החברה שלי סותמת אותי כל הזמן

החברה שלי סוחרת אותי כל הזמן

שום דבר לא יכול להיות יותר מתסכל מאשר להיות במערכת יחסים בה אתה מרגיש שאתה הולך על קליפות ביצה סביב החברה שלך (ארוסה או אשתו) כל הזמן.

כשאתה מוצא את עצמך אומר,'החברה שלי סוחרת אותי כל הזמן,'וכשנדמה ששום דבר שאתה עושה לא מתאים לה, קל להתחיל לחשוב,'אני לא יכול לסבול את זה יותר' 'למה שום דבר אי פעם אני עושה מספיק טוב בשבילה'ו'אני אוהב אותה, אבל אני לא יודע מה לא בסדר איתה כל הזמן.'

אם כי קל פשוט למחוק את זה בהיותה קשה או מטרידה, או אפילו פשוט להתעלם מכך ולקוות שאיכשהו היא תפסיק באורח פלא להתנהג ככה, כשחברתך תיסחף אותך, זו הדרך שלה לומר לך,'אני לא מרוצה מהדרך שבה הדברים נמצאים במערכת היחסים. אתה לא גורם לי להרגיש כמו שאני רוצה להרגיש ואם לא תתעצב ותעשה כמה שינויים, אני הולך להיפרד ממך. '

במערכת יחסים, האחריות של הגבר היא לא רק לשמור על האהבה, הכבוד והמשיכה שאשתו חשה כלפיו, אלא גם לשמור על הדינמיקה הזוגית הנכונה.

אם הוא לא מצליח לעשות זאת, היא תתחיל בהדרגה לאבד כבוד אליו כגבר, והיא תתחיל להתנהג בדרכים 'שליליות', כמו לנדנד לו כל הזמן, בניסיון לגרום לו להבין שהיא לא מאושרת בזוגיות.

אם הוא לא מצליח לנקוט בפעולה כלשהי ולגרום לה להרגיש מובנת, היא תתעצבן ומתוסכלת מהזוגיות ובדרך כלל בסופו של דבר תיפרד ממנו.מה היא מנסה להגיד לך בכל פעם שהיא תוססת אותך?

החברה שלי סוחרת אותי כל הזמן

אישה לא סתם 'מנדנדת' כי היא אוהבת את צליל הקול שלה, כביכול. גם אם בעיניך היא קטנונית או לא סבירה, כמו אם היא תוקעת אותך כדי להחזיר את הכובע למשחת השיניים, או אם היא תוקעת אותך בגלל שחזרת הביתה מאוחר מהעבודה או מהקולג ', הדברים שלה מצביעים על סוגיה עמוקה יותר.

אישה תנדנד גבר כי ...

1. היא מרגישה יותר גברית ממנו.

בעבר גברים ונשים חיו לפי קווי מגדר שהוגדרו בצורה ברורה. לגברים היה כל הכוח והנשים נאלצו לעשות את מה שאביהן, ואחר כך בעליהן, אמרו להן לעשות.

בעולם של היום, נשים הפכו להיות כל כך בטוחות ועצמאיות, עד שרוב הגברים בסופו של דבר מאמינים שנשים כבר לא צריכות גבר כדי להוביל במערכת יחסים. זו הסיבה שכל כך הרבה גברים מודרניים כבר לא יודעים כיצד להתנהג סביב נשים. הוסיפו לכך את העובדה שהתקשורת מפציצה אותנו כל הזמן באיתות מבלבלים.

קחו למשל את מילות השירים הפופולריות כמו Destiny's Child 'נשים עצמאיות':

'ספר לי מה אתה מרגיש בקשר לזה
נסה לשלוט בי ילד אתה מפוטר
שלם את הכיף שלי, אה ואני משלם את החשבונות שלי
תמיד 50/50 במערכות יחסים '- Destiny's Child

כמעט נראה שנשים רוצות לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו גברים ושהחבר'ה הפכו להיות תוספת אופציונלית בחייהן. עם זאת, זה לא מה שקורה באמת. נשים פשוט מתחזקות ועצמאיות יותר והן רוצות שגברים יתחזקו אפילו יותר ממה שהם.

בסופו של דבר רוב החבר'ה מרגישים מבולבלים לגבי הדרך 'הנכונה' להתנהג סביב נשים מכיוון שהם לא באמת יודעים מה מקומם האמיתי בחיי האישה. יש בחורים שמגיבים על ידי דיכוי הגבריות שלהם ונותנים לאישה 'ללבוש את המכנסיים' במערכת היחסים כי הם חושבים שזה מה שהיא רוצה.

עם זאת, ללא קשר לאישה אינטליגנטית, חזקה ומדהימה, היא עדיין רוצה שהגבר שלה יהיה הגבר.

אם אתה אומר,'החברה שלי סוחרת אותי כל הזמן אבל אני לא יודעת למה'תן לי לספר לך למה: זה בגלל שהיא מרגישה יותר גברית ממך. אתה מכריח אותה להיות קצת 'האיש' במערכת היחסים והיא מרגישה את הנטל שתצטרך תמיד לקבל את ההחלטות היומיומיות, או להגיד לך מה לעשות.

החברה שלי סוחרת אותי כל הזמן

הנדנוד שלה אתה היא הדרך שלה להודיע ​​לך שהיא רוצה שתהיי חזקה יותר מבחינה נפשית ורגשית, כדי שלעתים תוכל להירגע להיות אישה נשית.

היא לא רוצה להרגיש לחוץ להיות הגבר במערכת היחסים, או צריך 'לאמא' אותך כי אתה יושב לאחור ומדכא את הגבריות שלך כי אתה חושב שזה מה שהיא רוצה שתעשה.

אם תמשיכי לאלץ אותה לקחת על עצמה את התפקיד הגברי, היא לא תרגיש כמו אישה אמיתית והיא לא תהנה להיות סביבך.

2. היא מרגישה שהוא לוקח אותה כמובן מאליו.

כדי שאישה תירגע במערכת היחסים ותהיה אישה נשית, היא צריכה להרגיש שהגבר שלה הוא לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש. באחריותו של הגבר לשמור ולהצמיח את האהבה, הכבוד והמשיכה אותו ואשתו חשים זה כלפי זה.

עם זאת, בחורים רבים שחסרים ניסיון עם נשים לעיתים קרובות מניחים שלגרום לאישה לצאת איתו היא המקום בו העבודה הקשה טמונה וברגע שהיא 'שלו' הוא יכול להירגע ולחזור לדפוסים והתנהגויות ישנות (שליליות). הוסיפו לכך את לחצי חיי היומיום, ולעתים קרובות הוא מוביל לכך שהוא מתעלם מחברתו (ארוסתו או אשתו).

כשזה קורה, אישה באופן טבעי מתחילה להרגיש מובנת מאליה. היא מרגישה לא אהובה ולא מוערכת והיא נוקטת בנדנדות אליו בתקווה שהוא ישים לב עד כמה היא אומללה ויבצע שינויים ביחסו ובהתנהגותו.

3. היא מרגישה שיש לה יותר מטרה בחיים מאשר לו.
אישה אוהבת את הרעיון להיות עם גבר שמסוגל לומר את דברו בעולם ובסופו של דבר יוכל לספק את עצמו, אותה ואת ילדיהם אם יש להם כאלה. הרעיון להיות עם גבר שהולך להיאבק בכדי להניח אוכל על השולחן אינו מושך נשים.

עם זאת, אישה תימשך באותה מידה לגבר שיש לו פוטנציאל להיות חזק ומצליח יותר, כמו שהיא לבחור שכבר חזק ומצליח.

כאשר אישה מסתיימת במערכת יחסים עם בחור שהיא תופסת כבעלת פוטנציאל להצליח יותר בחייו, רק כדי לגלות שהוא מסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו ומשתמש ביחסיו איתה כתירוץ מכיוון שהוא באמת חסר מטרה, היא באופן טבעי ירגיש כבוי.

בסופו של דבר היא תהפוך לנדנדה בתקווה שהוא ירים את עצמו ויעלה ברמות החיים כמו גבר אמיתי. אם הוא לא מצליח לעשות זאת, בסופו של דבר היא תאבד את הכבוד והמשיכה אליו ובסופו של דבר אהבתה אליו תמות.

כשתרגיש שמיעה היא תפסיק לנדנד

כשאישה תוקעת את הבחור שלה, היא רק לעתים נדירות תצא ותגיד מה בעצם מפריע לה. אז, במקום לומר,'נמאס לי להיות אחראי ואני צריך שתעלה ותגבר,'היא תגיד דברים כמו,'מדוע אי אפשר לקבל החלטה'אוֹ'נמאס לי לומר לך לשים את הדברים שלך / להוציא את הזבל / לשלם את החשבונות'וכו '

אם אתה מפסיק לומר,'החברה שלי סוחרת אותי כל הזמן,'תצטרך לשפר את ההבנה שלך לגבי נשים. אתה צריך להבין מה באמת אומרת שפת הגוף, הפעולות וההתנהגות של החברה שלך. אתה צריך 'לפענח' אותה מנדנדת כדי שתוכל להבין מה באמת מפריע לה.

ברגע שאתה יודע מה גורם לה לנדנד, אתה צריך לעשות מעשה ולתקן בעצמך את הדברים האלה. אני לא אומר שאתה צריך להיות מישהו שאתה לא, אלא גרסה טובה יותר ומלאה יותר של מי שאתה כרגע.

כשחברה שלך מרגישה מובנת, היא באופן טבעי תרגע ותיפתח לרעיון להיות אישה שלך, כי היא יכולה לסמוך לחלוטין שאתה תהיה הגבר שלה. היא לא תרגיש צורך לנדנד לך יותר כי היא תרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש כשהיא איתך.