הארוס שלי רוצה מקום

הארוס שלי רוצה מקום

לאחרונה כתב בחור לאיש המודרני ושאל,“הארוס שלי רוצה מקום; האם זה אומר שהיא רוצה להיפרד ממני באמת? '

זו שאלה טובה מאוד שרבים חבר'ה נאבקים בה. אחרי הכל, מה זה אומר כשאישה אומרת שהיא 'רוצה מקום'?

מצטער לשבור לך את זה, אבל היא לא אומרת לך את האמת

כשאישה אומרת משהו כמו,'אני צריך מקום', 'אני צריך קצת זמן לבד', 'אני צריך לחשוב עלינו', 'אני צריך לברר אם אנחנו באמת תואמים,'או שורות דומות אחרות לפני הפרידה, היא לא אומרת לך את האמת.

הארוס שלך שוקל ברצינות להיפרד ממך וימשיך איתו, אלא אם כן אתה מבצע שינויים מסוימים ומתחיל לומר ולעשות את סוגי הדברים שיגרמו לה לחוש כבוד, משיכה ואהבה אליך שוב.

צפה בסרטון זה כדי להבין את התהליך שהיא תעבור לפני שהיא תיפרד ממך באופן מלא, אלא אם כן אתה מתחיל לשנות את הגישה אליה ...כאשר אישה מפסיקה להרגיש אהבה, כבוד ומשיכה לגבר שלה, היא תתחיל להתנתק. עם זאת, במקום לצאת ולומר'זה נגמר ... איבדתי את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך ועכשיו אני חושב שאני רוצה למצוא גבר חדש', היא תיתן תירוץ שמרכך את המכה לארוסה.

זו דרכה 'להגן' על עצמה מפני סיטואציה קשה או (בחלק מהמקרים) אלימה. על ידי אמירה,'אני צריך קצת מקום,'היא נותנת לו להאמין שאם הוא ייתן לה 'מקום' או קצת זמן לבד, היא תבין את הדברים, תחזור והכל יחזור למצב שהיה.

למרות שזה מה שהוא רוצה, זה לא מה שהיא רוצה. למעשה כשאישה אומרת שהיא רוצה מקום, מה שהיא באמת אומרת זה,'אני מתכונן להיפרד ממך אלא אם כן אתה עושה משהו נכון עכשיו כדי לגרום לי להרגיש כמו שאני רוצה להרגיש בזוגיות.'

אם אתה רוצה להציל את הקשר שלך ובסופו של דבר להתחתן עם האישה הזו, תצטרך להפסיק לומר,'הארוס שלי רוצה מקום. אני צריך לתת לה את זה? 'ותתחיל לשאול,'מה הסיבה האמיתית שבגללה היא רוצה מקום ומה אני יכול לעשות כדי שהיא תרצה להיות אשתי שוב?'

את מי להאשים?

צריך מקום בזוגיות

כשאישה אומרת,'אני צריך קצת מקום,'זה מרגיש כמו שטויות. כל חלומות ההקיץ הנפלאים והתוכניות שלכם להתחתן, להתיישב ולחיות באושר אחרי שהתרסקו. הכאב כל כך נורא שהוא יכול לגרום לך להרגיש חולה בבטן, לא מסוגל לישון או לאכול כמו שצריך ולא מסוגל להתמקד בעבודה או בלימוד שלך.

עם זאת, במקום להרגיש פגועים ומבולבלים, קח זאת כהזדמנות להיות גבר חזק ולעשות את מה שנדרש כדי לעבוד על עצמך ועל מערכת היחסים שלך.

על ידי הבנה אמיתית אילו נושאים גרמו לה להגיע לנקודה זו ואז שינוי או לפחות שיפור בדברים האלה, לא רק שתביא אותה שתחזור בריצה אליך ותתחנן על סליחתך, תוכל גם ליצור דינמיקה טובה יותר של מערכת היחסים את הטון לנישואיכם בעתיד.

מה שאתה צריך להבין הוא שיש דברים שאתה יכול לעשות כדי לגרום לה לשנות את דעתה, אבל זה יכול לקרות רק כאשר אתה מבין באמת מה גורם לה להתרחק ממך. למרות שישנן סיבות רבות לכך שאישה מבקשת מקום במערכת יחסים, שתיים מהסיבות החשובות ביותר הן:

1. היא איבדה את הכבוד אליך כגבר

מתווכחים עם חברה

אם אישה מאבדת כבוד לגבר שלה, באופן טבעי היא תתחיל להרגיש פחות משיכה כלפיו. עם הזמן היא תתחיל להתאהב בו ותתחיל לשאול את עצמה,'האם זה באמת הבחור שאיתו אני רוצה לבלות את שארית חיי?'

כשתתחיל לחשוב בצורה כזו, היא תיפרד מארוסה או תתרחק קודם לפני שתעשה את ההפסקה האחרונה.

מדוע אישה מאבדת כבוד לבחור שלה? זה קורה בדרך כלל כשהוא מפסיק להתנהג כמו גבר אמיתי במערכת היחסים והופך להיות רעוע, חלש, לא אמין או חסר ביטחון. חלק מהדרכים בהן מגיעים:

הוא מפסיק להיות האיש במערכת היחסים ומאפשר לה 'ללבוש את המכנסיים'

זה קורה כאשר גבר אינו בטוח בעצמו וביכולותיו למשוך נשים ולשמור עליהן עניין. הוא מניח שהדרך הטובה ביותר לשמור עליה מאושרת היא לתת לה להיות הבוס של הקשר.

מה שהוא לא מבין הוא שכדי לשמור על כבוד האישה, הוא צריך להיות זה שייקח את ההובלה במערכת היחסים, במיוחד כאשר הזמנים מתקשים או כשיש סיטואציה מאתגרת שהם מתמודדים איתם כזוג.

עליה להיות מסוגלת לסמוך עליו שהוא יהיה החזק יותר רגשית בכל עת. הוא צריך להיות זה שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד וללכת אחריו כי הוא גבר אמיתי כל היום, כל יום. היא לא צריכה לקחת על עצמה את התפקיד של 'האיש' או המנהיג כי נוח לו לגמרי להיות בתפקיד הזה.

הוא מפסיק להיות הבחור שהיא התאהבה בו

בוכה אליה ומתחנן להזדמנות נוספת

יש בחורים שעושים 'מעשה' של להיות בחור ממש נחמד ומתחשב כשהם מנסים להשיג חברה. הם מתיימרים להיות בטוחים יותר, בעלי מוטיבציה או יותר מאושרים ממה שהם באמת. ברגע שהוא מתחיל איתה מערכת יחסים, הוא מרגיש שהוא 'קיבל אותה' עכשיו ולאט לאט מתחיל להשתחרר ולהיות פחות גבר שהוא גרם לעצמו להיות בהתחלה.

אם בחור העמיד פנים שהוא בטוח בזמן שהם יוצאים, אבל עכשיו כשהיא ארוסתו, הוא מתנהג בצורה עצבנית וחסרת בטחון ומתאמץ לקבל החלטות או להתקדם בחיים, היא באופן טבעי תאבד את הכבוד אליו ותשאול ברצינות אם היא רוצה להיתקע איתו למשך שארית חייה.

הוא משתמש במערכת היחסים כדי להסתיר את הפוטנציאל האמיתי שלו בחיים

חבר'ה שלא עברו ניסיון רב עם נשים, הופכים לרוב לדביקים ורכושיים בזוגיות מכיוון שהם רואים באישה שלהם מטרתם בחיים.

כשבחור אומר,'היחסים שלי הם הכל בשבילי'ואז מפסיק לבלות עם חבריו, מוותר על שאיפותיו הגדולות ביותר בחיים ובדרך כלל חי רק עבור אשתו, הוא הופך להיות נטל עבורה.

העובדה היא שנשים לא רוצות בחור נצמד שמסתתר מהעולם ומסתיר ממיצוי הפוטנציאל האמיתי שלו מאחורי מערכת היחסים שלו איתה. אם אישה רואה שהבחור שלה נמנע מלהתרומם ברמות החיים מכיוון שהוא חושש להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר, היא תטיל ספק אם היא רוצה להישאר איתו או לא.

הרעיון להיתקע עם מישהו שהולך להיאבק לפרנס אותה ואת ילדיהם, או שעומד לסמוך עליה שתתמוך בו, לא מושך אישה לא משנה כמה היא עשירה.

2. היא הפסיקה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש

סיבה מרכזית נוספת מדוע אישה מבקשת מקום במערכת יחסים היא מכיוון שהגבר שלה כבר לא גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בקשר.

בתחילת מערכת יחסים הדברים תמיד נהדרים ובחור בדרך כלל בהתנהגות הכי טובה שלו. הוא מוודא שהוא יוצר משיכה בינו לבינה ועל ידי כך שהיא גורמת לה להרגיש סקסית, נשית, אהובה, מוערכת ורצויה.

זה מה שאישה רוצה להרגיש כל הזמן כשהיא עם הגבר שלה. עם זאת, כאשר מערכת יחסים עוברת על פני תקופת החיזור הראשונית, קל לאדם לאפשר ללחצי חיי היום יום להיות תירוץ לאי מאמץ לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש. מערכת יחסים.

זה כאשר כמה חבר'ה נקלעים כל כך לשלם את החשבונות או לקבל את הקידום בעבודה או כל דבר אחר שמטריד אותם באותו זמן. הם מאבדים את המיקוד באשתם, מתחילים להזניח את רגשותיה ולקחת את אהבתה ומחויבותה כמובנת מאליה.

זו אחת הטעויות הגדולות שעושים חבר'ה ואחת הסיבות העיקריות לכך שמערכות יחסים נפרדות בימינו. שלא כמו בעבר, בו נשים היו פשוט 'משלימות' נישואין חסרי אהבה ומשיכה, בימים אלה אישה תיפרד מבחור על שלא גרם לה להרגיש איך היא רוצה להרגיש בזוגיות.

היא תמשיך הלאה, תתחבר עם בחור חדש ותתחיל מחדש. לרוע המזל, פרידה כבר אינה דבר מביש עבור רוב האנשים. לעתים קרובות, נשים אף מעודדות להיפרד מבחור שלא גורם לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש.

בעולם של ימינו, אם גבר רוצה לשמור על יחסים עם אישה יחד לכל החיים, עליו להתמקד בהעמקת אהבתה, כבודה ומשיכתה לאורך זמן, במקום לקבל את זה כמובן מאליו.