חברה שלי נפרדה איתי כי הייתי רגישה מדי רגשית

חברה שלי נפרדה ממני כי הייתי רגישה רגשית מדי

כך תוכל להחזיר את החברה שלך לאחר שהיא נפרדה ממך על היותך חלשה ורגישה מדי רגשית ...

1. זהה את הסיבה האמיתית לרגישות הרגשית שלך

ישנן סיבות רבות מדוע בחור יכול להיות חלש רגשית או רגיש בקשר עם אשתו (למשל, הוא לא מאמין שהוא מספיק טוב בשבילה, הוא חושש לאבד אותה ולא מצליח למצוא אישה אחרת שתירצה בו, הוא חסר ביטחון לגבי סיכויי העתיד שלו, הוא לא היה אהוב בילדותו, הוא הושלך על ידי נשים שהוא באמת אהב).

לבחורים לא תמיד יש דוגמאות גבריות חזקות שעוזרות לחנך אותן על נשים ועל איך להיות גבר בטוח ובעל ביטחון רגשי.

אז, לרוב, בחור יקבל הרבה מהמידע שלו על מה שאישה רוצה בגבר, מתוכניות שיחה בטלוויזיה, סיטקומים, סרטים, ממגזינים לנשים או באינטרנט ולבסוף, מנשים עצמן.

קבלת עצות מנשים כיצד להצליח עם נשים היא בדרך כלל מתכון לדחייה.

צפו בסרטון זה לכמה דוגמאות קלאסיות לאופן שבו נשים משקרות לגברים על מה שהם באמת רוצים ...בגלל התקינות הפוליטית והרצון לא ללמד גברים כיצד למשוך אותם למין ולזוגיות, נשים בדרך כלל אומרות את ההפך ממה שהן באמת רוצות בגבר.

לדוגמא: בחור אולי שמע אישה (בטלוויזיה או בחיים האמיתיים) אומרת משהו כמו,'בעולם של ימינו, אין שום דבר רע בכך שאישה מנהלת קריירה מצליחה ושהיא הבוסית, בזמן שהגבר נשאר בבית ומטפל במשפחה. אם אני רוצה שהגבר שלי יישאר בבית ויגדל את הילדים, הוא צריך לעשות את זה. אני לא חושב שיש משהו עם בעל בית שעושה את כל הבישול והניקיון 'אוֹ'אני לא כמו חבר'ה מאצ'ואיסטים שתמיד כל כך חזקים ושולטים. אני רק רוצה למצוא בחור נחמד שיכול לבכות ולשתף אותי ברגשותיו לשם שינוי. '

אם בחור לא מנוסה במערכות יחסים או לא באמת יודע למשוך ולקטוף נשים בכוונה (כלומר, הוא מסתמך על מזל), הוא עשוי להגיש את החלק הזה'חָשׁוּב'מידע מנשים במוחו לשימוש עתידי כאשר הוא מוצא את עצמו בזוגיות.

כאשר סוף סוף הוא ימצא את עצמו אישה, סביר להניח שהוא יעשה את מה שהוא מאמין שהוא הדבר הנכון (למשל, לאפשר לה להיות הדומיננטית יותר ולקבל את כל ההחלטות במערכת היחסים עבור שניהם).

יכול להיות שהוא גם בעל מחשבה שלפיה להיות גברי רגשי (כלומר בעל יכולת להתמודד עם בעיה מבלי להיות המום מכך ולא להישבר כמו שאישה עושה) הוא שגוי וייראה חסר לב או לא אכפתי על ידי אשתו.

במוחו, הוא חושב שהוא האדם המודרני המושלם מכיוון שהוא כל כך נחמד, מתוק, רגיש ואכפתי.

עם זאת, ברוב המקרים, במקום לחשוב,“הבחור שלי הוא החלום של כל אישה! הוא פשוט כל כך מושלם. מוטב שאחזיק בו, 'אישה בדרך כלל תחשוב,'אני צריך גבר אמיתי. אני לא חושב שיש בו את זה להיות כזה. הוא פשוט כל כך רגיש ... כמעט כמו אישה. פעם אחת, הייתי רוצה להיות מושבת לאחור וליהנות מלהיות אישה סביבו, בידיעה שהוא דואג לדברים. נמאס לי להיות תמיד זה שצריך להוביל, לקבל את כל ההחלטות הגדולות ולהיות הכתף שלו לבכות עליה. האם זה לא אמור להיות להיפך? האם גברים לא אמורים להיות הקשוחים? נמאס לי לטפל בו כאילו הוא ילד קטן. זה פשוט לא מסתדר. אני צריך גבר. ”

למרות שהיא אולי אהבה בתחילה את הרגישות הרגשית שלו בהתחלה (במיוחד אם החבר לשעבר שלה כלל לא הביע את רגשותיו), היא תיהיה עייפה מזה.

נשים רוצות גבר מאוזן, ולא בחור שנמצא בקצה קיצוני של סולם האישיות (למשל בחור ממש נחמד או ילד רע).

הגבר האידיאלי הוא אדם טוב שהוא חזק מבחינה רגשית ולא מפחד להביע את אהבתו אליה, אך למעשה לא זקוק לה כדי שתרגיש ביטחון לגבי עצמו.

הוא איש מטרה (כלומר יש לו מטרות גדולות שהוא עוקב אחריהם וחשובות לו), ולכן הוא לא סומך עליה על תחושת הזהות והערך שלו בעולם.

הוא האיש שלו, בעוד שהוא גם גבר טוב ואוהב כלפיה.

זה מה שנשים רוצות.

אז אם חברה שלך נפרדה ממך בגלל שהיית חלשה ורגישה רגשית מדי, זה יכול להיות בגלל שאתה (כמו רוב החבר'ה שנזרקים מסיבה זו), באמת הרגשת כאילו אתה נותן לה את חווית המשיכה שהיא באמת רוצה.

אולי חשבת שהיא תשמח כמה אתה אמוציונלי ותראה את זה חמוד, מקסים או אמיתי.

עם זאת, היא ראתה בכך חלש וזה כיבה אותה מכיוון שנשים נמשכות לעוצמות רגשיות אצל גברים ונכבות מחולשות רגשיות.

נשים לא מסתובבות ואומרות את זה.

למרבה הצער, רוב הדברים שנשים אומרות על מה שהן רוצות מגבר אינם ממש נכונים (למשל.'אני רוצה בחור נחמד שמקשיב, עושה את מה שאני אומר לו לעשות ומתייחס אליי כאל נסיכה'ואז היא זורקת בחור שהוא כזה כי הוא נראה מיואש).

העובדה היא שלמרות שנשים לא יודו בכך בגלוי, כדי שהן יוכלו לחוש כבוד, משיכה ואהבה לגבר, הן צריכות שהוא יהיה החזק והדומיננטי יותר רגשית.

יש נשים שאכן יש יותר אישיות גברית ומרגישות מאושרות יותר על עצמן את התפקיד הגברי במערכת יחסים, אך לרוב הנשים אין.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את החברה שלך, אתה צריך לזהות את הסיבות שלך להיות חלש ורגיש רגשית ולנקוט בפעולה כדי לשנות ולהפוך לסוג הגבר שהיא יכולה כעת להסתכל עליו, לכבד ולהרגיש נמשכת אליו.

אחת הדרכים בהן ניתן לעשות זאת היא ...

2. התחזק רגשית

התחזק רגשית

במערכת יחסים, אישה רוצה לדעת שהגבר שלה חזק מספיק מבחינה רגשית כדי להתמודד עם כל מה שהחיים זורקים עליו.

אם הוא יכול להישאר רגוע בלחץ (למשל כאשר הוא עומד בפני החלטות קשות, קורה משהו רע או שהיא מקניטה אותו או מעליבה אותו) ולא תהיה מוצפת ברגש כמו אישה, היא באופן טבעי תחוש כלפיו כבוד ומשיכה עמוקים.

מצד שני, אם בחור מתפרק, נהיה רגשי יתר על המידה, חסר ביטחון, חרד ומאבד את ביטחונו כאשר הוא ניצב בפני החלטה קשה או אתגר אחר בחייו, אישה תתפוס אותו כחלש רגשית וכבודה. והמשיכה אליו תתחיל לדעוך.

ואז היא עלולה להתחיל לחשוב,'האם בחור חלש נפש, רעוע, הוא הטוב ביותר שאני יכול לעשות לעצמי? האם עלי להסתפק ופשוט להשלים עם זה? לא ... אני לא רוצה לבלות את חיי עם גבר שלא יהיה חזק מספיק רגשית בשבילי. אני מסוגל לטפל בעצמי, אבל זה לא אומר שאני רוצה לעשות את זה כשאני בקשר עם בחור. אני רוצה שבן אדם שאני יכול להסתכל עליו ולהיות תלוי בו יהיה חזק כאשר הדברים מחוספסים. אני רוצה להיות הילדה שלו ולהרגיש בטוח בידיעה שהוא מוביל ומטפל בשנינו '.ואז היא תיפרד ממנו ותנסה להמשיך הלאה.

לכן, אם חברה שלך נפרדה ממך בגלל שהיית חלשה ורגישה יותר מדי רגשית, אחת הדרכים להחזיר לה את הכבוד שלה, היא על ידי אינטראקציה איתה והראות לה שאתה חזק יותר מבחינה רגשית עכשיו.

מטבע הדברים, זה לא אומר שאתה עושה מעשה ומתיימר להיות בחור קשוח על ידי התייחסות אליה בצורה רעה, גסות רוח או חסרת לב בנוגע לדברים.

זה גם לא אומר שאתה אומר משהו בסגנון,'נפרדת ממני כי אמרת שאני חלש ורגיש יותר מדי רגשית. טוב אני כבר לא הבחור הזה. אני חזק רגשית עכשיו. מה דעתך שנחזור ביחד עכשיו לאחר שהחלפתי? 'כי היא לא הולכת להאמין לך.

הדרך הטובה ביותר להראות לה היא על ידי שמירה על הביטחון שלך והיותך רגוע ושולט, לא משנה מה היא אומרת או עושה (למשל מעליב אותך, מקניט אותך, אומר שאין לה שום רגשות כלפיך, מזכיר בחורים אחרים שאוהבים אותך) לנסות ותגיד אותך להגיב כמו הזקנה (למשל, תתעצבן, התחנן ותתחנן בפניה שתתן לך הזדמנות, תבכה).

כאשר אתה יכול להראות לה ששינית (במקום לספר לה), היא באופן טבעי תחוש כלפיך כבוד ומשיכה בין אם היא אוהבת את זה ובין אם לא.

בהתחלה, היא עשויה להתנהג כאילו הגבר החדש שהפכת לא מרשים אותה, אבל עמוק בפנים היא בטח תחוש בך כבוד כלפיך על התמודדותך עם חוסר הביטחון שלך ונקיטת צעדים חיוביים לשיפור עצמך ולהפוך לגבר טוב יותר .

זכור: אתה לא צריך להיות מושלם כדי להחזיר אותה.

אתה רק צריך להיות טוב יותר ממה שהיית ואז לחזור להיות שוב הופך למשהו שהיא רוצה גם.

השלב הבא להחזרת החברה שלך לאחר שהיא נפרדה ממך על היותך חלש ורגיש רגשית מדי הוא ...

3. אינטראקציה איתה בשיחת טלפון בכדי לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אלייך החדש והמשופר

אם אתה רוצה להחזיר את החברה שלך, אל תסתובב בחשיבה,'אין תקווה. איך אוכל לצפות ממנה שתרצה לתת לי הזדמנות נוספת לאחר שכיביתי אותה על ידי כך שהיא חלשה ורגישה רגשית? פשוט מאוחר מדי. היא אפילו לא תרצה לדבר איתי בטלפון או באופן אישי, אז אין לי שום סיכוי. אני פשוט לא יודע מה לעשות. האם באמת יתכן שהיא תרצה לדבר איתי שוב, או שאני צריך לתת לה כמה שבועות / חודשים של מקום לתת לדברים להירגע בינינו? אולי אם אתן לה מקום, היא תבין כמה הייתי בחור גדול ותגיע אלי. '

עם זאת, גישה זו רק לעתים רחוקות עובדת.

כמעט בכל מקרי הגב לשעבר, אם בחור רוצה את אשתו חזרה, עליו לפעול באופן פעיל להחזיר אותה, במקום להתעלם ממנה ולקוות שהיא תחזור לבד.

אם היא מכובה על ידך, היא לא תמהר לחזור איתך עד שתראה לה שהיא יכולה להרגיש שוב מופעלת על ידך.

לשם כך, עליך להתקשר איתה בטלפון ולהראות לה את הביטחון והכוח הרגשי שלך באמצעות הומור כדי לעבור את המבחנים שלה (למשל, היא פועלת קר, כלבה או מרוחקת כדי לראות אם אתה עדיין אותו בחור רגיש רגשית שהיא נפרדה) ומשנה את תפיסתה שלך כלפיך.

ככל שתוכל להישאר רגועה (לא משנה מה היא אומרת כדי לזרוק אותך) ולהמשיך להצחיק אותה ולחייך ולהרגיש טוב לדבר איתך, כך תחוש יותר כבוד ומשיכה כלפיך החדש ושיפר אותך.

היא תחוש בכוחך מבלי שתצטרך לומר,'אני חזק יותר עכשיו. אני לא רגישה כמו פעם. אנא תן לי הזדמנות נוספת. '

באופן טבעי היא תיפתח לרעיון לתת לך הזדמנות נוספת כי היא תבחין שהתאיישת ואינך עוד הבחור החלש והרגש רגשית שזרקה.

אז במקום לחפש תירוצים לרדת מהטלפון כמה שיותר מהר, היא תחשוב משהו כמו,'אוקיי, ובכן זו הפתעה. אני אוהב את זה. עכשיו הוא יותר בטוח ומהנה ממה שהיה ממש בתחילת מערכת היחסים שלנו כשעוד היה בהתנהגות הכי טובה שלו וניסה להרשים אותי. לא משנה מה אני עושה בכדי לגרום לו להתפורר ולחזור לבחור החלש, הזעיר, הרגיש מבחינה רגשית שנפרדתי ממנו, הוא נשאר רגוע, נינוח ובטוח. לעולם לא הייתי מאמין בזה אם לא הייתי חווה את זה בעצמי, אבל הוא באמת השתנה. הוא עכשיו מסוג האנשים שתמיד רציתי שהוא יהיה. אני בעצם מתחיל להאמין שבכל זאת אנחנו יכולים לפתור דברים בינינו. אולי אנחנו לא צריכים להישאר מפורקים. אולי יהיה כיף לחזור יחד ולחוות אותו החדש. אני אוהב את זה זה בטוח. '

לכן, אל תבזבזו זמן בתחושת חוסר תקווה ותנו לחברה שלכם המון מקום מיותר להתגבר על רגשותיה השליליים כלפייך ולזכור את התקופות הטובות.

אם היא לא יכולה לחוות את הביטחון ואת העוצמה הרגשית שלך ממקור ראשון (כלומר בשיחת טלפון או באופן אישי), היא פשוט הולכת להניח שאתה עדיין אותו בחור חלש ורגיש רגשי שהיא נפרדה ממנו והיא בדרך כלל פשוט נסה לשכוח ממך ולהמשיך הלאה.

אתה צריך להביא אותה לשיחת טלפון איתך מייד ולעורר מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה שלה לך החדש.

למרות זאת…

4. אל תנסה להחזיר אותה מיד. פשוט להיפגש איתה באופן אישי כדי לתת לה לחוות אותך החדש

זה טבעי שאם הדברים הולכים טוב בינך לבין החברה שלך בטלפון, תרצה לומר משהו כמו,'היי, זה נהדר. אני כל כך שמח שאנחנו מדברים שוב. כפי שאתה יכול לספר, הבנתי איפה טעיתי ובהחלט למדתי את הלקח שלי. מה דעתך שניתן שוב לזוגיות שלנו? '

האט.

קחי את זה בקלות.

דרך טובה יותר להחזיר אותה היא להיפגש איתה ולאפשר לה לחוות אותך באופן החדש ושיפר אותך.

ככל שהיא תוכל לראות את הביטחון והכוח הרגשי שלך בפעולה (למשל כשהיא יושבת מולך בבית קפה ומעמידה פנים שאין לה יותר רגשות כלפייך. כשהיא מפלרטטת עם בחורים אחרים לפניך. כשאתה מזמין קפה או אוכל מהמלצר), כך יגדל הכבוד והמשיכה שלה.

ואז, לחזור איתך יהיה משהו שהיא בעצם רוצה לעשות כי זה מרגיש לה טוב.

היא גאה במי שהפכת ויכולה להתחיל להתחפש אליך כגבר שאפשר לסמוך עליו, ולא כגבר שהיא צריכה לסחוב לאורך כל החיים.

אז תנו לה לחוות את החדש ואתם רוצים לחזור לפני שתבקשו זוגיות.

אם תנסה לגרום לה להתחייב לחזור מיד שוב, היא ככל הנראה תחפור בעקבים ותגיד'לֹא,'מכיוון שבדרך כלל אין די בשיחת טלפון בכדי להפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך.

זו הסיבה שהמפגש איתה הוא צעד חשוב מאוד להחזיר אותה, כי היא תוכל לראות באמת שהשתנית וכעת היא מרגישה טוב יותר סביבך.

משם אתה צריך ...

5. תביא אותה לסלוח לך לזקן

תביא אותה לסלוח על טעויות העבר שלך

סליחה היא צעד חשוב ליכולת להתחיל מחדש עם החברה לשעבר ולנהל יחסים טובים עוד יותר הפעם.

לכן, אם היא לא תסלח לך, זה יהפוך את תהליך החזרתה לקשה הרבה יותר מכיוון שהיא תשמור על המשמר ולא תאפשר לעצמה להרגיש הרבה (או כל) כבוד, משיכה ואהבה אליך .

אם לא תגרום לה לסלוח לך ולהתחיל לבקש מערכת יחסים, אישה בדרך כלל תגיד דברים כמו,'אני לא יודע. איך אני יכול לבטוח בך? מה אם אני אומר כן לחזור להיות יחדיו ואז תחזור להיות חלש ורגיש רגשית ברגע שיש לנו ויכוח? אין לי את האנרגיה או את הרצון לעבור את זה שוב. '

לכן, וודא כי תחילה תקבל את סליחתה.

איך יכולת לעשות את זה?

באומרו משהו בסגנון של,'עכשיו אני מבין למה נפרדת ממני. במבט לאחור על עצמי וכמה הייתי חלש ורגיש רגשית, אני יכול לצחוק על עצמי רק כשאני מודה שזה באמת אני. כמה מטופש מצידי. זאת אומרת, איך לא היית יכול להרגיש מכובה כשאני הייתי ככה? אני יודע להבין שזה לא היה בוגר של לי להתנהג כך. אני גם מקבל שקשה לך להאמין ששיניתי, אבל כן. אז אתה יכול לסלוח לי? האם תוכלו לשחרר את העבר ולאפשר לשנינו להתקדם בצורה בוגרת וחיובית? אני לא מבקש ממך לסלוח לי כדי שנוכל לחזור יחד. אני רק רוצה שתסלח לי כדי שתוכל לשחרר את הטינה שאתה מחזיק בי במוחך. עזוב את המטען כדי שתוכל להרגיש חופשי וקליל כאדם, במקום לכעוס עלי או לשנוא אותי על מי שהפכתי להיות. ואז, אנחנו יכולים לפחות להיות חברים מעכשיו ואילך, ולא להיות לשעבר לשעבר אשר מחזיקים טינה זה על זה. כלומר, טעיתי. אני מבין. לכן, זה לא משהו שאתה צריך להחזיק נגדי. אם אתה מחזיק את זה נגדי, זה רק יפגע בך. אתה תרגיש כל כך הרבה יותר קליל ומאושר אם אתה פשוט יכול לסלוח לי שעשיתי את הטעות המטופשת הזו. '

אם אתה יכול להביא אותה למצב שהיא באמת סולחת לך, זה גורם לה להפיל את השומר ומאפשר לה להרגיש בנוח סביבך שוב.

היא כבר לא מונעת מעצמה להרגיש נמשכת אליך, או להרגיש מכבדת כלפיך.

ואז, כשהיא מתקשרת איתך ורואה שבאמת השתנית, הרעיון להיות שוב הילדה שלך לא נראה לה מופרך כמו שהיה בעבר.

זכרו: אם היא אהבה אתכם בעבר, המשמעות היא שהאהבה עדיין תהיה שם ברקע ומחכה שתופעל מחדש.

אתה יכול להחזיר את תחושותיה על ידי ביטחון עצמי, נינוח ונינוח וגורם לה לצחוק ולהרגיש טוב להיות שוב סביבך.

אם תעשה זאת, היא תפסיק לחשוב עליך כעל הבחור החלש והרגיש הרגשי שהיית בעבר ותתחיל להתאהב בגבר החזק שאתה עכשיו.