החברה שלי ממשיכה לשלוח הודעות טקסט עם בחור אחר

חברה שלי ממשיכה לשלוח הודעה אחרת לבחור אחר

כשאישה מושכת תיכנס לראשונה למערכת יחסים, בדרך כלל יהיו לה עוד מספר בחורים שמנסים לרדוף אחריה.

אם היא רצינית כלפיך, היא תודיע לשאר הבחורים שהיא כבר לא זמינה כי אתה החבר שלה והיא לא מתכננת להיפרד ממך.

עם זאת, לפעמים אישה תשלח הודעה לסרטים של בחורים אחרים כדי לגרום לך לקנא מכיוון שהיא לא מרגישה שיש לה מספיק כוח עליך, או שהיא רוצה לבדוק עד כמה אתה בטוח במושך שלך אליה בהשוואה לבחורים אחרים.

אם תיכשל במבחן שלה ותהיה חסר ביטחון, זה יקפיץ סדרה שלמה של תגובות שרשרת שליליות שעלולות לגרום לה לרמות אותך או להיפרד ממך.

מה קרה לי ואיך תיקנתי (סיפור אישי)

דן בייקון - אשתו

באופן אישי, חברה שלי (שהפכה לאחרונה לאשתי) הייתה בת 20 כשפגשתי אותה ואני הייתי בת 35.זו היא בתמונה למעלה. ברור שהיא לוהטת, צעירה וסקסית, אז זה לא היה מפתיע אותי שבחורים אחרים רדפו אחריה בזמן שפגשתי אותה.

כשהתחלנו את מערכת היחסים שלנו לראשונה, היה לה בחור אחד מסוים (שאליו התחברה כמה חודשים לפני כן) שניסה לרדוף אחריה באמצעות טקסט ו- Whatsapp.

מה עשיתי כשראיתי שהוא מסמס לה?

שום דבר. פשוט התעלמתי מזה. מנקודת המבט שלי, אני בחור בעל ערך רב ואם בחורה מפשלת איתי, זה האובדן שלה, לא שלי.

לכן, כשישבתי איתה על הספה בשבוע הראשון למערכת היחסים שלנו ואיש אחר שהמשיך לשלוח לה הודעות, פשוט נתתי לזה להתפתח. בכלל לא הפריעתי לי כי זה נורמלי שלבחורה חמה עדיין יש בחורים אחרים שמרחפים סביב בתקווה לקבל צ'אנס.

לא הרגשתי קנאה ולא דאגתי לאבד אותה. במקום זאת פשוט חיכיתי לראות מה יקרה ופשוט המשכתי להיות העצמי הרגיל שלי, בטוח, חיובי, קדימה.

הדבר היחיד שחלף במוחי היה שרציתי לראות אם בסופו של דבר היא תדבר איתי על זה ותבקש ממני עצות כיצד תוכל להיפטר ממנו.

כשהיא המשיכה לראות שאני לא מגיבה בצורה לא בטוחה לטקסטים ולהודעות הוואטסאפ שהמשיכו לעבור, היא בסופו של דבר אמרה,'אהה! הבחור הזה ממשיך לשלוח לי הודעות. הוא שואל אם אתה ואני רציניים. מה עלי לומר?'

היינו באותו זמן בחדר הטרקלין שלי ואמרתי בצורה בטוחה, נוחה וכנה,'מה שתרצה. אם אתה רוצה להיות רציני איתי, אז תגיד לו את זה ואם לא, אז תיפגש איתו. זה תלוי בך.'

היא אמרה משהו כמו,'אין סיכוי! אני לא נפגש איתו. אני איתך עכשיו. אני רק עונה לטקסטים שלו. '

לקח לה בערך 4-5 ימים להגיע למצב זה.

בעיקרו של דבר, מכיוון שהיא הייתה ילדה לוהטת בת 20, זה היה טבעי לה לרצות לשלוח הודעות טקסט ולקבל תשומת לב כזו מבחור אחר.

למרות שהיא ומעולם לא דנו בזה מאז (לא אכפת לי כי אני יודע שאני הרבה יותר מושך ומושך מכל בחור שפגשה בעבר), אני יודע שאחת הסיבות שהיא המשיכה לשלוח לו הודעה הייתה לראות אם הייתי מקנא.

העובדה שלא נעשיתי חסרת ביטחון או קנאה אפשרה לה להיות מסוגלת להרגיש כלפיי כבוד ומשיכה עמוקה שאי אפשר היה להרגיש אחרת.

היא ידעה שאני יכול למשוך בקלות נשים אחרות (היו לי 4 נשים אחרות בחיי באותה תקופה), ולכן היא לא רצתה לשחק קשה כדי להגיע איתי ולהיפטר.

היא בחורה מאוד בטוחה שיודעת שהיא חמה, ולכן הסוג היחיד של הגבר שיכול באמת להתאים בחורה כזו לכל החיים, הוא גבר שיודע שגם הוא מושך.

מחזיר את זה לחברה שלך ...

אם חברה שלך מושכת ויכולה להשיג בחור אחר בקלות, אתה צריך לוודא שאתה מרגיש שאתה מספיק טוב בשבילה, במקום להרגיש שהיא עושה טעות בכך שאתה נמצא איתך.

אל תהרוס את הסיכוי שלך להעמיק את הכבוד והמשיכה של החברה שלך אליך בכך שאתה חסר ביטחון או קנאה שלא לצורך.

אם היא רק מסמסת את הבחור האחר כדי לבדוק אותך, היא תרצה לראות שאתה בטוח בערעור המיני שלך ובערך שלה.

אם אתה יכול להאמין בכנות שהבחור השני הוא כלום בהשוואה אליך, אז אתה באופן טבעי תתגלה כמושך ומושך אותה יותר כי אתה תהיה בטוח ובטוח רגשית, ולא חסר ביטחון.

לדעת שאתה יותר טוב ממנו זה לא להפיל אותו או לומר שאתה מושך ומושך ממנו. במקום זאת, זה רק לדעת שאתה טוב ממנו כי הוא אמר זאת.

כל גבר זוכה להחליט את הערך שלו בחיים האלה, אז אל תטעו להחליט שאתה לא ראוי לתשומת הלב, האהבה והמסירות של החברה שלך.

דע שאתה יותר טוב מספיק בשבילה.

כשאתה יודע שאתה יותר טוב מספיק בשביל אישה, אתה יכול לחייך ואפילו לצחוק מכל המבחנים שהיא מנסה לעבור אותך.

כשאישה רואה שיש לך סוג כזה של אמונה בעצמך, זה גורם לה להרגיש כבוד ומשיכה עמוקים כלפיך שהיא לא הייתה יכולה לחוות אם היית חסרת ביטחון.

נשים לא תמיד מתנהגות כמו שאנחנו

במהלך השנים עזרתי לחבר'ה רבים להבין מדוע נשים מתנהגות בדרכים מוזרות, מוזרות ומשונות שהן נוהגות.

להלן מספר דוגמאות עבורך בסרטון זה ...

הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא שנשים לעיתים קרובות חושבות, מתנהגות ומתנהגות בצורה שונה לחלוטין ממה שרוב הגברים מצפים מהם.

זו הסיבה שכשבחור שואל אותי,'האם אני צריך להיות מודאג מכך שחברתי תמשיך לשלוח הודעות עם בחור אחר?'אני צריך להסביר שלמרות שבנסיבות מסוימות זה יכול להיות בסדר (למשל כשהבחור הוא חבר טוב מאוד שהיא מכירה הרבה שנים, אם היא עובדת על פרויקט גדול בעבודה או בקולג 'שדורש ממנה לתקשר עם הבחור הזה, או שהיא רק בודקת את הביטחון שלו כדי לראות אם הוא יקנא), לעתים קרובות יותר, הודעות הטקסט שלה לבחור אחר אינן סימן טוב.

מסמסת ומתקשרת מאחורי החבר שלה

למרות שזה בסדר שאישה תהיה חברתית וידידותית עם גברים אחרים לפעמים, אם היא מפלרטטת ומסמסת עם בחור אחר כשאתה בקשר ארוך טווח, יש בעיה.

לדוגמא: למרות שהייתי בסדר גמור לתת לחברה שלי לאט לאט להיפטר מבחור הודעות טקסט כאשר אני והיא נפגשנו לראשונה, בהחלט לא הייתי מקבל אותה עכשיו לסמס.

היא מעולם לא עשתה דבר כזה מאז (אחרת לא הייתי מתחתנת איתה) ופשוט צוחקת מכל ניסיונות שעושים חבר'ה לנסות ולשוחח איתה (למשל היא עדיין מקבל בחורים אקראיים שמנסים להוסיף אותה ולשוחח איתה דרך פייסבוק, למרות שמצב היחסים שלה מוגדר כנישוי).

לא אכפת לי אם בחור אחר ינסה ליצור איתה קשר דרך הפייסבוק, כי אני יודע שהיא לא תפלרטט איתו.

גרמתי לה להרגיש כבוד עמוק ועז, אהבה ומשיכה אלי מההתחלה, עד לנקודה שבה היא ממש אמרה דברים כמו,'אם אי פעם זרקת אותי, הייתי דפוק. אין שום סיכוי שאמצא בחור כמוך בחור. '

משהו כזה בכל מקרה. היא אמרה את זה בצורה רומנטית ואוהבת יותר, אבל זה אמור לתת לך מושג על הלך הרוח שלה לפני שהתחתנו.

היא מחויבת למערכת היחסים שלנו ב 100% ויודעת שלהיות איתי זה הרבה יותר טוב מאשר להסתכן בלהיות תקוע עם בחור שאין לו מחצית מהתכונות האטרקטיביות (למשל ביטחון אמיתי, היכולת להצחיק אותה ולהרגיש ילדה, כריזמה, אווירה גברית וכו 'שאני עושה.

ובכל זאת, מה עם החברה שלך?

האם אתה טוב יותר מאשר בחורים אחרים? האם היא מרגישה שהיא קיבלה לעצמה חבר מדהים, או שהיא מרגישה כאילו הסתפקה בבחור שאולי לא מגיע לה?

אם אתה חושש שהיא מאבדת עניין במהירות להיות איתך, מה עליך לעשות שהיא מסמסת לבחור אחר?

מדוע חברה שלי מסמסת בחור אחר?

אתה בטח לא רוצה להיות אחד מאותם חברים קנאים ושולטים בטירוף שאוסרים על חברתם לדבר עם בחורים אחרים, נכון?

בתקווה שלא.

עם זאת, אם חברה שלך שמסמסת בחור אחר גורמת לך להרגיש לא מכובדת, זה בהחלט תלוי בך לגרום לה להפסיק, במיוחד אם היית בקשר יותר מחודשיים.

מדוע אתה ממשיך לשלוח הודעות SMS לבחור האחר הזה?

אם היחסים ביניכם רק מתחילים, אל תדאגו מכך, אבל אם אתם ביחד הרבה זמן, עליכם לעמוד על עצמכם בצורה רגועה ובטוחה.

אתה צריך לגרום לה לכבד אותך, אבל אל תנסה להשיג זאת על ידי כעס וכופה עליה להראות לך כבוד. אתה צריך להגיד לה מה אתה מרגיש ולתת לה אולטימטום.

לדוגמא: אם הייתי במצב כזה הייתי אומר משהו כמו,'היי, היינו יחד כבר תקופה ואנחנו זוג, אבל על ידי שליחת הודעות כאלה לחבר'ה אחרים אתה מראה לי שאתה מחויב לקשר הזה ולנו להיות ביחד. אני מרגיש שאתה לא מכבד אותי כשאתה עושה את זה ואני לא מתכוון לסבול את זה. אם אתה לא מפסיק לשלוח לו הודעות, אז אתה ואני סיימנו. '

אם היא תמשיך לשלוח לו הודעות לאחר מכן, פשוט זרוק אותה ותלמד אותה לקח.

אם אתה חושש לזרוק אותה כי אתה חושב שהיא תרוץ אליו, אז הגדרת את מערכת היחסים בצורה לא נכונה.

כדי שמערכת יחסים עם אישה תצליח, אתה צריך לגרום לה להרגיש בר מזל להיות איתך.

אם אתה זה שמרגיש כמו המזל להיות איתה, אז זה טבעי שהיא תתחיל לסטות אם תפסיק לגרום לה להרגיש כמות מספקת של משיכה כדי להצדיק את היותך בקשר מחויב איתך.

מה שחשוב זה אם אתה גורם לה להרגיש נמשך לאישיות שלך ולמי שאתה כגבר.

אם הבחור שאליו היא שולחת הודעות SMS גורם לה להרגיש נמשך יותר לאישיותו, לביטחונו ולפוטנציאל שלו כגבר, בזמן שאתה מכבה אותה מחוסר ביטחון וקנאה, אז זה רק עניין של זמן עד שהיא תיפרד ממך.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד לעצור את הפרידה מלהתרחש ...

כפי שתגלו מהסרטון, למעשה יש לכם שליטה רבה כיצד אתם גורמים לחברה שלכם להרגיש.

אם אתה מכבה אותה, גורם לה לאבד כבוד אליך ולגרום לה להתאהב בך, אז זה רק טבעי שהיא תתחיל לסטות רגשית.

בסופו של דבר, זה יוביל לרמאות שלה או פשוט להיפרד ממך.

לכן, אני ממליץ לך לתקן את הבעיה עכשיו לפני שהיא עוד יותר מבולגנת וקשה לך יותר.

מה גורם לחברתיך לפנות לבחור אחר?

מדוע היא מאבדת עניין בך?

למרות שזה פוליטיקלי קורקט לומר שמערכת יחסים מודרנית היא שותפות 50/50, אני יכול להבטיח לך שזה מה שגורם לרוב מערכות היחסים לאבד את הניצוץ ולהיפרד.

אם חברה שלך היא נשית, אז את צריכה לוודא שאת מאוד גברית באופן שאת חושבת, מרגישה, מתנהגת ונוקטת פעולה בחיים.

אתה לא יכול להיות ניטרלי כמו חבר ולצפות שהניצוץ המיני יישאר. אתה צריך להיות גברי, מה שמאפשר לה להיות נשית.

בדיוק כמו שכוח מגנטי מושך עם חיובי ושלילי, בני אדם מרגישים נמשכים כאשר יש הבדל ברור באנרגיה גברית ונשית.

אם חברה שלך פונה לבחור אחר, ייתכן וטעת בכך שאתה נייטרלי מדי, גברי מדי (למשל אגרסיבי, קר וכו ') או אולי נשי מדי (למשל להיות חמוד, מצחקק כמוה וכו').

למרות שחשוב להיות גברי, עליכם לוודא שגם אתם אוהבים ומכבדים אותה ולא לוקחים את רגשותיה אליכם כמובנים מאליהם.

כגבר, אתה חייב לקחת על עצמך את האחריות להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה שחברתך מרגישה כלפיך לאורך זמן.

אתה לא יכול לצפות שהיא תעשה את זה ותקווה שזה יקרה בצורה קסומה בפני עצמה. אהבה, כבוד ומשיכה מעמיקים עם הזמן כאשר בחור בטוח בעצמו, גברי, אך גם אוהב, דואג ומתחשב.

זה להיות גבר שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד, במקום להיות בחור רגיש וחסר ביטחון שהיא מרגישה שהיא צריכה לטפל בו רגשית או מטומטם, רשלני של חבר שמצפה ממנה להישאר מסביב כי הדברים היו טובים בהתחלה.

אם בחור לא מצליח להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה של האישה אליו לאורך זמן, האישה תתחיל לאבד בהדרגה את העניין להיות בקשר איתו. לאט לאט היא תיפול מאהבה אליו ותפתח את עצמה לרעיון להיות עם בחור אחר.

כמובן, לא תמיד זה היה ככה לגברים.

בעבר, נשים נאלצו להיצמד לגבר אחד לכל החיים כי זה היה מביש להתגרש (אנשים התחתנו, במקום להיות חבר וחברה), אבל בעולם של היום אישה יכולה להיפרד מכמה בחורים שהיא רוצה .

אם אישה לא מאושרת, היא כבר לא צריכה להישאר בסביבה, ולכן זה הפך חיוני לגברים מודרניים להצליח להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של האישה לאורך זמן.

אם החברה שלך שולחת הודעה לסמס של בחור אחר, בין אם מאחורי הגב שלך ואפילו ממש מולך, היא מודיעה לך בבירור שמשהו ביחסך או בהתנהגותך במערכת היחסים השתנה, וזה גורם לתחושותיה כלפיך להשתנות.

מעתה ואילך, אתה הולך לשנות את גישתך אליה ולגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, או שאתה עלול להרוס את הדינמיקה עוד יותר ולאבד אותה.

עכשיו שהצלחת למצוא את האתר שלי כאן, אתה לא צריך לשבת ולחכות ליום בו חברה שלך תבוא אליך ותגיד,'זה נגמר. אני מאוהב בבחור אחר ואני עוזב אותך. 'אם תעשה זאת, קרוב לוודאי שתחזור לכאן שוב ותצפה הסרטון שלי כיצד להחזיר אקס.

אם אתה רוצה להימנע מלהזריק את החברה שלך בגלל הבחור האחר הזה, אתה צריך לעשות כמה שינויים עכשיו.

הנה מה שאתה צריך לעשות ...

1. זהה את הסיבות האמיתיות שבגללן חברה שלך מאבדת עניין בך.

אם יש לך לחשוב על זה לרגע, אתה יכול כנראה לבוא עם כמה סיבות מדוע חברה שלך לא מרוצה ממך.

למרות שזה יהיה נחמד אם החברה שלך תשב אותך ותסביר בדיוק איפה טעית ומה בדיוק אתה צריך לעשות כדי שהיא תרגיש מספיק כבוד, אהבה ומשיכה אליך, היא כנראה לא הולכת לעשות את זה.

למה? אישה לא רוצה להיות חייבת ללמד את הבחור שלה איך להיות גבר. היא רוצה שהוא יבין זאת בעצמו ואז פשוט יהיה האיש שהיא זקוקה לו.

אם היא תצטרך לאיית את הכל, בסופו של דבר היא תרגיש כמו אמו שצריכה ללמד אותו את כללי החיים - או במקרה הזה איך להתנהג כמו גבר אמיתי במערכת יחסים.

אז, הצעד הראשון שעליך לעשות הוא להבין מה באמת גורם לחברה שלך לאבד עניין להיות בקשר איתך.

לדוגמא: התנהגת באחת מהדרכים הבאות לאחרונה?

  • לוקח אותה כמובן מאליו.
  • להיות נזקק ודביק.
  • לא מצליחים לעלות ברמות החיים והפוטנציאל האמיתי שלך, כי אתה מסתתר מאחורי בטיחות מערכת היחסים שלך איתה.
  • נותן לה ללבוש את המכנסיים בזוגיות.
  • חוסר ביטחון עצמי סביבה ובמצבים חברתיים.
  • מרגיש חוסר ביטחון לאבד אותה עד כדי כך שאתה לא יכול לשלוט בקנאה שלך.

כשאתה יודע מהן הסיבות האמיתיות לכך שחברתך מאבדת עניין בך, אתה יכול לבצע את השינויים הנכונים שיגרמו לה להרגיש שוב ושמחה.

כאשר היא מרגישה תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, הבחור השני יהפוך פחות מושך אותה.

מצד שני, אם אתה לא יודע בדיוק מה היא באמת רוצה שתשנה, אולי תמשיך לעשות את אותן טעויות ישנות, או שתנסה לשנות את הדברים הלא נכונים.

לדוגמא: אישה עלולה לאבד עניין בבחור בגלל שהוא חסר ביטחון והוא לא משיג את הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר. עם זאת, הוא ינסה להרשים אותה בכך שיוציא אותה לארוחות ערב יקרות, יגיד לה כמה שהוא אוהב אותה וינסה להיות חבר נחמד ואכפתי יותר.

עד שהוא לא יתקן את הנושאים האמיתיים שגורמים לה לאבד כבוד ומשיכה אליו, היא לא באמת תעריך את כל שאר הדברים שהוא עושה כי זה לא מה שממש אכפת לה או רוצה לראות ממנו כרגע.

2. בצע את השינויים עכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי

אין באמת טעם להבין מה גורם לחברה שלך לפנות לבחור אחר, אם לא תעשה מאמץ רציני להתחיל לשפר את פנייתך אליה.

החברה שלך רק תתחיל לקחת אותך שוב ברצינות, כשהיא תראה שאתה משתפר במהירות באזורים שמכבים אותה.