עליך באור אחר ותהיה פתוחה יותר עבורך.

כאשר מוצגת בפני אישה גרסה חדשה ומשופרת של האקס שלה, רק טבעי שרגשותיה כלפיו ישתנו. זה רק טבעי שהיא תפיל את השומר ותפתח את עצמה בחזרה לדבר איתו שוב.

'אבל…'אולי תשאל,'מה עם כשהאקס שלי מסרב לראות אותי או לענות לשיחות שלי? איך אוכל להחזיר אותה אם היא אפילו לא תדבר איתי? איך אוכל לגרום לה להסכים לפגוש אותי אם היא אפילו לא עונה לטקסטים או לשיחות הטלפון שלי? '

פָּשׁוּט.

אתה צריך לשנות את מה שאתה אומר כשאתה שולח לה הודעה.

התמודדתי עם יותר מ 100 מקרים שבהם נראה בתחילה כמו סיבה חסרת סיכוי לנסות להחזיר את הילדה, אבל כשהבחור ממלא אחר העצות מהתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר הוא לא רק מחזיר אותה למערכת יחסים, אלא היא הופכת לאוהבת ומסורה יותר מאי פעם.

אני יודע, אולי זה נשמע קשה להאמין

….וזה.

להחזיר אקס נראה כאילו זה כמעט דבר בלתי אפשרי לעשות.

אני מבין ש.

כשאישה אומרת לך,'לעולם אל תתקשר אליי שוב!'זה נשמע סופי, אבל ברוב המקרים זה לא. ממש עזרתי לחבר'ה להחזיר אקסית כאשר חברה או אשתם לשעבר סירבו לדבר איתם במשך שבועות לפני שהשתמשתי בגישה שלי.

רק בגלל שהיא אומרת,'עזוב אותי לבד!'עכשיו, זה לא אומר שאתה לא יכול לגרום לה להיפתח אליך שוב. כפי שאתה אולי יודע, רוב הנשים די רגשיות ודרמטיות, במיוחד כשמדובר בפרידות. אישה רגשית עשויה לומר משהו בלהט הרגע ואז לשנות את דעתה כעבור שעה.

מה שאתה צריך להבין זה ...

אתה יכול לשנות את הדרך בה היא מרגישה כלפייך, אבל אתה צריך להיות מוכן לשנות קודם כל כמה דברים על עצמך או לפחות לתת לה את הרושם ששינית.

איך יכולת לעשות את זה? נתחיל בבדיקה כיצד אתה יכול לכבות אותה כשאתה מנסה ליצור איתה קשר ...

האם אתה עושה טעויות כלשהן כשאתה פונה לאקס שלך?

הא? מדוע הוא מסמס לי את הזבל הלא בטוח הזה?

1. להדוף אותה ולא למשוך אותה.

כשהיא מספרת לך דברים כמו,'עזוב אותי לבד,' 'תן לי את המרחב שלי,'אוֹ'אתה לא יכול להבין שאני לא רוצה להיות איתך יותר?'זה רק טבעי שאתה עלול להרגיש מוטרד, מתוסכל או אפילו נבגד ממנה.

אחרי הכל, סביר להניח שהיא פעם אמרה לך שהיא אוהבת אותך ורוצה להישאר איתך לכל החיים, או לפחות עשתה לך את הרושם הזה. אז איך היא יכולה להיות כל כך קרה עכשיו ולהפנות אליה את הגב?

עם זאת, זה הדבר האחרון שאתה צריך לחשוב עליו כרגע.

שום כמות של תלונות, יבבות, תחנונים, התחננות או ויכוחים לא תחזיר אותה. אתה לא יכול לשכנע אותה שיש רגשות כלפיך. אתה צריך לגרום לה להרגיש כבוד, אהבה ומשיכה אליך בדרך שאתה מתקשר איתה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...

כפי שתלמד מהסרטון שלמעלה, עליך לגרום לה להרגיש נמשכת ונמשכת אליך בדרך שאתה מתקשר איתה.

למרבה הצער, רוב החבר'ה לעולם לא מלמדים כיצד למשוך נשים כשהן גדלות ובסופו של דבר נכנסים למערכות יחסים שמתפרקות לאחר שהתאווה הראשונית דעכה.

בתור גבר, אתה תעבור את חייך ולעולם לא תדע באמת לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך, או שתלמד את הדברים האלה ותתחיל ליהנות מהצלחה הרבה יותר קלה, עקבית וטבעית עם נשים.

האם אתה גורם לה להרגיש מספיק משיכה עבורך?

בכל הנוגע להחזרת אקס, בחורים רבים הורסים עוד יותר את המשיכה של האקס שלהם בכך שהם שולחים לה אינסוף טקסטים, הודעות באתרי מדיה חברתית או מתקשרים אליה לנסות ולהיגיון איתה ולגלות מדוע היא לא תדבר איתם או תראה אותם .

אני מבין למה בחור יעשה את זה כי זה מבאס שילדה תיפרד ממך, אבל מה שאתה צריך להבין זה שלעולם לא יעזור לך להתנהג בצורה כזו.

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים (למשל ביטחון, גבריות באופן שאתה חושב, מתנהג ונוקט פעולה בחיים וכו ') ונכבות על ידי חולשה (למשל חוסר ביטחון, נזקקות, התנהגות דביקה וכו').

עליכם להפסיק לעשות את הדברים הדוחים ולעשות רק דברים שמושכים אותה אליכם. לעשות כל דבר שלא מושך אותה זה בזבוז זמן ואנרגיה מוחלטים.

חברה בשיחה מעצבנת עם החבר שלה למרחקים ארוכים

לדוגמא, בחור יכול לומר,“בבקשה פשוט דבר איתי. יש בינינו דברים לא גמורים שאנחנו צריכים לדבר עליהם, '' אני באמת צריך לראות אותך כדי שאוכל להסביר, '' אני מצטער, אנא סלח לי ותן לי הזדמנות נוספת '' למה שלא תתן לי סתם סיכוי להתנצל, ”אוֹ'אני אוהב אותך בכל ליבי. אתה הכול בשבילי. האם שכחת את התקופה שאמרת לי שתאהב אותי תמיד? 'וכו '

זה לא גורם לה להרגיש נמשכת.

אם האקס שלך שונא אותך כרגע, קבלת הודעות אינסופיות ושיחות ממך רק תהפוך את תחושות הסלידה ממך לעצימות יותר. היא תתפוס אותך כנזקקת, מיואשת ומחנקת והיא תרגיש דוחה ממה שהיא תופסת כמצב נפשי חלש שלך.

הדרך היחידה שהיא תרגיש פתוחה לדבר איתך ולראות אותך שוב היא אם תגרום לה להרגיש נמשכת ונמשכת אליך. אחת הדרכים בהן אתה יכול לעשות זאת היא בדרך שבה אתה מדבר איתה בטלפון.

אני יודע, היא מסרבת לדבר איתך בטלפון.

זה יכול להיות מתוקן.

בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר , אני מספק דוגמאות שנבדקו למה לשלוח לה הודעה כדי שהיא אכן תיצור איתך שיחת טלפון. אם הטקסטים שלך לא עובדים, נסה את שלי. שלי נבדקו והוכחו שהם עובדים.

בשיחת טלפון האקס שלך יוכל לשמוע את גוון קולך ולשמוע את הביטחון והעוצמה הרגשית שלך (שימשכו אותה אליך) ואם אתה מציע את זה נכון (מה לומר בתוכנית שלי), היא יהיו סקרנים מספיק כדי לרצות לראות אותך באופן אישי.

ואז, כשהיא רואה אותך באופן אישי ופתאום מתחילה להבחין בתכונות ותכונות לגבי עצמך שעכשיו הרבה יותר מושכות עבורה, היא באופן טבעי תתחיל להרגיש יותר כבוד כלפיך כגבר והיא תרגיש נמשכת אליך.

עם זאת, זה לא הנשק היחיד שיש לך.

בפגישה, אני מסביר כיצד להשתמש בפסיכולוגיה הפוכה עליה עד כדי כך שהיא מרגישה שזה יהיה טיפשי להיפרד ממך לחלוטין ולא לתת צ'אנס נוסף למערכת היחסים.

שוב בדקתי את הטכניקות האלה, כך שאם אתה רוצה משהו שיעבוד עבורך כשאתה נפגש איתה, ודא שאתה משתמש בגישה שלי. אם עשית איתה הרבה טעויות עד כדי כך שהיא מסרבת לענות לשיחות שלך או לראות אותך, אז די ברור שתבלגן גם את השיחות לפגוש.

אני כאן כדי לעזור לך, אז התחל עם התוכנית שלי עכשיו אם אתה מוכן לנקוט בפעולה מיידית כדי להחזיר אותה.

2. אף פעם לא באמת יודע מה באמת גרם לה להיפרד ממך.

אתה צריך לדעת את הסיבות האמיתיות, האמיתיות שבגללן היא נפרדה ממך. אם לא תעשה זאת, אתה מבטיח לשנות דברים שבסתר אפילו לא אכפת להם מהם.

אישה רק לעיתים רחוקות תספר לבחור את הסיבה האמיתית מדוע היא נפרדת ממנו, כי:

1. היא לא רוצה לפגוע ברגשותיו כי היא יודעת שבחור עלול להפוך לאגרסיבי או לאלים.

2. היא לא רוצה לתת לבחור יותר מדי מידע עד כדי כך שהוא יכול לדבר איתה על החלטתה בכך שהיא מבטיחה לשנות את הדברים האלה או על ידי העמדת פנים שכבר שינתה את הדברים האלה.

3. היא לא רוצה להיות המורה שלו לגבי איך להיות גבר. היא רוצה שהוא יידע להיות גבר בלי הדרכתה או הוראתה. היא לא רוצה לקחת על עצמה את התפקיד של האם או האחות הגדולה ולתת לו את החינוך על היותו גבר שנראה שהוא חסר.

מסיבה זו, אישה בדרך כלל תאכזב בחור בעדינות על ידי אמירת דברים כמו,'זה לא אתה, זה אני', 'אני פשוט צריך קצת מקום בכדי להבין את הדברים לבדי', 'אני חושב שאנחנו צריכים זמן בנפרד, אבל אנו עשויים לחזור יחד בעתיד'אוֹ'אני לא מרגיש שאני רוצה להיות בקשר עכשיו.'

בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר , אני מסביר 70+ סיבות מדוע אישה תיפרד מגבר. כשתצפה בקטע זה בתוכנית, אתה תהיה המום כשתבין כמה מהסיבות הנסתרות לכך שהיא אולי נפרדה ממך.

למרבה המזל, רוב הדברים שאתה יכול לתקן די מהר או אפילו באופן מיידי, אבל אתה צריך להיות מוכן להשקיע קצת עבודה כדי לגרום לחלק מהם לקרות. אם אתה לא מוכן לעשות שום דבר או לשנות משהו לגבי האופן שבו אתה מתקשר איתה, אל תטרח לקבל את התוכנית שלי.

החזר את האקסית שלך: מערכת סופר היא הזדמנות עבורך לשנות ולשפר את עצמך כגבר במהירות. אם אתה לא מוכן לעשות שום דבר כדי לשפר את עצמך ולתקן את הבעיות הרגשיות שיש לך, אז התוכנית שלי לא בשבילך.

בנוסף, אם אתה לא מוכן לברר מה היא באמת צריכה שתשנה (סביר להניח שהיא לא אמרה לך את הסיבות העמוקות והבסיסיות יותר), אז היא כנראה לא תהיה מוכנה לתת לך הזדמנות.

כדי לחזור ולפתוח לדבר איתך ואף לראות אותך באופן אישי, האקס שלך עשוי לרצות שתשנה דברים מסוימים לגבי האופן שבו אתה מתקשר איתה, מתקשר איתה ואפילו איך אתה חי את חייך.

כמעט בכל המקרים שעסקתי בהם לאורך השנים, האישה לעולם לא תספר לגבר שלה את כל מה שהיא רוצה שהוא ישנה. היא תגיד לו כמה דברים כמו,'אתה לא מתייחס אלי כמו שאני רוצה'אוֹ'אני כבר לא אוהב אותך באותה דרך,'אבל זה לא אומר לך בעצם מה אתה צריך לשנות.

כשבחור לא יודע מה באמת ישתנה, קרוב לוודאי שהוא ירגיז אותה עוד בכך שהוא מבטיח לשנות דברים על עצמו שאפילו לא אכפת לה מהם. כשזה קורה, האישה מבינה שהוא לא מבין אותה וכנראה שלא תעשה אלא אם היא תלמד אותו.

עם זאת, כאמור כבר, אישה לא רוצה לעשות זאת למען הגבר שלה. היא לא רוצה להיות המורה שלך בחיים. היא רוצה שתדע איך להיות גבר בלי הדרכה שלה.

היא גם רוצה להרגיש מובנת על ידך. היא רוצה שתבין איך להיות הגבר שהיא באמת זקוקה לך שתהיה.

כדי להחזיר את האהבה, המשיכה והכבוד של האקס שלך, אתה צריך ללמוד את הסיבות האמיתיות שבגללן היא נפרדה ממך, כך שכשאתה מדבר איתה הבא, תוכל להודיע ​​לה שאתה באמת מבין איפה טעית.

כשהיא שומעת אותך מדבר על הדברים האלה, זה גורם לה להפיל את השומר ולהרגיש פתוחה יותר ואפילו שמחה להיות איתך שוב באינטראקציה כי באמת התאמצת לראות דברים מנקודת מבטה.

3. מבטיח לה שתשתנה.

כאשר לאישה אין ניסיון רב במערכות יחסים או שהיא תתקשה למצוא בחור מחליף, היא בדרך כלל תקבל את הבטחותיו של הבחור לשנות ותיתן לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם לאקס שלך לא יהיה קושי רב למשוך בחור חדש או אם היה לה קצת ניסיון עם מערכות יחסים, היא תדע שכאשר בחור מבטיח לשנות, הוא רק לעתים רחוקות אפילו יודע לעשות זאת.

אם האקס שלך מסרב לראות אותך או לענות לשיחות שלך, זה לא הזמן להבטיח לה. עבור רוב הנשים, הבטחות אינן מה שהיא צריכה לשמוע ממך.

מה שהיא צריכה זה שתגרום לה להרגיש אחרת לגביך על ידי שינוי האופן שבו אתה מתקשר איתה. אתה חייב להיות מסוגל לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך בטלפון, לא רחמים.

כשאתה פונה לאקס שלך, אתה צריך להיות מוכן להראות לה שתיקנת את הבעיות הרגשיות שלך (למשל להיות דבק, נזקק, מקנא, לקחת אותה כמובן מאליו או להזניח אותה וכו ') ושהפכת ל סוג של גבר שהיא רצתה שתהיה לאורך כל הדרך.

אתה לא צריך לתקן את הכל לגמרי ולהיות מושלם כדי להחזיר אותה. כל עוד היא תוכל לראות שכבר שיפרת את עצמך ותיקנת לפחות חלק מהנושאים שגרמו לה להרגיש כבויה על ידך, זה יגרום לה להפיל את המשמר ולהיות פתוח יותר לדבר איתך.

לאחר שביצעת את השינויים, תהיה מוכן ליצור איתה קשר ולתאם פגישה. זה לא משנה אם היא לא מתקשרת לשיחות שלך כרגע; אתה עדיין יכול לפנות אליה באמצעות הודעת טקסט או באמצעות דואר אלקטרוני כדי לגרום לה להסכים לשיחת טלפון.

אני מספק דוגמאות נבדקות כיצד לעשות זאת בתוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר . אז אם אתה אומר,'האקס שלי מסרב לראות אותי או לענות לשיחות שלי'זה בגלל שאתה שולח לה סוג הודעה שגוי.

ההודעות שלך לא גורמות לה לחשוב,'הממ ... אני צריך לדבר איתו'אוֹ'הממ ... אני תוהה למה הוא אמר את זה? אני אענה לשיחת הטלפון הבאה שלו. ”במקום זאת, סביר להניח שההודעות שלך גורמות לה לגלגל עיניים ומאחלים שתצאי מחייה אחת ולתמיד.

אנשים יכולים לשנות את הרגשתם

הרגשות אינם נקבעים באבן.

תחשוב על זה…

האם אי פעם היה לך אדם בחיים שלך (למשל חבר, בן משפחה, עמית לעבודה, חבר באוניברסיטה וכו ') שפעם לא אהבת, אבל אז הם שינו את ההתנהגות, את סגנון התקשורת ואת היחס אליך ואז אתה ממש אהבתי אותם?

קבלת גב לשעבר עובדת בצורה דומה.

אתה חייב לגרום לאקס שלך להרגיש אחרת לגביך על ידי תקשורת איתה בדרך חדשה. כשתגרום לה להרגיש אחרת, היא תשנה באופן אוטומטי את האופן שבו היא מדברת אליך, מתייחסת אליך ומתנהגת סביבך.

תחשוב איך גרמת לה להרגיש כשנכנסת לראשונה למערכת יחסים ...

בתחילת מערכת היחסים שלך היא אולי התאהבה בך, אך עם הזמן אולי היית אומר או עושה דברים שגרמו לה לאבד בהדרגה את רגשות הכבוד, האהבה והמשיכה אליך.

הניצוץ מת, מערכת היחסים שלך החלה להתפרק והיא אולי אפילו אמרה,'אני כבר לא אוהב אותך.'

עם זאת, אהבה לא מתה.

רק בגלל שהיא לא יכולה להתחבר לרגשות האהבה שלה כרגע, זה לא אומר שהיא לא יכולה להתחבר שוב לרגשות האלה עבורך כשאתה משנה את הדרך בה היא מרגישה.

כאשר תוצג לה גרסה משופרת שלך, היא באופן טבעי תתחיל לחשוב ולהרגיש אחרת כלפיך.

אם אתה רציני להחזיר אותה, אתה צריך להבין שאתה יכול לגרום לה להרגיש אחרת לגביך. אתה לא צריך לבזבז זמן בישיבה וחשיבה,'מה אני הולך לעשות? האקס שלי מסרב לראות אותי או לענות לשיחות שלי 'ובתקווה שהיא תשנה את דעתה בקסם אודותיך.

אם אתה רוצה לשנות את הרגשתה כלפיך כרגע, אתה צריך להיות זה שגורם לה לעבור את השינוי הזה באופן פעיל. אתה צריך להיות זה שגורם לה להרגיש תחושה מחודשת של אהבה, כבוד ומשיכה אליך.

אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לעשות זאת ואיך להחזיר אותה לפני שיהיה מאוחר מדי, אני ממליץ לך לראות את התוכנית שלי מוכחת לעבודה שנקראת, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר