החברה שלי תמיד במצב רוח רע

לחברה שלי תמיד מצב רוח רע

בהתחלה מערכת יחסים כמעט תמיד מלאה ברגשות מרגשים, מהנים ומלאי תקווה.

זוג באופן טבעי יבלה כמה שיותר זמן ביחד כי זה מרגיש כל כך נהדר להיות אחד סביב השני.

מבחינתו של הבחור, כל מה שקשור לחברתו עשוי להיראות נפלא בעיניו. הוא עשוי להסתכל עליה כמושלמת בשבילו והיא תרגיש באותה דרך חזרה.

ובכל זאת, אם הוא לא מסוגל להנחות אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה לאורך זמן , היא עלולה להתחיל לאבד עניין כי נראה כי היחסים פשוט לא עוברים השלבים הנדרשים כדי להגיע למצב של אהבה ומחויבות אמיתית.

זו הסיבה שזה יכול להיות די בהלם כאשר חברתו של הבחור 'פתאום' עוברת מלהיות אישה שמחה ואוהבת כיף להיות תמיד במצב רוח רע.

אם אתה מוצא את עצמך אומר,'חברה שלי תמיד במצב רוח רע'אז אתה כנראה בנקודה במערכת היחסים שלך שבה הריגוש הראשוני של ביחד התכלת.פתאום, אתה תקוע עם חברה שהפכה להיות מאושרת וכיפית לאחת שתמיד זועמת ובמצב רוח פחות.

אולי אתה שואל את עצמך,'מה לא בסדר איתה? למה היא השתנתה? 'ו'מה אני יכול לעשות כדי שהיא תחזור להיות האדם המאושר והמהנה שהיה פעם?'

אל דאגה - זה פשוט שלב טבעי של מערכת יחסים ואתה יכול לעבור את זה. צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

אם ברצונך ללמוד כיצד להגיע לשלב האהבה המאושר של מערכת היחסים שלך, שם חברתך מפסיקה להיות כל כך מצבי רוח כל הזמן, צפה תגרום לה לאהוב אותך לכל החיים

הבנת הסימנים

הבנת הסימנים לפני פרידה

כרגע אתה בטח מרגיש מתוסכל ואפילו קצת כועס עליה. אולי אפילו היית עימה מאבקים ובתסכול שלך אמרת לה,'מה לא בסדר איתך? למה אתה תמיד במצב רוח רע? האם זה הזמן הזה בחודש שוב? 'סביר להניח שזה רק הכעיס אותה והכניס אותה למצב רוח גרוע עוד יותר.

ראשית, כדאי שתבין שאישה לא סתם מתחלפת פתאום בלי שום סיבה בכלל. אם אתה מוצא את עצמך אומר יותר ויותר,'חברה שלי תמיד במצב רוח רע,'ואז היא 'אומרת' לך (באמצעות התנהגותה ושפת גופה) שהיא כבר לא מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת היחסים.

'מצב הרוח הרע' הוא ממש הדרך של החברה שלך לומר לך כמה היא אומללה. היא מקווה שיש לך את החוכמה או המודעות הגברית להתחיל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפייך, כדי שתוכל להתחיל לשחרר את האומללות שהיא מרגישה איתך כרגע.

מה

בשלב זה אתה בטח אומר,'למה היא לא יכולה פשוט לאיית את זה? מדוע כל משחקי המוח? אם היא לא מרוצה ממשהו למה היא לא יכולה פשוט להגיד לי מה זה כדי שאוכל לתקן את זה? 'ימין?

כמה שזה יהיה נחמד אם נשים רק היו אומרות לגברים מה מפריע להם, זה לא איך זה עובד. אישה לא רוצה 'לאמא' את הבחור שלה וללמד אותו איך להוביל ולהיות הגבר שהיא צריכה במערכת היחסים. היא לא רוצה להיות חייבת ללמד אותו איך להתנהג כמו גבר אמיתי ואז לחכות שנים בתקווה שהוא יקבל את הרמז וישתנה.

היא תיתן לו סימנים, כמו 'לנדנד' אליו על אותם דברים כל הזמן, או להתנהג במצב רוח רע כשהוא מתנהג בצורה מסוימת.

אם לאורך זמן הוא ימשיך להתנהג באותן דרכים מכיוון שהוא מפספס את הסימנים שלה, היא אט אט תתחיל לאבד את הכבוד והמשיכה אליו, ותגרום לה להיראות עוד יותר מסורבלת ולא נעימה. אם הוא עדיין לא ישנה את ההתנהגויות והעמדות שמבטלות אותה, בסופו של דבר היא תיפול מאהבה אליו והיא תזרוק אותו.

אז, במקום רק להניח שחברתיך היא אישה מרתיעה, קח בחשבון שהיא אומרת לך שיש התנהגויות וגישות מסוימות שגורמות לה לאבד כבוד, אהבה ומשיכה אליך

התנהגת באחת מהדרכים הללו?

יש הרבה סיבות מדוע אישה תחליט להיפרד מבחור , אך חלק מהנפוצים הם:

1. להיות דביק ונזקק מדי

איך להפסיק להיות נצמד

מטבע הדברים, זה נחמד כאשר בתחילת מערכת יחסים זוג בקושי יכול להרחיק את הידיים זו מזו. עם זאת, עם הזמן תחושות התאווה יבשילו ויעברו לתחושות של אהבה עמוקה יותר, כבוד ומשיכה רגשית.

זה נורמלי ואפילו בריא. עם זאת, עבור כמה בחורים שחסרים ניסיון עם נשים, כשזה קורה הם מתחילים להיבהל ולהתחיל לחשוב, 'האם היא עדיין אוהבת אותי?' אוֹ'מה אם היא פגשה בחור אחר?'וכו '

לאחר מכן הם עושים את הדבר היחיד שלדעתם יגרום לה להשתנות חזרה לאופן שבו הייתה 'לפני' - הם נעשים דביקים ונזקקים. בחור ירצה להראות לחברתו עד כמה הוא נסער מחוסר החיבה שלה וכמה נורא שהוא מרגיש מבלי להבטיח שהיא תמידה שהיא מוצאת אותו סקסי.

הוא ירגיש שהוא מאבד את חברתו, כשבמציאות היחסים פשוט עוברים לשלב מתקדם יותר בדרך לאהבה ומחויבות אמיתית. בלי לדעת זאת, הוא עשוי להתחיל:

  • תשאל אותה נואשות דברים כמו,'מה לא בסדר? האם אתה עדיין אוהב אותי?'
  • שלח שוב ושוב הודעות טקסט, התקשר אליה או שלח לה הודעות באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק, וכו 'ואז הוא יתעצבן או יכעס עליה כשהיא לא מגיבה באופן מיידי.
  • שים את חלומותיו ומטרותיו בהמתנה כדי שיוכל לבלות איתה כל רגע ער.
  • הזניחי את חבריו ומשפחתו בתקווה להראות לה עד כמה הוא מסור לה.
  • תרגישו שהיא האישה היחידה שיכולה לגרום לו להרגיש אהבה, כבוד ומשיכה ובלעדיה, הוא היה אבוד.

סוג זה של התנהגות הוא מפנה גדול עבור אישה. למה?

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונכבות מחולשה. בחור נצמד ונזקק נתקל כחלש נפשית ורגשית ואישה לא רוצה כל הזמן להרגיע ו'לתינוק 'את הבחור שלה כדי לגרום לו להרגיש ביטחון לגבי עצמו וביחסים.

אם התנהגת בדרכים אלה, טבעי שחברתך 'תתרחק' מה'נזקקות 'הזו והיא תגיב בכך שהיא במצב רוח רע.

2. לוקח אותה כמובן מאליו

בקנה מידה הפוך של הבחור הנצמד והנזקק הוא הבחור שלוקח את חברתו כמובנת מאליה. למרות שמדובר במעשה נדיר ומכוון, הרבה חבר'ה נקלעים לעיתים קרובות לטרדות החיים היום-יומיות וגולשים להתנהגויות שגורמות לחברתן (ארוסה או אשתו) להרגיש לא אהובה, לא מוערכת ולא מושכת.

דוגמאות לכך יכולות לכלול:

  • לא מצליחה לשים לב למאמץ שהיא עושה כדי להיראות טוב בשבילך.
  • מתכנן איתה תוכניות ואז מבטל ברגע האחרון. ברור שמדי פעם הביטול הוא נורמלי ככל שהחיים קורים, אבל אם זה קורה כל הזמן, היא תתחיל להרגיש שהיא לא חשובה לך מספיק כדי לשים אותה בראש.
  • אתה אף פעם לא מסתובב ועוזר איפה שמתאים ומצפה ממנה שתעשה הכל בשבילך בלי לעשות שום דבר בשבילה.

אישה לא מצפה ממך להקדיש לה כל רגע ער (כי זה יהיה נזקק ונצמד והיא תרגיש כבויה ממך), אבל היא כן רוצה להרגיש שהיא מספיק חשובה כדי שתעריך אותה ותגרום לה תרגיש טוב עם עצמה ומה שהיא עושה בשבילך.

3. לתת לה ללבוש את המכנסיים בזוגיות

יש בחורים שמאמינים שכדי לשמח את האישה שלהם, עליהם להסכים לכל מה שהיא אומרת ולתת לה ללבוש את המכנסיים בזוגיות, כלומר לתת לה לקחת אחריות על כל ההחלטות. זה יכול להיות תרחיש נהדר עבור סיטקום בטלוויזיה או קומדיה רומנטית, אבל בחיים האמיתיים, אישה נמשכת לגבר גברי ובטוח שיכול לקחת את ההובלה במערכת היחסים.

כן, כמובן שהיא עדיין רוצה להישמע ולהביא בחשבון את דעותיה, אבל היא רוצה לדעת שהיא יכולה לסמוך על הגבר שלה שייקח את ההובלה ויקבל את ההחלטה האולטימטיבית שמתאימה להם.

כאשר אישה לוקחת בסופו של דבר את ההובלה במערכת היחסים, היא באופן טבעי מפסיקה לחוש כבוד ומשיכה לגבר שלה משום שהיא צריכה 'לאם' אותו.

היא תהפוך לחושנית ואומללה, ובסופו של דבר היא תיפול מאהבה אליו והיא תחפש גבר שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת יחסים, כלומר נשית, מוגנת, בטוחה וכמו אישה אמיתית .

זה לא מאוחר מדי לשנות את הרגשתה

אתה לא צריך להמשיך לומר,'חברה שלי תמיד במצב רוח רע'כי עכשיו אתה יודע שהיא בעצם קוראת לך לשנות לפני שיהיה מאוחר מדי. ברור שרגשותיה כלפייך אינם מתים, ואם אתה מבצע את השינויים הנכונים בהתנהגותך ובגישותיך כרגע, תוכל לעורר מחדש את הכבוד והמשיכה בה ולגרום לה להתאהב בך יותר מבעבר.

אל תבזבז עוד יום בהשלמת 'מצבי הרוח הרעים' שלה. גלה מה הבעיה הבסיסית ונקוט צעדים כדי לפתור אותה כבר לפני שהיא בסופו של דבר תעשה משהו טיפשי כמו להיפרד ממך ...