החברה שלי אמרה שאני נחמד מדי

חברה שלי אמרה שאני

יש חבר'ה שגדלים ללא מודלים גבריים חזקים בחיים שלהם, בסופו של דבר מקבלים את עצתם 'לפגישות' מאמם שעשויים לספר להם דברים כמו,'אם אתה רוצה לגרום לבחורה הגונה שתאהב אותך, תצטרך להיות בחור נחמד.'

הוא יגיד שהוא צריך להיות ג'נטלמן, להיות סבלני ובעצם להתייחס לאישה כמו לנסיכה של דיסני, למרות שהיא פשוט ילדה רגילה ויומיומית.

נוסף על כל זה, בחור ישמע לעתים קרובות על נשים לומר דברים כמו,'הלוואי שיכולתי למצוא בחור נחמד עד היום'אוֹ'מדוע חבר'ה כאלה מטומטמים? כל מה שהם מתעניינים בו הוא סקס. אני פשוט רוצה בחור נחמד שאכפת לו ממני. ”

עם כל זה בשילוב, האם פלא שמיליוני חבר'ה ברחבי העולם גדלים מתוך אמונה שלהיות 'נחמד' הוא המפתח להשגת אישה ואז לשמור על העניין שלה במערכת יחסים?

צפו בסרטון זה בכדי להבין כמה מהשקרים הנפוצים שנשים מספרות לגברים ... ומה הם באמת רוצים שגברים יעשו במקום ...

אין שום דבר רע בלהיות גבר טוב, אבל אם אתה נחמד מדי לאישה (במיוחד כשלא מתייחס אליך טוב), היא פשוט לא תוכל לכבד אותך.נשים לא ממש רוצות להיות בעמדת כוח במערכת יחסים.

אישה רוצה שתכבד אותה ותתייחס אליה טוב, אבל היא רוצה שתגרום לה גם לכבד אותך.

אם אינך יכול לעשות זאת, היא חוששת שהיא עם סוג הבחור שיסתובב בכל רחבי החיים (למשל מנוצלים על ידי אנשים רעים או חברים מניפולטיביים, מתעלמים מהקידום בעבודה, נבחרים).

נשים לא רוצות לקבל את ההרגשה הזו כשהן עם הגבר שלהן.

אז אם אתה אומר,'חברה שלי אמרה שאני נחמדה מדי'אתה צריך להבין שלנשים יש צורך ראשוני להרגיש כמו בחור שיכול להגן עליהן ולשמור עליהן לכל החיים.

זה לא קשור למאצ'ו או להיות בחור קשוח.

במקום זאת, אתה רק צריך שיהיו קצת יותר כדורים סביבה ולהפסיק לתת לה ללכת עליך.

אין שום דבר רע בלהיות בחור טוב, אבל אתה רק צריך להבטיח שהיא מכבדת ונחמדה גם אליך.

אל תתנו לזה להפוך לזוגיות חד צדדית שבה אתם עושים הכל בשבילה.

האם אני נחמד מדי לחברה שלי?

כדי להיות ברור: אתה לא צריך להיות ילד רע או להתייחס אליה בצורה רעה כדי לשמור עליה מאושרת.

אתה יכול להמשיך להיות הבחור הטוב שאתה, אבל אתה צריך להבין שהיא גם צריכה להרגיש נמשכת אליך מינית.

להיות נחמד לא גורם לתחושות של משיכה מינית בקרב אישה, אבל להיות בטוח בעצמו ולגרום לה להרגיש ילדה בתגובה לגבריות שלך.

אם אתה נחמד מדי אליה, נדיב מדי, מתוק מדי ועדין מדי, אז יחסר לך את כל המרכיב החשוב של הגבריות בהתנהגות שלך והיא תרגיש כבויה.

נשים רק מעריכות ומרגישות שהן מופעלות רק באמצעות מחוות מתוקות של גבר שהן מסתכלות עליהן ומכבדות (כלומר הוא המנהיג הברור של הקשר, הוא גברי בחשיבה, בהתנהגות ובמעשים שלו, היא מרגישה כמו האישה שלו ולא אמו או חברו).

אם אתה מנסה לשמור על האישה שלך מאושרת על ידי היותך מתוק ונחמד, אז זה פשוט לא הולך לעבוד.

נשים צריכות להרגיש נמשכות אליך מינית וחלק גדול מזה נובע מההבדל הברור מאוד בינך לבינה מבחינת האנרגיה שלך.

אם את מתוקה ונחמדה מדי, תיראי יותר נשית מגברית ומכיוון שהיא גם נשית, היא לא תרגיש שיש הבדל גדול בינך לבינה.

זה ירגיש שהיא בקשר עם חצי גבר, או עם גבר שחסר לו את הכדורים והגבריות שהיא צריכה כדי להרגיש נמשך ומופעל.

בלבול גיא נחמד

האם היא רוצה שאתייחס אליה רע?

רוב החבר'ה בעולם הזה שמתייגים את עצמם כ'נחמדים 'באמת לא יודעים מה ההבדל בין להיות בחור' נחמד 'לבחור' טוב '.

בחור 'נחמד' מאמין שכדי לגרום לאישה לחבב אותו ולהישאר מעוניין בו, עליו לעשות כל מה שנדרש כדי לרצות אותה בכך שהוא באמת נחמד, מנומס, ג'נטלמן ואכפתי.

לדוגמה:

1. עליו להיות תמיד זמין עבורה.

תמיד להציב את צרכיה לפני שלו זו טעות נפוצה שבחורים נחמדים כשמנסים במערכת יחסים עם אישה או אפילו כשמנסים לגרום לבחורה להתעניין לצאת איתו.

לדוגמא: באופן קבוע מבטל את התוכניות החשובות שלו לעשות משהו למענה.

יתכן שהוא לא ילך לראות חבר חולה או בן משפחה, לדחות פגישה חשובה או לבטל תוכניות עם חברים רק כדי לנהל עבורה שליחות קטנה ולא חשובה, מכיוון שהוא מאמין שהוא צריך לשים תמיד את צרכיה כדי לשמור עליה מאושרת. בזוגיות.

עם זאת, מה שהוא לא מבין זה סוג של התנהגות בדרך כלל גורם לאישה לאבד כבוד לבחור.

כאשר היא נמצאת במערכת יחסים, אישה תבדוק את החבר שלה לראות עד כמה היא יכולה להשתלט עליו ולשלוט בו.

אם היא מבינה שהוא בעצם כלב הגור הקטן שלה וישב כשהיא אומרת לשבת, אז היא מאבדת כבוד ומשיכה אליו ברמה האינסטינקטיבית.

למה? אם הוא ייתן לה לדחוף אותו ככה, האם הוא יהיה גם טיפוס הבחור שלא מכבד אותו במקום העבודה ולכן מפסיד מבצעים? האם הוא יהיה הסוג של הבחור שחבריו הגברים בוחרים ומביטים בו מלמעלה?

2. הוא חייב לסבול את ההתנהגות הגרועה שלה.

לא משנה כמה היא אוהבת, מכבדת ומרגישה נמשכת לחבר שלה, אישה תמיד תמשיך לבדוק אותו.

לבדוק אותו על ידי התנהגות רעה היא הדרך שלה לראות כמה רחוק היא יכולה לדחוף אותו וכמה היא יכולה לברוח.

חברה שלי אומרת שאני

לדוגמא: היא עלולה לבטל את תוכניותיה איתו, לא להשיב לטקסטים שלו, לנתק אותו, לזרוק התקפי זעם, לדרוש שהוא יקנה לה דברים יקרים או לפלרטט עם בחורים אחרים לפניו.

היא תבדוק לראות עד כמה הוא מוכן לסבול רק כדי להיות איתה.

מנקודת מבטו של הבחור הנחמד, הוא מניח שהוא עושה את הדבר הנכון בכך שהוא מראה לה שהוא מוכן להשלים עם כל דבר כי הוא כל כך אוהב אותה.

עם זאת, מנקודת מבטה, הוא כנראה רק משלים את ההתנהגות הגרועה שלה מכיוון שהוא יודע כמה קשה יהיה להביא בחורה אחרת לתת לו הזדמנות.

3. עליו לקלקל אותה ולקבל את כל דרישותיה.

חבר'ה נחמדים מאמינים ששמירה על אישה מתעניינת היא לקלקל אותה, לשלם על הכל ולבזבז אותה במתנות.

כמובן שאין שום דבר רע בכך שבחור מעניק מדי פעם לחברתו מתנה, אבל זה צריך להיות כשהוא בא לו לעשות את זה כי מגיע לה.

אם הוא קונה לה מתנות או מוציא אותה לארוחות יקרות וכו ', מכיוון שהוא חושב שזה ימצא חן בעיניה ואז היא תישאר מעוניינת בו, סביר להניח שהיא תשתמש בו למען מה שהיא תוכל לצאת ואז לזרוק אותו כשהוא לא יכול לעמוד בדרישותיה.

4. עליו כל הזמן להישאר איתה בקשר.

כמה חבר'ה נחמדים מאמינים כי הודעות טקסט ושיחות טלפון לחברתן כל הזמן הן הדרך הטובה ביותר להודיע ​​לה עד כמה היא חשובה לו.

עם זאת, התנהגות זו פשוט לעולם אינה מאפשרת לה להתגעגע אליו ובמקום זאת לגרום לו להיתקל בנזקק וחסר ביטחון.

אין שום דבר רע להיות זמין לשיחה או טקסט עם חברה שלך, אבל אם אתה טיפוס הבחור ש'אינסטה עונה '(משיב מיד לכל מה שהיא שולחת לך), לעולם לא יהיה לה זמן ומרחב רגשי לפספס אתה ובאמת רוצה את תשובתך.

5. עליו לתת לה לקבל את כל ההחלטות ולתת לה להכתיב את קצב היחסים.

זו טעות נפוצה שעושים חבר'ה נחמדים במערכות יחסים. הוא מאמין שכדי לשמור על אישה מאושרת במערכת יחסים, עליו למסור לה את כל הכוח.

כאשר אישה נאלצת בסופו של דבר לנהל מערכת יחסים, היא מפסיקה בהדרגה לחוש כבוד ומשיכה לגבר שלה. אולי תרצה שיהיה לה את כל הכוח לזמן מה, אבל כשהיא מבינה שהיא בעצם לוקחת על עצמה את התפקיד של 'האם' או 'האחות הגדולה' או של 'הגבר' במערכת היחסים, זה מכבה אותה בעומק אינסטינקטיבי. רָמָה.

אם אתה מתנהג באחת מהדרכים החבר'ה הנחמדות שתוארו לעיל, אז עשית את הטעות המהותית שעושים חבר'ה בהאמונה שהנחמדות שלך היא זו שמשך אותך אליה.

מה שלא הצלחת להבין לפני שקראת את המאמר הזה הוא שקל לאישה למצוא בחור 'נחמד' שם כי רוב החבר'ה בעולם הם בחורים נחמדים או לפחות בחורים טובים.

עם זאת, מה שאישה באמת רוצה זה בחור טוב שיכול גם לגרום לה להרגיש נמשכת מינית, מכבדת כלפיו ולהתאהב בו יותר מדי יום בכל יום שהם מבלים יחד.

החברה שלי אמרה שאני נחמד מדי. למה היא התכוונה?

אם החברה שלך אמרה שאתה נחמד מדי אליה, היא מנסה לתת לך רמז שאתה לא צריך לנשק את התחת שלה כמו שהיית. אתה צריך שיהיו לך עוד קצת כדורים ותפסיק לתת לה לדחוף אותך מסביב.

זה לא קשור לחוסר כבוד, לחצוף או להתייחס למרושע שלה, אלא פשוט להיות יותר גברי וקולע.

בין אם היא נערה צעירה ובין אם אישה בוגרת, חברה שלך רוצה להרגיש נשית ובנותית בניגוד לעוצמה ולגבריות שלך.

היא לא יכולה להרגיש ככה אם אתה מדכא את הגבריות שלך כי אתה במקום בחור סופר נחמד.

אתה לא צריך להיות ילד רע או מטומטם, אלא פשוט להפסיק להיות כל כך נעים, נחמד, מנומס ושקול יתר על המידה בכל דבר.

נסה להיות אמיתי יותר סביבה, במקום לחשוב שאתה צריך להיות מר מושלם או הנסיך מקסים.

אם לא תתחיל להרגיש נמשכת אליך מינית בקרוב, היא פשוט תראה אותך יותר כחברה שלה ולא כגבר שלה. אם היא לא מרגישה נמשכת אליך מינית, אז היא בהחלט תאבד עניין לקיים איתך יחסי מין.

האם אני נחמד מדי לחברה שלי?

אז אם אתה אומר,'חברה שלי אמרה שאני נחמדה מדי'אתה צריך להבין שזו הדרך שלה לומר שהיא לא מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתך.

למרות שחברתך עשויה לאהוב אותך, אם היא לא מרגישה שמופעלת על ידיך מינית, בסופו של דבר היא תיתן לך את,'אני חושב שאנחנו פשוט צריכים להיות חברים'נְאוּם.

לאחר מכן היא תצא ותמצא לעצמה בחור אחר שיכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

בעבר, נשים נאלצו לבחור בגבר אחד שיישאר איתו לכל החיים מכיוון שדרכי מין לפני הנישואין אסורות.

עם זאת, בעולם של ימינו, אישה חופשייה להיכנס ולצאת ממערכות יחסים עד שהיא מרגישה מוכנה להתיישב או מרגישה שהיא פגשה את זה בשבילה.

דרך אגב…

גם אם חברה שלך התייחסה אליך בהתחלה כ'האחת ', זה לא אומר שהיא תמשיך לראות אותך ככה אם אתה כבר לא גורם לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש בזמן מערכת יחסים.

כדי לשמור על יחסים משותפים בעולם של ימינו, אתה חייב להיות מסוגל להעמיק את רגשות האישה של כבוד, אהבה ומשיכה אליך לאורך זמן, במקום לקחת אותה כמובנת מאליה ולצפות ממנה להישאר בגלל שהיא כל כך אהבה אותך בהתחלה.

לומר שאתה 'נחמד מדי' זו הדרך של חברה שלך לומר לך שהיא צריכה שתשתנה ... בקרוב מאוד.

היא רוצה שתהיה גבר בטוח וחזק מבחינה רגשית שיכול לגרום לה להרגיש משיכה מינית עזה, ולא רק להיות גבר ממש נחמד שגורם לה להרגיש כמו חברה נחמדה.

אם תתעלם ממה שהיא אומרת עכשיו, אתה עלול להפוך לאחד הבחורים שכותבים לי ואומר, 'חברה שלי זרקה אותי ואני לא יודע למה. אנא עזור!'

שאל את עצמך:

  1. האם האינטראקציה איתך גורמת לחברה שלך להרגיש נרגשת, נמשכת ומאוהבת, או שהיא הרגישה כמו אחותך הגדולה או החברה הכי טובה שלך?
  2. האם מערכת היחסים שלך התמלאה באינטימיות, במין וברגשות תאווה או שהכל היה ידידותי, עדין ונחמד מדי?
  3. האם חברה שלך מרגישה שמופעלת על ידיך וממעשיך, או שהיא מרגישה משועממת מהגישה בה השתמשת לאחרונה?
  4. האם יש לך דינמיקה של מערכת יחסים גברית / נשית שבה אתה ברור שהגבר והיא בבירור הילדה, או שאתה נסחף יחד כמו חברים נחמדים ושווים?

אחד המפתחות לגרום לחברה שלך לחוש משיכה אליך הוא על ידי יצירת דינמיקה של מערכות יחסים בה היא מרגישה כמו האישה שלך (או הילדה שלך).

אישה רוצה להרגיש כאילו היא יכולה לסמוך עליך שתהיה הגבר הבטוח והגברי שלה כל הזמן במקום להרגיש כאילו אתה לא מוכן להיות כל כך חזק וגברי ורק רוצה להיות ניטרלי סביבה כמו חבר.

כפי שאתה אולי יודע, החיים לעיתים קרובות מאתגרים מאוד ואישה צריכה לדעת שכאשר הדברים נעשים קשים, תהיה חזק מספיק מבחינה נפשית ורגשית כדי לעמוד ולדאוג לעצמך ולה.

היא לא רוצה להרגיש כאילו אתה הולך להיות 'נחמד מדי' ודואג לקחת את ההובלה או לבקש מה שאתה רוצה מכיוון שאתה חושש לפגוע ברגשותיו של מישהו או להיתקל בבחינת רע.

היה בחור טוב וטוב יותר מאשר בחור חלש ונחמד

כאשר חברה שלך אומרת שאתה נחמד מדי, היא פשוט אומרת לך שהיא צריכה להיות יותר גבר במערכת היחסים.

במקום להיות דחף עבורה ועבור אנשים אחרים (מה שגורם לה להרגיש שהיא צריכה להגן עליך), היא רוצה לדעת שאתה הגבר שלה, היא האישה שלך ואתה מסוגל לטפל בה ובעצמך.

אז במקום לשבת ולומר,'חברה שלי אמרה שאני נחמד מדי,'אתה צריך להתמקד בכך שהיא נמשכת אליך ומכבדת את הגבריות שלך.

אל תעשה את הטעות 'הבחור הנחמד' למסור לה את הכוח שלך ולקוות שהיא תשחק נחמד בתמורה.

נשים שונאות את זה בסתר כאשר הן צריכות להוביל גבר ולקחת על עצמן את התפקיד של 'הגבר' במערכת יחסים.

מה שנשים באמת מחפשות בגבר הוא בחור טוב שהן יכולות לאהוב, לכבד ולהרגיש נמשכות אליו כל החיים, לא בחור נחמד שהן לא מכבדות אותו ומרגישות בו כמעט שום אהבה או משיכה.