האקס שלי אמר שהיא מרגישה כמו אמא שלי, יותר מחברתי

האקס שלי אמר שהיא מרגישה כמו אמא שלי, ולא חברה שלי

אישה עשויה להשלים עם סוג זה של דינמיקה של מערכות יחסים בהתחלה, אך אם היא רוצה בסתר גבר אמיתי שתוכל להסתכל עליו ולכבד אותו, בסופו של דבר היא תימאס להרגיש כמו האדם החזק יותר במערכת היחסים ותזרוק את הבחור שלה. .

אם האקס שלך אמר שהיא מרגישה כמו אמא שלך, ולא חברה שלך, ייתכן שעשית אחת או יותר מהטעויות הבאות:

1. תמיד נותן לה להחליט מה לעשות

לפעמים בחור עשוי לחשוב שהוא חבר או בעל טוב כאשר הוא נותן לאשתו לקבל את כל ההחלטות במערכת היחסים.

הוא יכול לומר לעצמו,'אני ממש מאוד אוהבת את החברה שלי (או את אשתי) ואני רוצה שהיא תהיה מאושרת. כל מה שהיא רוצה לעשות זה בסדר מבחינתי כל עוד זה משמח אותה. אני פשוט הולך לשבת ולתת לה לקבל את כל ההחלטות כדי שהיא תמיד תצליח לעשות את מה שהיא רוצה לעשות. אני בטוחה שזה בכל מקרה מה שהיא רוצה. היא תאהב אותי על כך שלא הייתי אנוכי כמו בחורים אחרים. אני פשוט אעשה מה שהיא רוצה והיא תשמח כי היא לא תצטרך לעשות דברים שאני רוצה לעשות. '

עם זאת, זה לא מה שנשים רוצות מגבר.

למה?במערכת יחסים, רוב הנשים לא רוצות להיות חזקות יותר מבחינה רגשית מהגבר שלהן וצריכות להיות זו שתחליט מה לעשות.

אם אישה תוביל את הקשר בקשר ותהפוך לדומיננטית יותר, היא תאבד בסופו של דבר את הכבוד לגבר שלה והיא עשויה אפילו להתחיל לחשוב,'איזו וומפ. איזה דחיפה. הוא תמיד מתחבא מאחורי ומחכה שאוביל את הדרך בשבילנו. הלוואי שהוא רק יסתדר לשינוי ויקבל חלק מההחלטות כאן. נמאס לי להרגיש כמו אמא שלו ותמיד צריך לדאוג לו ”.

היא אמרה שהיא מרגישה כמו אמא שלי

לאחר מכן היא עשויה לנסות לדחוף אותו לקבל תפקיד דומיננטי יותר במערכת היחסים (למשל על ידי זריקת זעם ואמירת דברים כמו,'לא אכפת לי מה אנחנו עושים היום. למה אתה לא מחליט? נמאס לי תמיד לקבל את ההחלטות כאן. ')

אם הבחור תופס את הרמז שלה ומתחיל להיות גברי יותר סביבה מכאן ואילך, באופן טבעי היא תרגיש כבוד אליו כגבר ותחושות הכבוד והמשיכה שלה יתעוררו ומתחילות להעמיק.

מצד שני, אם הוא מגיב באומרו משהו בסגנון,'למה אתה ככה? אתה יודע שאני רק רוצה לרצות אותך. אני רק רוצה שתהיה מאושר. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה ואני אעשה את זה. אני מרוצה מכל מה שתחליט. לא אכפת לי מה אנחנו עושים כל עוד אנחנו ביחד 'היא תרגיש מתוסכלת עוד יותר ורגשותיה כלפיו יתחילו לדעוך.

העניין הוא שאישה לא רוצה להיות חייבת ללמד בחור איך להיות הגבר שהיא צריכה.

היא רוצה גבר שכבר מבין מה צריך להיות האיש במערכת יחסים או גבר שמקבל עזרה ורק מתחיל להיות האיש ההוא, ולא צריך ללמד אותו כמו אמו או אחותו.

הערה: כשאני מתייחס לקבלת עזרה, ברור שאני יכול להיות העזרה שאתה צריך. עם זאת, הזהירו ...

אל תגיד לה שאתה מקבל עזרה. אל תגיד לה שאתה מנסה להתמודד עם הבעיות והבעיות שלך ותגדל עבורה.

היא לא רוצה לשמוע את זה.

למה? זה גורם לה להרגיש כמו אמא שלך או אחותך הגדולה!

אם אתה אומר משהו כמו,'אני רוצה שתדע שמצאתי מישהו שיעזור לי ואני לומד להיות יותר גבר בשבילך,'היא תרגיש כאילו אתה מצפה לתגובה של אם לבן,'ילד טוב. אני כל כך גאה בך.'

היא כבר לא רוצה להרגיש ככה כלפיך.

אז מה עליכם לעשות במקום?

פשוט קבל עזרה (כלומר ממני) ואל תספר לה על זה. פשוט ללמוד ולהתחיל להיות האיש, במקום לדבר על איך שאתה מנסה להיות האיש.

להיות האיש.

תן לה לראות את זה מתרחש איך אתה מדבר עכשיו, מתנהג ומגיב אליה.

אל תגיד לה שהפכת יותר לגבר. פשוט תהיה יותר גבר והיא תראה זאת בעצמה.

הנה העניין ...

במערכת יחסים, אישה רוצה להיות מסוגלת לסמוך על הגבר שלה שיוביל בביטחון את הדרך ותספק את הכוח הרגשי והתמיכה הדרושה לה כדי לגרום לה להרגיש בטוחה, מוגנת ומטופלת.

זה בסדר גמור אם היא תקבל כמה מההחלטות אחת לכמה זמן, או אפילו אם היא תוביל את ההובלה באופן מלא מדי פעם, אבל לרוב, היא רוצה לראות שהגבר שלה מוביל את הדרך כך שהיא יכולה להירגע ולהרגיש כמו אישה אמיתית במערכת היחסים (כלומר נשית, ילדותית בהשוואה לאופן שהוא גבר הוא מדבר, מתנהג ומתנהג), במקום להרגיש כמו אמו או אחותו הגדולה.

אם בחור לא יכול לתת לה סוג כזה של חווית זוגיות, סביר להניח שהיא פשוט תיפרד ממנו ותחפש גבר שכבר יודע להיות הגבר שהיא צריכה שהוא יהיה.

לכן, אם אתה רוצה לשכנע את האקס שלך שאתה כבר לא אותו בחור שהיא נפרדה ממנו, אתה צריך להראות לה (לא להגיד לה) שעכשיו יש לך את היכולת להיות גברי ולקחת את ההובלה במערכת היחסים.

כשהיא תראה שהיא יכולה להירגע ולסמוך על זה שאתה באמת הגבר עכשיו, היא תתחיל לכבד אותך שוב והיא תתחיל לראות אותך בעיניים אחרות.

אם האקס שלך נפרד ממך ונתן את הסיבה שהיא מרגישה יותר כמו אמא שלך מאשר חברה, אולי עשית גם את הטעות הקלאסית הזו ...

2. זקוקה לה בטחון קבוע או מתמיד שהיא אוהבת אותך

לפעמים, כשבחור מרגיש בר מזל שהוא עם אשתו (כלומר הוא אסף אותה במזל טהור, היא הרבה יותר יפה או יותר מגניבה מחברותיו הקודמות), הוא עלול למצוא את עצמו מרגיש חסר ביטחון ביחסים איתה.

לדוגמא: הוא עשוי לחשוב כמה היא יפה ביחס אליו ולהגיד לעצמו,'אני כל כך בר מזל שיש לי אותה. היא טובה מדי בשבילי. מה יקרה כשהיא תבין את זה? היא תעזוב אותי? '

כשמחשבות חסרות ביטחון מובילות להתנהגות חסרת ביטחון

כתוצאה מסוג זה של חשיבה לא בטוחה, הוא באופן טבעי מתחיל להתנהג בדרכים לא בטוחות (למשל הוא הופך להיות דביק, נזקק, שולט, רכושני או מקנא).

כדי להרגיע את עצמו שהיא לא חושבת להיפרד ממנו, הוא עשוי לשאול אותה בקביעות דברים כמו,'כמה אתה אוהב אותי?'אוֹ'אתה עדיין אוהב אותי, לא?'אוֹ'לעולם לא היית עוזב אותי, נכון?'אוֹ,'אתה עדיין מוצא אותי מושך?'אוֹ,'האם אי פעם תרמות אותי?'

ובכל זאת, במקום לגרום לאישה לחשוב,“הבחור שלי כל כך אכפתי. הוא חייב לאהוב אותי כל כך כדי כל הזמן לפחד כל כך לאבד אותי! זה כל כך מדהים! אני צריך להישאר איתו לנצח נצח! 'היא בדרך כלל רק תחשוב,'אהההה ... הוא מתנהג כל הזמן כמו ילד קטן שצריך שאמא שלו תחזיק את ידו ותגיד לו כמה היא אוהבת אותו כל הזמן. אני לא יודע כמה זמן אוכל לסבול את זה. הוא משגע אותי! אני צריך גבר אמיתי. ”

כאן העניין ...

אם האקסית שלך בחרה להיות אתך מלכתחילה, זה היה בגלל שהיא הרגישה פעם מספיק כבוד, אהבה ומשיכה כדי שתוכל להיות בקשר איתך.

עם זאת, אם פקפקת במשיכותך ובערך שלך אליה במהלך הזוגיות ואפשרת לחוסר הביטחון שלך להפוך אותך לבחור חסר ביטחון, נזקק, ודבוק, זה טבעי שהיא אז תתחיל להרגיש כמו אמא שלך יותר מחברה שלך.

אישה לא רוצה להרגיש כאילו היא צריכה לטפל בבחור שלה.

היא רוצה להרגיש כאילו הוא יהיה מאושר ב 100%, בטוח ובעתיד קדימה בחיים איתה או בלעדיה.

היא רוצה להיות עם גבר חזק רגשי שמאמין בעצמו ובערך שלו עבורה, ולא עם בחור שמעריך כל הזמן אם הוא מספיק טוב עבורה ואם היא הולכת לרמות או לעזוב.

אם בחור אינו מסוגל להתבגר ולהיות הגבר החזק מבחינה רגשית שאישה רוצה וזקוקה לו, הוא כמעט תמיד יאבד את הכבוד והמשיכה אליו וייפרד ממנו.

אז אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך להראות לה בדרך שאתה מתקשר איתה מעתה ואילך, שאתה כבר לא הבחור חסר הביטחון והנזקק שהיא זוכרת מהעבר.

אל תגיד לה את זה בדואר אלקטרוני או בטקסט.

אתה צריך לתת לה לחוש שבמהלך שיחת טלפון או במידת האפשר אינטראקציה אישית.

נשים שנפרדות עם בחורים שגרמו להם להרגיש כמו אמא, שונאות את זה לחלוטין כשהבחור שולח דוא'ל או שולח להם הודעות גדולות וארוכות על רגשותיו, מתקדם להיות גבר וכן הלאה.

פשוט תן לה לראות את זה ולהרגיש את זה בעצמה בשיחת טלפון או באופן אישי.

3. חסר מטרה בחיים מחוץ לקשר שלך אתה

למרות שאין שום דבר רע בלהיות חבר (או בעל) אוהב ומסור, זה לא יכול להיות המטרה העיקרית שלך בחיים אם אתה רוצה שהזוגיות שלך תימשך.

כאשר גבר הופך את אשתו לסיבה העיקרית לקיומו ובעצם ממקד את כל תשומת הלב והאנרגיה שלו בה ולא הרבה אחר, זה רק טבעי שהוא יתחיל להתנהג בצורה נצמדת.

לדוגמא: בחור עשוי להפסיק להתמקד בתחומי העניין והתחביבים שלו כדי שיוכל לבלות יותר זמן עם אשתו.

הוא עלול להפסיק לרדוף אחר מטרותיו ולחשוב משהו כמו,'המטרות האלה לא ממש חשובות לי. היחסים שלי איתה הם מה שחשוב באמת. כל עוד אני איתה ומשמח אותה, שום דבר אחר לא באמת משנה. בכלל לא אכפת לי מהחיים שלי מחוצה לה. אני רק רוצה להיות איתה. ”

במקרים מסוימים, בחור עשוי אפילו להפסיק לבלות עם חבריו אלא אם כן אשתו יכולה לבוא גם כן.

עם זאת, זה לא מה שרוב הנשים רוצות.

אישה רוצה שיאהבו ויוקירו אותה, אבל היא לא רוצה להיות זו שמספקת לבחור את הביטחון הרגשי, את תחושת הזהות או את הסיבה לחיים.

כמובן שיש כמה נשים שאוהבות להיות עם גבר שאין שום דבר אחר שקורה בחייו חוץ ממנה (בדרך כלל נשים שאינן בטוחות או לא מושכות), אך רוב הנשים אוהבות להיות במערכת יחסים מאוזנת עם אדם שהם יכולים להביט אליו ולכבד.

כשאישה מכבדת את הגבר שלה, היא גם תרגיש נמשכת אליו והדינמיקה הזוגית תהיה מאוזנת.

עם זאת, אם אישה מרגישה שהיא צריכה לאם את הגבר שלה מכיוון שהוא חלש רגשית וחסר ביטחון מכדי להתמודד מול החיים, היא תאבד את הכבוד והמשיכה אליו ובסופו של דבר תיפרד ממנו.

לכן, אם האקס שלך אמר שהיא מרגישה יותר כמו אמא שלך ולא כמו חברה שלך, כדי להחזיר אותה, אתה צריך להראות לה שהפכת לגבר עצמאי רגשית עכשיו.

למרות שאתה עדיין אוהב אותה ורוצה אותה בחזרה, היא צריכה להיות מסוגלת לראות שאתה לא זקוק לגב שלה כדי שתוכל לחיות חיים מאושרים, מוצלחים ומספקים.

כעת יש לך מטרת חיים שאתה חותר אליה (כלומר מטרה או חלום ארוך טווח ענק), יש לך חברים ותחביבים שאתה עסוק בהם ואתה עושה את הדברים שתמיד רצית לעשות, אבל דחיתי בגלל היחסים שלך איתה.

כשתעשי את הצעד הזה ותהיי גבר בוגר וחזק מבחינה רגשית, באופן אוטומטי תהפוך לאטרקטיבית יותר לאקס שלך, כי היא תראה שאתה כבר לא הבחור הנזקק וחסר הביטחון ממנו נפרדה.

היא תראה שאתה עכשיו גבר שיודע מה הוא רוצה ולא מפחד לגרום לזה לקרות.

אתה גבר שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד, להרגיש נמשך אליו ולהרגיש גאה להכיר מחדש את משפחתה וחבריה.

4. לא גורם לה להרגיש ילדותית בהשוואה אליך

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לאקס שלך להפסיק להרגיש כמו אמא שלך ולהתחיל להרגיש כמו חברה שלך, היא לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית כשהיא מתקשרת איתך.

בחורים רבים טועים לחשוב שאישה תהיה מאושרת יותר אם היא תקבל את כל ההחלטות, תיקבל על עצמה את התפקיד הראשי ותרגיש כמו יותר מה'גבר 'בזוגיות.

עם זאת, למרות שנשים מודרניות הן עצמאיות ויש להן עבודות משלהן, מרוויחות כסף בעצמם ועושות בחירות משלהן, הן עדיין נמשכות ומכובדות באופן אינסטינקטיבי לגבר שהוא דומיננטי יותר מבחינה רגשית בזוגיות.

כמובן, להיות דומיננטי רגשי וגברי יותר מאישה לא אומר להיות שליטה, להשתלט עליה, לא לזלזל בדעותיה ורעיונותיה, או לקבל את כל ההחלטות כל הזמן.

זה פשוט אומר שהגבר הוא החזק יותר מבחינה רגשית, מה שגורם לאישה להרגיש ילדותית בנוכחותו. למה?

כאשר בחור גברי יותר מאישה (בכך שהוא חזק יותר מבחינה רגשית למשל), זה גורם לה להרגיש כמו אישה נשית אמיתית סביבו.
לאחר מכן היא יכולה להירגע ולהיות ילדותית, נשית, להיות רגשית ולהתמקד באהבה שהיא חשה לגבר שלה, במקום להרגיש שהיא הדומיננטית יותר וצריכה לטפל בו כמו שאמא תטפל בילד. .

יש חבר'ה שפשוט לא מבינים את זה לגבי נשים, אז במערכת יחסים, בחור עלול להיכנס להרגל לתת לאישה שלו לקבל את כל ההחלטות, לסמוך עליה שתטפל בו רגשית ובעצם תגיד לו מה לעשות.

עם זאת, כשאישה חשה רגשית יותר דומיננטית מגבר שלה, היא מתחילה לאבד את הכבוד אליו.

ללא כבוד, היא לא יכולה לחוש משיכה ואז היא עלולה להתחיל לחשוב,'זה כבר לא קשר. אני מרגישה יותר כמו אמא שלו מאשר מהחברה שלו. נמאס לי לאם אותו. אני רוצה גבר אמיתי שיכול לגרום לי להרגיש ילדותית ונשית בנוכחותו, ולא להרגיש שאני צריך לטפל בו ולהחזיק את ידו כי הוא לא יכול להתמודד בחייו. אני רוצה אדם שגורם לי להרגיש בטוח, ולא בחור שזקוק לי כדי שהוא ירגיש בטוח ובטוח בעולם הזה. '

עבור רוב הנשים, ההרגשה שאמא של בחור אינה בסיס טוב לקשר חזק ומתמשך, ולכן היא פשוט תיפרד ממנו.

ואז הוא יכול לנסות לגרום לה לשנות את דעתה על ידי אמירת דברים כמו,'בבקשה אל תעשה לי את זה. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה ואני אעשה את זה. אני אעשה כל דבר! אני מבטיח. רק תגיד לי ואני אעשה את זה. יש לך את המילה שלי!'

מה שהוא לא מבין זה שהוא עושה את אותו הדבר בדיוק שגרם לה להיפרד ממנו מלכתחילה - הוא מבקש ממנה להיות 'אמא' שלו בכך שהוא מוביל אותו ואומר לו מה לעשות.

מה שהוא צריך להבין זה שהיא רק רוצה שהוא יבין את זה לבד, כדי שתוכל אז להתחיל להביט אליו ולכבד אותו מעכשיו כגבר.

בבטחה להנחות אותה בחזרה לזוגיות כמו גבר אמיתי

יש בחורים שחושבים שאישה צריכה לקבל את השקפתם הנערית או הבוגרת שלהם.

בטח, יש נשים שישלימו עם זה, אבל אם אישה יפהפייה ויודעת שהיא יכולה לעזוב את הבחור שלה בכל עת ולמצוא בקלות גבר אמיתי, היא בדרך כלל פשוט תעזוב.

בעבר אישה נאלצה להישאר בקשר אומלל או לא ממלא לכל החיים, כי זה היה מביש להיפרד.

עם זאת, זה כבר לא המקרה.

בימים אלה, אם אישה מאבדת יותר מדי כבוד ומשיכה לבחור, היא יכולה לבחור לעזוב אותו בכל עת שתרצה, מכיוון שהוא אינו הבעלים שלה וזה כבר לא מביש להיפרד או אפילו להתגרש.

לכן, אם אתה רוצה לקבל הזדמנות נוספת עם האקס שלך, אתה צריך לגייס ולהתחיל להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד.

החדשות הטובות הן שכל מה שצריך זה בדרך כלל ניצוץ של כבוד ומשיכה.

כשתתקשר איתך ותראה שהפכת לגברי יותר בחשיבה, בהתנהגות, ברגשות, בטונאליות ובמעשים שלך, היא תרגיש שוב עבורך ניצוץ של כבוד ומשיכה.

לאחר מכן היא תתחיל להיפתח מחדש למערכת היחסים, למרות שהיא עשויה להתנהג כאילו היא עדיין סגורה לחלוטין ולא מרגישה כלום בשבילך.

זה תלוי בך האומץ לבצע את תהליך הגב לשעבר ולהראות לה שעכשיו אתה באמת מסוג הגברים שהיא יכולה להסתכל אליו, לכבד ולהרגיש נמשכת אליו.