החברה שלי מכעיסה אותי

חברה שלי מכעיסה אותי

אף מערכת יחסים אינה מאושרת לחלוטין, רגועה והרמונית כל הזמן.

תמיד יהיו מקרים שבהם אתה וחברתיך (או ארוסך או אשתך) לא מסכימים על משהו.

יש מקרים שתתווכח ויש גם תקופות כועסים זה על זה בקצרה.

זה נורמלי וטבעי לחלוטין.

עם זאת, כשאתה מתעורר בוקר אחד ואתה מבין שבמקום לחשוב,'וואו, אני באמת אוהב את החברה שלי וכל כך נהנה להיות בסביבה'אתה חושב,'החברה שלי מכעיסה אותי,'אז אתה יודע שיש בעיה אמיתית ויש לתקן משהו בקשר שלך לפני שיהיה מאוחר מדי.

למרבה המזל, זה בדרך כלל דבר פשוט לתקן.אם החברה שלך מכעיסה אותך, אז כנראה שלא ידעת שנשים תמיד בודקות את הביטחון של הבחור ואת היכולת לשמור על שליטה ברגשות שלו בלחץ.

נשים בודקות בחורים כשהן פוגשות אותם לראשונה, בדייט, במהלך יחסי מין ובזוגיות.

לא משנה אם אתה בחור מדהים ויש לך מערכת יחסים נהדרת עם החברה שלך, היא תמיד תבדוק את הכוח הרגשי שלך.

לחימה זוגית: אישה שבודקת את הגבר שלה

נשים תמיד מנסות להיכנס מתחת לעור של גבר ולעורר ממנו איזושהי תגובה, ולכן כנראה את כועסת על החברה שלך.

היא מצאה את נקודת התורפה שלך (רגשית או נפשית) ופשוט לוחצת על הכפתורים שלך.

היא מקווה שתפסיק להגיב בכעס או בחוסר ביטחון, אבל היא לא מתכוונת להגיד לך את זה בגלל שנשים לא רוצות לעולם ללמד בחור איך להיות גבר חזק.

אם אתה הופך לחסר ביטחון או כועס ומאבד שליטה ברגשות שלך, היא פשוט מאבדת את הכבוד והמשיכה אליך ואם זה נמשך מספיק זמן, בסופו של דבר היא תיפול מאהבה אליך.

אז מה אתה יכול לעשות בקשר לזה?

מרגיש את הכעס, אבל אל תאבד שליטה ברגשות שלך

מדוע היא תמיד מנסה להכעיס אותי?

אין שום דבר רע בלכעוס על חברה שלך אם היא לא בשורה או מתייחסת אליך רע.

זה שלא מקובל להתייחס אליך בחוסר כבוד ואם אתה מגלה שחברתך לא מכבדת אותך, משקרת לך או מתייחסת אליך בצורה לא טובה בכל דרך שהיא, זה טבעי לחלוטין שתכעס עליה.

למעשה, לא רק שזה טבעי, אלא חיוני שתראה לה שהתנהגותה הרעה אינה מקובלת.

היא חייבת לדעת שאם היא לא תתייחס אליך באהבה ובכבוד, אתה לא תישאר מחויב לקשר ותנסה לסיים את זה.

עם זאת, ללא קשר לנסיבות או להתנהגותה, תמיד צריך לשלוט בכעס שלך. בעיקרו של דבר, זה אומר שלא צריך להיות חסר היגיון ולהתחיל לומר או לעשות דברים מטופשים שתתחרט עליהם בהמשך. אתה יכול לכעוס עליה, אך וודא שאתה רגוע ושולט ברגשותיך ובחשיבה שלך.

בשלב זה, כמה חבר'ה עשויים לשאול,'ובכל זאת, איך אתה נשאר בשליטה על הרגשות שלך? כעס הוא רגש פרוע ועוצמתי, אז איך אתה יכול לשלוט בו? כשחברה שלי מכעיסה אותי, אני לא יכולה להעמיד פנים שזה לא משפיע עלי ... צריך לבטא את הכעס הזה, וכעס בהגדרה הוא מחוץ לשליטה; ימין?'

לא נכון.

אם אתה מחפש את ההגדרה המילונית של כעס, זה:

כַּעַס (שֵׁם עֶצֶם): תחושה חזקה של מורת רוח ולוחמה שמעוררת עוול; זעם.
כַּעַס (פועל): לעורר כעס או זעם.

כעס אינו 'להיות מחוץ לשליטה' בהגדרתו. כעס הוא רגש חזק (כמו פחד או קנאה), המאפשר לך להביע את מורת רוחך ממשהו.

אדם שהוא חזק ובוגר רגשית ירגיש את הכעס, אך יישאר בשליטה על רגשותיו וחשיבתו בכך שלא ייתן למחשבותיו להשתולל ולהיות חסר היגיון. הוא יתמקד בניסיון להגיע לפיתרון, במקום לנסות להיכנס לוויכוח סוער ובסופו של דבר לומר דברים פוגעים לחברתו.

בחור שחסר את הכוח והבגרות הרגשית עלול להפעיל בסופו של דבר את תגובת 'הלחימה או הבריחה' שלו ואז לאבד שליטה על רגשותיו. הוא ייתן למחשבותיו להשתולל ולומר דברים לחברתו שמזינים את כעסו עוד יותר.

לדוגמא: אם חברתו של בחור לא מכבדת אותו והוא רוצה לתקן את ההתנהגות הזו בה, הוא עשוי להתחיל לצעוק עליה ולהראות לה עד כמה הוא כועס. עם זאת, צעקות עליה כמעט תמיד רק יגרמו לה להיות מתגוננת ואולי אפילו לא מכבדת יותר כלפיו, ולכן שום דבר חיובי לא מושג בכלל.

לראות את הגבר שלה חסר שליטה רגשית (לא משנה עד כמה הוא חושב שהכעס שלו הוא), זה לא מושך לאישה וגורם לה לאבד כבוד אליו כגבר. להיות מחוץ לשליטה עם כועס לא רק מוביל ליותר ויכוחים ויותר סיבות לומר לך,'החברה שלי מכעיסה אותי,'אבל זה גם נשחק מהאמון, האהבה והמשיכה שאתה מרגיש אחד כלפי השני.

אתה צריך להימנע מטעויות כשאתה כועס

לפעמים להביע את הכעס שלך דרך טובה להודיע ​​לחברה שלך שאתה לא מרוצה ממה שהיא אמרה או עשתה. עם זאת, יש דרך נכונה ושגויה לעשות זאת.

להלן 3 טעויות קלאסיות שכדאי להימנע מלעשות כשאתה מרגיש כעס סביב החברה שלך:

1. מנסים לשכנע אותה שאתה צודק והיא טועה

לפעמים, בחור ימצא פגם כמעט בכל מה שחברתו אומרת או עושה, עד כדי כך שהיא בסופו של דבר תחושה ונשלטת על ידו. כשהיא לא עומדת בציפיות ובדרישות שלו, הוא מרגיש כועס עליה.

עם זאת, אם הוא פשוט היה מפסיק להבין שאף אחד (כולל עצמו) אינו מושלם ושהמטרה של מערכת יחסים היא לגדול ברוגע, באהבה יחד כזוג תוך העמקת האהבה, הכבוד והמשיכה, הוא לא היה מרגיש את צריך להתפרץ עליה.

במקום זאת הוא היה מרגיש את הרגש של כעס או אכזבה ואז מתמקד בניסיון לשפר את המצב באמצעות אהבה, הבנה וסבלנות רגועה, ולא וויכוחים סוערים.

תיקון קבוע כדי שתוכל להראות לה שאתה צודק והיא טועה לא בריא לזוגיות. כדי שהאהבה, המשיכה והכבוד יגדלו ויתעמקו עם הזמן, אישה חייבת להרגיש חופשית להיות נשית סביבך.

כאשר בחור כועס באופן קבוע על חברתו ומנסה לשנות את התנהגותה לגברית יותר (כלומר הגיונית, הגיונית), הוא בעצם מנסה להפוך אותה לגרסה נשית שלו. במילים אחרות, הוא מנסה לגרום לה לחשוב ולהתנהג כמו גבר לפעמים, מה שאחר כך גורם לה להרגיש מוטרדת מכך שהיא לא יכולה להיות אישה נשית סביבו.

כדי לשמור על מערכת יחסים מוצלחת, שניכם צריכים לנסות לשמח אחד את השני ולא משנה מה, במקום לנסות 'לזכות' בוויכוחים ולגרום זה לזה להרגיש רע, או להתאים לרעיון של השני 'שלמות'.

כשאתה מבין שאתה נמצא במערכת יחסים שבה אף אחד מהם או לא מושלם, אז שניכם יכולים להסכים לנסות לעשות טוב יותר ולהיות טובים יותר כי אתם אוהבים ומכבדים אחד את השני. עם זאת, אל תצפו ממנה, או מעצמכם, להיות מושלמים מחר.

אם אתה עובד לקשר טוב יותר ממקום של אהבה, בסופו של דבר תגיד,'החברה שלי עושה אותי מאושרת'ולא,'החברה שלי מכעיסה אותי.'

2. להיות פוגעני נפשית או רגשית (או פיזית)

'הדבק' השומר על יחסים בין גבר לאישה ביחד הוא כבוד הדדי, אהבה ומשיכה. אם בחור מאבד שליטה ברגשותיו כמעט בכל פעם שחברתו מכעיסה אותו, עם הזמן היא תאבד קשר עם רגשות הכבוד, האהבה והמשיכה שהייתה לו פעם.

אם החברה שלך לפעמים לא מכבדת אותך, פשוט תהיה האיש בסיטואציה ואל תיגרר לקריאת שמות, תעשה ירידות והתעללות.

כאשר אתה מוצא את עצמך במצב שבו אתה מאבד שליטה על עצמך, אמור לה שאתה רוצה לקחת כמה דקות להתקרר ואז תמשיך בדיון. עדיף לעשות זאת מאשר לאבד שליטה על הרגשות שלך ואז לעשות משהו שתתחרט עליו בהמשך.

3. לתת לה לברוח עם התנהגות רעה כדי למנוע קטטה

כדי להפוך מערכת יחסים למוצלחת לכל החיים, גם הגבר וגם האישה צריכים להקריב קורבנות ופשרים בדרך כדי לשמור על שמחה זה בזה ולשמור על ההרמוניה.

אם ההתנהגות שלה גורמת לבעיות, אין טעם לתת לה להמשיך בדרך הזו. עליה להיות מוכנה להכין מורכבות ומשתנות בדיוק כמוך. אם לעולם לא תתמודד עם הנושא שגורם לך לכעוס עליה, אף אחד מכם לא יוכל לצמוח ולהיות טוב יותר זה לזה.

במקום להימנע מעימות, דבר דברים עם חברה שלך באופן שמאפשר לשניכם להרגיש מובנים, אהובים ומטופלים. בכך שאתה מוכן להתפשר ולראות זה את נקודת המבט של זה, אתה למעשה תשמור על השלום וההרמוניה במערכת היחסים.

הדריכו אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה בשבילכם

כמעט בכל מקרה, כשבחור אומר'החברה שלי מכעיסה אותי,'הכוונות שלו בדרך כלל טובות (כלומר הוא לא רוצה לכעוס עליה, אבל פשוט לא יודע איך לתקן את הבעיות ביניהן). באופן כללי, למרות שרוב החבר'ה רוצים להיות במערכת יחסים אוהבת והרמונית; הם פשוט לא יודעים ליצור ולשמור על הדינמיקה הזו.

במערכת יחסים, עליכם לאהוב אחד את השני ולעזור זה לזה לצמוח כיחידים וכזוג. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך להיכנע לה או לתת לה את הדרך שלה, וגם לא אומר שאתה חייב לגרום לה לעשות כל מה שאתה רוצה.

אחד המפתחות למערכת יחסים מאוזנת ומאושרת הוא שאתה תהיה גבר חזק ובטוח רגשית, כך שהיא תוכל להירגע ולהיות האישה שלך. אם אתה כועס כשחברה שלך תבדוק אותך, היא תאבד את הכבוד והמשיכה אליך ואם זה קורה לעיתים קרובות מדי, היא בסופו של דבר תתחיל ליפול מאהבה אליך.