חברה שלי זרקה אותי: איך להחזיר אותה

חברה שלי זרקה אותי

אם נזרקת על ידי האישה שאתה אוהב, זה טבעי שאתה עלול להרגיש פגוע מההחלטה שלה ומבולבל לגבי איך תוכל להחזיר אותה.

לכן, בפוסט זה אני הולך להסביר מה אתה צריך לעשות כדי להחזיר את הכבוד שלה, להתייחס למשיכה שלה עבורך ולגרום לה להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה איתך.

כשתתקרבי לזה בצורה כזו, כמעט בוודאות תצליחי לזכות בה בחזרה ולקבל איתה הזדמנות נוספת.

הנה מה שאתה צריך לעשות ...

1. תן לה מקום למשך 1-3 ימים

תן לה מקום למשך 1-3 ימים

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לאחר שזרקת אותו חברך, הוא להימנע מרבות מהטעויות הקלאסיות שעושים בחורים אחרים, שמבטלים את האישה עוד יותר.לדוגמא: במקום להתחנן ולהתחנן להזדמנות נוספת איתה, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקבל באופן זמני את הפרידה, כך שהיא מרגישה שהיא לא צריכה להעמיד את המשמר סביבך או לחסום אותך ממנה חַיִים.

המשמעות של זה עשויה לתת לה מקום למשך 1-3 ימים לפני שתפנה אליה שוב.

כשאתה אכן יוצר איתה קשר אתה צריך להתנצל על הטעויות שלך, להסביר לה שעכשיו אתה מבין למה היא רצתה להיפרד ממך ושהתחלת כבר לשנות ולשפר את הדברים האלה לגבי עצמך.

אמור לה שאתה לא אומר את זה כדי לחזור איתה, אלא רק כדי להודיע ​​לה מתוך כבוד אליה והקשר ששיתפת פעם.

הדיבור על מערכת היחסים בזמן עבר עוזר לשמור על המשמר שלה כי היא לא צריכה לדאוג שתלחץ עליה להחזיר אותך.

ברגע שאתה נותן לה את התחושה הזו, אתה צריך לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי כדי לשוחח בידידות להיפרד. בפגישה, אז תוכל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה חזקה ומשיכה אליך ולקבל איתה הזדמנות נוספת.

אם אתה לא יודע מה להגיד או לעשות כדי לגרום לה להסכים לפגישה ואז מה לומר ולעשות בפגישה, אני מספק את כל הדוגמאות הטובות ביותר שלי, שנבדקו בתכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

להיפגש איתה אחרי שנתן לה מעט מקום (בכל מקום בין 1-3 ימים) היא הדרך הטובה ביותר לגרום לה לשנות את דעתה ולתת לך הזדמנות נוספת.

כמובן, לפעמים חברתו של בחור תשנא אותו לחלוטין ותסרב להיפגש איתו כל כך מהר. במקרה כזה, הוא יצטרך להשתמש בטכניקות נוספות כדי לגרום לה להוריד את השומר ולהרגיש בנוח להיפגש איתו תוך 1-2 שבועות מרגע הפרידה.

אם אתה מסתכל מקוון לקבלת עצות כיצד להחזיר את חברה שלך, אנשים ואתרים אקראיים יגידו לך להתעלם ממנה במשך 21-60 יום.

איך הם מגיעים למספר הזה? תחשוב על זה. הם לא בדקו את זה, פשוט באים עם מספר ולא ממש אכפת להם מהקשר שלך איתה.

אם אתה רוצה להחזיר את החברה שלך, אתה לא צריך לבזבז זמן על ידי עצה אקראית שמורה לך לחכות לפרקי זמן ארוכים לפני שתפנה אליה.

למה? כל מערכת יחסים שונה.

אם תחכה יותר מדי זמן כדי ליצור קשר עם החברה שלך כדי להתנצל ולארגן פגישה, היא תשתמש בזמן הזה כדי להמשיך הלאה או שהיא תרגיש כאילו לא אכפת לך ממנה ותנסה להתחבר עם בחורים חדשים כדי להרגיש טוב עם עצמה.

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, לפעמים זה רעיון טוב להתעלם מחברה שלכם אם היא זרקה אתכם, אך ברוב המקרים - עליכם ליצור איתה קשר במהירות ולתאם פגישה.

הרבה אנשים מציעים את הכלל No Contact כי זה בדרך כלל גורם לאישה לרצות להתקשר לחבר לשעבר שלה כדי לראות מה שלומו (כלומר האם הוא עדיין מתגעגע אליה?). עם זאת, רק בגלל שחברתך עשויה להתקשר אליך כדי לבדוק מה שלומך, אין זה אומר שתחזיר אותה.

כדי להחזיר אותה אמיתית, תצטרך להבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך (בדרך כלל שונה ממה שהיא אומרת), להחזיר לה את הכבוד ואז להתחיל למשוך אותה מחדש.

לפעמים, אישה צעירה יותר או אישה שאין לה ניסיון רב עם מערכות יחסים עם קבלת חבר בחזרה גם אם הוא לא מבצע שינויים, אבל היא פשוט תזרוק אותו שוב כשתבין ששום דבר לא השתנה.

השתמש 1-3 ימים כדי ללמוד, לתקן ולשפר

ללמוד, לתקן ולשפר

המטרה לקבל באופן זמני את הפרידה היא כדי שתוכלו ללמוד איפה טעיתם איתה, לתקן את הדברים האלה לגבי עצמכם (למשל חוסר ביטחון) ולהתחיל לשפר את האיש שאתם היום.

זה מראה לה שאתה לוקח את הפרידה ברצינות ומתאמץ להבין באמת מה היא באמת צריכה ממך.

לדוגמא: כאשר חברה נפרדת מהחבר שלה, היא לרוב תביא לו סיבות מעורפלות כמו,'אני צריך זמן בשביל עצמי'אוֹ'אני לא חושב שזה כבר מסתדר'אוֹ'אני לא חושב שאני רוצה להיות בקשר עם אף אחד עכשיו.'

עם זאת, זה לא מסביר מה הבעיה האמיתית או מה החבר שלה צריך לתקן כדי להחזיר אותה.

במקרים רבים, אחת הסיבות הסודיות לכך שחברה תזרוק את החבר שלה היא שהוא לא הספיק לגבר בשבילה (למשל הוא חסר ביטחון מדי, היא מרגישה חזקה יותר מבחינה רגשית וכו ').

צפו בסרטון זה כדי להבין כמה מהסיבות האמיתיות מדוע אישה תזרוק את החבר שלה ...

האם כל אחת מטעויות היחסים בסרטון חלות עליך?

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, חברה שלך הייתה מאבדת קודם כל כבוד אליך במערכת היחסים ואחרי זה, היא הייתה מתקשה להרגיש מספיק משיכה עבורך.

אם חוסר הכבוד והמשיכה נמשך מספיק זמן, אז היא הייתה מתחילה ליפול מאהבה אליך.

עכשיו שאתה נמצא בנקודה שאתה אומר,'חברה שלי זרקה אותי'חשוב להבין שכדי להחזיר אותה, תצטרך להתחיל להחזיר את הכבוד שלה (כלומר להתנצל, להראות לה שלמדת מהטעויות שלך ואת משתנה) ואז היא תהיה פתוחה לחוש משיכה כלשהי עבורך .

החזרת הכבוד והמשיכה שלה צריכה להיעשות בשיחת טלפון ובאופן אישי, לא באמצעות טקסט.

כמעט כל בחור שאני עוזר להחזיר אישה טעה בניסיון להחזיר את האקס שלו באמצעות טקסט, אבל זה לא עובד.

הדרך היחידה בשבילה להרגיש ששינית היא לשמוע איך אתה מדבר איתה בטלפון ואיך אתה חושב, מרגיש, מדבר ומתנהג כשאתה מתקשר איתה באופן אישי.

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, החברה שלך תתייחס אליך ברצינות רק אם תוכל לתקן את הבעיות שלך ולשפר את היכולת שלך לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך.

3. תביא אותה להיפגש איתך בהקדם האפשרי

המטרה להיפגש עם החברה שלך היא לגרום לה לראות שאתה באמת מבין את הסיבות שלה לזרוק אותך וכבר התחלת לתקן ולשפר את הדברים האלה לגבי עצמך.

זה גם בקשר להתנצל בכנות על הטעויות שלך ולבקש ממנה שתסלח לך, כך ששניכם תוכלו להרפות מהזיכרונות הרעים ולהיות חופשיים להרגיש חיוביים ומלאי תקווה לגבי העתיד ביחד או לחוד.

כמובן, כנראה שאתה לא רוצה להיות נפרד ממנה, אבל אתה פשוט צריך לומר את זה כדי להבטיח שהיא לא מרגישה חנוקה או לחוצה לחזור איתך.

כל עוד אתה גורם לה להרגיש מספיק כבוד ומשיכה אליך במפגש, היא תוריד בהדרגה את המשמר ותתחיל להתחבר מחדש לרגשותיה הישנים, החיוביים והאוהבים כלפיך.

היא אולי לא תוכל לסלוח לך ולתת לך הזדמנות נוספת באופן מיידי, אך מכל המקרים בהם טיפלתי לאורך השנים, רוב החבר'ה הצליחו להשיג הזדמנות נוספת עם האישה שלהם במפגש הראשון או השני.

אם אינך יודע מה לומר או לעשות בכדי להחזיר לה את הכבוד ולהשיב אותה כראוי לפגישה, כל זה מוסבר בתוכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר

לעת עתה, בואו נסתכל לעומק יותר מדוע היחסים הסתיימו בכך שנזרקתם ומה תוכלו לעשות בכדי לתקן את זה ...

האם שבר את התקלה שלך?

מערכת יחסים רק לעתים רחוקות תסתיים בהשלכה בלי שום סיבה בכלל.

הסיכויים הגבוהים שחברתך נתנה לך שפע אזהרות לגבי הרגשתה לפני שלבסוף קיבלה את ההחלטה לסיים את זה.

האם אתה זוכר כמה דברים שהיא התלוננה עליהם? האם אתה כבר מודע לטעויות שעשית?

לדוגמא: הנה כמה מהסיבות שבגללן חברה תזרוק את החבר שלה ...

1. לוקח אותה למען המענק

לוקח אותה כמובן מאליו בקשר

כדי לשמור על מערכת יחסים משותפת בעולם של היום, אתה צריך להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך לאורך זמן.

אתה לא יכול רק לצפות שהיא תישאר איתך לכל החיים בגלל שאתה בחור כל כך טוב, כי המין נהדר או בגלל שהיא כל כך התאהבה בך בתחילת הקשר.

מערכת יחסים שנמשכת כל החיים היא למעשה לתת שטויות על כל אחד לכל החיים. למעשה אתה צריך לדאוג לה ולרצות אותה בחיים שלך, אחרת בסופו של דבר היא תרגיש כאילו אתה פשוט לוקח את המחויבות שלה כלפיה כמובנת מאליה.

בניגוד לנשים בעבר שהיו נשארות עם גבר לכל החיים גם אם הן לא היו מאושרות כי זה נראה מביש להתגרש, הנשים של היום יכולות לצאת, לקיים יחסי מין וליהנות מיחסים עם כמה בחורים שהם רוצים ... והן לא אפילו לא צריך להתחתן עם אף אחד מהם.

אם אישה מודרנית רוצה להיפרד מבחור, החברה סביבה לא תזלזל בה. במקום זאת הם ישבחו אותה על כך שהיא הולכת אחרי לבה ולא משלימה עם אדם לא מספק.

הבחור שהושלך עשוי להרגיש נבגד על ידה (אחרי הכל, היא נהגה לומר לו כמה היא אוהבת אותו ורוצה להישאר איתו לנצח), אך עד מהרה הוא יבין שאהבת האישה לגבר אינה מותנית.

כדי לשמור על אישה במערכת יחסים לכל החיים בעולם של היום, אתה בעצם צריך להיות מסוגל להעמיק את רגשותיה כלפייך לאורך זמן, ולא לצפות ממנה להישאר מסביב כי הדברים היו אמורים להיות טובים ביניכם.

אז, מה יכול לעשות בחור כדי לתקן פרידה שהתבססה על כך שהוא לוקח את חברתו כמובנת מאליה?

הוא צריך לגרום לה להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה אליו. אחד הדברים הטובים ביותר באהבה זה שהוא לא מת.

האהבה שאישה חשה אליך מותנית (כלומר, היא תאפשר לעצמה להרגיש אותה רק אם התנאים תקינים), אך אין זה אומר שהאהבה מתה כאשר התנאים אינם תקינים.

מה שקורה עם אהבה שהיתה מובנת מאליה היא שהיא נדחקת לרקע ואישה לא מרשה לעצמה להתחבר אליה יותר. זה לא מת, אלא פשוט ברקע.

כדי לגרום לאהבה לחזור לקדמת הבמה ולגרום לה לרצות להתחבר אליה שוב, עליך להתחיל ולגרום לה להרגיש כבוד אליך כגבר ואז להתחיל למשוך אותה מחדש.

אתה לא יכול לבקש ממנה לזכור את האהבה, לדאוג למה שהיה לה ולך פעם או לתת לך הזדמנות כי אתה באמת צריך את זה.

כל זה לא עובד.

אתה צריך להתחיל להחזיר את הכבוד שלה ואז להתחיל למשוך אותה מחדש. רק כך היא באופן טבעי וברצון תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה הישנים שלה אליך.

2. להיות נצמד או בעל יכולת יתר

להיות דביקים או רכושניים מדי

חבר'ה שהופכים להיות דביקים ורכושניים מדי לחברה שלהם, טועים לעיתים קרובות בכך שהם מתעלמים מכל האינטרסים החיצוניים ומתמקדים בה לחלוטין.

זו טעות שגברים צעירים ומבוגרים עושים, במיוחד כשאין להם באמת תחושה חזקה של מטרה בחיים (כלומר חלומות גדולים ושאיפות שהם עובדים קשה להשיג) מחוץ למערכת היחסים.

מנקודת מבטו של הבחור, הוא קיבל לעצמו חברה ואוהב את התחושה של להיות איתה, ולכן הוא מרגיש זכאי לבלות איתה את כל זמנו ולבסוף לבסס את חייו ואושרו האישי על יחסיו איתה.

לעתים קרובות הוא ירגיש כאילו שאר החיים קשים מדי או אינם חשובים בהשוואה לכמה שהוא מרגיש סביב חברתו.

אז, במקום שיהיו לו חיים מאוזנים שבהם הוא ממשיך להתרומם כדי להשיג את הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר ולשמור על חברות, בחור נצמד ירצה להשקיע את רוב זמנו וכוחו על חברתו.

הוא יתקשר ויסמס אליה כל יום וידאג שהיא תפגוש בחור חדש אם הוא לא בסביבה. הוא ידאג שהיא תדע שהיא הדבר הכי חשוב לו בחייו ושבלעדיה, חייו לא יהיו שווים לחיות.

במוחו, הוא מרגיש כאילו הוא נותן לאישה את מה שהיא רוצה (כלומר גבר שאוהב אותה באמת), אך בשבילה, הוא פשוט דביק ורכושני מדי וזקוק להירגע.

הנה העניין ...

נשים מרגישות הכי הרבה משיכה לגברים בטוחים שיש להם תחושה חזקה של מטרה בחיים, כך שככל שפחות בחיים שלך מחוץ למערכת היחסים שלך, אתה פחות מושך כגבר.

אז מה צריך לעשות בחור אם הושלך בגלל שהוא דביק ורכושני מדי?

הוא צריך להתחיל להתקדם לעבר חלומותיו ושאיפותיו הגדולות ביותר בחיים, תוך שהוא ממשיך לגלות עניין מסוים בחברתו.

הוא צריך להראות לה שהוא כן אוהב אותה ורוצה אותה בחייו, אבל הוא לא צריך אותה.

אם אתה לא יודע בדיוק מה להגיד או לעשות כדי להראות לחברה שלך שאתה רוצה אותה בחיים שלך, אך אינך זקוק לה, כל הדוגמאות הטובות ביותר והנבדקות שלי מובאות בתוכנית שלי, קבל את האקס שלך בחזרה: סופר מערכת

3. להיות חלש רגשי

להיות חלש רגשית

זו אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שאישה תאבד כבוד לחבר שלה, תפסיק להרגיש נמשכת אליו ואז תתחיל להתאהב בו.

לדוגמא: בחור יהפוך לחסר ביטחון מדי עד כדי כך שהוא רגיש מבחינה רגשית, מיילל ומתלונן או אפילו בוכה אליה.

יש בחורים שיצפו מחברתה שתרצה לנחם אותם ולהדריך אותם למקום חזק יותר רגשית, אבל זה לא התפקיד שאישה רוצה לקחת על עצמה עבור החבר שלה.

נשים רוצות להרגיש כאילו הן עם גבר מוכן, במקום להרגיש כאילו הן תקועות עם בחור שעדיין לא יודע להיות הגבר החזק רגשית שהן זקוקות לו.

נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה הרגשית של גברים (למשל ביטחון, דימוי עצמי גבוה, נחישות להצליח) ונכבות על ידי חולשה (למשל חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, פחד מכישלון וכו ').

לכן, אם עשיתם את הטעות הקלאסית של להיות חלשים רגשית ביחסים עם חברה שלכם, עליכם להתאמץ לתקן את חוסר הביטחון ולהפוך לגבר חזק יותר.

החברה שלך לא תרצה ללמד אותך את זה, אז אל תטרח לבקש ממנה עזרה או עצה.

אישה לא רוצה שתצטרך לקחת על עצמה את תפקיד המורה של החבר שלה איך להיות גבר כי זה הורס את הדינמיקה המינית וגורם לה להרגיש כמו יותר דמות אם, אחות גדולה או מורה.

כאשר הדינמיקה הזוגית אינה מאוזנת, גם הדינמיקה המינית אינה מאוזנת וכי חוסר משיכה מינית יוביל בהכרח לסיום הקשר.

האם שבר את תקלה?

כשבחור יוצר איתי קשר לעזרה באומרו,'חברה שלי זרקה אותי,'לפעמים הוא ירגיש כאילו לא עשה שום דבר רע, במיוחד כאשר חברתו אומרת דברים כמו:

  • אתה בחור נהדר באמת, אבל אני פשוט לא רוצה להיות בקשר עכשיו.
  • אתה מתכוון לעולם בשבילי, אבל אני חושב שאנחנו צריכים לבלות זמן בנפרד.
  • היית כל כך טוב אלי ולא עשית שום דבר רע. אני חושב שמגיע לך טוב ממני.
  • באמת אכפת לי ממך, אבל אני פשוט כבר לא אוהב אותך באותה צורה.

וכולי.

ובכל זאת, הנה העניין ...

לא משנה אם היית חבר טוב או רע ובין אם חברתך הייתה ברורה בבהירות לגבי הסיבות להזרקתך, אותו תהליך של החזרתה חל.

עליכם לבצע את השינויים בעצמכם שיגרמו לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליכם.

אז אתה צריך להיפגש איתה, להפיל את השומר שלה, לגרום לה לסלוח לך ואז להתחיל להתייחס לרגשות המשיכה והאהבה שלך אליך.

האם אתה מוכן לעשות זאת עכשיו, או שאתה זקוק לעזרה? אם אתה מוכן לעשות זאת, אז התקשר אליה וקבע את המפגש.

מצד שני, אם אתה זקוק לעזרה והדרכה לתיקון הבעיות שלך (למשל חוסר ביטחון) ותדע בדיוק מה אתה הולך להגיד ולעשות כדי להחזיר אותה, אז אני ממליץ לך לראות את התוכנית שלי, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר