החברה שלי מנסה לגרום לי לקנא

חברה שלי מנסה לגרום לי לקנא

אם אתה אומר,'החברה שלי מנסה לגרום לי לקנא'אז אתה בטח מרגיש מתוסכל, מבולבל ואולי אפילו מעט נבגד על ידי החברה שלך עכשיו.

אולי אתה שואל את עצמך,'למה היא עושה לי את זה?'ואפילו,'האם אני עושה משהו לא בסדר?'

כדי להבין טוב יותר מדוע חברה שלך מנסה לגרום לך לקנא, ראשית עליך להבין שנשים מתנהגות בדרכים שונות לחלוטין מגברים. לגברים הדברים בדרך כלל פשוטים כמו 'מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.' רוב הגברים יגידו ויעשו מה שהם מתכוונים. פשוט וישר קדימה.

עם זאת, לעתים רחוקות נשים יגידו (או יעשו) למה הן מתכוונות. הם יגידו'זה בסדר'כשהם באמת מתכוונים'זה לא בסדר,'או שהם יגידו,'אני צריך מקום'כשמה שהם באמת מתכוונים זה,'אני רוצה להיפרד ממך.'

כשמדובר במערכות יחסים, רק בגלל שבחור מצליח להשיג לעצמו חברה, זה לא אומר שהוא יכול ואז לשבת ולהירגע ופשוט להניח שהקשר יזרום באופן טבעי מעצמו. בכל מערכת יחסים, האחריות של הגבר לשמור על האהבה, הכבוד והמשיכה שאשתו חשה כלפיו.

עם זאת, יחד עם זאת, הוא צריך להבין שזה לא משנה אם הוא וחברתו רק נפגשו זה עתה, או אם הם יוצאים זה מכבר, היא תמיד תבדוק אותו. לא משנה כמה משיכה היא מרגישה כלפיו, או עד כמה היא מכבדת אותו; היא תמשיך לבדוק אותו. זה אפילו לא משנה אם היא מאוהבת בו מעל הראש; היא תבדוק אותו.ואחד מבין ה'מבחנים 'הרבים שנשים יעמידו גבר, מנסה לגרום לו לקנא.

מדוע נשים בודקות גברים?

לעתים קרובות חבר'ה ישאלו אותנו כאן ב'האיש המודרני ',“למה נשים כל כך מסובכות? מדוע הם תמיד עושים דברים שגברים לא יכולים להבין? מדוע אישה צריכה לבדוק גבר; במיוחד כשהם בקשר? '

העובדה היא שאישה תבדוק גבר כדי לראות כמה כוח יש לה עליו. זו הדרך שלה לבדוק שהוא באמת סוג הגבר שהיא רוצה שהוא יהיה. אם כשתבדוק אותו הוא יעמוד בפני המבחן שלה בביטחון ובעוצמה נפשית ורגשית, היא תרגיש נמשכת אליו. הכבוד שלה כלפיו יגדל והיא באופן טבעי תתאהב בו יותר עמוק.

מצד שני אם כאשר אישה תבחן את הגבר שלה הוא יתפורר בלחץ מכיוון שהוא לא יכול להתמודד עם זה בצורה גברית ובטוחה, סביר להניח שהיא תתחיל לשאול אם הוא באמת הגבר שהיא רוצה להיות איתו.

כשבחור שלא מנוסה מנשים, או שפשוט לא מבין נשים אומר,'החברה שלי מנסה לגרום לי לקנא,'באופן טבעי הוא נבהל ובסופו של דבר עושה טעויות שבעיניה מסתכמות ב'מבחן נכשל '.

3 טעויות שיש להימנע מלעשות כשחברתן מנסה לגרום לך לקנא

הגישה הטובה ביותר לנקוט כשחברתך מנסה לגרום לך להרגיש קנאה היא פשוט לא להיות מעורב בזה.

שים את הפוקוס שלך על דברים אחרים, צחק על הניסיונות שלה לגרום לך לקנא ופשוט להמשיך להתקדם בחיים. אם אתה יכול להראות לחברה שלך שיש לך סוג כזה של עוצמה רגשית איפה שאתה אוהב אותה ורוצה אותה בחיים שלך, אך אינך תלוי בה בגלל הביטחון הרגשי או הביטחון שלך, זה גורם לה לכבד אותך.

עם זאת, אם לא תנקוט בגישה זו, אתה עלול לעשות אחת הטעויות הבאות ...

1. מרגיש חוסר ביטחון.

מרגיש חוסר ביטחון בזוגיות

נשים נמשכות באופן טבעי לגברים בטוחים רגשית ומנותקות על ידי גברים חסרי ביטחון וחלשים רגשית. כאשר אישה מנסה להפוך את החבר שלה לקנא והוא מגיב על ידי היותו דביק, נזקק וחסר ביטחון, היא תרגיש דוחה אותו ברמה עמוקה.

למרות שזה אולי נראה לך נורמלי להתעצבן כשחברה שלך מעירה או מפלרטטת עם בחורים אחרים, הסיבה האמיתית היא לא ההתנהגות שלה אלא איך שאתה מרגיש כלפי עצמך.

מרגיש חוסר ביטחון בזוגיות

אם אתה מרגיש שיש לך מזל להיות עם חברה שלך ושאם היא תעזוב אותך, לא תוכל להשיג חברה אחרת, באופן טבעי תרגיש חוסר ביטחון כאשר נראה שהיא מעוניינת בגברים אחרים. עם זאת, כל מה שאתה עושה זה לגרום לה לאבד משיכה וכבוד אליך כגבר.

אל תתערב במשחקיה. כל שעליך לעשות הוא לאהוב אותה ולצחוק מכל ניסיונות שהיא עושה כדי לגרום לך לחוש קנאה. עשו זאת ותעברו את רוב המבחנים שנשים עוברות לכם.

2. מנסה לגרום לה לקנא בתמורה.

זה עלול להרגיש כמו רעיון טוב לנסות לגרום לה לקנא בחזרה כשהיא מנסה לגרום לך לקנא, אבל בסופו של דבר זה חסר טעם ויוביל רק לוויכוחים מיותרים שבהם היא תנסה לגרום לך להיות האיש הרע למרות שהיא זה שהתחיל את זה.

כאשר אתה בטוח בעצמך וביכולות שלך למשוך נשים, אתה לא צריך לנסות לגרום לה לקנא כי עמוק בפנים אתה יודע שאתה כבר מספיק טוב והרבה יותר טוב מכל בחור שהיא יכולה להתחבר אליו .

3. נלחם עליה.

רק בגלל שחברתך מנסה לגרום לך לקנא, זו לא אשמתו של מישהו אחר. לריב עם בחור אחר עליה פשוט משחק לידיה. היא תקבל את הסיפוק לדעת שהיא הגיעה אליך ואז בסופו של דבר תהיה הדומיננטית במערכת היחסים.

עם זאת, אם זה יקרה, הדינמיקה של היחסים תסתנכרן והיא בסופו של דבר תשלוט בך, מה שבסופו של דבר יוביל לאיבוד הכבוד אליך.

אתה יכול לעבור את המבחנים שלה בצבעים מעופפים

בפעם הבאה שאתה תופס את עצמך חושב'חברה שלי מנסה לגרום לי לקנא ואני לא אוהבת את זה,'במקום להתעצבן או לכעוס על כך, השתמש בה כהזדמנות לגרום לה להרגיש מושכת יותר עבורך. כל עוד אתה מאמין בעצמך, אתה יכול להתמודד עם מה שהיא זורקת עליך בביטחון מזדמן שיקרב אותה עוד יותר אליך.

כשאתה בטוח בעצמך זה נתקל במעשים שלך, בטונאליות שלך ובשפת הגוף שלך. לא משנה איך היא תתנהג, הפעולות שלך (ופעולות חוזרות) שלך יגידו לה,'זה בסדר אם אתה רוצה לגרום לי לקנא, אני יודע שאני יותר טוב מכל בחור שאתה מפלרטט איתו.'יחד עם זאת בכך שאתה לא לוקח את הפיתיון אתה מפנה את השולחנות אליה.

כשבחור לא מקנא, אישה באופן טבעי תתחיל לחשוב,'למה הוא לא מפחד לאבד אותי? הוא חייב לדעת שהוא יכול להחליף אותי בקלות. 'מבלי שתצטרך לומר זאת, אתה מודיע לה שתוכל לקבל כל אישה אחרת אם תרצה בכך, אך אתה בוחר להיות איתה.

זה גורם לה להרגיש שהיא צריכה להיות זו שתעבוד קשה כדי לשמור עלייך וזה רק גורם לה להרגיש עוד יותר מופעלת ונמשכת אליך.