החברה שלי תמיד שלילית

חברה שלי תמיד שלילית

מדוע אנשים מסוימים כל כך חיוביים, אופטימיים ותמיד רואים את הטוב ביותר באחרים ובחיים, בעוד שאחרים תמיד שליליים וששום דבר לא נראה בסדר או יכול לרצות אותם?

באופן אידיאלי, כולנו נרצה להימנע מאנשים שליליים והיינו מעדיפים להקיף את עצמנו באנשים שתמיד שמחים וחיוביים.

עם זאת, לפעמים זה פשוט לא אפשרי (למשל בעבודה, באוניברסיטה, במפגשים משפחתיים).

אז מה אתה עושה אם אתה מוצא את עצמך במערכת יחסים עם אישה שלילית?

איך אתה יכול לגרום לה לשנות?

ובכן, חלק מלהביא אותה לשינוי הוא בכך שאתה מוביל בדרך אחרת להגיב לדברים שבדרך כלל יגרמו לה להיות שלילית, לכעוס, להרגיש לחוצה או לזרוק התקף זעם.צפו בסרטון זה לדוגמא ...

למרות שהיא זו שלילית, זה בעצם עליכם בתור האיש להנחות את הקשר לדינמיקה טובה יותר.

זה אולי נראה לא הוגן, אבל זה בדיוק איך מערכות יחסים בין גברים ונשים עובדים.

אם גבר אינו מסוגל לגרום לאשתו להיות אישה טובה ובמקום זאת מאפשר לה להפוך לחברה שלילית, כועסת, מרירה, מעצבנת, אז בסופו של דבר היא הולכת להתעייף מלהיות ככה ולהאשים את כל זה עליו בכל מקרה!

לכן, כגבר, תמיד עדיף להשתלט על המצב ולגרום לו לעבוד כמו שאתה רוצה.

אם אתה יכול לגרום לה להיות חברה טובה עבורך, להרגיש מאושר ולהיות חיובי יותר, היא תיצמד אליך כמו דבק כי היא זקוקה להשפעה שלך כדי להיות כזו.

אתה תוהה אם היא שווה את המאמץ?

אתה תוהה אם היא שווה את המאמץ?

אם אתה אומר,'החברה שלי תמיד שלילית,'אז אתה בטח מרגיש אבוד ומבולבל לגבי מה שאתה צריך לעשות נגדה.

חלק מכם אולי אומר,'אני מאוד אוהב את החברה שלי ואני רוצה לעזור ולתמוך בה. אני לא רוצה לאבד אותה בגלל זה'ואילו החלק האחר שלך אומר,'השליליות שלה מתחילה להשפיע על חיי. אני מרגישה חסרת תועלת כי אני לא יכולה לעזור לה ... והגישה שלה מתחילה לגרום גם לי להרגיש שלילית. האם עלי לזרוק אותה, או להמשיך לסבול את זה? '

זו, כמובן, בחירה אישית.

אתה צריך לעשות מה שמשמח אותך, אבל רק תזכור: סביר להניח שהיא תהיה חברה הרבה יותר טובה אם תוביל את הדרך לדינמיקה זוגית טובה יותר.

נשים מגיבות מאוד למנהיגות של גבר, כך שאם תוכלו להוביל אתכם ואותה לדרך מאושרת וחיובית יותר להיות סביב זה, הדברים יתחילו להשתפר אוטומטית במערכת היחסים שלכם.

פתאום היא תרגיש שמחה להיות חברה טובה בשבילך.

אם בחורים אחרים לא הצליחו לגרום לה להתנהג בצורה כזו, היא תכבד אותך, תרגיש נמשך אליך ותאהב אותך הרבה יותר ממה שהיא חשה כלפיהם.

מה שלילי אומר על אדם

עם הזמן למדתי שרוב האנשים טובים מבפנים ויש להם כוונות טובות.

עם זאת, לפעמים אנשים פשוט לא מקבלים את ההדרכה הנכונה שהם זקוקים להם במהלך התבגרותם, ולכן בסופו של דבר הם חסרים כישורים חברתיים ומערכת יחסים.

לדוגמא: אישה אולי תרצה להיות חיובית ולהיות חברה טובה, אבל היא פשוט לא יודעת להיות ככה והיא כל כך 'תקועה בדרכיה', שהיא לא באמת רואה דרך אחרת להיות .

במקרים מסוימים, אדם מתמלא בכל כך הרבה חוסר ביטחון, או שהם מזוהים עם האנשים ה'לא נכונים 'זמן רב מדי, עד שבסופו של דבר הם מתנהגים בדרכים שנוגדות את האופי הפנימי (הטוב) שלהם.

לדוגמה:

 • לעתים קרובות הם חשים בדיכאון.
 • יש להם דימוי עצמי שלילי.
 • הם תמיד מבקרים אחרים.
 • הם מקנאים בקלות ולעתים קרובות חשים חוסר ביטחון במערכות היחסים שלהם, לפעמים מרחיקים לכת ומאשימים את החבר שלהם (או להיפך) בבגידה בהם.
 • לעתים קרובות הם נלחמים עם כולם בחייהם ויש להם תחושה של 'כולם רוצים להשיג אותי.'
 • הם חסרי ביטחון בעצמם ותמיד משווים את עצמם (ומתקרבים) לאחרים. גם אם נראה שהם מתנהגים מעולה בפנים הם מרגישים חוסר ביטחון.
 • הם חשים חוסר ביטחון לגבי ערכם כאדם, ולכן הם מכניסים אחרים על מנת להרגיש טוב עם עצמם.

עם זאת בחשבון, כאשר החברה שלך היא שלילית, ייתכן שבעומק מה שהיא באמת רוצה זה להיות חביב, אהוב, מובן ומוערך על ידיך ועל ידי אחרים.

החברה שלי שלילית תמיד: איך אוכל לגרום לה להפסיק?

חברה שלי תמיד שלילית

הגישה הטובה ביותר לנקוט היא לא לזרוק אותה, אלא לנסות לגרום לה לצחוק ולחייך לעיתים קרובות יותר על הדברים. היא תעשה את זה לעתים קרובות יותר אם אתה יכול להראות לה שהחיים לא צריכים להיות כל כך רציניים ושזה בסדר לצחוק ולחייך על הדברים.

לא תמיד קל לגרום לאדם שלילי להתחיל לצחוק ולחייך לעיתים קרובות יותר, אך אם אתה מתמיד ויכול להראות להם שצחוק וחיוך הוא הרבה יותר מהנה מאשר להתלונן ולהזעיף פנים, הם בסופו של דבר יתרגלו להיות קצת יותר חיוביים .

דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להתייחס לנושא השליליות עם החברה שלכם. לפעמים אדם לא מודע עד כמה הוא באמת שלילי עד שמישהו אובייקטיבי יצביע עליו.

זכרו שזה לא קשור לביקורת עליה ולגרום לה להרגיש עוד יותר גרוע עם עצמה ממה שהיא כבר עושה. אם היא מרגישה מובנת ותומכת, היא עשויה להיות פתוחה לראות שהתנהגותה שלילית והיא משפיעה גם עליך ועל מערכת היחסים שלך.

אם היא תיפתח בפניך, תוכל לעזור לה לקבל עזרה מקצועית (אם היא בדיכאון). לחלופין, תוכל לעזור לה בכך שהיא תהיה סבלנית ותומכת בזמן שהיא עובדת בפיתוח הכישורים החברתיים שלה ובשיפור בעיות ההערכה העצמית שלה.

איך אתה יכול להיפגע להיפתח אליך? פשוט שאלו שאלות והקשיבו. אל תנסה להוכיח את נקודתך על ידי תקיפת שגיאות שהיא עושה בחשיבה שלה. פשוט תן לה לדבר וכשאתה מבחין בטעות בחשיבה, שאל אותה אם היא חושבת שחשיבה כזו היא הדרך הטובה ביותר להתקרב לדברים.

היא אולי אומרת שהיא צודקת באותו הרגע, אך סביר להניח שהיא תודה שטעתה בהמשך כשהספיקה לחשוב על זה.

לפעמים אנשים הם כמו שהם

מצד שני, אם אתה מדבר איתה על זה והיא מכחישה את זה, או אפילו מאשים אותך בניסיון לגרום לה להרגיש רע עם עצמה, או בקנאה בה, אז אולי הגיע הזמן לשאול את עצמך,“למה אני משלים חברה שלילית? מה מונע ממני להיפרד ממנה ולמצוא לעצמי אישה חדשה, טובה יותר, חיובית ממנה? '

לדבוק באישה שלילית שלא רוצה לתקן את עצמה זה גם השתקפות עליך. אתה לא צריך להיפרד ממנה אם אתה לא רוצה, אבל אתה צריך לשאול את עצמך מה מושך אותך אליה ומחזיק אותך בסביבה?

לעתים קרובות חבר'ה ישארו בקשר עם אישה שהיא שלילית, אנוכית, שתלטנית או אפילו מתעללת מכיוון שהם חוששים שאם הם יזרקו אותה, הם לא יוכלו למצוא מישהו אחר. או שזה או שזה נוח להישאר איתה כי היא משלמת מחצית משכר הדירה והחשבונות.

אז מה המקרה עבורך? ענה על השאלות האלה לעצמי שלך וכנראה שתבין למה אתה באמת דבק בה ולא לזרוק אותה כדי ללמד אותה לקווה ולקוות להעיר אותה ממצב הנפש השלילי שהיא חיה בה ...

 • האם אתה מרגיש בטוח בעצמך ומתקשה לדבר עם נשים מושכות באופן אישי, או שלעתים קרובות אתה מרגיש ביישן, חסר ביטחון ועצבני סביב נשים יפות?
 • האם אתה לוקח את ההובלה במערכת היחסים שלך עם החברה שלך ומקבל את ההחלטות כמו גבר, או שאתה נותן לחברה שלך 'ללבוש את המכנסיים'?
 • האם אתה עולה ברמות החיים על ידי רודף אחר מטרותיך כמו גבר אמיתי, האם אתה משתמש במערכת היחסים שלך עם החברה שלך כדי להסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלך?
 • האם אתה מאמין בעצמך וביכולת שלך למשוך נשים איכותיות, או שאתה חושש שהחברה הנוכחית שלך היא הטובה ביותר שאתה יכול להשיג?

אם ענית 'כן' למחצית השנייה של כל אחת מהשאלות הנ'ל, אז להשלים עם החברה שלך השלילית עלול לנבוע מחוסר ביטחון משלך ומחוסר ביטחון סביב נשים בכלל.

כגבר, אתה צריך להיות מסוגל למשוך נשים מבחירה, ולא לקחת כל מה שאתה יכול להשיג. אם אין לך ביטחון ביכולת שלך למשוך נשים איכותיות אחרות, לעתים קרובות תיפול בפח של לסבול שטויות מאישה לא ראויה כשאתה נמצא במערכת יחסים.

זה תלוי בך

אתה יכול לשבת ולהרגיש חסר אונים ואומר,'החברה שלי תמיד שלילית,'ולתת לה למשוך אותך למצב שלילי של להיות איתה, או שתוכל להחליט להשתלט על חייך ברגע זה.

אם אתה יודע שאתה יכול למשוך בקלות נשים יפות אחרות, אז ההחלטות שלך לגבי הזוגיות יתקבלו מעמדת כוח.

עם זאת, אם אתה מרגיש שהיית אבוד בלעדיה, אז זה טבעי שתמשיך להשלים עם השליליות שלה, במקום להיפרד ממנה או לפחות לאיים להיפרד ממנה כדי להעיר אותה.

אם תחליט להישאר עם החברה שלך ולעבוד על הדברים, זה בגלל שאתה יודע שאתה יכול למצוא אישה אחרת שהיא אפילו טובה יותר, חיובית וחמה יותר מחברתה; אלא שתבחר להישאר איתה בינתיים.

אתה גבר טוב ואוהב ואתה רוצה לעזור לה להיות חיובית יותר כי אתה אוהב אותה ואתה מאמין שהיא יכולה להשתחרר מהדרך השלילית שלה להיות.

מצד שני, אם תחליט שהחברה הנוכחית שלך תפיל אותך ולעולם לא תשתנה, האם יהיה לך ביטחון להיפרד ממנה? האם יש לך ביטחון ביכולת שלך למשוך נשים חדשות ואיכותיות?