חברתי חזרה אל הבחור ששבר את לבה

חברה שלי חזרה לבחור ששבר את לבה

5 סיבות נפוצות לכך שאישה תעשה זאת:

1. היא רוצה להחזיר אותו, לגרום לו לאהוב אותה ואז לזרוק אותו כדי לשבור את ליבו

לפעמים, למרות שאישה נקשרת למערכת יחסים עם גבר אחר מיד לאחר פרידה, היא עדיין עלולה להתקשות להתגבר על הכאב שהאקס שלה גרם לה.

כתוצאה מכך, היא עלולה לחשוב כל הזמן על דברים כמו,'אני עדיין מרגיש כל כך הרבה כעס וטינה כלפי האקס שלי על כך ששבר את ליבי, שזה כל מה שאני יכול לחשוב עליו. אני מבין עכשיו שאני לא יכול להישאר בקשר הזה עם הבחור החדש שלי עד שאפתור את הרגשות שלי כלפי האקסית שלי והדרך היחידה שאני יכול לחשוב לעשות זאת, היא לחזור איתו, לגרום לו להתאהב בי ו ואז לזרוק אותו כדי לגרום לו להרגיש כאב כמו שהוא גרם לי. ”

לאחר מכן היא נפרדת מהבחור החדש שלה ונשוב למערכת יחסים עם האקס שלה.

באופן טבעי זה משאיר את הבחור החדש שלה תוהה,'אני לא מבין למה חברה שלי חזרה לבחור ששבר את לבה. איך אוכל להחזיר אותה אם היא מעדיפה אותי דווקא את הבחור שפגע בה? '

החדשות הטובות הן שללא קשר לסיבותיה להיפרד ממך (למשל, היא רוצה לנקום באקס שלה, היא עדיין אוהבת אותו), רגשותיה אינם נקבעים באבן, כך שהם יכולים להשתנות.גם אם האקס שלך מעולם לא הרגיש משיכה חזקה או אהבה אליך לפני כן, זה לא אומר שאתה לא יכול לגרום לה להרגיש ככה עכשיו.

למעשה, כשאתה מתקשר איתה ומעיר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה אליך (למשל, על ידי הצחוק שלה, חיוך והרגשה טובה להיות סביבך, שמירה על הביטחון שלך איתה למרות שהיא זרקה אותך בשביל הבחור ששבר אותה לב, מה שגורם לה להרגיש אישה מושכת ורצויה בכך שהיא גברית רגשית יותר ממנה), היא לא תוכל למנוע מעצמה להרגיש נמשכת אליך שוב.

למרות שהיא אולי תרצה נואשות לפגוע באקס שלה בגלל ששבר את לבה, ככל שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך, כך היא תתחיל לחשוב דברים כמו,'אני יודע שהתוכנית שלי הייתה לנקום באקס שלי על מה שהוא עשה לי, אבל עכשיו אני מבין שאני עושה את זה במחיר של אובדן של אדם שעשוי להיות זה בשבילי. פתאום לפגוע באקס שלי כבר לא נראה כל כך חשוב כשהמחיר עשוי להיות כל כך גבוה. אני חושב שעשיתי טעות גדולה. ”

כתוצאה מכך, היא מתחילה להרגיש שוב נמשכת אליך ופותחת את עצמה לחזור להיות יחד.

לכן, אל תתנו לזה להפריע לכם שחברתכם חזרה לבחור ששבר את לבה.

פשוט אינטראקציה איתה ותגרום לה לחוש עליות של רגשות מיניים ורומנטיים כלפייך, כך שהיא תצטער במהירות על החלטתה ורוצה אותך בחזרה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך חזרה לבחור ששבר את לבה היא ...

2. הוא גרם לה להרגיש יותר משיכה מכם כי הוא לא נחמד או ניטראלי

במקרים מסוימים, למרות שבחור עשוי להיות מטומטם במובנים מסוימים ובסופו של דבר שובר את לב אשתו, זה לא בהכרח אומר שהוא לא יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליו שוב.

לכן, למרות שאישה עלולה להיכנס בתחילה למערכת יחסים עם בחור אחר שהוא ההפך מהאקס שלה (למשל נחמד ומתוק, מאפשר לה לקבל את כל ההחלטות במערכת היחסים, צפויות ויציבות) משהו בקשר פשוט לא מרגיש נכון כלפיה.
היא מבינה שהגבר החדש שלה לא גורם לה להרגיש את סוג הכבוד, המשיכה והאהבה שעשתה האקס שלה.

כן, הגבר החדש שלה הוא בחור טוב, אבל לאקס שלה יש יתרון גברי או קשיחות גברית לאישיותו שהיא מעדיפה.

היא מבינה שלמרות שהבחור החדש שלה מתייחס אליה כמו לנסיכה, היא זקוקה לגבר עם עוד כדורים ומי יודע לגרום לה להרגיש נשית וילדותית בניגוד לאווירה הגברית שלו.

לאחר מכן היא חוזרת לאקס שלה, ומשאירה את הגבר החדש שלה מרגיש מבולבל (כי היא בחרה בבחור ששבר את ליבה עליו) וכמו שהוא לא יכול להחזיר אותה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

למרות שכרגע האקס של החברה שלך גורם לה להרגיש סוג משיכה יותר משכנע ממך, זה לא אומר שהוא מושלם עבורה, או שאתה לא יכול להחזיר אותה.

כשאתה מבצע התאמות אטרקטיביות באופן שבו אתה חושב, פועל ומתנהג סביבה (למשל, אתה מפסיק לאפשר לה לשלוט בך במערכת היחסים על ידי תמיד להיכנע לה, גם כשהיא פרחח, על ידי התייחסות אליה יותר כמו סקסית , אישה רצויה מאשר כמו חברה ניטרלית), אתה תהיה מוכן למשוך אותה כראוי.

זכרו: כרגע היא מתמקדת בדברים החיוביים על האקס שלה שגורמים לה להרגיש נמשכת אליו (למשל הוא יותר דומיננטי רגשית ממנה, הוא גורם לה להרגיש נשית וילדותית בכך שהיא גברית רגשית יותר, הוא יותר אסרטיבי ובטוח. ולא משלימה עם הדרמה שלה).

עם זאת, זה לא אומר שאין בך דברים שמושכים אותה יותר ממה שהאקס שלה יכול להעניק לה (למשל אתה בחור אכפתי אוהב שלא לוקח אותה כמובן מאליו, אתה יותר בשלה רגשית, הכוונות איתה טובות).

זו הסיבה שאם אתה רוצה אותה בחזרה, עליך להתחיל למשוך אותה בכל הדרכים החשובות לה (למשל על ידי גבריות רגשית יותר בזמן שאתה עדיין בחור טוב).

ככל שהיא רואה בעצמה את זה, לא רק שאתה בחור נהדר בדרך הייחודית שלך, אלא שגם שינית ושיפרת בחלק מהדברים שגרמו לה להרגיש נמשכת יותר לאקס שלה, היא לא להיות מסוגל למנוע את עצמה מפקפק בהחלטתה תחזור אליו.

לאחר מכן תוכל להפעיל מחדש את רגשותיה כלפיך ולהשיב אותה בקלות.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך חזרה לבחור ששבר את לבה היא ...

3. היא רק רוצה לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר בכך שהיא יודעת שיש לה את היכולת למשוך אותו מחדש

בהרבה מקרים, כאשר אישה נפרדת, הביטחון וההערכה העצמית שלה עשויים להשתרע לא מעט.

היא אולי אפילו תוהה בדברים כמו,'למה הוא לא אהב אותי? מה עשיתי לא בסדר? האם זה בגלל שאני לא מספיק מושך? '

מחשבות מסוג זה יכולות לגרום לה להרגיש לא ראויה.

גם אם הגבר החדש שלה אוהב מאוד ומרגיע אותה כל הזמן על האטרקטיביות והערך שלה כלפיו, איפשהו בחלק האחורי של מוחה היא עדיין תוהה אם הוא רק אומר את הדברים האלה כי הוא רוצה ממנה משהו (למשל מין, חיבה) .

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שברוב המקרים, נשים הרבה יותר חסרות ביטחון מגברים.

למעשה, על פי מחקר עולמי שערכה חברת Dove Cosmetics, 96% מהנשים לא רואות את עצמן יפות.

לכן, למרות שחברתך אולי הייתה נראית ממש בטוחה וכאילו היה לה הכל ביחד, רוב הסיכויים שבעומק היא הייתה הרבה יותר חסרת ביטחון, חרדה ונוטה לרגשות דיכאון ממה שהבנת.

כתוצאה מכך, ייתכן שהיא החליטה להוכיח לעצמה שהיא מספיק טובה, בכך שהיא גורמת לאקס שלה ליפול בשבילה מחדש.

זה מונע ממנה להרגיש לא ראוי ונותן לה את דחיפת ההערכה העצמית שהיא חשקה בה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך חזרה לבחור ששבר את לבה היא ...

4. היא יכולה לראות שהוא גבר שונה, ולכן היא רוצה לנסות

אולי לא ידעת זאת, אך הסיבה העיקרית לכך שאישה עוזבת מערכת יחסים עם גבר היא מכיוון שהיבטים מסוימים בחשיבתו ובהתנהגותו גרמו לה להתנתק מתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו (למשל, הוא לוקח אותה כמובנת מאליה. , יש לו עין נודדת, הוא מנסה לשנות את אישיותה הליבה וזהותה, הוא משקר לה).

עם זאת, זה לא בהכרח אומר שאין בו דברים אחרים שהיא עדיין מרגישה נמשכת אליהם (למשל, יש לו חוש הומור נהדר, הוא מאוד גברי וגורם לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותו, הוא נהדר ב מיטה).

רק שהרע נוטה להכריע את הטוב, ולכן היא בוחרת להיפרד ולא להמשיך ולנסות ולגרום לדברים לעבוד איתו.

לכן, כשבחור מחזיר את האקס שלו למרות שהוא שבר את לבה, זה בדרך כלל בגלל שהוא שינה את הדברים על עצמו שדגרו אותה ותוך כדי כך השיב לה את הכבוד והאמון.

כמובן שזה לא אומר שהוא עכשיו מושלם והוא עלול להחליק במהירות לדרך הישנה שלו לחשוב ולהתנהג, עכשיו שיש לו את הגב.

זו הסיבה שאתה לא יכול לוותר ולומר,'זה מאוחר מדי. הוא החזיר אותה עכשיו ואין שום דבר שאני יכול לעשות. '

האמת היא, שיש הרבה מה שאתה יכול לעשות.

אתה יכול לתקשר איתה ולהראות לה שאתה גבר הרבה יותר טוב מהאקס שלה (למשל אתה יותר בטוח, אתה שאפתן ומונע יותר, אתה אוהב עדיין גברי).

ככל שתגרמי לה להרגיש נמשכת, כך היא תרגיש מבולבלת יותר לגבי החלטתה לחזור אליו.

לאחר מכן היא תתחיל להסתכל עליך באור חיובי ולהבין שאתה ככל הנראה הבחור הנכון עבורה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך חזרה לבחור ששבר את לבה היא ...

5. הוא השתמש בתהליך הגב לשעבר כדי להחזיר אותה וזה עבד

למרות שאולי לא תרצה לחשוב על זה, יתכן שהבחור ששבר את לב חברתך פשוט חינך את עצמו כיצד להחזיר אותה ואז המשיך ועשה את זה.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך עכשיו היא,'מה אני הולך לעשות? האם אני פשוט אתן לו לנצח או שאעשה כל מה שנדרש כדי להחזיר אותה? '

באיזו גישה השתמשת עד כה כדי להחזיר אותה?

אם סתם ניתקת קשר וחיכית, אז כנראה שאתה כבר יודע ששימוש בגישה זו לא עובד על רוב הנשים.

כמו רוב הנשים, היא לא חזרה בריצה פשוט כי האקס שלה ניתק קשר.

כמו כן, אם התחננת, התחננת או אפילו סתם שלחת לה מכתבים ארוכים, הודעות דואר אלקטרוני או הודעות טקסט שאומרות לה עד כמה אתה עדיין אוהב אותה, היא תתפוס אותך כמיואש והאקס שלה ייראה אוטומטית הרבה יותר מושך אליה ממך.

זה נכון במיוחד אם האקס שלה עושה את כל הדברים הנכונים כדי להקסים אותה (למשל להיות בטוח וחזק רגשית, להיות גברי רגשית, לגרום לה להרגיש נשית וילדותית).

באופן טבעי היא תשווה אותו אליך ותגיע למקום השני הכי טוב.

עם זאת, אתה יכול לשנות את כל זה.

כשאתה משנה את האופן שבו אתה מתקשר עם האקסית שלך ומתמקד בהצתת רגשותיה מחדש על ידי כך שהיא מצחיקה, מחייכת ומרגישה טוב להיות סביבך, היא לא תוכל למנוע מעצמה להרגיש שוב נמשכת אליך.

ואז אתה יכול בקלות לזכות בה בחזרה, כי לא משנה כמה האקס שלה נהדר עכשיו, הוא עדיין זה ששבר את לבה, לא אתה.

היא תזכור את זה והיא תבין שהיא עשתה טעות בכך שהיא מרשה לך ללכת.

איפה שהחבר'ה משתבשים עם אקס שחוזר אל בחור ששבר את לבה

לא משנה מדוע חברה שלך חזרה לבחור ששבר את לבה, אם אתה רוצה אותה בחזרה, אתה צריך להיות זה שלוקח את ההובלה וגורם לזה לקרות.

עם זאת, זה לא יקרה אם תתקרב להחזיר אותה עם חשיבה לא נכונה.

לדוגמא: כמה טעויות נפוצות שעושים חבר'ה במצב כמו שלך הן ...

1. בהנחה שהיא רוצה ששוב יתייחסו אלי רע

רק בגלל שאישה מחליטה לחזור לבחור ששבר את לבה, זה לא אומר שהיא רוצה שיתייחסו אלי רע.

במקום זאת, זה יכול להיות פשוט עניין שהוא גרם לה להרגיש הרבה יותר נמשך מהבחור שאיתו כרגע, שהיא מוכנה להסתכן בזה.

אז, במקום לחשוב על דברים כמו,“איך היא יכולה להעדיף אותו על פני? היא חייבת להיות פראיירית לעונש. ברור שהיא לא אוהבת שמטפלים בה טוב ובמקום זאת רוצים להתעלל בה ולא לכבד אותה. היא בטח משוגעת! ”אתה צריך להתמקד בלגרום לחברה שלך לראות שאתה הרבה יותר טוב מהאקס שלה.

כאשר אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת בדרכים שהאקס שלה יכול (למשל אתה בטוח באותה מידה וחזק כמוהו), אך גם בדרכים שהוא לא יכול (למשל אתה בוגר רגשית ויש לך מטרה מוגדרת והכוונה בחייך בזמן שהוא ילדותי ובוגר), כבר לא תהיה סיבה שהיא תרצה להיות איתו עליך.

ואז, להסתכן בהיפגע ממנו פשוט לא יהיה שווה לה יותר ותוכל להחזיר אותה בקלות.

טעות נפוצה נוספת שעושים בחורים במצב כמו שלך היא ...

2. לחשוב שנשים משוגעות שלא רוצים בחור נחמד

חבר'ה רבים מאמינים שכדי לשמור על אישה מאושרת במערכת יחסים, הם צריכים להיות נחמדים אליה במיוחד, להתייחס אליה כאל נסיכה ולעולם לא לחלוק עליה, אפילו כשהיא זורקת התקף זעם או מתנהגת כמו פרחח בלי שום סיבה.

לכן, בחור כזה בדרך כלל ירגיש די בהלם אם אשתו תזרוק אותו ויחזור לבחור שלא התייחס אליה כמוהו.

עם זאת, מה שהוא לא מבין הוא שמכיוון שהאקס שלה לא סובל את הדרמה שלה ובמקום זה מחזיר אותה למקומה בצורה אוהבת אך אסרטיבית, זה גורם לה להרגיש נמשכת אליו יותר מאשר למר ניס גאי.

הנה העניין ...

נשים כן אוהבות חבר'ה נחמדים, אבל רק אם הבחור הנחמד בטוח בעצמו, גברי רגשית ולא נותן לה יותר מדי כוח בקשר.

עם זאת, אם הוא בחור נחמד והיא יכולה ללכת עליו ולשלוט בו עם האישיות האסרטיבית שלה, היא תעדיף בחור שהוא קצת יותר אתגר עליו.

כמובן שאולי לא הגיוני במיוחד לבחור שמאמין שנחמדות הוא המפתח להצלחה עם נשים, אבל זו המציאות.

טעות נפוצה נוספת שעושים בחורים במצב כמו שלך היא ...

3. מחכה ומקווה שהיא תבין את הטעות שלה ותחזור אליו בריצה

לפעמים בחור עשוי לחשוב לעצמו,'במוקדם או במאוחר היא צריכה להבין שלחזור לטמבל זו הייתה טעות וכשיגיע הרגע הזה, אני אהיה כאן ומחכה לה.'

לאחר מכן הוא יושב שבועות ואפילו חודשים, לא עושה כלום (כלומר הוא לא מתקשר איתה, לא משפר את עצמו כדי להיות מושך יותר עבורה) ומקווה שבסופו של דבר היא תחזור אליו.

כמובן, זה יכול לעבוד אם היא עדיין מרגישה נמשכת אליו ונזרקת על ידי הבחור ששבר את לבה.

עם זאת, ברוב המקרים, אישה פשוט תמשיך הלאה אם ​​האקס שלה לא ימשוך אותה מחדש וייתן לה לראות שהחזרה אליו תרגיש הרבה יותר טוב מבעבר.

לכן, אל תתנו לזה לקרות לכם.

אם אתה רוצה את החברה שלך בחזרה, אתה צריך לתקשר איתה בכל סיכוי שתקבל ולגרום לה להרגיש שוב עליות חזקות של משיכה מינית ורומנטית.

ככל שתמריץ את רגשותיה כלפייך, כך היא תתחיל לראות אותך כגבר הנכון עבורה לעומת הבחור ששבר את לבה.

אז התחל.

היא מחכה לך.