האקס שלי לא רוצה שום קשר איתי עכשיו

האקס שלי לא רוצה שום קשר איתי עכשיו?

להלן 5 סיבות אפשריות מדוע האקס שלך לא רוצה שום קשר איתך כרגע:

1. ניסית להחזיר אותה על ידי הצעת חוויית משיכה שהיא לא מעוניינת בה

לפעמים כשבחור נפרד ממנו, הוא נתפס כל כך מנסה להחזיר את האקס שלו במהירות האפשרית, עד שהוא שוכח לבצע את ההתאמות הדרושות לחשיבה, להתנהגותו ולגישה שלו בדרכים שבאמת ירגשו אותה וימשכו אותה. חזור.

כתוצאה מכך, הוא עלול בסופו של דבר להציע לה דברים שהיא לא באמת רוצה ולא אכפת להם וזה רק מכבה אותה עוד יותר.

לדוגמא: הוא עשוי להחליט לתת לה עכשיו את כל הכוח בכך שהוא נותן לה לקרוא לכל הזריקות (למשל. הוא עושה רק מה שהיא אומרת או רוצה, הוא יותר נחמד אליה, הוא מתחשב יותר) אם היא רק תיתן לו צ'אנס.

ובכל זאת, במקום לגרום לה לחשוב,'וואו, הוא באמת מנסה בכל כוחו לשמח אותי. אני אוהב שהוא מוכן לעשות כל מה שאני רוצה. זה גורם לי להרגיש כל כך נמשך אליו וכמו שאני רוצה להיות איתו שוב, ”במקום זאת הוא נראה נואש וכמו שהוא עושה מעשה כדי לזכות בה.

ניסית להחזיר אותה על ידי הצעת חווית משיכה שהיאזה משכנע אותה שהוא פשוט לא מבין כיצד ליצור סוג של דינמיקה ביחסים שגורמת לה להרגיש נמשכת אליו שוב ורוצה להיות אישה טובה, אוהבת ומסורה אליו.

ואז היא עשויה לומר משהו בסגנון,'מצטער, אבל אני כבר לא רוצה שום קשר איתך. מה שהיה לנו נגמר וככל שתקבל את זה מוקדם יותר, כך שנינו יכולים להמשיך עם חיינו. '

זו הסיבה שחשוב מאוד שאם אתה רוצה שהאקס שלך יפתח בחזרה להיות איתך שוב, תציע לה חווית משיכה חדשה ומשופרת.

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן אתה יכול לעשות הן ...

 • במקום להיות חסרי ביטחון ולהרגיש שהיא טובה מדי בשבילך, אתה מתחיל להאמין בעצמך ובערך שלך עבורה. עכשיו אתה יודע שהיא המזל שיש לו בחור כמוך.
 • במקום להיות נזקקים ודביקים באופן שבו אתה חושב, מדבר ומתנהג, אתה מתחיל להיות גבר בטוח ובטוח בעצמו באמת. כן, אתה אוהב אותה ורוצה אותה, אבל אתה לא צריך שהיא תרגיש טוב עם עצמך.
 • במקום להיות כנועים סביבה ולהשלים עם ההתנהגות הגרועה שלה כמו פעם (למשל כשהיא גועשת או זורקת התקף זעם, כשהיא דורשת שתעשה את הדברים בדרך שלה), אתה עכשיו עומד מולה ומחזיר אותה לתוכה במקום בצורה אוהבת, אך אסרטיבית.
 • במקום להיות בחור נחמד שלא אומר או עושה כלום בלי אישור או אמירה כל כך, עכשיו אתה מתחיל להיות יותר אסרטיבי כלפיה, תוך שאתה עדיין בחור טוב עבורה.
 • במקום להיות תמיד בהתנהגות הכי טובה שלך ולהתייחס אליה כמו לחברה ניטרלית, עכשיו אתה מפלרטט איתה ויוצר ניצוצות עזים של משיכה מינית בינך לבינה.

ככל שתעניק לאקס שלך את חווית המשיכה שהיא תמיד רצתה ממך, אך מעולם לא קיבלה, כך תהיה פחות בטוחה שהיא תרגיש לגבי החלטתה להיפרד ממך.

פתאום היא מתחילה לתהות על דברים כמו,'מה אם אני לא אתן לו צ'אנס נוסף ובסוף אצטער על זה? מה אם הוא באמת התחלף וכעת הוא האיש שתמיד רציתי שהוא יהיה? מה אם אני דוחה אותו ואז לעולם לא אמצא גבר אחר שיכול לגרום לי להרגיש כמו שהוא עושה עכשיו? '

כשהיא מתחילה לחשוב ככה, ההגנות שלה באופן טבעי מתחילות לרדת ואז היא פתוחה לדבר איתך בטלפון ולראות אותך באופן אישי כדי לראות מה קורה משם.

אז קל לך לבנות על רגשי הכבוד שלה ולקבל אותה בחזרה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא רוצה שום קשר איתך עכשיו היא ...

2. התחננת והתחננת יותר מדי זמן

התחננת והתחננת יותר מדי זמן

ההלם מהפרידה והתמודדות עם האפשרות לאבד את אשתו לנצח עלול לגרום לבחור להגיב באופן שלא היה עושה בדרך כלל.

פתאום הוא נבהל ומתחיל להתחנן ולהתחנן לפניה לשנות את דעתה ולתת לו הזדמנות נוספת.

לדוגמא: הוא עשוי להופיע בביתה באופן בלתי צפוי, לשלוח לו הודעות דוא'ל, לשלוח הודעות דוא'ל, או לשלוח לו הודעה באמצעות מדיה חברתית ולהגיד דברים כמו,'בבקשה מותק, אל תעשה לי את זה! אל תתרחק ממה שהיה לנו ביחד. אני יודע שהתמלאתי, אבל אני פשוט לא יכול להתמודד בלעדיך בחיי! אני מתחנן! בבקשה פשוט תן לי עוד הזדמנות. אני נותן לך את המילה שלי שאני אעשה כל מה שאתה רוצה שאעשה כדי לשמח אותך. פשוט תן לי עוד הזדמנות! אני מבטיח שלא תתחרט. אנא!'

אמנם, זו לא התגובה האידיאלית שיש לבחור (כלומר מכיוון שהיא גורמת לו להיראות נואש ונזקק וגורם לאשתו לשעבר לאבד עוד יותר כבוד אליו כגבר), זה לא סוף העולם.

כל עוד הוא מבין במהירות שהקבצנות והתחנונים שלו לא מושכים אותה ומפסיקים לעשות זאת מיד, הוא יכול להתאושש מהטעות שלו.

לאחר מכן הוא יכול להתמקד באמירה ובביצוע סוגי הדברים שיפעילו מחדש את רגשותיה כלפיו (למשל להיות בטוחים ללא קשר למה שהיא אומרת ועושה כדי להרחיק אותו, באמצעות הומור כדי לגרום לה לצחוק ולחייך ולהוריד את הסרבול שבאינטראקציה. אחד עם השני, לפלרטט איתה כדי ליצור אווירה מינית) ולגרום לה לראות אותו באור חדש וחיובי יותר.

למרבה הצער, זה לפעמים לא קורה והבחור במקום ממשיך להתחנן ולהתחנן בפני האקסית שלו על הזדמנות נוספת, הרבה אחרי שהיה צריך להפסיק.

כתוצאה מכך, במקום לגרום לאקסו לחשוב,'הוא חייב באמת לאהוב אותי אם הוא מוכן להתחנן אלי להזדמנות נוספת כל כך הרבה זמן! אחרי כל הזמן הזה הוא עדיין לא הפסיק. זה כל כך מחמיא! זה כמו סרט רומנטי שבו הגיבור לא מפסיק להתחנן עד שהוא מחזיר את הילדה שלו. ברור שהוא לא מתכוון לוותר עד שאתן לו צ'אנס נוסף. איך אוכל לומר לא לזה? 'בדרך כלל היא מרגישה שהוא מכובה עוד יותר.

למה?

המשיכה של אישה לבחור מושתתת בעיקר על היכולת שלו לגרום לה להרגיש שהיא יכולה להביט אליו ולכבד אותו כגבר.

לכן, למרות שהיא עשויה להתעלם מהטעות שלו אם הוא מתחנן ומתחנן אליה פעם אחת ואז יחלים לעצמו במהירות ויהפוך לאיש טוב וחזק יותר מבחינה רגשית מאותה נקודה ואילך, אם הוא ימשיך לעשות זאת יותר מדי זמן, היא באופן טבעי תתחיל להרגיש מכובה ממה שהיא תופסת כהתנהגותו הנזקקת והחלשה רגשית.

זו הסיבה שאם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, עליך להתמקד בהחזרת הכבוד שלה אליך קודם.

כאשר היא יכולה לכבד אתכם, באופן טבעי היא גם תתחיל להרגיש נמשכת אליכם ומשם, התחברות מחדש עם רגשות האהבה שלה תתאפשר.

מצד שני, אם הגישה היחידה שלך להחזיר אותה היא מתחננת ומתחננת בפניה שתשנה את דעתה, בטעות תצמצמי את הסיכויים שלך על ידי הופעתך נזקקת וחלשה ותכבי אותה עוד יותר.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא רוצה שום קשר איתך עכשיו היא ...

3. היא לא מאמינה ששינית או שתשתנה אי פעם

במקרים מסוימים, בחור יתמקד אך ורק ברעיון להחזיר את האקס שלו, מבלי להקדיש רגע לחשוב מה גרם לה להיפרד ממנו מלכתחילה.

ואז, כשהוא מתקשר איתה, הגישה, החשיבה, סגנון השיחה וההתנהגות שלו זהים לזה שהיה קודם.

הנה הדבר ...

אם אישה מקבלת תחושה שהאקס שלה לא השתנה, או לא יוכל לשנות, או אפילו לא יודע איך או מה לשנות (למשל, היא רצתה שהוא יהיה יותר גברי כי הוא היה יותר מדי לחץ ביחסים איתה, היא רצתה שהוא יהיה עצמאי יותר רגשית מכיוון שהוא היה דביק ונזקק מדי, היא רצתה שהוא יהיה יותר גברי רגשית ובכך תאפשר לה להיות נשית יותר רגשית סביבו, אבל אין לו מושג איך להיות ככה), היא לא תשקול לתת לו הזדמנות נוספת, לא משנה כמה הוא רוצה שהיא תעשה.

זו הסיבה, אם אתה רוצה שהאקס שלך ירצה להיות ילדה שלך שוב, אתה צריך להראות לה באמצעות הפעולות שלך, ההתנהגות שלך ואופן הדיבור איתה ואינטראקציה איתה שכבר שינית ושיפרת חלק מהדברים החשובים לה.

לדוגמא: חלק מהדרכים בהן תוכלו לעשות הן על ידי ...

 • להיות בטוח יותר ובטוח בעצמי לגבי האטרקטיביות והערך שלך אליה, במקום להרגיש אי-ביטחון ולא בטוח בעצמך איתה.
 • שיפור יכולתך לגרום לה להרגיש כמו אישה סקסית ורצויה בנוכחותך, במקום לגרום לה להרגיש ניטרלית או אפילו גרועה יותר, מכובה על ידיך.
 • להיות גברי יותר בגישה, בחשיבה ובהתנהגות שלך, במקום לאפשר לה לשלוט בך באישיותה הבטוחה.
 • התמקדות בהשגת חלק מהיעדים והחלומות שלך בחיים, במקום לוותר על הכל כדי לעקוב אחריה ולהיות דביקה ונזקקת כתוצאה מכך.

כשהאקס שלך יכול לראות בעצמה שבאמת השתנית ועכשיו אתה גבר חדש ומשופר ושאם היא תחזור איתך, אתה לא תחזור לעשות את אותן הטעויות כמו בעבר, היא תוכל להתחיל לראות אותך בצורה חיובית יותר.

כשזה יקרה, ההגנות שלה יירדו והיא תפתח בחזרה לדבר איתך ולהיות איתך ואז תוכל למשוך אותה מחדש ולקבל אותה בחזרה.

עם זאת, אם תנסה להחזיר אותה מבלי לשנות או לשפר דבר לגבי עצמך תחילה, סביר להניח שהיא פשוט תמשיך לומר דברים כמו: 'אני כבר לא רוצה שום קשר איתך!' ודוחף אותך משם.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא רוצה שום קשר איתך עכשיו היא ...

4. אתה עדיין לא יודע את הסיבות האמיתיות מדוע היא נפרדה ממך

אתה עדיין לא

לעיתים קרובות, הגורם העיקרי לפרידה אינו הדברים הגדולים (למשל רמאות, ויכוחים וחילוקי דעות), אלא הדברים העדינים מאוד הבונים ושוחקים את רגשות האישה לאורך זמן.

לדוגמא: חלק מהסיבות העדינות יותר שאישה תיפרד מבחור הן ...

 • איך הוא מדבר איתה (למשל, הוא מדבר איתה, לא מכבד).
 • איך הוא מגיב אליה (למשל. הוא נכנע לה בקלות יתרה או כועס עליה כשהיא לוחצת על כפתוריו).
 • איך הוא מתאר את עצמו (למשל הוא ביישן ולא בטוח בעצמו במצבים חברתיים, הוא נצמד ונזקק איתה).
 • איך הוא שופט אותה (למשל כשהיא עושה טעות, או לא עושה דברים בדרך שלו).
 • איך הוא מנסה לשנות אותה (למשל פיזית, או על ידי ציפייה שתגיד ותעשה מה שהוא רוצה).
 • איך הוא מנסה לגרום לה להרגיש חוסר ביטחון (למשל על ידי הדחתה ולעג שלה).
 • איך הוא מרגיש חסר ביטחון כשהיא בודקת אותו (למשל, היא מגלגלת אליו את העיניים, מעמידה פנים שהיא לא מסכימה איתו במהלך שיחה, או מתנהגת כאילו היא מתעצבנת על דברים שהיא לא ממש מרגיזה עליהם והוא מתחיל לפקפק בעצמו ובאהבתה בשבילו).

זו הסיבה שכל כך חשוב שתגיע לתחתית מה שבאמת כיבה את האקס שלך כלפייך.

כשאתה עושה זאת, לא רק שאתה יכול לשנות ולשפר במהירות את הדברים האלה לגבי עצמך, ואז כשאתה מתקשר איתה והיא שמה לב שהבנת את הסיבות העמוקות והסודיות שלה להיפרד ממך, היא תתחיל באופן אוטומטי לחוש נחשולים שוב כבוד ומשיכה אליך.

גם אם תחילה הרגישה בטוחה ב 100% שהיא לא רוצה שום קשר איתך עכשיו, אחרי שהיא תחווה אותך החדש, היא לא תוכל לעצור את עצמה מלהרגיש נמשכת אליך שוב.

כשזה יקרה, היא תפיל את משמרתה ותאפשר לעצמה להיפתח בחזרה לרעיון לקיים איתך אינטראקציה יותר בטלפון ובאופן אישי, כדי לראות אם בכל זאת אתה והיא מצליחים להסתדר.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך לא רוצה שום קשר איתך עכשיו היא ...

5. היא לא רואה שום סיבה לתת לזוגיות הזדמנות נוספת בשלב זה

היא לא

אלא אם כן אתה אומר ועושה דברים כדי להפעיל מחדש את הרגשות המיניים והרומנטיים של האקס שלך כלפייך, מאוד לא סביר שהיא תרצה לחזור להיות איתך שוב.

אתה חייב להיות פעיל כדי להחזיר אותה, במקום לשבת ולקוות שהיא תתעשת ותשנה את דעתה לבדה.

זו הסיבה שאתה צריך לוודא שאתה משתמש בכל הזדמנות שאתה מקבל כדי לקיים איתה קשר (למשל באמצעות טקסט, ברשתות החברתיות ובמיוחד בטלפון ובאופן אישי) כדי לגרום לה לחוש שוב רגשות כלפיך.

כשאתה מתמקד בלגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לקיים איתך אינטראקציה, הרבה פחות סביר שהיא תרצה להמשיך הלאה ולשכוח ממך.

למעשה, ככל שתעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך, כך היא תחשוב על דברים כמו,'אני יודע שאמרתי שאני לא רוצה שום קשר אליו, אבל פתאום זה כבר לא נכון. הייתי כל כך משוכנע שאני מעבר אליו, ובכל זאת עכשיו אני מצפה לשמוע ממנו ואפילו מרגיש קצת מאוכזב אם לא אעשה זאת. מה קורה לי? מדוע אני מרגיש ככה שוב כלפיו? מה עלי לעשות?'

האמת היא שגורם לאקס שלך להרגיש ככה (כלומר מכבד, נמשך, נרגש) הוא הדרך הקלה והמהירה ביותר להחזיר אותה.

אז, הפסיקו לדאוג למה שהיא אמרה שהיא רוצה והתחילו לתקשר איתה ולגרום לה לחוש כבוד ומשיכה אליכם שוב.

כשאתה מפעיל מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים כלפיך פעם נוספת, היא מפסיקה להתמקד בטעויות העבר שלך ובכמה שהיו דברים גרועים לפני כן והיא מתחילה להרגיש נמשכת אליך בצורה חדשה ומרגשת לגמרי.

עד מהרה היא לא יכולה למנוע את עצמה מלרצות לקיים איתך קשר יותר ויותר, למרות שקודם לכן הייתה חושבת שהיא לא רוצה שום קשר איתך.

משם, אתה יכול לבנות על ניצוץ המשיכה הזה (למשל, להראות לה ששינית באמת בכמה מהדרכים החשובות לה, להשתמש בהומור כדי להפיל את ההגנות שלה, להיות יותר גברי איתה ולשמור על הביטחון שלך בלי קשר. של כמה שהיא קרה או אפילו כלבה כלפיך) ותגרום לה לרצות לחזור אליך.

מצד שני, אם אתה פשוט יושב ומרגיש מיואש ומקבל את מה שהיא אומרת לך (כלומר שהיא לא רוצה שום קשר איתך עכשיו), היא לא תראה שום סיבה לתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת והיא תעשה כמעט בהחלט להמשיך הלאה ולמצוא לעצמה גבר חדש.

אל תתנו לזה לקרות לכם!

אינטראקציה איתה, לעורר מחדש את רגשותיה ולקבל אותה בחזרה.

אתה יכול לעשות את זה!

איפה החבר'ה משתבשים עם אקס שלא רוצה לעשות איתם כלום

יש בחורים שלא יודעים להתמודד עם אקס שאומר שהיא לא רוצה שום קשר איתם.

כתוצאה מכך הם בסופו של דבר עושים טעויות שמכבות אותה עוד יותר ומאבדות את הסיכוי להחזיר אותה.

לדוגמא: שלוש טעויות נפוצות שעושים חבר'ה הן ...

1. לחשוב שזה נגמר לנצח

למרות שזה אולי לא נראה אפשרי לשנות את דעתה של אישה כשהיא אומרת דברים כמו,'אני לא רוצה שום קשר איתך עכשיו,'לקבל את ההחלטה שלה לוותר ולהסתלק זה הדבר הכי גרוע שבחור יכול לעשות שרוצה להחזיר את האקס שלו.

הנה העניין ...

גם כאשר אישה שונאת בחור, אם הוא מתקשר איתה ומעורר בתוכה קצת כבוד ומשיכה (למשל על ידי כך שהוא מראה שהוא באמת השתנה והשתפר בכמה מהדרכים החשובות לה, וגורם לה להרגיש אישה נשית בנוכחותו, גורם לה לצחוק ולחייך ולהרגיש טוב להיות שוב בסביבתו) תחושותיה יתחילו להשתנות אוטומטית.

אולי היא לא תרצה שהם, אבל לא תהיה לה שום שליטה עליהם (כלומר מכיוון שכאשר אתה מציג תכונות שנשים באופן טבעי מוצאות מושכות, היא תרגיש נמשכת אוטומטית, בין אם היא תרצה ובין אם לא).

עם זאת, אם תוותרו על הסימן הראשון להתנגדות ממנה (כלומר כשהיא אומרת שהיא לא רוצה שום קשר איתך עכשיו), אתה עלול לאבד את הסיכוי להחזיר אותה.

אז אתה צריך להיות מוכן לשמור על הביטחון שלך, לא משנה מה היא אומרת או עושה כדי להרחיק אותך ממנה לתמיד.

לאחר מכן, עליך לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה שלה לחידוש ושיפר אותך בכל הזדמנות שתקבל.

כשזה קורה, למרות שאולי אמרה פעם שהיא לא רוצה שום קשר איתך, השומר שלה יירד באופן טבעי והיא תפתח בחזרה לרעיון להיות איתך שוב.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה היא ...

2. לכעוס עליה

לפעמים, בחור עלול להרגיש כל כך מתוסכל מהאקס שלו בגלל שדחה אותו, עד שהוא עלול להתחיל לכעוס עליה.

במוחו אולי הוא חושב על דברים כמו,'איך היא יכולה לומר שהיא לא רוצה שום קשר איתי עכשיו, אחרי כל מה שהיה לנו יחד? אם היא באמת אוהבת אותי, היא לפחות הייתה מוכנה לתת לי עוד הזדמנות. היא פשוט אנוכית, או שהיא אף פעם לא באמת אהבה אותי בכלל! '

לאחר מכן הוא עלול להתפרץ על האקסית שלו.

בעיקרו של דבר, סביר להניח שהוא מקווה לטלטל אותה ולגרום לה לראות דברים מנקודת מבטו ואז לתת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, לכעוס על אישה לשעבר הוא בדרך כלל הדבר הגרוע ביותר שיכול לבחור לעשות.

במקום לגרום לה לשנות את דעתה, זה בדרך כלל רק גורם לה לחשוב משהו כמו,'מי הוא חושב שהוא בכלל? אני לא הרכוש שלו! זה רק מוכיח לי שהוא לא הבחור שאני רוצה להיות איתו. '

לאחר מכן היא מסתגרת ממנו עוד יותר וזה הופך להיות קשה עוד יותר עבורו לקיים איתה קשר כדי שהוא יכול לעורר את רגשותיה ולקבל אותה בחזרה.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה היא ...

3. ממשיכים לנסות לשכנע אותה לשנות את דעתה

במקרים מסוימים, בחור ישתמש בכל אינטראקציה שיש לו עם האקס שלו (למשל באמצעות טקסט, מדיה חברתית, בטלפון או באופן אישי) כדי לנסות לשכנע אותה לשנות את דעתה.

לדוגמא: הוא יכול לומר דברים כמו,'אם אי פעם אהבת אותי, אנא תן לי הזדמנות נוספת. אני אעשה כל מה שנדרש כדי לעשות את הדברים נכון בינינו. אני מבטיח שהקשר שלנו יהיה טוב יותר הפעם. אני אהיה האיש שאתה רוצה שאהיה. ”

עם זאת, זה לעתים רחוקות (אם בכלל) עובד, אלא אם כן הבחור באמת עורר את תחושותיה המיניות והרומנטיות של האישה כלפיו תחילה.

אם יש לו, ההגנות שלה יהיו למטה והיא ככל הנראה תחשוב שאם היא לא תיתן לו הזדמנות נוספת, היא עלולה בסופו של דבר להתחרט על כך בהמשך.

עם זאת, אם הוא לא עשה זאת, היא לא תראה סיבה לשנות את דעתה ואז תתמקד להמשיך במהירות האפשרית עם גבר חדש כדי שתוכל לומר לאקס שלה,'מצטער, אבל זה מאוחר מדי. אמרתי לך שאני לא רוצה שום קשר איתך ועכשיו יש לי חבר חדש. אז בבקשה תפסיק לנסות לשכנע אותי לשנות את דעתי, כי זה מאוחר מדי. עברתי הלאה ואתה צריך לעשות את אותו הדבר. ביי. ”