האקס שלי אומר שהיא אוהבת אותי, אבל לא מאוהב בי

האקס שלי אומר שהיא אוהבת אותי, אבל לא

כשאישה אומרת שהיא אוהבת אותך אבל לא מאוהבת בך, זה פשוט אומר שאתה כרגע לא גורם לה להרגיש נמשכת מינית באופן שהיא באמת רוצה.

אתה יכול לשנות את הרגשתה, אך עליך להיות מוכן לשנות את גישתך כלפיה.

לדוגמא: אישה עשויה לומר,'אני אוהב אותך, אבל אני לא מאוהב בך'לחבר לשעבר או לבעלה אם ...

1. הוא נחמד אליה כל הזמן

אין שום דבר רע בלהיות נחמד עם אישה ואין שום דבר רע בלהיות בחור טוב, אבל להיות נחמד לאישה זה לא הדבר העיקרי שגורם לה להרגיש נמשכת לבחור.

לדוגמא: בחור נמצא במערכת יחסים עם אישה והוא תמיד נחמד אליה, נותן לה לנהל את דרכה ואפילו מאפשר לה להתייחס אליו רע (למשל על ידי גסות רוח או חוסר כבוד כלפיו, לשבור את אמונו) בלי אף פעם עומד אליה.

ואז, אחרי הפרידה הוא ממשיך להיות בחור נחמד וסלחן ומנסה לשנות את דעתה בכך שהוא יהיה רומנטי ומתוק במיוחד עבורה.כשהוא מנסה להחזיר אותה לגישת הבחור הנחמד שלו, הוא עשוי לעשות כל מה שהאקס שלו רוצה שהוא יעשה, להישאב אליה, להעמיד את עצמו לרשותה בכל קריצה להתקשר ובכלל לנסות להראות לה שהוא מוכן להשלים עם כל דבר כדי לקבל עוד הזדמנות איתה.

האקס שלי אוהב אותי, אבל לא מאוהב בי

הוא עשוי להוציא אותה לארוחת ערב או ארוחת צהריים נחמדה כדי להראות לה שהוא עדיין מוכן לפרנס אותה, למרות שהיא לא רוצה להיות איתו יותר.

הוא עשוי גם לעזור לה לשלם כמה מחשבונותיה, לקנות לה מתנות יקרות ולהרעיף עליה צרורות פרחים וקופסאות שוקולדים.

אם מישהו היה שואל אותו מדוע הוא עושה זאת, הוא היה אומר,'אני אוהב אותה יותר מכל דבר ואני רוצה להראות לה את זה. לא משנה איך היא מתייחסת אליי. להיות ג'נטלמן זה מה שחשוב באמת. אני לא אהיה ילד רע ואתחיל להתייחס אליה רע. לא ככה גדלתי או מה שאני עומד כגבר. אני מאמינה שנחמדות היא מה שנשים באמת ואם אישה לא רוצה את זה, היא בטח משוגעת! לכן, כאשר האקס שלי יבין שאני תמיד מתייחס אליה כאל נסיכה ולא משנה מה, היא באופן טבעי תשנה את דעתה לגבינו. היא תראה שאף בחור אחר לא יאהב אותה כמוני, או יתייחס אליה כמוני. לא החזרתי אותה עד כה כי היא מבולבלת לגבי אהבתה אלי. אם רק אמשיך לקלקל אותה ולהיות מתוקה ורומנטית במיוחד, ההגנות שלה תרד ותחושותיה כלפיי ישתנו. אני אביא אותה לאהוב אותי שוב. הייתי נחמד איתה בעבר ואמשיך להיות נחמד כלפיה. זה צריך לעבוד! '

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שהוא לא צריך להיות ילד רע כדי להפסיק להשתמש בגישת הבחור הנחמד הכושל.

מה הוא צריך לעשות?

פָּשׁוּט.

להיות בחור טוב עם כדורים.

במילים אחרות, התייחס אליה היטב, אך אל תהיה מחצלת ביתית שתלך בכל מקום מתי שהיא רוצה.

נשים לא מכבדות בחורים שנותנים לעצמם להידחף על ידי אישה, כי זה גורם לאישה להרגיש לא בטוחה איתו בזמן שהם עוברים יחד את העולם.

אם הוא יכול לעמוד על שלו בכל הנוגע אליה, איזה סוג של הגנה הוא יציע אם אנשים יתחילו להתייחס אליו וכלפיה בצורה גרועה?

האם היא תצטרך לעמוד למענם?

האם היא תצטרך להיות 'האיש' ולהשתלט על המצב?

הפסקת מעשה הבחור הנחמד אינה קשורה להיות ילד רע או להתייחס לאישה רע.

במקום זאת, מדובר בלהיות בחור טוב שיש לו רק כמה כדורים.

במילים אחרות, בחור טוב עם עמוד שדרה.

במילים אחרות, בחור בטוח, אסרטיבי, טוב שנחמד אליה ועם אנשים אחרים, אך לא מבזבז זמן ואנרגיה המוצצים לה או לאנשים אחרים בתקווה שהם יתייחסו אליו כהוגן בתמורה.

אם אי פעם השתמשת בגישת הבחור הנחמד בחיים, תדע שלא משנה כמה אתה נחמד, יש אנשים מהסוג שיתייחסו אליך בצורה גרועה, לא הוגנת או בגסות ולא משנה מה לעשות למענם.

זו הסיבה שנשים לא אוהבות את מעשה הבחור הנחמד שגברים מציבים כאסטרטגיה החברתית שלהם בחיים.

נשים אוהבות גברים שהם בחורים טובים, אבל שהם יותר אמיתיים, מאוזנים וחזקים רגשית.

לכן, אם בחור הוא מתוק במיוחד ונחמד להחזיר את האקס שלו כשהיא זרקה אותו בגלל שהוא יותר מדי בחור נחמד מלכתחילה, היא לא הולכת להרגיש נדהמת שהוא עושה עוד יותר מזה בשבילה עכשיו .

במקום לגרום לאישה לחשוב,'אני כל כך ילדה ברת מזל! לא משנה מה אעשה לו או עד כמה אני מתנהג בצורה גרועה, הוא תמיד כל כך מבין, נחמד ומתוק. תראה כמה הוא רומנטי וכמה הוא תמיד מקלקל אותי, למרות שנפרדנו. הייתי עושה את הטעות הגדולה בחיי אם אניח לו ללכת! אף בחור אחר לא יהיה כזה נחמד! ' היא תחשוב, 'למה הוא לעולם לא עומד בפניי? הוא תמיד נותן לי להתחמק מלהתייחס אליו רע. אין לו כדורים? האם הוא באמת חושב שהתחושות שלי כלפיו ישתנו רק בגלל שהוא נחמד אלי וקונה לי פרחים ומתנות? האם הוא לא יכול לראות שגישת הבחור הנחמד המבולבל שלו היא בעצם אחת הסיבות העיקריות לכך שנפרדתי ממנו מלכתחילה? האם הוא לא מבין שנשים לא רוצות דחיפה כי זה לא גורם לנו להרגיש בטוחים? '

הנה העניין ...

אמנם להיות בחור נחמד וג'נטלמן לאישה זה בסדר גמור (למשל אני טוב לאשתי ומתייחס אליה טוב, אבל אני לא משלים עם ההתנהגות הגרועה שלה, אז היא נשמרת בתור), כשזה מגיעה למערכות יחסים, או להחזיר אקס, להיות נחמד אליה זה לא מה שעובד.

למה?

כשאישה חשה הרבה יותר יקרה מגבר בגלל שהוא כל כך נחמד אליה למרות שהיא מתייחסת אליו רע, היא פשוט לא יכולה להסתכל אליו ולכבד אותו, ואז הורס כל פוטנציאל למשיכה מינית.

ללא כבוד ומשיכה מינית, קשה לה להתחבר לרגשות של אהבה רומנטית ולגרום לה לחשוב,'משהו חסר. אני אוהב אותו, אבל אני פשוט לא מאוהב בו. מה חסר בינינו? כלומר, הוא בחור טוב, אבל אני פשוט לא מרגיש את זה. '

היא אולי לא תוכל להסביר את זה בעצמה, אבל היא תוכל להרגיש שמשהו לא ממש בסדר בינך לבינה והיא לא אוהבת את זה.

לכן, אם ברצונך לשנות את תחושות האקסית של אהבה נייטרלית וידידותית לאהבה רומנטית, מינית, עליך לגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה כלפיך על ידי התנהגות בכמה מהדרכים המושכות באופן טבעי לנשים (למשל על ידי להיות בטוחה יותר ובטוחה בעצמה, להיות גברית רגשית, לעמוד על עצמך בצורה אוהבת, להחזיר אותה למקומה בצורה אוהבת, לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית כשהיא מתקשרת איתך).

אם הגישה העיקרית שלך לשינוי רגשותיה היא להיות נחמד כלפיה ולקוות שזה ישכנע אותה לתת לך הזדמנות נוספת, הדבר היחיד שתשיג הוא התוצאה הלא רצויה שגורמת לה לאבד יותר ויותר כבוד אליך בכל פעם שהיא מתקשר איתך.

אל תכניס את עצמך למצב הזה.

זכרו: נשים לא מתגמלות נחמדות באהבה, מין ומסירות.

נשים מעריכות רק נחמדות מגברים שהן מכבדות ומרגישות אליהן נמשכות מינית.

סיבה נוספת מדוע אישה אומרת שהיא אוהבת את האקס שלה, אבל לא מאוהבת בו היא ש ...

2. הוא גורם לה להרגיש דומיננטית ממנו

מכבה אותה על ידי כך שהיא מרגישה יותר דומיננטית

בחורים רבים טועים לחשוב שאישה תהיה מאושרת יותר אם היא תזכה ללבוש את המכנסיים בזוגיות.

אז בחור יכול לשבת לאחור ולאפשר לאשתו לקבל את כל ההחלטות או את כולן ולהיות דומיננטי יותר רגשית ממנו במערכת היחסים.

עם זאת, במקום לשמח אישה, חוסר הדומיננטיות הרגשית של הבחור רק גורם לו לאבד את הכבוד אליו כגבר וכאשר היא לא יכולה לכבד אותו, היא גם לא יכולה להרגיש נמשכת אליו מינית.

מטבע הדברים, זה לא אומר שאישה רוצה גבר שתלטני ושולט יתר על המידה ותמיד מקבל את כל ההחלטות עבור שניהם, מבלי לקחת בחשבון את מחשבותיה ורגשותיה.

זה פשוט אומר שהיא זקוקה לגבר שלה שיהיה החזק יותר רגשית ויקבל על עצמו את התפקיד להוביל את הדרך לחיים טובים יותר עבור שניהם.

אם הוא יכול לעשות זאת (על ידי קבלת החלטות וגורם לה לעזור בקבלת אחרים), היא תוכל להירגע ולהרגיש כמו אישה נשית סביבו.

יש בחורים שפשוט לא מבינים את זה לגבי נשים, אז במערכת יחסים, בחור ייתן לאישה שלו להיות הבוס.

הוא עשוי לעשות זאת משום שהוא חושב שזה לא הוגן שגברים צפויים להיות גברים, או בגלל שהוא חושב שזה מיושן להיות גבר סביב אישה.

עם זאת, להיות גבר לא יוצא מהאופנה ולא מפסיק להיות מה שנשים באמת רוצות.

לכן, אם בחור לא לוקח על עצמו את תפקיד היותו הגבר במערכת היחסים, אשתו תאבד כבוד, ואז משיכה ואז תיפול מאהבה אליו.

ואז, כשהיא נפרדת ממנו, הוא ימשיך בטעות להכניס אותה לעמדת שליטה בכך שהוא יבקש ממנה להסביר מה עליו לעשות בכדי לגרום לה לשנות את דעתה.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'אנא תן לי הזדמנות נוספת. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה כדי שתשוב להתאהב בי? אני מבטיח לך, אני אעשה כל מה שתגיד. '

ובכל זאת, במקום לרצות אותה ולגרום לה לחשוב,“איזה בחור נהדר! הוא רוצה שאוביל אותו! זה מה שתמיד רציתי, 'היא מרגישה כבויה עוד יותר, מכיוון שהוא מתנהג באותה צורה שגרמה לה להיפרד ממנו מלכתחילה.

הנה העניין ...

אישה לא רוצה להגיד לבחור מה הוא צריך לעשות כדי לשמח אותה.

היא רוצה שהוא יהיה גבר מספיק בכדי להבין זאת לבד, במקום להישען עליה להדרכה ותמיכה.

אם היא תצטרך להגיד לו איך להיות הגבר שהיא צריכה, היא תאבד עוד יותר כבוד אליו כי הוא לא הגבר שלו.

הוא פשוט ממלא אחר הוראותיה, מה שמוציא את הרומנטיקה מהיחסים והופך אותה למשהו ניטרלי.

זה ניטרלי כי הוא לא גבר ולא אישה והיא לא אישה ולא גבר.

שניהם הם איפשהו באמצע.

אם אתה רוצה שמערכת יחסים תימשך לכל החיים, אתה חייב להיות שונה לחלוטין לאישה שלך מבחינת התפקיד שלך במערכת היחסים.

במילים אחרות, אתה חייב להיות ה- MAN ולתת לה להיות האישה.

לכן, אם עשית את הטעות שאתה נייטרלי עם האישה שלך (ולא ברור שאתה הגבר כל הזמן), הנה מה שאתה צריך לעשות ...

כדי להחזיר אותה, היא צריכה להיות מסוגלת לראות שהיא יכולה עכשיו להירגע לחלוטין לתוך העצמי הנשי שלה ולסמוך על כך שאתה באמת הגבר.

כשהיא רואה שהאנרגיה, החשיבה וההתנהגות שלך השתנו והפכו לגבריים הרבה יותר, היא תתחיל שוב לחוש כלפיך כבוד.

כאשר היא תוכל לכבד אותך, באופן טבעי היא תתחיל להרגיש אליך שוב נמשכת מינית ובכך אט אט רגשותיה ישתנו מאהבה ניטרלית בחזרה לאהבה נלהבת, מינית, רומנטית.

בהמשך לנקודה הקודמת ...

3. הוא דומה לה יותר לחבר

סיבה נוספת מדוע אישה עשויה לומר שהיא אוהבת את האקס שלה, אך אינה מאוהבת בו, היא מכיוון שגישתו אליה גורמת לה להרגיש יותר כמו חבר בשבילו, במקום הילדה הנשית והטעונה מינית שלו כשהוא מתקשר איתה .

לדוגמא: במהלך מערכת יחסים של בחור עם אישה, זה יכול היה להרגיש כיף להסתובב איתה כמו חברים (למשל לשחק משחקי וידאו ביחד, ללכת לפארק בכל סוף שבוע לשחק בייסבול, לגרום לה להיות מעורבת בתחביבים שלו, לדבר עם אותה על דברים של בחורים וכן הלאה).

למרות שבתחילה אישה עשויה ללכת יחד עם זה, בסופו של דבר היא תתחיל לאבד עניין כשתבין שהיא כבר לא נמשכת אליו כמו פעם.

היא עוברת מלראות אותו כגבר שלה ולהרגיש כמו האישה שלו, לראות אותו יותר כמו חבר ולהרגיש כמו 'אחד הבחורים' או חבר אליו.

ואז, לאחר הפרידה, במקום להשתמש בכל אינטראקציה שיש לו איתה (למשל בטלפון ובאופן אישי) כדי לעורר מחדש כמה מרגשותיה של משיכה מינית כלפיו, בחור יטעה לעתים קרובות להמשיך להשתמש הגישה הידידותית שלו כלפיה.

הוא יכול לומר לעצמו,'למרות שכרגע היא אומרת שהיא כבר לא מאוהבת בי, אני רק צריכה להישאר סביבה מספיק כחברה כדי לגרום לה לשנות את דעתה. אם היא תראה שאני לא הולך ולא משנה מה, היא תבין שהיא בעצם עדיין מאוהבת בי והיא תרצה אותי בחזרה. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

למרות ששמירה על קשר עם אקסית ואפילו חברות איתה היא בהחלט דבר טוב (מכיוון שאתה יכול להשתמש באינטראקציות כהזדמנויות להפעיל מחדש את רגשות המשיכה המינית שלה), זה לא ישפיע על הרגשות שלה כלפיך אם אתה ' פשוט להיות ידידותי.

אם אתה פשוט ידידותי סביבה, היא לא תשיג את הרגשות המיוחדים האלה של משיכה מינית ורומנטית שקורים כאשר בחור משתמש בגישה מבוססת משיכה.

במקום זאת, בגישה ידידותית, היא הולכת לומר משהו כמו,'אני באמת אוהב אותך ואני לא רוצה לאבד אותך, אבל אני פשוט לא מרגיש לגביך כמו פעם. אני לא יודע מה זה. אולי אני מבולגן בראש או משהו כזה. אולי אני פשוט צריך זמן. אני לא יודע. לכן, למרות שאנחנו כבר לא יכולים להיות זוג, אני שמח שאנחנו יכולים להיות חברים כאלה. אני לא יכול להבטיח שאחזור איתך, אבל אני פתוח להיות חברים כי אני כן אוהב אותך ואכפת לך ממך כאדם. '

ואז, מכיוון שהיא לא מרגישה מינית ורומנטית לאקס שלה, היא פותחת את עצמה בפני בחורים חדשים שאכן גורמים לה להרגיש ככה.

הדבר הבא שהאקס שלה יודע, היא שולחת לו הודעה כדי לומר,'מצטער, אני כבר לא יכול לשמור על החברות שלנו. החבר החדש שלי לא אוהב את זה ואני לא רוצה להרוס איתו דברים. מאחל לך את הטוב ביותר.'

במילים אחרות, אם אתה רוצה את האקס שלך בחזרה, אל תשתמש בגישה ידידותית ולא מינית.

עליכם לגרום לה להרגיש את התחושות המיוחדות המביאות גבר ואישה יחד ולשמור עליהן בצורה מינית ורומנטית.

אם אתה רק גורם לה להרגיש רגשות ידידותיים, כל מה שתקבל הוא ידידות זמנית האם זה עדיין אפשרי או נוח עבורה.

סיבה נוספת מדוע אישה תגיד שהיא אוהבת את האקס שלה, אבל לא מאוהבת בו היא ...

4. הוא הרס לה את הכבוד אליו בבכי

החיים יכולים להיות מאתגרים לפעמים (למשל, בחור עלול להתקשות עם הבוס שלו בעבודה, לאבד את כספו בהשקעה גרועה, להיתפס לחילוקי דעות או לוויכוחים עם חברים או משפחה) וזה טבעי שכשהדברים משתבשים, הוא אולי ירצה לפוצץ קצת קיטור על ידי דיבור עם אשתו.

זה בסדר גמור לדבר על בעיות עם האישה שלך ולעבוד לקראת פיתרון.

עם זאת, אם בחור יהפוך למתלונן שלעתים קרובות בוכה או מתמוגג כאשר החיים קשים, אשתו תחל בקרוב לאבד את הכבוד אליו.

למה?

עובדת טבע היא שנשים אינן נמשכות לגברים חלשים ורגשים מבחינה רגשית.

בטלוויזיה נשים אולי יגידו שהן אוהבות גברים שבוכים, אבל זה רק בגלל תקינות פוליטית או שזה מגיע מאישה לא מושכת שלא יכולה לשמור על גבר אמיתי, ולכן נכנסת ויוצאת ממערכות יחסים עם גברים חלשים רגשית שלפעמים בוכים ובדרך כלל לרדוף אחריה נואשות כשהיא מנתקת את הקשר.

ובכל זאת, בחיים האמיתיים, נשים אמיתיות מושבתות על ידי גברים שבוכים כשהחיים קשים, או כשהם נפרדים.

לכן, כאשר גבר הופך לרגיש רגשית ומתחיל לבכות על חייו כמו קורבן או לבכות על העובדה שהיא נפרדת ממנו, אישה תתחיל לאבד אינסטינקטיבית כבוד ומשיכה אליו.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'איך אתה יכול לעשות לי את זה. האם החיים שלי לא מספיק גרועים כבר בלי הכאב הנוסף לאבד אותך? אני לא יכול לשאת את המחשבה להיות בלעדיך. זה פשוט יותר מדי! אני צריך אותך. אתה לא יכול לראות את זה? בבקשה אל תעשה לי את זה. אני צריך אותך. אני אוהב אותך יותר מכל דבר. אנא. תחשוב איך אתה גורם לי להרגיש. אתה הורג אותי. אנא.'

הוא מקווה שאם תרחם עליו, היא תשנה את דעתה ותיתן לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, זה רק מכבה אותה עוד יותר מכיוון שאישה לא רוצה לחשוב על מערכת היחסים שלה עם בחור כעל צדקה.

היא רוצה להיות איתו כי זה מרגיש לה טוב, לא בגלל שהיא מרגישה שהוא יתפרק בלעדיה.

לכן, אם אתה רוצה לשנות את האופן שבו האקס שלך מרגיש כלפייך, אל תנסה להשתמש בגישה 'חבל לי' כי היא עשויה לעבוד לזמן קצר על חלק מהנשים, אבל זה לא יעבוד לנצח.

נשים לא נמשכות לחולשה רגשית אצל גברים, אז אתה פשוט צריך להיות חזק.

כאשר היא תראה בעצמה שאתה מסוג הגברים שהיא יכולה כעת להסתכל עליהם, לכבד ולהתלות בהם, היא תתחיל לחוש שוב כלפיך קצת כבוד ומשיכה ורגשותיה ישתנו באופן טבעי מאהבה ניטרלית לאהבה רומנטית .

סיבה נוספת לישנים,'אני אוהב אותך, אבל אני לא מאוהב בך'נאום של אישה הוא ש ...

5. הוא מסתיר מיעדיו בכך שהוא מקדיש את רוב זמנו הפנוי אליה ועל הזוגיות

אתה כל מה שחשוב לי

למרות שאין שום דבר רע בלהיות חבר מסור ומחויב (ארוס או בעל), זה בהחלט לא יכול להיות המטרה העיקרית שלך בחיים אם אתה רוצה שהיחסים שלך יחזיקו מעמד.

כמעט כל הנשים על פני כדור הארץ שונאות את זה כשבחור הופך אותה למטרתו בחיים מכיוון שהוא פוחד או עצלן מכדי לעלות מדרגה ולהיות הגבר שהוא יכול להיות ולהשיג את הדברים שהוא מסוגל להם.

לדוגמא: לפעמים בחור עשוי להשתמש במערכת היחסים שלו עם אישה כתירוץ לא ללכת אחרי חלומותיו ומטרותיו בחיים.

הוא יכול לומר לעצמו,'היא כל כך הרבה יותר חשובה לי מכל מטרה שתהיה לי. לכן, אני מעדיף למקד את תשומת ליבי בבניית מערכת היחסים שלנו ובילוי זמן רב ככל האפשר, מאשר ללכת אחרי איזה חלום שבכל מקרה לעולם לא יתגשם. '

הוא עשוי אפילו לשכנע את עצמו שוויתור על מטרותיו בחיים היא ההוכחה האולטימטיבית לאהבתו אליה ושהיא תרגיש מחמיא לחיים שהוא מוכן לוותר על הכל בשבילה.

עם זאת, נשים פשוט לא עובדות ככה.

אף על פי שאישה רוצה שיאהבו אותה ויוקירו אותה, היא לא רוצה להיות המקור מספר 1 לביטחון הרגשי של הבחור שלה, לתחושת הזהות או לסיבת החיים.

כאשר בחור עושה זאת לאישה, זה גורם לה להרגיש אחראית לאושרו, לביטחונו ולתחושת הערך העצמי שלו.

זה גורם לה להרגיש שהיא צריכה להיות עקבית רגשית ויציבה כמו גבר על מנת לגרום לו להרגיש בטוח, מאושר וראוי בחיים.

אם היא מתנהגת כמו אישה ומשנה את מצבה הרגשי כל הזמן, זה גורם לו להיות חסר ביטחון או אפשרי נצמד, מקנא, שולט וכועס עליה כל הזמן.

זה לא מה שאישה רוצה.

היא לא רוצה שבחור שזקוק לה לחשוב, להרגיש, להתנהג ולנהוג בעקביות כמו גבר.

היא גם לא רוצה להרגיש שהיא חייבת להיות כמו דמות 'אם' עבורו כי הוא זקוק לאהבה עדינה ובלתי מותנית.

נשים נותנות אהבה מותנית במערכת יחסים עם גבר.

המצב?

אם אתה יכול להיות סוג של גבר שהיא מרגישה כבוד ומשיכה אליו, היא תאהב אותך ותהיה נחמדה, חיבה ואכפתית.

אם אתה סוג של גבר שהורס את הכבוד או המשיכה שלה, היא תתנתק מרגשות האהבה שלה ותפסיק להיות כל כך נחמדה, חיבה ואכפתית.

אם אישה מרגישה שהיא צריכה 'לטפל' בבחור שלה כי הוא זקוק לאהבה שלה כדי להרגיש טוב עם עצמו, היא בהחלט לא תרצה לתת לו את זה.

לדוגמא: בחור עשוי לנסות להשיג אישה על ידי אמירת דברים כמו,'בבקשה מותק ... אני כלום בלי אהבתך. אתה הסיבה שאני קם מהמיטה בבוקר. בלעדיך, אני לא רואה טעם לחיות יותר. כלומר, מה הטעם לעשות משהו אם אני לא אוכל לחלוק את זה איתך? אנא תן לי הזדמנות נוספת. אני צריך אותך. אנא.'

הוא מקווה שאם הוא יביע את אהבתו אליה בצורה כזו, היא תראה בזה רומנטי, תרגיש מוחנף מכמה שהוא זקוק לה ואז זה ישנה את דעתה.

עם זאת, זה פשוט לא איך נשים עובדות.

במקום לגרום לאישה לחשוב,'אוי לא! מה אני עושה לו? האהבה שלו אלי כל כך חזקה ואני זורק הכל. אני כל כך אנוכי וחסר תודה. אני צריך לתת לו צ'אנס נוסף! 'היא בטח תחשוב,'זו בדיוק הסיבה שרגשותי כלפיו השתנו בעבר! הוא פשוט חנק אותי בנזקקותו. אין לו מטרות ושאיפות רציניות בחייו חוץ ממני. כן, הוא רוצה להשיג את הדברים הסטנדרטיים בחיים כמו אנשים אחרים, אבל הוא לא שואף להיות אדם טוב יותר. הוא מפחד להפוך לאיש שהוא יודע שהוא יכול להיות. אני פשוט לא יכול להיות עם בחור שמשתמש באהבתו אלי כתירוץ להימנע מלהיות ולהיות גבר אמיתי בחיים האלה. '

ואז היא אומרת לו משהו כמו,“סליחה, אני פשוט לא מרגיש באותה צורה. אתה צריך להשאיר אותי לבד ”והוא מבולבל.

הוא לא מבין איך היא יכולה לאהוב אותו כאדם, אבל לא להיות מאוהב בו.

גרוע מכך, היא לעולם לא הולכת לספר לו את הסיבה האמיתית שהיא מכובה על ידו ברמה עמוקה.

היא פשוט תגיד דברים כמו,'אני אוהב אותך, אבל אני לא מאוהב בך. אני מצטער. זה נגמר'כי היא לא רוצה לתת לו רמזים כיצד הוא יכול למשוך אותה מחדש.

היא רוצה גבר שמבין איך להיות גבר אמיתי וחי בצורה כזו, או בחור שלומד להיות גבר אמיתי ומתחיל להיות זה, כדי שתוכל לחוות תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליו. .

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאקס שלך להתאהב בך שוב, אתה צריך להתחיל ולהראות לה שהפכת לגבר עצמאי רגשי, בטוח, אמיתי עכשיו שלא מפחד מהפוטנציאל שלו.

תן לה לראות שיש לך כמה מטרות גדולות שאתה חותר אליהן ואתה עושה את הדברים שדחית בגלל היחסים שלך איתה, או בגלל הפחד שלך מהפוטנציאל שלך כגבר.

כאשר האקס שלך יכול לראות בעצמה שאתה עכשיו הגבר הבוגר והחזק מבחינה רגשית שהיא תמיד רצתה שתהיה, באופן אוטומטי אתה תהיה מושך יותר עבורה.

זה ממש קורה אוטומטית, בין אם היא רוצה בכך ובין אם לא.

אז, אל תדאג אם היא לא אומרת,'וואו! אוומייגוד! אני רוצה אותך בחזרה!'מיד.

ברוב המקרים, אישה תתנהג כאילו היא רק מתרשמת או שהיא לא מתרשמת כלל כדי לבחון את הביטחון של הבחור לשעבר.

היא רוצה לראות אם הוא באמת הפך לגבר אמיתי, או שהוא עדיין אותו סוג של בחור שזקוק לאישור ועידוד של אישה לפני שהוא מרגיש בסדר עם עצמו.

לבסוף, סיבה נוספת מדוע אישה תאהב את הבחור לשעבר שלה, אך לא תהיה מאוהבת בו היא ש ...

6. היא איבדה את האמון בו כגבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולסמוך עליו

כאשר במערכת יחסים, אישה צריכה להרגיש שהיא יכולה לסמוך על הגבר שלה שינחה את עצמו וגם אותה לחיים טובים יותר בעתיד.

בעיקרו של דבר, האינסטינקטים הטבעיים של אישה הם למצוא בחור שהיא יכולה להיצמד אליו לכל החיים (או לפחות הרבה מאוד זמן), בגלל הסיכון להיכנס להריון על ידו.

זה לא בגלל שנשים הן רעבות לכסף או בגלל שנשים עצלנות.

זה רק האינסטינקט הטבעי שלהם להיות עם בחור שיוכל להגן ולספק אם היא תיכנס להריון ותצטרך לגדל צאצאים.

לכן, כשאישה מתחברת עם בחור, בעורפה היא תוהה,'האם הוא האחד? האם אוכל לסמוך עליו שייצמד לצדי ויהיה אדם בוגר וחזק מבחינה רגשית שאוכל לסמוך עליו? האם הוא יצליח לפרנס אותי ולהגן עלי? האם אוכל לסמוך עליו אם יהיו לנו ילדים יחד בעתיד? '

נשים שונאות לבזבז את זמנן על בחור שמתחזה לגבר מאוזן כשהוא ממש לא.

לדוגמא: בחור עשוי לפעמים לבצע מעשה כדי לגרום לאישה לצאת לדייט איתו, אך ברגע שהם נמצאים במערכת יחסים משותפת, חוסר הביטחון שלו מתחיל לזרוח.

למשל, הוא עשוי ...

  • תבין שהוא התמזל מזלו בכך שהוא קלע לה ואז התחיל לחוש בפחד לאבד אותה. לאחר מכן הוא יהפוך נזקק, נצמד וחסר ביטחון ביחסים איתה.
  • קח אותה כמובן מאליו (למשל מפסיק להתייחס אליה באותה דרך אוהבת ומכבדת שהוא עשה בהתחלה, הופך לוויכוח וביקורתי כלפיה) מכיוון שהוא מניח שהיא אוהבת אותו והיא לעולם לא תיפרד ממנו עכשיו.
  • תחשוב שלתת לה לקבל את כל ההחלטות במערכת היחסים תגרום לה להיות מאושרת.
  • המשך להתנהג כאילו הוא עדיין רווק (למשל מבלה עם חבריו ולא שם לב אליה הרבה, מבלה את סופי השבוע במשחקי וידאו, יוצא למסיבות בלעדיה ומשתכר סביב נשים אחרות שעשויות להתעניין בו).
  • להתנהג בצורה לא אחראית ולא למלא אחר הבטחותיו לה.

למרות שאישה עשויה להשלים עם סוג זה של התנהגות לזמן מה, בסופו של דבר האינסטינקטים שלה יתחילו לומר לה,'הוא לא הבחור שחשבת שהוא. אתה כבר לא יכול להביט אליו ולסמוך עליו שהוא האיש שאתה צריך שהוא יהיה. מה אם אתה נכנס להריון או שתופיע בעיה חמורה בחייך? לא תוכל לסמוך עליו שהוא ידאג לך או יגן עליך. צא מהקשר עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי. '

לאחר מכן היא תנסה לאכזב אותו בקלות על ידי אמירה של משהו כמו,'זה לא עובד בשבילי. אני אוהב אותך, אבל אני כבר לא מאוהב בך. אני צריך זמן לחשוב מה אני באמת רוצה. ”

היא אולי תוסיף,'מי יודע ... אולי מתישהו בעתיד נוכל לנסות שוב את מערכת היחסים שלנו, אבל בינתיים אני צריך להיות לבד זמן מה.'

לאחר מכן הוא עלול לנתק את כל התקשורת איתה לכמה שבועות או אפילו חודשים, מכיוון שהוא מקווה שהיא תעבוד על רגשותיה כלפיו ובקרוב יתקשר אליו ויאמר לו שהיא מוכנה לחזור שוב.

עם זאת, לעתים רחוקות, אם בכלל, קורה משום שהיא לא מאוהבת בו בצורה רומנטית ומינית, כך שהיא לא מרגישה מוטיבציה לנסות שוב את הקשר.

היא יודעת שהיא בסופו של דבר רק תראה אותו יותר כמו חבר ולא תרגיש את הניצוץ, ולכן היא לא ממלאת אחר החזרתו.

במקום זאת, היא מנסה לנצל את הזמן הנפרד כדי להתגבר עליו, להמשיך ולהתחבר עם בחור אחר שהיא מקווה שהיא תוכל כל הזמן להביט אליו, לכבד, להסתמך עליו ולסמוך עליו שיהיה האיש שהיא באמת צרכי.

ואז, כשהאקס שלה יתקשר אליה אחרי שנתן לה שבועות או יותר מקום, היא תגיד משהו כמו,'מצטער. פשוט לא נועדנו להיות. זה מאוחר מדי. אני מאוהב במישהו אחר עכשיו. אני מצטער שזה לא הסתדר בינינו. אתה בחור ממש נחמד והכל. אני מאחל לך את הטוב ביותר מכאן והלאה. אני בטוח שתמצא יום אחד בחורה נחמדה שתעריך אותך. '

כמובן, אז היא יורדת מהטלפון ויודעת שהיא לא אמרה לו את האמת, אבל אמרה לו מה יעזור לה להתרחק ממנו.

אם היא הייתה אומרת לו את האמת, היא הייתה מסבירה את מה שלמדת עד כה במאמר זה.

עם זאת, היא לא רוצה לעשות את זה כי היא לא רוצה שהוא יגיד,'אני לא יכול להיות כזה, אני מבטיח! רק תן לי הזדמנות להוכיח לך את זה! '

אם היא הייתה עושה זאת, היא תרגיש כמו מנהיגו, המדריך או דמות האם שלו בחיים.

היא לא רוצה את זה.

לכן, אם אתה לא רוצה לאבד את האקס שלך לבחור אחר, אתה צריך למשוך אותה מחדש עכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי.

אינטראקציה איתה (למשל בטלפון ובאופן אישי) והראה לה דרך הדרך שבה אתה מדבר, חושב, מתנהג ומתקשר איתה, שאתה גבר אחר עכשיו.

כאשר אתה יכול להראות לה ששינית את הדברים שכיבו אותה (למשל אתה גברי יותר רגשית עכשיו, אתה בטוח ובטוח בעצמו, אתה עצמאי רגשית ויש לך מטרה גדולה בחיים), היא האינסטינקטים יתחילו והיא תתחיל לחשוב,'עכשיו זה סוג הגבר שתמיד רציתי. אני בהחלט יכולה לסמוך עליו, להביט אליו, להרגיש נמשכת אליו ולאהוב אותו. אולי אני פשוט צריך לתת לו צ'אנס נוסף. אני מרגיש טוב עם זה עכשיו, אז למה לא? אני צריך לעשות את זה!'

הקירות שלה נופלים ואז האהבה שבלבה מתחילה להרגיש אחרת.

במקום להרגיש רגשות ניטרליים וידידותיים כשהיא מתקשרת איתך, הלב שלה מתחיל לדלג על פעימה כל פעם שהיא שומעת את הקול שלך או רואה את הפנים שלך.

היא מאוהבת בך שוב.

זה דלוק!

אתה והיא חוזרים ביחד.