החבר לשעבר של החברה שלי רוצה את הגב שלה

חברה שלי

אם אתה גורם לחברה שלך להרגיש יותר משיכה, כבוד ואהבה מאשר החבר לשעבר שלה, אז אין לך מה לדאוג.

עם זאת, אם הוא משתמש במערכת גב לשעבר כמו זו שאני מספק כאן ב'האיש המודרני ', עליכם להיזהר מכיוון שהוא קרוב לוודאי יגרום לה להרגיש הרבה כבוד ומשיכה אליו ולגרום לה לשאלה האם היא או לא צריך להיות איתך.

לא משנה כמה טוב היחסים שלך כרגע עם החברה שלך, היא יכולה להתחיל לחוש באופן מיידי על ידך אם היא תשים לב שאתה מרגיש מאוים על ידי החבר לשעבר.

צפו בסרטון זה לדוגמא כיצד חוסר ביטחון לגבי האטרקטיביות שלכם אליה יכול להרוס את מערכת היחסים שלכם ...

מה שחברה שלך תרצה לראות זה שלא משנה מה הוא אומר או מה שהיא עושה, אתה תמיד שומר על ביטחון בעצמך ויודע שאתה אופציה טובה ממנו.

היא גם רוצה להרגיש שאם היא הייתה חוזרת עם החבר לשעבר, היית יכולה בקלות למשוך נשים אחרות כמוה או אישה שהיא אפילו יותר יפה ממנה.אם חברה שלך מקבלת תחושה שאתה מרגיש חסר ביטחון מכיוון שאתה חושב שהחבר לשעבר שלה מושך אותה יותר ממך, זה יתחיל להפוך אותו באופן אוטומטי למושך יותר בעיניה. למה?

זה ייצור ניגוד בינך לבינו. הוא ייראה בטוח ואתה נתקל בחוסר ביטחון. מכיוון שנשים נמשכות לכוח הרגשי אצל גברים ונכבות על ידי החולשה, חברה שלך תתחיל באופן אוטומטי להרגיש מכובה על ידך.

האם היא הולכת להשאיר אותך לחבר לשעבר שלה?

כמובן, כל זה לא היה קורה לך אם היית האהבה הראשונה של החברה שלך, אבל אם אתה אומר,'החבר לשעבר של חברה שלי רוצה אותה בחזרה,'אז בבירור היה לה ניסיון קודם עם בחורים אחרים.

באופן בלתי נמנע, לחברה שלך יש מטען אהבה ומערכת יחסים, שכרגע חוזרת לרדוף אותך.

אז, שאלה שיש לשאול ולענות כאן היא: האם אתה צריך בכלל להיות מודאג מכך שהחבר לשעבר של החברה שלך רוצה שהיא תחזור?

זה תלוי…

האם החברה שלך נותנת לך סיבות לפקפק במחויבותה המלאה כלפיך?

אתה מתכוון לרמות אותי עם החבר לשעבר שלך?

התנהגותה של חברתך תיידע אותך אם היא מעוניינת לקחת את החבר לשעבר בהצעה שלו לפיוס, או שמא הרעיון להיות איתו גורם לה להתכווץ.

לדוגמא: יתכן שהוא שולח לה הודעה או מנסה לשוחח איתה ברשת.

אם חברה שלך נראית נסערת מזה ואומרת לך,'לעזאזל! זה שוב האקס שלי! הוא באמת משגע אותי ... הלוואי שהוא היה מקבל את ההודעה וישאיר אותי בשקט! 'בזמן שהיא מוחקת את המסר שלו, היא מודיעה לך בבירור על ידי שיחתה, פעולותיה ושפת הגוף שלה שהיא אפילו לא מעוניינת מרחוק לחזור איתו.

אם היא נתקלת בו כשאתה יוצא יחד והיא מחמירה ואומרת משהו כמו,'לעזאזל! יש את האקס שלי שוב. אנחנו יכולים לעזוב? 'אז זה אומר שככל הנראה נגמר ועכשיו הוא מתמקד בקשר איתך.

מצד שני, אם היא חשאית לגבי המסרים שלו, או אם אתה מזהה מתח מיני כלשהו ביניהם כאשר הם נפגשים באופן בלתי צפוי, ייתכן שיש לך סיבה לדאגה.

אם אתה שואל אותה משהו כמו,'אז מה באמת קורה בינך לבין האקס שלך?'אוֹ'אז החבר לשעבר שלך רוצה אותך בחזרה, איך אתה מרגיש עם זה?'והיא נראית לא נוחה ועונה במעורפל,'זה מסובך,'אוֹ'אני פשוט לא בטוח איך אני מרגיש כלפיו כרגע,'ואז ברור שהיא לא פתרה את הבעיות איתו.

אם זה המקרה, זה יכול להיות רעיון טוב שתלך אחורה ותתן לה להבין עם מי היא באמת רוצה להיות.

המשמעות של זה היא שתבחרו לחתוך את ההפסדים ולעבור הלאה ולמצוא לעצמכם חברה אחרת טובה יותר ממנה שמוכנה רגשית להתחייב באופן מלא כלפיכם.

לחלופין, ייתכן שתבחר לעבור הלאה ולפגוש נשים אחרות ולהמתין עד שהיא תחזור לזחול אליך עם התנצלות.

עם זאת, מה שאסור לכם לעשות הוא לעשות את כל הטעויות הבאות שאנשים שמוצאים את עצמם אומרים,'החבר לשעבר של חברה שלי רוצה אותה בחזרה,'בדרך כלל נוטים להכין.

החבר לשעבר של חברתי רוצה את גבה: 3 טעויות להימנע מעשייה

זו לא תחושה נחמדה לדעת שחברתך עשויה להיות מעוניינת לפתוח את עצמה מינית לחבר שלה לשעבר. רק המחשבה שהיא מקיימת יחסי מין עם האקס שלה כנראה גורמת לך להרגיש בחילה, כועסת או נבהלת.

עם זאת, לא משנה עד כמה זה עלול לפגוע בכם לחשוב שהיא אולי שוקלת אותו עליכם, חשוב שלא ...

1. הפוך לדבוק ונזקק.

חברתי לשעבר פנתה לחברה שלי

לפעמים, כשבחור מרגיש שחברתו מאבדת עניין ופותחת את עצמה לרעיון להיות עם בחור אחר (או בחורים), הוא יגיב בכך שיהיה דביק ונזקק.

לדוגמה, הוא עשוי:

  • כל הזמן התקשר או שלח לה הודעה.
  • זקוק לה באופן קבוע כדי להרגיע אותו שהיא אוהבת אותו ותבחר אותו על פני האקס שלה.
  • הימנע מלהסתובב עם חבריו או לעבוד על מטרות חייו רק כדי שיהיה זמין עבורה 24/7.
  • תרגיש עצוב, בודד או אבוד בלעדיה וזקוק לביטחון מתמיד שלה שהיא אוהבת אותו ורוצה אותו, כדי להרגיש טוב עם עצמו.

בחור כזה עשוי להאמין שכל מה שהוא עושה זה לפזר את אשתו בתשומת הלב, האהבה והערצה המגיעים לה; אחרי הכל, איזו דרך טובה יותר להראות לה שהוא בחור טוב יותר מהאקס שלה, נכון?

עם זאת, התנהגות מסוג זה לעיתים קרובות יש השפעה הפוכה וכתוצאה מכך היא מבטלת את האישה גם ממנו וגם מהזוגיות.

באופן כללי, אישה רוצה להיות בקשר עם גבר שגורם לה להרגיש בר מזל להיות איתו, במקום להרגיש שהיא עושה לו טובה בכך שהיא חברה שלו.

אם החבר לשעבר רודף אחרי החברה שלך, להיות דביק ונזקק סביבה רק יגרום לו להראות מושך יותר עבורה.

במקום לחשוב,'וואו, אני כל כך בר מזל שיש לי חבר כל כך נפלא. לעולם לא אחזור לאקס שלי כי הוא לעולם לא יכול היה לתת לי תשומת לב מסוג זה, 'במקום זאת היא עשויה להתחיל לחשוב,'כרגע, כל בחור אחר יהיה אופציה טובה יותר מאשר להרגיש חנוק כזה מהחבר שלי. אולי בכל זאת האקס שלי לא כל כך גרוע ... אולי אני צריך להיפגש איתו. '

2. תריב עם החבר לשעבר שלה.

כן, זה לא מגניב כאשר החבר לשעבר של החברה שלך לא מקבל את ההודעה שהיא איתך עכשיו, אבל זו הבעיה שלו לא שלך.

שוב, אלא אם כן חברה שלך נותנת לך סיבה לפקפק בנאמנותה כלפיך (במקרה כזה, אתה צריך פשוט לזרוק אותה וללכת משם אם היא לא משתנה), לריב ולנסות להכות את החבר לשעבר על כך שהיא רוצה הגב שלה רק יראה אותך ילדותי, בוסר וחסר ביטחון.

להיכנס לקרב אגרופים כדי להגן על האישה שלך אולי נראה כמו הדבר הרומנטי לעשות; אחרי הכל, האם זה לא מה שהם עושים בסרטים, בתוכניות טלוויזיה ובקליפים? ובכל זאת, בחיים האמיתיים, לריב עם האקס שלה רק יגרום לחברה שלך להטיל ספק בהחלטתה להיות איתך.

היא לא בהכרח תבחר את האקס שלה מעלייך כי נקלעת איתו לריב, אבל היא עלולה להתחיל לחשוב שאתה לא בטוח לגבי האטרקטיביות והערך שלך כלפיה.

היא עשויה גם להתחיל לדאוג שאתה מהסוג של בחור שלא יכול לשלוט ברגשותיו כאשר הוא מאוים, אז היא תתהה אם אי פעם תהיה אלים גם איתה.

אתה פשוט צריך להבין שהחבר לשעבר שלה הוא כלום לעומתך. אתה יותר טוב ממנו ואם היא לא מבינה את זה, אתה צריך לזרוק אותה.

אם אתה חושש לזרוק אותה כי אתה חושש שלא תוכל להשיג חברה לוהטת אחרת, ככל הנראה שתיפול בפח של חוסר ביטחון רגשי במהלך תקופה זו, מה שיבטל אותה ותגרום לה לרצות את האקס שלה בחזרה.

3. נסו להתחרות עם החבר לשעבר שלה.

אתה בפנים, הוא בחוץ. החברה שלך בחרה אותך והיא איתך עכשיו.

עליכם לראות זאת כך ולהאמין בעצמכם, במקום לחשוב שעכשיו עליכם להתחרות בו.

לעשות רע לחבר לשעבר של החברה שלך בכך שהוא נותן לה רשימה ארוכה של כל התקלות שלו, או אומר לה כמה אתה נראה טוב יותר, שרירי, עשיר, חכם או טוב לך, רק גורם לך להיראות חסר ביטחון.

החברה שלך כבר יודעת את כל הדברים האלה גם עליו וגם עליך. כמו שיש הרבה סיבות טובות למה היא נפרדה ממנו, יש גם הרבה סיבות טובות למה היא איתך.

כרגע היא בחרה בך. היא מחבבת אותך ורוצה להיות איתך, אז חבק את זה ואל תדאגי לאקס שלה.

נשים טובות מאוד בקריאת שפת הגוף של הבחור כדי לקבוע אם הוא מרגיש חסר ביטחון או לא. אם אתה חושב שהחבר לשעבר של החברה שלך טוב ממך, זה יתקל בשפת הגוף שלך, באווירה ובסגנון השיחה והחברה שלך תקלוט בזה.

לאחר מכן היא תחוש אינסטינקטיבית נמשכת אליו יותר מכיוון שהוא יראה יותר בטוח וגברי באופן שהוא חושב, מרגיש ומתנהג. כל הנשים נמשכות יותר לגברים שמאמינים בעצמם ואינם רואים גברים אחרים כמתחרים כלפיהם, לכן וודאו כי אתם מחזיקים באמונה שאתם טובים ממנו.

4. האשימו אותה שבגדה או שרוצים את החבר לשעבר שלה בחזרה.

לרוב האנשים יש עבר ולכן זה יהיה נאיבי מכם להניח שלחברה שלך מעולם לא היו רגשות כלפי בחור אחר לפני שהיא פגשה אותך.

כן, היא אולי אהבה אותו ונהנתה להיות איתו, אבל הוא האקס שלה ואתה החבר החדש שלה. אתה צריך להאמין בעצמך ובאטרקטיביות שלך אליה, אחרת האקס שלה יהפוך לאופציה מושכת יותר ממך.

רק בגלל שהחבר לשעבר של החברה שלך רוצה אותה בחזרה, זו לא הבעיה שלה.

גם אם יש לה איזה עסק לא גמור איתו (כאילו היא עדיין אוספת את כל הדברים שלה ממקומו וכו '), והיא צריכה להיפגש איתו מדי פעם, או לשוחח איתו באופן מקוון, באמצעות טקסט או בטלפון. , זה לא סימן שהיא בוגדת בך איתו, או אינדיקציה שהיא רוצה שהוא יחזור.

כמה חבר'ה חסרי ביטחון יבדקו בקביעות את פייסבוק, לינקדאין, וואטסאפ, טוויטר, אינסטגרם או דפי מדיה חברתית אחרים של חברתם כדי לראות באיזו תדירות היא מתקשרת עם האקס שלה. הם עשויים גם לקרוא את הודעות הטקסט שלה בזמן שהיא לא מסתכלת.

אז בחור כזה עשוי לחקור אותה על פוסטים או הודעות טקסט מסוימות, במיוחד אם בעיניהם הם נשמעים 'חשודים'. אם הוא מרגיש חסר ביטחון במיוחד, הוא אפילו עלול להאשים אותה בבגידה או ברצון לחזור עם האקס שלה.

עם זאת, ניתן להבין שכשאתה אומר,'החבר לשעבר של חברה שלי רוצה אותה בחזרה,'להיות חשדני כלפי נאמנותה וכוונותיה של חברתך עשוי להרגיש כמו הדבר הטבעי והנורמלי לעשות.

עם זאת, עליכם להבין כי פעולה זו היא הדרך המהירה ביותר לאבד את הכבוד והמשיכה שלה אליכם כגבר.

זה בסדר להרגיש קצת מגונן על האישה שלך ולהראות לה שאכפת לך. עם זאת, אם אתה חשדן ומגן מדי מכיוון שאתה חושש שהיא תחזור לחבר לשעבר שלה, זה רק יגרום לה לאבד כבוד ומשיכה אליך.

עליכם להבטיח שהיא תוכל לשמור באופן טבעי על תפיסתה החיובית לגביכם, ושתחושות הכבוד והמשיכה אליכם ימשיכו לגדול עם הזמן.

אם תפסיק את הכבוד והמשיכה הזו על ידי חוסר ביטחון, היא באופן טבעי תתחיל להסתכל על האקס שלה (ואפילו על גברים אחרים) באור חיובי יותר והיא תתחיל לתהות מדוע היא איתך.

אם אתה רוצה שהזוגיות שלך תעבוד, אתה צריך לתת לה את אמונך המלא בידיעה שהיא עלולה לשבור את האמון הזה. אם היא שוברת את אמונך, אז זו הבעיה שלה.

אתה צריך לדעת שאתה בחור נהדר ושהיא בר מזל שהיא איתך. ללא פחד תן לה את אהבתך ואת אמונך ואם היא תחליט לרמוס בכל זה, זה אובדנה.

היא תרצה לעזוב אותך רק אם אתה גורם לה לאבד כבוד ומשיכה אליך. נכון לעכשיו, יש לך הזדמנות מושלמת לשפר את תחושות הכבוד והמשיכה שלה עבורך על ידי שמירה על ביטחון בעצמך ובמשיכה שלך אליה.

העמיקו את הכבוד והמשיכה שהיא חשה אליכם בכך שתראו לה שאינכם מרגישים מאוימים על ידי החבר לשעבר ואתם יודעים שאתם אופציה טובה ממנו.

גם אם אתה חושב בחשאי שהוא יכול להיות אופציה טובה ממך, חשוב שלא תתן לחברה שלך להרים את זה. תן לה לראות שאתה מאמין בעצמך ובמשיכה שלך אליה.

תגרום לחברה שלך להרגיש בר מזל שבחרה בך

תן לה להרגיש בר מזל להיות חברה שלך

לא משנה מה החבר לשעבר של החברה שלך אומר או עושה, אתה צריך להישאר נינוח ונוח. זו לא תחרות בינך לבינו כי החברה שלך כבר בחרה בך.

כשחברה שלך תוכל לראות שאתה לא חושש שהיא עשויה להיות רגשות מתמשכים כלפיו ובטוחה לחלוטין לגבי המקום והערך שלך בחייה, זה יגרום לה להרגיש הרבה מאוד כבוד ומשיכה אליך.

במקום לשבת ולפקפק בעצמך באמירה,'החבר לשעבר של חברה שלי רוצה אותה בחזרה,'להבין שאתה באמת טוב ממנו.

ברגע שתאמצו את האמונה הזו, לא יהיה לכם מה לדאוג כי באופן טבעי תחשבו, תתנהגו ותנהגו בצורה שתעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליכם.