חברתי מפלרטטת עם חבר'ה אחרים: 5 סיבות מדוע היא עשויה לעשות זאת

חברה שלי מפלרטטת עם בחורים אחרים

אם חברה שלך מפלרטטת עם בחורים אחרים, זה יכול להיות בגלל אחת מחמש הסיבות הבאות:

1. היא לא מהימנה ולא תרגיש רע אם היא תבגוד בך.

אישה לא מהימנה שמפלרטטת עם בחור אחר

רוב הנשים אמינות ואפשר לסמוך עליהן להיות נאמנות, אך ישנן נשים שם שישקרו, ירמו ויבגדו בגבר שלהן ואפילו לא ירגישו רע עם זה.
כך גם לגבי גברים.

יש גברים שבגידה בוגדים בחברה שלהם (או באשתו), ישקרו לה ויבגדו בה ולא ממש ידאגו מכך.

אם חברה שלך נכנסת לקטגוריה הזו, אז אתה צריך לזרוק אותה מיד כדי ללמד אותה לקח.

ואז, הבטיח לה להפסיק לעשות את זה בעתיד, אחרת תזרוק אותה שוב.חשוב: כשאתה אומר לה להפסיק לפלרטט עם בחורים אחרים, אתה צריך לעשות את זה בצורה בטוחה ובטוחה בעצמה, ולא בדרך נזקקת ולא בטוחה.

אומר לה לעצור בצורה בטוחה ובטוחה בעצמה: אתה צריך לדעת שאתה יותר ממספיק בשבילה ושהיא עושה את הטעות לפלרטט עם בחורים אחרים.

אתה יכול בקלות למשוך אישה אחרת אם תרצה, אבל אתה הולך לתת לה הזדמנות.

אומר לה להפסיק בצורה נזקקת וחסרת בטחון: אתה לא בטוח לגבי האטרקטיביות והערך שלך אליה וזקוק לה להפסיק לפלרטט עם בחורים אחרים, כי זה גורם לך לכאב ולחץ נפשי רב.

צפו בסרטון זה כדי לראות כמה חבר'ה מפשלים כאשר האישה שלהם מתחילה לאבד משיכה אליהם ומה עליכם לעשות במקום ...

רק וודא שאתה לא מגיב יתר על המידה לפלרטט שלה עם בחורים אחרים, עד לנקודה בה אתה נתקל כרגיש או חלש רגשית.

הישאר רגוע, היה בטוח בעצמו ותן לה שאתה לא מעריך שהיא מפלרטטת עם בחורים אחרים שלפניך.

אם היא מכבדת אותך, מרגישה נמשכת אליך, אוהבת אותך ורוצה להיות איתך, היא תרצה לעצור כדי שלא תאבד אותך.

סיבה נוספת מדוע חברה שלך עשויה לפלרטט עם בחורים אחרים היא ש ...

2. היא מנסה לגרום לך לשים לב אליה יותר.

כשמתחיל לראשונה, בחור בדרך כלל יעניק לאישה הרבה תשומת לב וחיבה מכיוון שהוא מרגיש תאווה וזה מרגש להתאהב בה.

עד כמה שההתחלה מרגישה טוב, יש בחורים שטועים בכך שהם לוקחים את האהבה, המשיכה והכבוד של החברה שלהם כמובנת מאליה ככל שהזוגיות נמשכת.

במקום לגרום לה להרגיש סקסית, מוערכת ואהובה, הוא עשוי לצפות שהיא תישאר מסביב ותהיה נאמנה לו כי הדברים הרגישו כל כך טוב בהתחלה.

לכן, אם חברה שלך מפלרטטת עם בחורים אחרים, יכול להיות שהיא מנסה לגרום לך לשים לב אליה יותר כמו שעשית בהתחלה, על ידי כך שתראה לך כמה בחורים אחרים מתעניינים בה.

3. היא מנסה להשיג כוח עליכם.

אישה שמנסה להשיג כוח על החבר

אם חברה שלך יודעת שאתה יכול למשוך נשים אחרות בקלות, היא עשויה לפלרטט עם בחורים אחרים כדי לגרום לך לדאוג לאבד אותה.

היא מקווה שאם היא תפלרטט עם מספיק בחורים, תהפכו לחסרי ביטחון והיא תוכל אז להשיג כוח עליכם על ידי איום להיפרד ממכם אם לא תעשו מה שהיא רוצה (למשל בקשו ממנה להתחתן איתכם, לעבור לגור איתה , להקים איתה משפחה, לנקות את הבית, לשטוף כלים, לנהל את שליחויותיה וכו ').

4. היא לא מכבדת אותך.

חברה שלא

יש בחורים שטועים בכך שהם מאפשרים לאישה לזלזל בהם ולהתייחס אליהם בצורה רעה, רק כדי שהוא יוכל לבלות איתה ולהיות איתה בקשר.

בחורים אחרים מתחילים מערכת יחסים היטב, אבל אז מבשלים דברים על ידי כך שהם מאפשרים לאישה להשיג יותר מדי כוח עליהם או על ידי חוסר ביטחון רגשי לעיתים קרובות מדי במערכת היחסים.

מערכת היחסים הנכונה שאתה צריך לקיים עם אישה היא המקום בו היא מכבדת אותך ונראית אליך כגבר הבטוח והחזק שלה רגשית. לאחר מכן היא תוכל להישאר פתוחה להרגיש נמשכת למי שאתה ולהרגיש נרגשת, גאה ושמחה להיות מאוהבת בך.

אם אינך מסוגל לשמור על כבודה של אישה במערכת יחסים (כלומר אתה נותן לה להתייחס אליך בצורה רעה כי אתה חושש שהיא תעזוב, אתה נותן לה לפלרטט עם בחורים אחרים לפניך, אתה נהיה חסר ביטחון כשהיא מדברת על לאחר מכן, היא תתחיל לאבד קשר עם תחושות המשיכה שלה כלפיך.

אם אישה לא מכבדת בחור, היא אוטומטית תתחיל לאבד קשר עם תחושות המשיכה אליו. אם תאבד מספיק כבוד ומשיכה, אז היא תתחיל ליפול מאהבה אליו.

כשזה יקרה, בחור עשוי למצוא את עצמו שואל,'החברה שלי מפלרטטת עם בחורים אחרים. איך אוכל למנוע ממנה לעשות זאת? '

כדי להחזיר את הדברים למסלולם, עליכם להגיע לכבד אתכם שוב על ידי היותכם חזקים רגשית ולעמוד על עצמכם באופן בטוח ובטוח בעצמו ולא בדרך נזקקת.

ברגע שאתה מקבל את הכבוד שלה בחזרה, אתה צריך לשמור על זה ולבנות על זה על ידי המשך להיות בחור בטוח וחזק מבחינה רגשית שלא סובל מכיבוד. אתה צריך לדעת שאתה יכול בקלות למשוך אישה אחרת, אבל נותן לה הזדמנות להיות חברה טובה יותר לעת עתה.

כשחברה שלך מכבדת אותך, מרגישה נמשכת אליך וגאה ונרגשת להיות מאוהבת בך, היא לא תרגיש צורך לפלרטט עם בחורים אחרים כי כבר יהיה לה חבר מדהים.

5. היא לא כל כך רצינית בקשר שלך.

בימים אלה, רוב האנשים לא מתיישבים ונכנסים למערכת יחסים או נישואים לכל החיים עד סוף שנות העשרים או תחילת שנות ה -30 לחייהם.

לכן, אם חברה שלך מפלרטטת עם בחורים אחרים, היא עשויה להסתכל בחשאי על מערכת היחסים שלך איתה כעל עוד מערכת יחסים מזדמנת, שהיא יוצאת לה בשלב זה בחייה.

יתכן שהיא לא תהיה מוכנה להתיישב ולהתחייב באופן מלא לגבר אחד בלבד, כך שלא באמת אכפת לה להראות כמה היא נאמנה ונאמנה.

בתודעתה, היא לא דואגת אם אתה והיא נפרדים מחר, בשבוע הבא, בשנה הבאה או חמש שנים מהיום, כי זה לא כל כך רציני עבורה.

מה פירוש בדרך כלל לפלרטט

כאשר אישה מפלרטטת עם גבר שהיא נמשכת אליו מינית, זה בדרך כלל אומר שהיא מאותתת לו,'אני אוהב אותך, אני נמשך אליך והלוואי שמשהו יכול לקרות בינינו.'

עם זאת, לפעמים אישה תפלרטט עם בחורים כי זו הדרך שלה לגרום לחבר'ה להרגיש טוב בנוכחותה. היא יודעת שאם היא תפלרטט עם בחורים, הם יתייחסו אליה טוב יותר, יתנו לה יותר מחמאות ויגרמו לה להרגיש טוב יותר עם עצמה.

יתכן שלא תהיה לה שום כוונה לשכב אי פעם עם החבר'ה האלה, אלא פשוט לפלרטט איתם כי זו הדרך שלה לשמור על רמה גבוהה של הערכה עצמית.

לדוגמא: היא תפלרטט עם בחורים אחרים כדי לגרום להם להתעניין בה ולתת לה מחמאות, מה שהולך להיות הרבה יותר טוב להערכה העצמית שלה מאשר פשוט לדבר איתם בצורה ניטרלית וידידותית.

אז אם חברה שלך מפלרטטת עם גברים אחרים, האם כדאי לך לעצור אותה?

כן ולא.

אתה באמת לא יכול למנוע מהחברה שלך לעשות מה שהיא רוצה כי אתה לא הבעלים שלה.

עם זאת, אתה יכול לגרום לה לרצות להיות נאמנה ורק תהיה לך עיניים אליך מעכשיו.

אֵיך?

בכך שהיא גורמת לה להרגיש מכובדת ומושכת אליך שוב ואז להמשיך ולבנות על כך שהיא תתאהב בך יותר עמוק.

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, יש לך שליטה רבה ישירה בכמה או מעט כבוד, משיכה ואהבה שחברתך מרגישה כלפיך.

אם אתה לא עושה כרגע הרבה כדי לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך, אתה יכול לצפות שהיא תישאר מאוהבת בך בטירוף.

עליכם לוודא שתבנו על הכבוד והמשיכה שחברתכם חשה עבורכם לאורך זמן, אחרת היא עלולה להתאהב בכם ולהתחיל לפלרטט עם בחורים אחרים באמת.

להיות חזק רגשית סביבה

התכונות החשובות ביותר שנשים מחפשות אצל גבר מבוססות על העוצמה הרגשית שלו (למשל ביטחון, הערכה עצמית גבוהה, אסרטיביות, נחישות להצליח, חזקה במצבי לחץ, קשיחות רגשית וכו ').

אמנם מעט ענווה יכולה להיות חביבה על חלק מהנשים, אך חוסר הביטחון (כלומר חלש רגשית) והרגשה שאתה לא מספיק טוב עבורה בהשוואה לבחורים אחרים יהרוס לה במהירות את רגשות הכבוד והמשיכה אליך.

למעשה, אם היא שמה לב שאתה חסר ביטחון לגבי בחורים אחרים שיהיו מושכים ומושכים ממך, היא עלולה להגיע בסופו של דבר למצב שהיא חושבת,'כן ... אולי הוא צודק. אולי הוא לא מספיק טוב בשבילי. אם כן, מדוע אני בכלל איתו? אני יכול לעשות טוב ממנו ... אולי אני צריך להתחיל לפלרטט עם בחורים אחרים ולראות מי אוהב אותי ואז להיפרד ממנו כשאני מוכן. '

אל תשים את הרעיון הזה בראש שלה!

הישאר בטוח בביטחון המשיכה שלך ופנה אליה וכתוצאה מכך, באופן טבעי תחשוב, תנהג ותנקוט פעולה בדרכים שהולכות להיות מושכות יותר עבורה כיוון שתגיע ממקום חזק רגשית.

עם זאת, אם אתה מטיל ספק באטרקטיביות שלך ופונה אליה, זה רק טבעי שתתחיל לדבר, לחשוב, להתנהג ולנקוט בפעולה בצורה לא בטוחה, מה שיבטל אותה.

במקום להיות רגוע ולא לראות בחורים אחרים תחרות לחברה שלך, אתה עלול להתחיל להיראות עצבני, מתוח ודואג כשחבר'ה אחרים אומרים משהו מצחיק, עושים משהו 'מגניב' או אפילו סתם מנהלים שיחה מעניינת עם החברה שלך.

כשהיא שמה לב שאת מרגישה מאוימת על ידי בחורים אחרים, זה בעצם גורם לשאר הבחורים להראות מושכים ממך מכיוון שנשים בעיקר נמשכות לבחורים ביטחון ואמונה בעצמו, אשר בבירור יהיה חסר בעיניה.

כגבר, אתה צריך לשמור על שליטה על האטרקטיביות שלך לנשים על ידי שמירה על ביטחון עצמי ובטוח בכל עת. לא משנה מה אישה אומרת או עושה, עליכם לשמור על אמונתכם באטרקטיביות ובערעור.

כשאישה רואה שיש לך סוג כזה של עוצמה רגשית, היא באופן טבעי תכבד אותך ותרגיש נמשכת אליך. היא תראה אותך כגבר אמיתי, בהשוואה לבחורים אחרים שפשוט לא קשוחים וגמישים רגשית כמוך.

האם השלמת עם ההתנהגות הגרועה שלה?

משלימה עם ההתנהגות הגרועה שלה

יש בחורים שטועים בהנחה כי טוב שנשים יהיו 'אחראיות' וגברים פשוט הולכים יחד עם כל מה שהיא אומרת, על ידי אימוץ יחס 'כל דבר לחיים שקטים'.

בעוד כמה נשים לא מושכות כן רוצות בחור דחף שיוכלו לשלוט בו, רוב הנשים סולדות מגברים שאין להם את הכדורים להציב אותה במקומה.

מה מקומה?

היא צריכה לכבד אותך. אם היא לא תכבד אותך, היא תאבד אותך. זה פשוט כמו זה.

אתה האיש, לא היא. היא צריכה לדעת את מקומה כאישה שלך והדרך היחידה שהיא תדע זאת (ותישאר עם זה), היא אם אתה מסוגל להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד בעקביות.

אם אתה משלים את ההתנהגות הגרועה שלה כי אתה חושש לאבד אותה ואז תצטרך למצוא חברה אחרת, אז אתה עושה את זה לא בסדר.

אם אישה לא מכבדת אותך, היא תאבד קשר עם תחושות המשיכה שלה אליך ואם זה יימשך מספיק זמן, היא תיפול מאהבה אליך.

לאחר זמן מה, היא תרגיש כאילו אין טעם להישאר נאמן לך, כי היא מתכוונת בסתר לזרוק אותך בשלב מסוים בכל מקרה. אז היא תפתח עצמה לפלרטט עם בחורים אחרים כדי למצוא בחור מחליף לפני שתפרסם לך את החדשות.

לכן, לפני שהדברים יוצאים משליטה בינך לבין החברה שלך, דאג להחזיר אותה למקומה.

איך יכולת לעשות את זה?

בראש ובראשונה, אתה צריך להיות מכבד כלפיה, להראות לה שאתה אוהב אותה ולהיות חבר טוב בסך הכל. כאשר זה המקרה, אתה נמצא במצב לבקש טיפול טוב יותר.

אז אתה אומר לה שאתה לא מעריך שהיא מפלרטטת עם בחורים אחרים ואם היא לא תפסיק לעשות את זה, אתה תיפרד ממנה.

אל תגיד את זה בצורה מייללת וכלבה שבה אתה חסר ביטחון ורגיש רגשית. תגיד את זה כמו גבר חזק ובטוח בעצמו ופשוט תודיע לה את העסקה.

כשהיא תראה שאתה לא חסר ביטחון ושאתה מכבד אותה ואוהב אותה, היא ככל הנראה תרגיש אשמה ומצטער על כך שהתייחס אליך בצורה כזו.

מכאן ואילך, אתה צריך להירגע ופשוט לסמוך שהיא תפסיק לפלרטט עם בחורים אחרים. היא עשויה לפלרטט בצורה ידידותית עם כמה חבר'ה רק כדי להיות נחמדים, וזה בסדר ואין מה לדאוג.

עם זאת, אם היא מפלרטטת באופן ברור מאיפה שהיא מתעניינת מינית בבחור האחר, אתה צריך לזרוק אותה מיד ושם.

שוב, לא בצורה כלבה, גונחת וחסרת בטחון שבה אתה רגיש רגשית. פשוט זרוק אותה ותגיד לה שהיא לא הילדה בשבילך.

או אז היא תקבל את זה כי ממילא לא אכפת לה ממך, או שהיא תבכה ותתחנן להזדמנות נוספת, בשלב זה תוכל להחליט לתת לה את הצ'אנס הזה או לא.