האקס שלי איחל לי את הטוב ביותר לעתיד שלי. האם היא מתכוונת לזה?

האקס שלי איחל לי את הטוב ביותר לעתיד

להלן 5 סיבות נפוצות לכך שאישה תאחל לאקסיה את הטוב ביותר לעתיד:

1. היא פשוט מנומסת כשהיא נפרדת

לפעמים אישה היא פשוט אדם נחמד ומנוסה וזה באופי שלה לרצות לסיים דברים בנימה טובה.

כתוצאה מכך, במקום לגרום לסצנה או להגיב בצורה שלילית כמו שנשים אחרות עושות (למשל להיות כלבה, לזרוק התקף זעם), היא במקום זאת עושה את הדבר הבוגר ומאחלת לה לשעבר את הטוב ביותר לעתידו.

בעיניה, היא פשוט מנומסת ועושה מה שהיא מרגישה זה הדבר הנכון לעשות.

כמובן, זה מובן שהאקס שלה עשוי לפרש לא נכון את הנימוס שלה כסימן שהיא לא פתוחה לפיוס ובעצם אומר,'הֱיה שלום. כל טוב.'

אז בחור עשוי להתחיל לחשוב על דברים כמו,'נראה שהיא כבר חתכה אותי מחייה ומנפשה כי היא מאחלת לי את הטוב ביותר לעתיד. באמירה זו לי, זה בטח אומר שהיא כבר לא מתכוונת להישאר בחיים שלי, אפילו לא כחברה. אני מניח שאני רק צריך לקבל שזה נגמר ושאני לעולם לא אוכל להחזיר אותה. היא לא רוצה להיות חלק מהעתיד שלי. 'הנה הדבר ...

גם אם האקס שלך רק מנומס כלפיך וכרגע לא מעוניין לחזור שוב, זה לא אומר שאתה לא יכול לשנות את הרגשתה.

אתה יכול.

כשאתה מעיר שוב את רגשי הכבוד והמשיכה אליך (למשל, באמצעות הומור כדי לשבור את ההגנות שלה כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי, ומראה לה שעברת מעבר לרמה שהיית בעבר, מה שהופך להרגיש שהיא נמשכת בדרכים חדשות ומרתקות) היא לא תוכל למנוע מעצמה להרגיש שוב נמשכת אליך.

האהבה תתחיל להתעורר מחדש בליבה והיא תרגיש נמשכת אליך.

זה משהו שקורה באופן טבעי ואוטומטי, גם אם היא לא הרגישה ככה בעבר ואפילו אם היא תכננה לשכוח ממך ולעבור הלאה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אולי איחל לך את הטוב ביותר לעתיד היא ...

2. היא מתנהגת כאילו היא בסדר בלעדייך, כשהיא לא

אם אישה מתקשה להתגבר על האקס שלה (למשל, עדיין יש לה רגשות רומנטיים כלפיו, היא התגעגעה אליו בסתר, היא נאבקת להיפטר מכאב הפרידה), היא עשויה לומר משהו כמו,'אני מאחל לך כל טוב לעתיד,'כדרך לכסות את רגשותיה האמיתיים.

היא עשויה לחשוב,'אני לא רוצה לתת לו את הסיפוק לראות עד כמה הפרידה הזו פגעה בי ולשמח אותו. אז אני הולך להעמיד פנים שאני בסדר עם כל מה שקרה בינינו. אני אראה לו שלא אכפת לי שיעבור הלאה ויהיו לו חיים נהדרים בלעדי. באופן זה הוא לא יזכה להרגיש שהוא ניצח ואני לא אתגלה כמראה נואש. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

לא משנה אם האקס שלך מתכוון לזה כשהיא מאחלת לך את הטוב ביותר לעתידך או לא, אתה תמיד יכול להשתמש בו כהזדמנות לעורר שוב כמה מרגשותיה כלפיך.

לדוגמא: אם האקס שלך אומר שהיא מאחלת לך את טובתך לעתידך, תוכל להגיב במשהו בסגנון של,'כן, אני מאחל לך כל טוב גם לעתיד. כמובן, זה לא אומר שעדיין לא הייתי רוצה שעתיד שלי יהיה לך בו, אבל אני מקבל שנפרדנו. החיים נמשכים וכרגע, אני עובד קשה על התקדמות מסוימת ביעדים שלי בחיים, שהיה נהדר. עם זאת, אני עדיין מתגעגע אליך מדי פעם. '

בכך שאתה אומר לה משהו כזה, תוך שמירה על הגבריות והעוצמה הרגשית שלך, אתה נותן לה פתח לבטא גם את רגשותיה האמיתיים כלפייך (למשל שהיא התגעגעה אליך ולא התמודדה היטב עם פרידה).

נשים מעריצות סוג כזה של כנות בטוחה ולא נזקקת מצד גבר שממשיך להתקדם בחיים ולא משנה מה יקרה סביבו, כך שהאקס שלך יתחיל לחוש שוב עליות של כבוד ומשיכה מינית.

כשזה קורה, קירותיה מתחילים להתפורר והיא נפתחת לחזור שוב.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אולי איחל לך את הטוב ביותר לעתיד היא ...

3. היית פשוט נייטרלי וידידותי איתה, אז זו תגובה הולמת

אם אתה רק נייטרלי או ידידותי סביב האקס שלך ואפילו לא מפלרטט איתה קצת (למשל כי אתה חושש שאם תעשה זאת היא תכעס עליך ותחתוך אותך לגמרי מחייה), זה אפשרי שהיא מאמינה שאתה מעל לה ולא רוצה שהיא תחזור שוב.

לכן, במקום לשטות בעצמך (למשל על ידי ספקות לגבי החלטתה להיפרד) היא רק מאחלת לך את הטוב ביותר לעתידך להסתיר את רגשותיה האמיתיים.

עם זאת, בסתר היא עשויה לחשוב,'ובכן, זה מבאס. כמה עצוב. אני מניח שהוא באמת נגלי. נו טוב, אני רק צריך להיות בוגר מזה ולקבל שלא נחזור שוב ונמשיך הלאה. איחלתי לו כל טוב לעתידו. הוא קיבל את זה בבירור, אז אני מניח שזה רק שנינו עוברים עכשיו. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם המטרה שלך היא להחזיר את האקס שלך, אל תעמיד פנים שאתה רק רוצה להיות חבר שלה, או גרוע מכך, שאין לך שום רגשות מיניים כלפיה (כלומר אתה לא מוצא אותה רצויה) יותר.

כמובן, זה בסדר גמור להיות מיודד איתה, כל עוד אתה מוודא שאתה לא מתיימר להיות חבר תמים שלא מעוניין בה בצורה מינית או רומנטית.

חשוב: להראות לה שיש לך עניין בה לא אומר שעליך לשפוך את ליבך אליה ולהגיד לה שאתה עדיין אוהב אותה ורוצה להיות במערכת יחסים.

אל תעשו את זה!

במקום זאת, התמקדי בלגרום לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת במהלך אינטראקציות איתך (למשל על ידי פלירטוט איתה ויצירת מתח מיני), כך שהיא באופן טבעי תתחיל להיפתח בפניך ותתחיל לרצות שוב מערכת יחסים.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אולי איחל לך את הטוב ביותר לעתיד היא ...

4. היא המשיכה הלאה מאז הפרידה

עד שתתרחש פרידה, אישה כבר תתנתק לפעמים מרגשות הכבוד, המשיכה והאהבה כלפי הבחור שלה ותהיה מוכנה להתחיל בתהליך הלאה.

למרות שהיא עלולה להישאר איתו במערכת יחסים במשך ימים, שבועות או במקרים מסוימים אפילו חודשים לפני שניתקה זאת, מבחינה נפשית היא אולי כבר התחילה להתקדם.

לכן, כאשר הפרידה מתרחשת, במקום לבזבז זמן רב בניסיון להתמודד עם הכאב וההתפכחות ממה שקרה, אישה כזו פשוט מתמקדת בהתגברות על האקס שלה כמה שיותר מהר וממשיכה הלאה.

לדוגמא: היא עשויה ...

  • התחל לצאת יותר עם חברותיה הרווקות ולעשות דברים מהנים ביחד.
  • תפתח את עצמה לפגישה עם גברים חדשים (למשל, ללכת לברים או למועדונים, לפלרטט עם בחורים שהיא מכירה שהתעניינו בה, להיכנס לאפליקציית היכרויות או לאתר).
  • היכנס לטינדר והתחל להשתתף בדייטים עם בחורים אקראיים, שעלולים להוביל לפעמים לנשיקות ולמין.
  • התמקדו יותר בלימודים / בעבודה / בתחביבים שלה.

ואז, עד שהבחור לשעבר שלה יוצר איתה קשר (כלומר, אם הוא משתמש בכלל ללא מגע לא יעיל, שלא עובד טוב על נשים), היא כבר תמשיך רגשית ובמקרים רבים, פיזית, כי יהיה לה פתחה את עצמה בפני חבר'ה חדשים וחוויות חדשות.

כתוצאה מכך, היא יכולה לומר בקלות לחבר לשעבר (או לבעלה),'אני מאחל לך את הטוב ביותר לעתידך,'ולהתכוון לזה כי היא לא מרגישה צורך לחזור איתו באותה נקודה ויכולה לראות עתיד מאושר בלעדיו.

אז אם אתה רוצה לקבל הזדמנות נוספת עם האקס שלך, הדבר העיקרי שאתה צריך לזכור זה ...

הרבה יותר קל לשנות את ההרגשה של אישה כשאתה מתקשר איתה באופן פעיל וגורם לה להרגיש נמשך אליך שוב, בהשוואה לתת לה יותר מדי זמן להתאושש לחלוטין ולעבור הלאה (כלומר לטעות לחכות 30 או 60 יום עד סוף סוף פנה אליה ונקווה שהיא רוצה אותך בחזרה ולא המשיכה הלאה).

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך אולי איחל לך את הטוב ביותר לעתיד היא ...

5. היא רוצה לסיים דברים בנימה טובה

זה האינסטינקט הטבעי של אישה לרצות להגן על עצמה מפני פגיעה פיזית מגבר.

לכן, כשמדובר בפרידה, במקום להסתכן באקסית שלה לכעוס ואולי להיות אגרסיבית, או אפילו אלימה כלפיה, אישה בדרך כלל תחליט לסיים את הדברים בצורה הטובה ביותר.

היא אולי תגיד,'אני מאחל לך כל טוב לעתיד. אני ממש מקווה שתהיי מאושרת ותמצאי אישה שמגיעה לך ומעריכה אותך. אתה בחור נהדר, אבל אתה ואני פשוט לא מתאימים זה לזה. מאחל לך את הטוב ביותר'במקום להסתכסך איתו, או להאשים אותו בכל מה שקרה.

הנה הדבר ...

למרות שאתה כנראה לא סוג של בחור שכעס או אלים בתגובה לפרידה, רק כדי להיות בטוח ב 100%, האקס שלך יכול פשוט לומר, 'אני מאחל לך כל טוב' כדי לוודא שהיא מסיים את הדברים בנימה חיובית קצת שלווה.

בכך, יש לה פחות סיבה לחשוש מכל השלכות אפשריות של להיות רעה או אכזרית כלפיך לאחר הפרידה.

עם זאת, מה היא אמרה, או למה היא אמרה שזה לא ממש משנה.

הדבר החשוב ביותר הוא שאם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה משתמש בכל אינטראקציה שיש לך איתה מעתה (למשל באמצעות טקסט, מדיה חברתית, בטלפון ובמיוחד באופן אישי) כדי לעורר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה המינית שלה בשבילך.

זה מה שחשוב באמת.

ככל שתגרמי לה להרגיש טוב כשהיא בסביבתך (למשל על ידי הצחוק שלה וחיוך, גורם לה להרגיש כמו אישה נחשקת), כך היא תתחיל לרצות להיות שוב חלק מהעתיד שלך, במיוחד אם היא תוכל לראות את זה אתה לא דוחף לקשר.

כשהיא מרגישה נמשכת ורואה שאתה לא מנסה לדחוף אותה לכלום, היא באופן טבעי תתחיל לחשוב,'הממ ... אני אוהב אותו שוב עכשיו. האם עלי לתת לו הזדמנות נוספת? אני לא רוצה פשוט ללכת עכשיו. אני מרגיש שאפסיד על משהו נהדר. ”

כשהיא חושבת ככה עלייך, כל כך הרבה יותר קל לך להחזיר אותה בהשוואה לניסיון לשכנע אותה או גרוע מזה, ולהרוג את עצמך עם לחץ בזמן שאתה מנתק קשר במשך חודשים בתקווה שהיא תתגעגע אליך ובוא בריצה חזרה.

בזמן שאתה מנתק מגע, אתה צריך להתמודד עם הדאגה שהיא עשויה לקיים יחסי מין ולהתאהב בגבר חדש.

אל תשים את עצמך למרות זאת.

השתלט על תהליך הגב לשעבר והחזיר אותה על ידי משיכתה מחדש, גורם לה לרצות אותך בחזרה ולא לדחוף לזוגיות.

3 דרכים שהחבר'ה משתבשים כאשר אקס מאחל להם את הטוב ביותר לעתיד

בין אם היא התכוונה לכך כאשר איחלה לך כל טוב לעתידך, זה לא משהו שאתה צריך להקדיש יותר זמן לחשוב עליו.

במקום זאת, אתה צריך להתחיל לשאול את עצמך,'מה יידרש כדי להפעיל מחדש את רגשותיה כלפיי ולגרום לה לרצות שוב בקשר?'

התשובה היא למעשה די פשוטה.

ראשית, הקפד להשתמש בכל אינטראקציה איתה כדי לעורר את רגשותיה כלפייך (למשל על ידי הצחיקתה והחיוך והרגשה טובה לדבר איתך שוב).

שנית, אל תדחפו למערכת יחסים ברגע שמשכתם אותה מחדש.

שלישית, הימנע מלעשות את הטעויות הבאות:

1. המחשבה ש'אני מאחל לך כל טוב לעתיד 'פירושה,' אין סיכוי שנשתף עתיד ביחד. '

אם אישה אומרת דברים כמו,'אני מאחל לך את הטוב ביותר לעתידך,'אין זה אומר בהכרח שהיא לא רוצה שום דבר אחר שקשור אליו.

כמובן, זו יכולה להיות הדרך שלה לומר שהיא לא רוצה שום דבר אחר עם האקס שלה, אבל גם אם זה נכון, זה עדיין לא משנה.

למה?

האמת היא שניתן לשנות את תחושות האישה ולהחזיר אותן לחיים על סמך האופן שבו הגבר מדבר, מתנהג ופועל סביבה.

לכן, לא ממש משנה מה אמרה.

מה שחשוב הוא איך אתה גורם לה להרגיש מעכשיו.

לדוגמא: אם גבר מדבר עם אשתו לשעבר והוא בטוח בעצמו, מצחיק אותה ומחייך וגורם לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותו, אז היא באופן טבעי תחוש עבורו ניצוצות של כבוד ומשיכה מינית.

עם זאת, אם הוא חסר ביטחון, מפקפק בעצמו ומצפה ממנה שתוביל בהובלה בתהליך הגב לשעבר (כלומר עזור לו להחזיר אותה על ידי הסבר מה הוא צריך לשנות, להיות ממש נחמד אליו), אז הרגשות שלה כלפיו הולכים להישאר רדומים.

כשראה ששום דבר לא השתנה, היא תרגיש עוד יותר משוכנעת שקיבלה את ההחלטה הנכונה על ידי פרידה ממנו.

לאחר מכן היא תשאיר את עצמה סגורה ותקווה שהאקס שלה יקבל את המסר וישאיר אותה בשקט.

הנה העניין ...

אם אתה רוצה את האקס שלך בחזרה, אתה צריך להאמין בעצמך וביכולת שלך לשנות את התחושה שלה.

כאשר אתה מעורר מחדש את רגשי הכבוד והמשיכה אליך באופן פעיל, ללא קשר למה שהיא אומרת כלפי חוץ, החלטתה להמשיך הלאה בלעדיך תתפרק מבפנים.

היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך שוב ולפני שהיא יודעת את זה, דבריה של,'אני מאחל לך את הטוב ביותר לעתידך'יתחיל להיות משהו שהיא התחרטה שאמרה.

אז היא תרצה להתחיל לתת לך סימנים שהיא רוצה אותך בחזרה, או לפחות פתוחה לתת לזוגיות צ'אנס נוסף ולראות איך זה הולך.

הטעות הבאה להימנע היא ...

2. מרגיש לא רצוי למשוך אותה מחדש ולקבל אותה בחזרה

יש בחורים שטועים לחשוב שבגלל שאישה אומרת,'אני מאחל לך את הטוב ביותר לעתידך,'אם הוא ינסה להחזיר אותה (למשל, לפלרטט איתה ולמשוך אותה מחדש), היא תכעס עליו ותיסוג עוד יותר.

עם זאת, לא כך זה עובד.

אם בחור לא גורם באופן פעיל לאקס שלו להרגיש כלפיו כבוד ומשיכה, הגישה הנייטרלית שלו פשוט תגרום לה להרגיש כלום בשבילו.

לאחר מכן היא תתמקד בהתגברות עליו על ידי כך שהיא תמצא לעצמה בחור אחר שיגרום לה להרגיש נמשכת מינית.

אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, אתה צריך לגרום לה באופן פעיל לגרום לה שוב לרגשות מיניים ורומנטיים עבורך.

לכן, אל תפחדו לפלרטט איתה ולגרום לה לחוש שוב רגשות כלפייך.

זכרו: מערכת יחסים רומנטית בין גבר לאישה צריכה להיות בסיס של משיכה וכבוד מיני.

אם זה לא שם, זו ידידות במקרה הטוב והיא לא תחזיק מעמד.

מצד שני, כשאתה יוצר ניצוצות של משיכה מינית בינך לבין האקס שלך, באופן טבעי יש לה את הרצון לרצות לשחרר את המתח המיני הזה עם חיבוקים, נשיקות ומין.

כתוצאה מכך, זה הופך להיות כל כך קל לך להחזיר אותה.

הטעות הבאה להימנע היא ...

3. לחכות שבועות או חודשים לסימנים פוטנציאליים ממנה שהיא שינתה את דעתה

יש בחורים שמאבדים את האישה לשעבר על ידי המתנה זמן רב מדי כדי לקבל ממנה סימן שהיא רוצה לחזור יחד.

ואז, ברוב המקרים, הבחור המום, מאוכזב ושבור לב כשהוא מגלה שהיא עברה הלאה וכבר יש לה חבר חדש שהיא מרוצה ממנו.

לחלופין, כאשר הוא יוצר איתה סוף סוף זמן רב (למשל לאחר שימוש בכלל ללא מגע של 30 או 60 יום שאינו עובד טוב על נשים, ותוכנן במקור לנשים שרוצות להחזיר גבר מכיוון שגברים בדרך כלל חוזרים אם הם לא יוצרים קשר לאחר פרידה), היא לגמרי עליו והוא נהנה מחיי הרווקות.

הנה הדבר ...

כרגע, זה לא ממש משנה אם האקס שלך נותן לך סימנים ברורים שהיא פתוחה לחזור שוב או לא.

למה?

אתה יכול לגרום לה לשנות את דעתה עכשיו או תוך מספר ימים, על ידי להפעיל מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים עבורך ולגרום לה לחוות רגשות חדשים ומעניינים יותר עבורך.

כשאתם מתקשרים איתה, בשיחת טלפון או באופן אישי ומצחיקים אותה, מחייכת ומרגישים טוב להיות איתך שוב באינטראקציה, כל ההחלטות הקודמות שלה לגבי אי פעם לרצות להיות איתך שוב מתחילות לדעוך.

היא מפסיקה לחשוב להמשיך הלאה בלעדיך ופותחת את עצמה לרעיון לתת לך הזדמנות נוספת המבוססת על תחושות הכבוד והמשיכה החדשים שלה כלפיך.

זה מה שעובד על נשים.