האקס שלי עונה לכמה מהטקסטים שלי, אבל מתעלם מרובם

האקס שלי עונה לכמה מהטקסטים שלי, אבל מתעלם מרובם

שלוש סיבות אפשריות לכך שהאקס שלך עונה לחלק מהטקסטים שלך, אך מתעלם מרובם הם:

1. אתה שולח לה הודעות לעתים קרובות מדי

אתה שולח לה הודעות לעתים קרובות מדי

יש חבר'ה שמאמינים שהדרך הטובה ביותר למנוע מאקס להמשיך הלאה ולקבל אותה בחזרה, היא להישאר על דעתה באמצעות טקסט.

לכן, בחור ישלח לעתים קרובות טקסטים לחברתו לשעבר (או אשתו) על דברים אקראיים, כדרך להישאר בקשר.

לדוגמא: הוא יכול לשלוח דברים כמו,'היי, רק חשבתי עליך. איך עבר עליך היום?'אוֹ,'בדרך לעבודה ורק רציתי להגיד היי. שיהיה לך יום טוב!'אוֹ,'לשתות קפה בבית הקפה הקטן ההוא שאהבת וחשבת עליך. איך עבר עליך היום עד כה?'

הוא מקווה שהיא תחשוב,'זה כל כך מתוק. אני תמיד בראש שלו והוא תמיד בשלי. זה חייב להיות סימן שנועדנו להיות ביחד. 'עם זאת, זה פשוט לא איך אישה חושבת או מרגישה אחרי שזרקה בחור וכבר לא רוצה להיות איתו.

במציאות, כאשר לאישה כבר אין רגשות חזקים כלפי האקס שלה, לקבל ממנו אינסוף טקסטים על דברים אקראיים בדרך כלל רק יעצבן אותה.

היא תחשוב משהו כמו,'מדוע הוא מסמס לי את כל הזבל הזה? לא אכפת לי שהוא יחשוב עלי, בדרך לעבודה או לשתות קפה בבית הקפה האהוב עלי. האם זו הדרך שלו לנסות להחזיר אותי? האם הוא באמת מאמין שאם הוא ימשיך לשלוח לי הודעות אני פשוט אשכח מה קרה בינינו ואלך בריצה אליו כאילו זה לא משנה? כמה פתטי. אין לו אפילו את הכדורים להתקשר אליי ולדבר איתי באופן אישי, אז הוא מסתתר מאחורי טקסט. הוא פשוט מבזבז את זמני. אני חייב להתחיל להתעלם מטקסטים נוספים שלו, או שהוא ימשיך בגישה הזו. '

גם אם היא תגיב לכמה מהטקסטים שלו להיות מנומסים, לרוב, היא פשוט תגלגל עיניים ותחליט להתעלם ממנו.

למה?

קבלת הודעות קבועות מהאקס שלה שמנסה לנהל שיחה לא מראה לה שמשהו עליו אכן השתנה.

זה לא פותר אף אחת מבעיות הליבה שעמדו בפניהם במערכת היחסים שלהם, וזה לא גורם לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה מינית כלפיו.

זו פשוט חבורה של טקסטים מהאקס שלה, שהיא מניחה, הם עדיין די זהים ואם היא נותנת לו הזדמנות נוספת, אפילו לא תדע לתת לה סוג של חווית משיכה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים.

לכן, אם האקס שלך ענה לכמה מהטקסטים שלך, אך מתעלם מרובם, זה יכול להיות בגלל שאתה פשוט שולח לה יותר מדי הודעות על דברים אקראיים וחסרי חשיבות והיא עכשיו מרגישה נרגזת ומבוטלת מהגישה שלך להגיע הגב שלה.

גם אם אתה חושב שהיא לא תהיה מרוצה מכך שתתקשר אליה, אתה פשוט צריך לעשות את זה.

צפה בזה…

כשאתה משיג אותה לשיחת טלפון, אתה יכול להחזיר במהירות כמה רגשות כבוד ומשיכה מקוריים אליך ולגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים חדשות.

בשיחת טלפון, הרבה יותר קל לפרוץ את הקירות שלה ולגרום לה להיפתח אליך שוב, כי אתה יכול לגרום לה לצחוק ולחייך ולהראות לה שאתה כבר לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו.

חשוב מכך, היא יכולה להרגיש אחרת עכשיו ולהבין שדברים באמת שונים בינך לבינה עכשיו.

כעת היא מרגישה נמשכת אליך ופתוחה בפניך.

ואז, כשהיא מקבלת ממך טקסט, במקום לגלגל עיניים ולחשוב,'זה שוב האקס שלי. למה הוא פשוט לא ישאיר אותי לבד? אני שונא לקבל ממנו טקסטים ”היא עשויה לחשוב,'אה, זה הוא. שוחחתי איתו טוב לפני כמה ימים. זה היה ממש כיף. הוא נשמע הרבה יותר בטוח ובטוח בעצמו ממה שהיה פעם כשהיינו יחד. מעניין למה הוא מתכוון עכשיו? אולי הוא יבקש ממני להיפגש איתו. אני חושב שזה יהיה כל כך נחמד לראות אותו שוב פנים אל פנים. '

ואז, תהליך החזרתה הופך להיות הרבה יותר קל.

סיבה נוספת מדוע האקס שלך אולי משיב לחלק מהטקסט שלך, אך מתעלם מרובם היא ש ...

2. הטקסטים שלך רגשניים מדי

הטקסטים שלך רגשניים מדי

לפעמים, בחור ישתמש בסמס כדרך לשפוך את ליבו לאקס שלו.

לדוגמא: בחור עשוי לשלוח הודעה בדומה לסגנון של,'אני יודע שהתמלאתי ואני ממש מצטער על כך. אני רוצה שתדע שאתה מתכוון לעולם בשבילי. שום דבר לא מרגיש אותו דבר עכשיו כשלא נעלמת. אני אפילו לא יכול לאכול או לישון כמו שצריך. אתה מבין כמה אכפת לי ממך? היית הדבר היקר ביותר בחיי והרסתי אותו. האם תוכלי לסלוח לי אי פעם ופשוט לתת לי עוד הזדמנות אחת להוכיח לך כמה אני אוהבת אותך ואכפת לך ממך? אני לא יודע מה הייתי עושה אם תגיד שאתה לא יכול. אני כל כך מתגעגע אליך ואני רוצה לפצות עלייך. האם תתן לי בבקשה הזדמנות להראות לך שדברים יכולים להיות שונים בינינו מעתה ואילך? '

כשבחור מרגיש בודד ומתגעגע לאקסית שלו כמו משוגע, שופך את ליבו אליה ומרגיש רגשי מדי עשוי להיראות בעיניו כרגע רעיון טוב.

הוא אפילו יכול לחשוב,'אם היא תבין עד כמה אני עדיין דואג לה ושכל מה שאני עושה זה בגלל שאני רוצה אותה בחזרה, היא תפסיק להיות מקרה קשה ותסכים לראות אותי שוב. היא תדע שאף בחור אחר לא יחוש כלפיה כמוני כמוני ויהיה מוכן לעשות הכל כדי לשמח אותה. ואז היא תחליט לתת לי הזדמנות נוספת. '

עם זאת, לא כך זה בדרך כלל עובד.

אלא אם כן אישה עדיין מאוהבת באקס שלה (מה שאומר שהיא כנראה תענה לכל מה שהוא שולח לה הודעה ואפילו מציע להיפגש), כאשר אישה תאבד כבוד ומשיכה לבחור, לא יהיה לה אכפת באמת מתי הוא מסמס לה על תחושותיו.

במקום זאת, היא תרגיש עוד יותר מכובה על ידו ומה שהיא תופסת כהתנהגותו העגומה והנזקקת רגשית.

במקום לגרום לה לחשוב,'אוי ... אני כל כך בר מזל. מעולם לא הבנתי עד כמה הוא באמת אוהב אותי. אני קשה מדי אליו. רוב הנשים היו הורגות כדי למצוא בחור כמוהו וכאן אני מתעלמת מהטקסטים שלו והייתי קשה. אני צריך לפצות עליו לפני שאאבד את אהבתו, ”היא תחשוב משהו כמו,'האם זה לא מעניין איך כל מה שהוא נראה לדבר עליו הם הרגשות שלו כלפיי? לא אחת הוא חשב איך אני מרגיש. במקום זאת, הוא רק רוצה שיהיה לי אכפת שהוא אכפת לו ורוצה שאתן לו צ'אנס נוסף כי הוא רוצה את זה. ובכן לא אכפת לי ולא אתן לו צ'אנס נוסף. הפסקתי לדאוג כשנפרדתי ממנו ועכשיו כשהוא כל רגשי ומתנהג כמו אישה באמצעות טקסט, אני רק נחוש יותר לחתוך אותו מחיי ולעבור הלאה. האם הוא לא מבין שלא אכפת לי איך הוא מרגיש כלפיי, אלא אם כן יעשה משהו כדי לגרום לי שוב להיות רגשות כלפיו? התחושות צריכות להיות הדדיות. מדוע הוא לא מבין את זה ועושה משהו בנידון? '

הנה העניין ...

אם בחור כיבה אישה והיא כבר לא מחוברת לרגשותיה הישנים כלפיו, היא הולכת להרגיש מכובה כשהוא שופך את ליבו באמצעות טקסט כדי לספר לה הכל על רגשותיו כלפיה.

כמו כן, מכיוון שהיא לא יכולה לראות את שפת גופו, לא לשמוע את הטונאליות של קולו או להעריך את מצבו הנפשי כרגע, היא פשוט תניח את הגרוע ביותר ממנו (כלומר שהוא כל כך חסר ביטחון, נזקק ומיואש כרגע) , במקום לתת לו את היתרון של הספק ולהניח שהוא השתנה והוא אדם טוב יותר עכשיו.

לכן, אם אתה מתכוון לספר לאקס שלך כמה אכפת לך ממנה עדיין, השאר את זה עד לאחר שעשית מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה אליך.

ואז, כשתספר לה, היא תשמח לשמוע את זה מכיוון שהרגשות יהיו הדדיים וכתוצאה מכך זה יקרב אותך ואתה זה לזה.

עם זאת, אם אתה מספר לה את כל התחושות שלך לפני כן (במיוחד אם תעשה זאת באמצעות טקסט), סביר להניח שהיא פשוט תסתגר ממך עוד יותר.

אם כבר עשית את הטעות הזו, אל תדאג.

מעתה, רק שלח הודעת טקסט לאקס שלך כדרך להביא אותה לשיחת טלפון איתך, שם תוכל באופן פעיל לגרום לה לחוש שוב רגשות כלפייך (למשל, להצחיק אותה, לחייך ולהרגיש טוב להיות איתך שוב באינטראקציה) ואז לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי.

הפסיקו לנסות להשתמש בטקסט כדרך להחזיר אותה לאט כי זה פשוט לא עובד על רוב הנשים.

רוב הנשים מתעצבנות ונכבות מטקסטים מהאקס שלהן כי אין לה שום הוכחות אמיתיות שהוא השתנה וכעת יכולה לגרום לה להרגיש אחרת.

סיבה נוספת מדוע האקס שלך אולי משיב לכמה מהטקסטים שלך, אך מתעלם מרוב היא ...

3. אתה מנסה לשכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת באמצעות טקסט

אם סוגרים אישה ומקשים על האקס שלה לקיים איתה קשר (למשל, היא מסרבת להיפגש איתו באופן אישי, היא קרה ולא ידידותית בטלפון), בחור עשוי להחליט שהסיכוי הטוב ביותר שלו ההגעה אליה היא באמצעות הודעת טקסט.

אז הוא יכול לשלוח לה דברים כמו,'בבקשה תסלח לי. אני יודע שהתמלאתי, אבל אני יכול לפצות על כך אם רק תיתן לי הזדמנות. בבקשה תחשוב על זה. אני באמת חושב שנוכל להסתדר עם הדברים, 'או' אני יודע שאתה לא חושב שאוכל לשנות אי פעם, אבל אני מבטיח לך, אם רק תתן לי עוד הזדמנות אחת אני אהיה גבר אחר הפעם. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה כדי לשמח אותך ואני אעשה את זה. אני מבטיח. אנא רק תסכים לתת לי את הצ'אנס הזה. '

ובכל זאת, במקום לגרום לה לחשוב,'טוב בסדר אז. מכיוון שאמרת את זה ככה, כמובן שאתן לך הזדמנות נוספת, 'היא תחשוב משהו כמו,'האם הוא מבקש ממני ברצינות לתת לו הזדמנות נוספת באמצעות טקסט? הוא פשוט חושב שאני הולך להוריד את כל הרגשות השליליים שלי אליו ולתת לו הזדמנות שנייה על סמך מה שהוא אומר בהודעת טקסט. הוא חייב לחשוב שאני נאיבי מספיק כדי ליפול לבקשותיו באמצעות טקסט. אם אין לו אפילו את הכדורים לדבר איתי פנים אל פנים ולהתנצל על התנהגותו בעבר, אני לא מתאמץ להשיב לטקסטים שלו. כן, אני כלבה בקשר להיפגש איתו, אבל הוא צריך להיות מסוגל להתמודד עם זה. הוא חייב להיות בטוח מספיק בכדי לגרום למפגש לקרות. אם לא, הוא לא מספיק גבר בשבילי. '

בחור עשוי לחשוב שהיא לא סבירה או אנוכית בכך שהיא לא קלה בנוגע לתהליך הגב לשעבר, אבל לאישה יש את הסיבות שלה.

לפעמים, היא לא מקלה על הדברים כי היא רוצה לבדוק את הביטחון שלו.

בפעמים אחרות, היא לא מקלה על העניינים כי הוא אפילו לא אומר או עושה שום דבר כדי לגרום לה להרגיש ממהרים של משיכה מינית ורומנטית עבורו.

הוא פשוט שולח לה הודעה!

... וכפי שאתה אולי יודע עכשיו, טקסטים פשוט לא עובדים טוב מאוד על אקס.

טקסטים נהדרים כאשר התחושות הדדיות, אך אם אדם אחד אינו מעוניין, טקסטים הופכים לצורה מעצבנת של תקשורת במהירות רבה.

לכן, אני ממליץ לך לשמור כל בקשה להזדמנות שנייה עם האקס שלך עד לאחר שתפעיל מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה המינית והאהבה אליך באופן אישי והגעת לנשיקה.

עם זאת, כשאתה מושך אותה מחדש ומגיע לנשיקה, סביר להניח שלא תצטרך לבקש ממנה הזדמנות נוספת, מכיוון שהיא כנראה תהיה זו שתאמר לך,'אני חושב שעשינו טעות בהתפרקות. בוא ננסה שוב.'

מצד שני, אם תנסה לשכנע את האקסית שלך לתת לך הזדמנות נוספת באמצעות טקסט כשהתחושות אינן הדדיות, סביר להניח שהיא תתעלם מרוב הטקסטים שלך ואולי אפילו תחשוב,'אם זה הכי טוב שהוא יכול לעשות כדי לנסות להחזיר אותי, בהחלט קיבלתי את ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו.'

אם אתה לא מפעיל מחדש את תחושותיה תחילה, היא לא הולכת להרגיש מונעת להשיב לכל הטקסטים שלך

בלי רגשות משיכה היא ניצחה

אם האקס שלך ענה לכמה מהטקסטים שלך, אך מתעלם מרובם, זה בגלל שאתה פשוט שולח לה הודעה ומקווה שזה יספיק כדי לגרום לה לרצות לחזור איתך בשלב מסוים.

עם זאת, גישה זו לעיתים רחוקות, אם בכלל, עובדת ולרוב גורמת לכך שהאישה עוברת עם בחור חדש ואז כבר לא משיבה לטקסטים מהאקס שלה.

לכן, אם אתה רוצה שהאקס שלך ישיב לטקסטים שלך וחשוב מכך, רוצה לחזור איתך, עליך לוודא שאתה מפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה שלך אליך על ידי כך שאתה מראה לה שאתה באמת גבר אחר עכשיו .

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן אתה יכול לעשות הן על ידי:

  • הבנת הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך ולנקוט בצעדים מסוימים לשיפור הדברים האלה לגבי עצמך (למשל אם היית חסר ביטחון לפני כן, אתה בטוח בעצמו ובטוח בעצמי עכשיו. אם היית קודם כל רעוע או חלש נפש, אתה ' מחדש חזקה רגשית. אם אתה נותן לה לשלוט בך ולקבל את דרכה כל הזמן, אתה עכשיו יותר דומיננטי רגשית ולעמוד על עצמך).
  • לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש מאושרת באינטראקציות איתך, במקום להיות רצינית או רגשית מדי.
  • להגיע למצב שאתה רוצה שהיא תחזור, אבל לא צריך את הגב שלה כדי להרגיש שבעי רצון ומוגשמת בחייך.

אתה לא צריך להיות מושלם כדי להפעיל מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה של האקס שלך כדי שתביא אותה להיפתח בפניך.

במקום זאת, אתה רק צריך להראות לה (דרך האופן שבו אתה חושב, מתנהג, מתנהג ומתקשר איתה) שאתה כבר לא באותה הרמה שהיית בה כשנפרדת ממך והיא.

כשאתה מפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך, הכל משתנה אוטומטית.

פתאום היא רוצה להיות איתך בקשר ולראות אותך באופן אישי.

מצד שני, אם לא תפעיל מחדש את תחושותיה כלפייך, היא פשוט תחשוב,'למה הוא לא ישאיר אותי לבד? האם הוא לא יכול לראות שאני כבר לא מעוניין? הוא פשוט מבזבז את הזמן שלי. '

הדרך הקלה לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה חזקה ומחודשת עבורך

אני יודע שבטח אתה מעדיף לשלוח הודעות טקסט לאקס שלך, אבל אתה פשוט צריך להבין שזה לא ממש עובד כשמחזירים אקס אם התחושות אינן הדדיות.

האמת שיש את הדרך הקלה להחזיר את האקס שלך ויש גם את הדרך הקשה.

הדרך הקלה היא בשיחת טלפון ובאופן אישי.

הדרך הקשה היא באמצעות טקסט.

אז למה לבזבז זמן ואנרגיה בניסיון להחזיר אותה בדרך הקשה כשאתה פשוט יכול להרים טלפון, להפעיל מחדש את רגשותיה אליך (למשל, לגרום לה לחייך ולצחוק ולהרגיש מאושר לדבר איתך שוב) ולהביא אותה להיפגש איתך באופן אישי, שם היא תוכל לראות בעצמה (דרך האופן שבו אתה מדבר, מתנהג, מתנהג ומתקשר איתה) שאתה גבר אחר עכשיו?

זה אולי מרגיש קל פשוט לשלוח הודעת טקסט לאקס שלך ולחכות שהיא תתן לך סימן שהיא פתוחה לחזור שוב, אבל במציאות זה לא קל.

למה?

בעיקר בגלל שאתה יכול לבזבז שבועות או אפילו חודשים בניסיון לקבל איזושהי תגובה חיובית מהאקס שלך, רק כדי לגלות שבזמן שאתה מחכה, היא המשיכה הלאה וכעת התחברה עם בחור אחר.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

בתור הגבר, זו האחריות שלך לקחת את ההובלה בתהליך הגב לשעבר ולהדריך גם אותך וגם אותה בחזרה למערכת יחסים.

לכן, אל תעשה את הטעות הקלאסית של הגב לשעבר בהסתתרות מאחורי טקסטים בתקווה שהיא תקל עליך או שהיא תעשה את כל המהלכים כדי להחזיר אותך, כך שלא תצטרך להסתכן באפשרות של להיות נדחה.

פשוט תרימי טלפון, תביני אותה להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה חזקה ומושכת ואז להיפגש איתה באופן אישי.

כשהיא תראה אותך פנים אל פנים ותחווה את הגבר החדש שהפכת להיות, כל מה שבתוכה ישתנה אוטומטית.

היא תרגיש נמשכת אליך באופן טבעי ונמשכת אליך וכתוצאה מכך, החזרתה תהיה פשוטה וישרה.