חברה שלי נפרדה איתי כדי להתמקד בלימודיה

חברה שלי נפרדה ממני כדי להתמקד בלימודים

להלן 5 סיבות נפוצות לכך שאישה תיפרד מבחור מסיבה זו:

1. היא פשוט משתמשת בזה כתירוץ כדי שלא תצטרך לומר לך שהיא כבר לא נמשכת אליך

בשלב מסוים היא הרגישה מספיק משיכה בשבילך לרצות להיות במערכת יחסים, אבל הניצוץ הזה מת זה מכבר והיא כבר לא מרגישה כאילו מערכת יחסים נחוצה.

בתחילה, כשנפגשת לראשונה, ייתכן שהיא חשבה משהו כמו,'אני מאוד מחבב אותו! הוא מגניב, מעניין להסתובב איתו ואנחנו נהנים כשאנחנו ביחד. אני מרגיש כל כך טוב כשאני איתו. אני חושב שנוכל להיות מאושרים במערכת יחסים. '

לאחר מכן היא פתחה את עצמה להיות בקשר איתך.

אם אז לא הצלחת לבנות על תחושות ראשוניות של כבוד ומשיכה (למשל משום שהנחת שהיא תישאר נמשכת מכיוון שהיא הרגישה כך בתחילת הקשר), היא בסופו של דבר תתחיל לשאול אם עליה להישאר או לא איתך לכל החיים.

ובכל זאת, במקום להיפרד ממך אמיתית ואז תצטרך להתמודד איתך בניסיון לשכנע אותה מההחלטה שלה (למשל על ידי הבטחה לה שתשתנה, להתחנן ולהתחנן אליה לתת לך הזדמנות נוספת, להציע לעשות הכל היא רוצה), היא ניגשה לתירוץ הפרידה הקלאסי באמירה שהיא צריכה להתמקד יותר בלימודים.בכך שאתה נותן לך את התירוץ הזה, אתה באמת לא יכול להתווכח איתה על זה (כלומר כי אתה כנראה לא תרצה להיתפס כטמבל חסר רגישות, אנוכי שלא מכבד את חלומותיה ושאיפותיה לטווח הארוך).

כתוצאה מכך, היא יכולה לצאת מהיחסים מבלי שתעשה מזה עניין גדול.

סיבה נוספת לכך שהיא אולי אמרה לך את זה היא בגלל ...

2. אתה צריך יותר מדי מזמנה

לפעמים בחור לא יודע כיצד להתנהג במערכת יחסים עם אישה (למשל מכיוון שהוא לא מנוסה, מעולם לא היה לו מודל לחיקוי גברי חזק כשבגר, זה הקשר הרציני הראשון שלו, הוא צפה ביותר מדי סרטי קומדיה רומנטיים. ומעתיק התנהגות של דמויות מאותם סרטים).

כתוצאה מכך, לפעמים בחור יניח שהוא צריך להשקיע את כל זמנו הפנוי איתה כדי להראות לה עד כמה הוא אוהב אותה.

אם יש לו זמן פנוי (למשל שעה לארוחת צהריים מהעבודה או מהאוניברסיטה, יום חופש, ערבים, סופי שבוע), הוא מתעקש לבלות איתה את הזמן הזה, או לפחות לנצל את הזמן כדי לשלוח לה הודעה או להתקשר אליה כדי לראות מה היא מתכוונת.

לחלופין, הוא עשוי לשלוח לה טקסטים או הודעות ברשתות חברתיות כדי להודיע ​​לה מה הוא מתכוון, רק כדי שהיא לעולם לא תצטרך לדאוג.

עם הזמן, הוא גם מתחיל לצפות ממנה שתעשה עבורו את אותו הדבר ואם היא לא תעשה זאת, הוא מתחיל לדאוג שהיא עלולה לסטות או לאבד עניין.

הוא עשוי לנסות להצדיק את מעשיו על ידי כך שהוא חושב משהו כמו, “אני אף פעם לא רוצה שהילדה שלי תרגיש שהיא לא הדבר הכי חשוב בחיי. שום דבר אחר לא חשוב לי כמוה ... אפילו לא הקריירה שלי, תחומי העניין שלי, התחביבים שלי או אפילו החברים הוותיקים שלי. היא מגיעה לראשונה בחיי עכשיו ואין לי שום כוונה לבלות זמן חוץ ממנה, אלא אם כן אני בהחלט חייבת (למשל כשאני בעבודה). חוץ מזה, ראיתי עד כמה רעים מסוימים מתייחסים לנשים שלהם ואני אף פעם לא רוצה שהילדה שלי תרגיש חוסר ביטחון לגבי אהבתי אליה. אני רוצה שנהיה קרובים. אני לא רוצה שמישהו אחר יבוא בינינו. אז אני צריך לוודא שאנחנו בקשר מתמיד אחד עם השני, או שנמצאים אחד עם השני באופן אישי מתי שזה אפשרי. '

אף על פי שכוונותיו טובות, האמת היא שאישה לא רוצה להיות הסיבה היחידה לגבר לחיות והיא לא רוצה להרגיש אחראית למצבו הרגשי במערכת יחסים.

בנוסף, היא לא רוצה להרגיש שהיא בשליטתו ועכשיו צריכה לעמוד בסטנדרטים המחמירים שלו להיות תמיד בקשר אחד עם השני.

היא רק רוצה להירגע ולהיות מאוהבת, גם אם זה אומר שהם לא מדברים אחד עם השני במשך יום ואז יש לה סיכוי להתגעגע אליו ולשלוח לו טקסט, במקום תמיד להרגיש שהיא צריכה לענות הטקסטים הבלתי נגמרים והמתמידים שלו.

לכן, למרות שאישה רוצה שהבחור שלה יהיה אוהב וקשוב ויגרום לה להרגיש כמו האדם החשוב ביותר בחייו, היא לא רוצה להרגיש חנוקה על ידו ולהרגיש שהוא שורד בלי נוכחות מתמדת בחייו .

באופן טבעי, אם אישה תגיע להבנה שהבחור שלה לוקח יותר מדי זמן בזכות נזקקותו או חוסר הניסיון שלו במערכת יחסים, זה יתחיל לכבות אותה.

היא גם תתחיל להתרעם עליו כשתבין שלעולם אין לה זמן להתמקד בדברים אחרים שחשובים לה.

כתוצאה מכך, בסופו של דבר היא תגיע לנקודה בה היא נפרדת ממנו ולוקחת לעצמה את הזמן הדרוש לה (למשל כדי להתמקד בלימודים, שוב לבלות עם חברים).

זו הסיבה שתמיד חשוב לשמור על איזון נכון במערכת יחסים עם אישה.

תהיה שם בשבילה, אבל אל תהיה בכל מקום, בכל עת.

תן לה לנשום קצת.

אם טעית לחנוק אותה במערכת היחסים בכך שאתה זקוק לזמן רב מדי, תוכל לתקן זאת.

כמעט תמיד לא מאוחר מדי לתקן את הבעיות שלך ולמשוך מחדש את האקס שלך ...

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה עלולה להיפרד ממך להתמקד בלימודיה היא בגלל ...

3. היחסים נעשו לחוצים מדי

היחסים נעשו לחוצים מדי

לדוגמא: הנה כמה דרכים נפוצות בהן בחור יגרום לאישה שלו להרגיש לחוצה במערכת יחסים ...

  • לא מתבגרת מהר כמוה וגורמת לה להרגיש שהיא צריכה לאם אותו.
  • מצפה ממנה להעמיד את הקשר איתו לפני חלומותיה, מטרותיה ושאיפותיה האישיות.
  • להיות מעצבנת כאשר היא מבלה איתה (למשל להאשים אותה בכך שהיא מתעניינת בחבר'ה אחרים, להיכנס איתה לוויכוחים אם היא מרוחקת, להיות ילדותית כשהיא רק רוצה להירגע, להירגע ולהיות עם בחור בוגר יותר ).
  • להיות נזקקת ודבוקה עד כדי כך שהיא מרגישה שהיא איתו זו עבודה קשה.
  • רוצה לבלות איתה הרבה זמן איכות (למשל לצאת לדייטים ארוכים, לדבר שעות על גבי שעות באופן אישי או בטלפון).
  • רוצה לבלות ופשוט לא לעשות כלום, או לראות הרבה טלוויזיה כשהיא רוצה להתמקד בלימודים.
  • מה שהופך אותה לאשמה על כך שלא רצתה לבלות איתו את כל זמנה.
  • מפנה אותה נגד חבריה, אז היא מפסיקה לבלות איתם כמה זמן.
  • לגרום לה להרגיש אשמה אם היא לא גורמת לו להרגיש אהוב ורוצה כל הזמן.

במצבים כאלה, אישה בסופו של דבר תתעייף מכמה שנראה שנדרש להיות במערכת יחסים עם הבחור שלה.

לכן, במקום להמשיך להתמודד עם הלחץ, היא תיפרד ממנו כדי להתמקד יותר בעצמה ובצרכים שלה.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה עלולה להיפרד ממך להתמקד בלימודיה היא בגלל ...

4. היא רק רוצה סקס מזדמן, ולא את האחריות של מערכת יחסים מחויבת

במקרים מסוימים, אישה עשויה להתחבר לבחור שאינו מרגיש לגמרי תואם איתו, פשוט משום שהיא אוהבת את הרעיון שיש מישהו זמין עבורה למין, או לצאת איתו כשהיא רוצה.

עם זאת, בפנים היא אולי לא מעוניינת לקחת על עצמה את התפקיד של להיות חברה רצינית בשבילו.

אם החבר שלה לא מבין את זה, (למשל הוא ממשיך לדבר על מעבר לגור / להתחתן / להקים משפחה), היא בדרך כלל פשוט תיפרד ממנו.

עם זאת, במקום לפגוע בו בכך שהיא מודה שהיא הייתה איתו בכיף מהיר, היא תגיד משהו בסגנון,'אני באמת דואג לך, ​​אבל אני צריך להתמקד יותר בלימודים שלי. אולי יום אחד בעתיד כשתסיים את לימודי בבית הספר / האוניברסיטה נוכל להסתכל בחזרה ביחד. '

זה מאפשר לו לאחוז בתקווה שהוא עשוי להחזיר אותה, בעוד שהיא עובדת בחשאי למצוא לעצמה בחור מחליף למילוי צרכיה המיניים, מבלי לקבל על עצמה את האחריות הכרוכה במערכת יחסים מחויבת.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה עלולה להיפרד ממך להתמקד בלימודיה היא בגלל ...

5. היא רוצה למצוא חבר חדש. היא רק אומרת שהיא רוצה להתמקד בלימודים, אז אתה נותן לה מקום למצוא בחור חדש

היא נפרדת ממך כדי לתת לעצמה הזדמנות למצוא חבר חדש

כשאישה מבינה שכבר אין לה רגשות כלפי הבחור שלה, היא עשויה להחליט להתחיל לחפש בחור אחר שיחליף אותו.

עם זאת, במקום לצאת ולומר לבחור שלה שהוא לא אחד בשבילה, היא נותנת לו את התירוץ להזדקק להתמקד בלימודיה כדרך לאכזב אותו בעדינות.

בעיקרו של דבר, היא רוצה להימנע מכך שהוא מנסה לעצור את הפירוק על ידי אמירת דברים כמו,'פשוט תן לי עוד הזדמנות. אני יודע שאני יכול להיות הבחור שאתה רוצה שאהיה. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה ואני אעשה את זה. אני אעשה כל מה שצריך כדי לשמח אותך. בבקשה אל תלך! אנא תן צ'אנס לזוגיות שלנו. '

אז היא לא אומרת,'היי, אני נפרד ממך כי כבר אין לי רגשות כלפייך.'

במקום זאת, היא אומרת משהו כמו,'אני צריך להתמקד בלימודים שלי. אנא תן לי זמן ומרחב. אנחנו יכולים לדבר שוב מאוחר יותר, אבל כרגע אני רוצה להתמקד רק באוניברסיטה. זה חשוב לי.'

לאחר מכן הוא ירגיש צורך לכבד את סיבת הפרידה שלה, מה שיאפשר לה בשקט להתחיל למצוא בחור חדש בלי לחץ נוסף של אקס המנסה לשכנע אותה לשנות את דעתה לגבי הפרידה.

4 טעויות שעושים כמה חבר'ה כשהם נפרדים מאישה האומרת שהיא רוצה להתמקד בלימודיה

בלי קשר לסיבה שבגללה האקס שלך נפרד ממך (למשל, היא באמת רוצה להתמקד בלימודים, היא רוצה למצוא גבר חדש, היחסים הפכו לחוצים מדי עבורה), אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להתמקד מפעילה מחדש את רגשותיה המיניים עבורך.

זה מה שעובד.

כאשר האקס שלך יתחיל לחוש עליות של כבוד ומשיכה מינית כלפי החדש ושיפר אותך, היא תהפוך פתוחה יותר למציאת פיתרון אחר לבעיה שלה (כלומר אין לה מספיק זמן ללמוד), ולא רק להיפרד ממך.

עם זאת, כדי שהיא תגיע למצב זה, עליך לוודא שכל מה שאתה אומר ועושה מעכשיו והלאה הוא מדליק אותה, ולא מכבה אותה.

למרבה הצער, רוב החבר'ה לא מבינים את זה, ולכן בסופו של דבר הם עושים אחת או יותר מהטעויות הבאות, מה שרק דוחף את הילדה לשעבר עוד יותר ...

1. אומר שהוא יחכה לה ולא משנה כמה זמן זה ייקח

כשאישה נפרדת מבחור המשתמש בזקן'אני צריך להתמקד בלימודים שלי'תירוץ, קל לו לשפוט נכון את חומרת המצב.

במקום לשנות במהירות את הדברים שמכבים אותה ואז להתקשר איתה כדי למשוך אותה מחדש ולפתות אותה חזרה למערכת יחסים, הוא במקום נאחז בתקווה שברגע שהלימודים יסתיימו או שוב יהיו בשליטה, היא תחזור אליו שוב והכל יהיה בסדר.

אז הוא יכול לומר לה,'תראה, אני מבין עד כמה החינוך שלך חשוב לך ולעולם לא הייתי רוצה לעמוד בדרכך לסיים את הלימודים. אני אוהב אותך ואני רוצה רק מה שטוב לך. אז קחו את כל הזמן הדרוש לכם לסיום הלימודים. אני מבטיח שאחכה לך, לא משנה כמה זמן ייקח. '

הוא מקווה שהיא תתרשם ממסירותו כלפיה ותחזור בריצה אליו מיד עם סיום הלימודים.

עם זאת, במקום לחוש מחמיא שהוא מוכן לחכות לה, אישה תרגיש לעתים קרובות מכובה ממה שהיא תופסת כתלות הרגשית שלו בה.

הנה העניין ...

למרות שאישה בהחלט מעריכה גבר שאוהב ותומך בחלומותיה, היא לא רוצה שהוא יעמיד את חייו בשבילה, במיוחד אם היא משקרת על הסיבות שלה להיפרד ממנו.

בנוסף, אם היא תדע שהוא יתאמץ למשוך חברה חדשה (כלומר בגלל שהיה לו מזל כשפגש אותה), היא תניח שהוא נצמד אליה ומוכן לחכות כל עוד זה ייקח כי לא יהיה לו כל אפשרות אחרת.

זה לא מושך לאישה.

נשים נמשכות לגברים שיכולים למשוך נשים אחרות בקלות, אך בוחרות בהן.

אם בחור לא יכול למשוך נשים אחרות ונאחז באישה האטרקטיבית האחת שנתנה לו צ'אנס, היא מרגישה שהיא צריכה להיפטר ממנו כי הוא ערך נמוך ממנה.

נשים לא אוהבות לסחור מבחינת הערך החברתי של הגבר שלהן, במיוחד אם האישה מושכת.

אם אישה לא מושכת, היא תשמח להחליף זמן מה ואז לזרוק את הבחור שלה.

עם זאת, אם אישה מושכת, היא תרגיש צורך להשתמש באטרקטיביות שלה כדי לסחור בערך חברתי (כלומר שיהיה לה בחור שיכול למשוך נשים אחרות בקלות כי הוא בטוח וכריזמטי).

לכן, אם אתה רוצה שחברה שלך תיתן לך הזדמנות נוספת, אל תגיד לה שאתה הולך לחכות לה ללא הגבלת זמן.

במקום זאת, קבל את החלטתה (כלומר על ידי תמיכה בצורך שלה להתמקד בלימודים) ואז התמקד בקיום חיים מהנים בלעדיה.

הערה: אין זה אומר שאתה מתעלם ממנה במשך שבועות או חודשים ומחכה בסתר שהיא תקווה לשנות את דעתה.

במקום זאת, התחל מיד ליהנות מחייך בלעדיה ואז תן לה לראות עד כמה אתה נע בביטחון, מאושר וקדימה בכל פעם שאתה מתקשר איתה.

אל תתרברב אליה, כמובן.

פשוט אמור להמשיך ולהנות מהחיים בלעדיה וכתוצאה מכך היא באופן טבעי תראה שאתה גבר בעל ערך גבוה שאהוב על אחרים ויש לו ביטחון ליהנות מהחיים איתו או בלעדיו.

כשבחור לא מבין את זה לגבי נשים, הוא חושש שאשתו לשעבר תכעס אם היא תראה שהוא נהנה מהחיים בלעדיה.

כן, היא עלולה לזייף שהיא כועסת, אבל היא לא באמת תכעס.

העובדה היא שנשים נמשכות יותר לגברים בטוחים שאינם זקוקים להם בפועל.

אם אתה נתקל כאילו אתה צריך שהיא תהיה איתך, כדי שתרגיש ביטחון או תרגיש בסדר כגבר בעולם הזה, היא תמנע ממך כמו המגפה.

אז התחל מיד ליהנות מחייך בלעדיה.

כאשר היא תוכל לראות שאתה מאושר, בטוח בעצמו ומסתדר עם חייך בלעדיה, היא באופן טבעי תתחיל להרגיש נמשכת אליך שוב, גם אם היא לא תודה בכך בגלוי.

גם אם היא תנסה להילחם בזה בתוך עצמה, אתה אוטומטית נראה לך מושך יותר והיא תתחיל לתהות דברים כמו,“אולי בכל זאת אוכל לאזן בין הלימודים לזוגיות שלי. אולי נוכל להיות שוב יחד מבלי שאקריב את חלומותיי. למה אני מרגיש נמשך אליו ככה? למה פתאום אני רוצה שהוא יחזור? אני לא רוצה לאבד אותו. אם אעשה זאת, לא אוכל להתרכז בלימודים. אני צריך לתת לו צ'אנס נוסף. '

טעות נוספת שהחבר'ה עושים לעתים קרובות כשהם במצבכם היא ...

2. גומעת ומחפשת רחמים

לפעמים בחור עלול לזלוף, ליילל או אפילו לבכות על הפרידה לחברתו כדרך בתקווה לגרום לה לרחם עליו ולהרגיש אשם על הכאב שהוא חווה.

לדוגמא: הוא יכול לומר לה,'איך יכולת לעשות לי את זה? אני יודע שהלימודים שלך חשובים לך, אבל האם זה אומר שאתה צריך להשליך אותי כאילו אני אפילו לא משנה לך? איך תוכלי לשים מעליי את כל השאר בחייך? לא אכפת לך אפילו שאני אוהב אותך ושויתרתי על הכל בשבילך? שום דבר לא חשוב לי יותר ממך. ובכן, עכשיו אני יודע שאותו דבר לא חל מבחינת הרגשות שלך כלפיי. ברור שאני דבר מתכלה ולא חשוב בחייכם. ובכן, תודה שגרמת לי להרגיש חסרת ערך ככה. הנה נתתי לך את כל כולי ... ועל מה? אף פעם לא ממש חשוב לך בכלל, נכון? אני פשוט לא מבין איך נראה שמה ששיתפנו לא אומר לך כלום. ובכן, אני לא אעמוד בפני חלומותיך. קדימה והתמקד בלימודים שלך. אני מקווה שתמצאו אושר בלעדי. באשר לי ... אני תמיד אוהב אותך ואדאג לך. אני תמיד אחשוב עליך להיות האדם החשוב ביותר בחיי. זה בדיוק סוג הבחור שאני. '

ובכל זאת, במקום לגרום לאישה לחשוב,'לעזאזל, יש לו נקודה. אני באמת אנוכית ומרוכזת בעצמי לוותר על גבר שכל כך אוהב אותי. מדוע עלי להתמקד בעצמי ובמה שאני רוצה? הלימודים שלי לא כל כך חשובים. הוא הדבר החשוב ביותר בעיני ”היא תרגיש מוטרדת מכך שהוא מנסה לגרום לה להרגיש אשמה על כך שעדיף להעמיד את חלומותיה ויעדיה.

כתוצאה מכך היא תאבד עוד יותר כבוד אליו ותסגור את עצמה עוד יותר.

לכן, אם אתה באמת רוצה להחזיר את החברה לשעבר שלך, אל תטרח לנסות לגרום לה לרחם עליך.

במקום זאת, התמקדו בהעיר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה המינית אליכם, כך שהיא באופן טבעי מרגישה נמשכת אליכם ונהפכת פתוחה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות מסיבותיה שלה.

טעות נוספת שעושים חבר'ה אחרים כשהם במצבכם היא ...

3. אומר שהוא מוכן לראות אותה רק פעם בשבוע או מתי שהיא יכולה

כשאישה נפרדת מבחור תוך שימוש בסיבה של,'אני צריך להתמקד יותר בלימודים שלי,'יש בחורים שיעשו את הטעות להתכופף לאחור כדי להתאים את לוח הזמנים שלה, בתקווה שזה יגרום לה לתת לו הזדמנות נוספת.

לדוגמא: בחור יכול לומר,'אני מבין עד כמה הלימודים שלך חשובים לך ולעולם לא ארצה להפריע לזה. אני רוצה שתבין שאתמוך בך לאורך כל החלומות שלך. רק בגלל שאתה עובר תקופה קשה עם האוניברסיטה, זה לא אומר שזה צריך להיות הסוף שלנו. אז מה דעתך להיפגש רק פעם בשבוע כשמתאים לך? אני מוכן לתפוס כרגע מושב אחורי ללימודים. אני יודע שלא תהיה עסוק ככה לנצח. בדרך זו תוכלו להתמקד במעבר דרך בית הספר / האוניברסיטה ואנחנו עדיין יכולים להיות ביחד. מה אתה אומר? האם אתה לא לפחות שוקל את זה? בבקשה תחשוב על זה. אני באמת לא יכול לשאת את המחשבה לאבד אותך. אני אוהב אותך יותר מכל דבר. בבקשה אל תסיים את זה כי אתה עסוק בלימודים שלך. '

זה יכול לעבוד אם האישה לא באמת רוצה להיפרד, אבל אם היא מנסה בכנות להוציא את הקשר לתמיד ורק משתמשת בלימודים כתירוץ, היא לא מתכוונת להסכים לזה.

בנוסף, אישה לא רוצה להיות במצב בו החבר שלה כל כך נואש לא לאבד אותה שהוא מוכן לראות אותה רק כשהיא רוצה לראות אותו.

אם אישה מרגישה שהיא אוחזת בכל הקלפים במערכת היחסים (כלומר יש לה שליטה בך), היא פשוט לא תוכל לכבד אותך יותר.

אם היא לא יכולה לכבד אותך, היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית ובלי שני הדברים האלה, להיות בקשר איתך בכלל לא נראה כל כך מושך אותה.

לכן, אל תהפוך לשטיח עבור חברה לשעבר שלך שתסתובב כדרך בתקווה להחזיר אותה.

טעות נוספת שהחבר'ה עושים לעתים קרובות במצבכם היא ...

4. לכעוס עליה שעזבה אותו ומתרחקת ממה שהיה להם ביחד

במקרים מסוימים, כאשר אישה נפרדת מבחור כדי להתמקד בלימודיה, הוא עלול לכעוס עליה שהיא שמה את עצמה במקום הראשון.

לדוגמא: הוא מאשים אותה בכעס שהיא אנוכית, מאבד את העשתונות או שולח לה טקסטים זועמים או נרגזים.

למרבה הצער, לכעוס על חברה לשעבר לא משיג שום דבר אחר מלבד לדחוק אותך רחוק יותר.

לכן, למרות שאתה עשוי להרגיש מוצדק להגיב בכעס כלפי האקס שלך בדרך כלשהי, אין זה סביר לגרום לה לראות דברים מנקודת מבטך.

במקום זאת, היא ככל הנראה תראה בכעס שלך סימן נוסף לכך שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממך (כלומר בגלל שאתה נתקל עכשיו בחבר לשעבר מפחיד ופוגעני והיא לא רוצה שום דבר יותר לעשות איתך ).

לכן, אם אתה באמת רוצה להחזיר אותה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להראות לה מה היא תאבד אם היא לא תיתן לך הזדמנות נוספת.

אֵיך?

אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי שמירה על השליטה ברגשות שלך סביבה לא משנה מה היא אומרת או עושה.

כתוצאה מכך היא תבין שאתה סוג של גבר שהיא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהרגיש גאה להיות איתו.

כאשר היא תבין שאתה שולט ברגשות שלך (למשל אתה בטוח, רגוע, גברי ותומך רגשית, אבל לא דחף), היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך באופן שמרגיש לה טוב.

היא תראה שבכל זאת אתה לא כל כך רע ואם היא הייתה משאירה אותך מאחור, היא בסופו של דבר תתחרט על זה ואז לא תוכל להתמקד בלימודים.

ואז, הרעיון לאזן את הלימודים שלה עם מערכת יחסים איתך יתחיל להיות משהו שהיא באמת רוצה לעשות.