החברה שלי אמרה שהיא לא מרגישה באותו אופן יותר

חברה שלי אמרה שהיא לא

יום אחד אתה משייט במערכת יחסים מאושרת עם חברה שלך ומאמין שהכל בסדר ולמחרת אתה מוצא את עצמך אומר,'חברה שלי אמרה שהיא כבר לא מרגישה אותו דבר.'

נכון לעכשיו, יתכנו מאות שאלות העולות בראשך, כמו:

 • כמה זמן היא מרגישה ככה?
 • מדוע לא ראיתי שזה מגיע מוקדם יותר?
 • מה עשיתי כדי שהיא תפסיק לאהוב אותי?
 • האם היא מצאה מישהו אחר?
 • האם זה אומר שהיא זורקת אותי?
 • האם יש משהו שאני יכול לעשות בכדי לגרום לה לחוש אהבה אלי שוב?

החדשות הטובות הן שאתה בהחלט יכול לשנות את הדרך בה היא מרגישה. מה שאתה צריך להתמקד בו מעכשיו הוא גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך כגבר. אם אתה לא עושה את זה בשבילה, היא עשויה בסופו של דבר להתאהב איתך לגמרי ואז להיפרד ממך.

צפו בסרטון זה של דן בייקון (מייסד 'האדם המודרני') כדי להבין כיצד אטרקציה של אישה עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה בכדי להחזיר את רגשות חברכם אליכם ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, יש לכם שליטה ישירה רבה בכמה או מעט משיכה שחברתכם מרגישה כלפיכם.

לא משנה כמה דברים גרועים נראים בינך לבינה כרגע, אתה צריך להבין שחברה שלך לא צריכה להיות תקועה בתחושה שלילית לגביך לנצח.רגשות אנושיים תמיד משתנים ורק בגלל שחברתך אומרת כרגע שהיא כבר לא מרגישה אותו דבר, זה לא אומר שרגשותיה צריכים להישאר ככה לנצח.

לדוגמא: גם אם היא עתה עברה להתגורר (אם היית גר ביחד), או כעת נמנעת מלראות אותך או לענות לשיחותיך, אם אתה להעיר על רגשי הכבוד והמשיכה שלה , באופן טבעי היא תיפתח יותר לרעיון להיות איתך תוך כמה ימים, או אחרי כמה שבועות, תלוי כמה דברים הושחתו ביניכם.

בעיקרו של דבר, כשאתה מציג לה גרסה חדשה ומשופרת של עצמך, זה רק טבעי שהיא תפיל את המשמר ותפתח את עצמה בחזרה לרעיון להיות איתך שוב.

עם זאת, מה שאתה צריך להבין תחילה הוא שלמרות שאתה יכול לשנות את הדרך שהיא מרגישה כלפיך, אתה גם צריך להיות מוכן להתמודד עם העובדה שכדי שהיא תרגיש כמו שהיא מרגישה כלפיך עכשיו , בטח היו עמדות והתנהגויות מסוימות במערכת היחסים שלך שדחו אותה.

על ידי שינוי של כמה מהדברים האלה לגבי עצמך תחילה, או לפחות על ידי מתן רושם ששינית, תגרום לה להרגיש מובנת והיא תהיה פתוחה יותר לרעיון להיות איתך שוב.

היא לא הולכת לאיית את זה בשבילך

למה דון

טעות קלאסית שחבר'ה שאומרים,'חברה שלי אמרה שהיא כבר לא מרגישה אותו דבר'לעשות, זה לבקש מהחברה שלהם הסבר.“מדוע התחלפו רגשותי כלפיי? למה אתה לא אוהב אותי יותר? מה עשיתי לא בסדר? מה אוכל לעשות כדי שתאהב אותי שוב? 'וכו '

לעיתים קרובות, בחורים שיש להם מעט או ללא ניסיון עם נשים (או שאינם יודעים מה נשים באמת רוצות בגבר) יגיבו בצורה זו. אם הגבת גם בזה, זה בסדר. זה רק טבעי בשבילך לקבל קצת יותר מידע ממנה מלבד'אני כבר לא מרגיש כמוך'נְאוּם.

למרבה הצער, רוב הנשים לא יספקו לך את הסיבות האמיתיות מדוע רגשותיהן כלפיך השתנו. במקום זאת אישה מעדיפה לתת לך מעורפל,'אני חושב שאנחנו צריכים לתת זה לזה מקום לזמן מה'אוֹ'אני פשוט לא מרגיש אותו דבר יותר.'

מדוע נשים כה מעורפלות?

אישה לא רוצה לאם את הגבר בחייה. אם היא צריכה ללמד את הגבר שלה איך להיות גבר, הדינמיקה של היחסים יוצאת מאיזון. היא בסופו של דבר לובשת את המכנסיים בזוגיות וזו הדרך המהירה ביותר לאישה לאבד כבוד ומשיכה לגבר שלה.

אם אתה לא

רוב הנשים לא רוצות למלא את התפקיד של להיות אמא או מורה של בחור בחיים, כך שאם אינך מצליח להבין מה הבעיות במערכת היחסים שלך בכוחות עצמך, פירוש הדבר שהיא צריכה ללמד אותך ולעשות זאת לא גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

לכן, אם תגרום לחברה שלך לשנות את הרגשתה כלפיך עכשיו לחוש אהבה, כבוד ומשיכה עזים עבורך, תצטרך להראות לה שאתה מבין לגמרי מה גרם לה לאבד אהבה ומשיכה בשבילך.

אֵיך?

להבין מה גרם לשינוי רגשותיה

איפשהו לאורך הקו, משהו בגישה שלך או בהתנהגות שלך בקשר כנראה השתנה כדי לגרום לתחושותיה כלפיך להשתנות. לכן, על ידי הבנה אילו עמדות והתנהגויות גרמו לה להפסיק לאהוב אותך, אתה יכול לתקן את הדברים האלה ולגרום לה לראות אותך באור חדש.

שאל את עצמך:

 • האם לקחתי אותה כמובנת מאליה?
 • האם הייתי נזקק או נצמד?
 • האם קינאתי מדי וכיביתי אותה?
 • האם השתמשתי במערכת היחסים שלנו כתירוץ להסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלי כגבר?
 • האם גרמתי לה להרגיש אהובה ומוערכת?
 • האם גרמתי לה להרגיש אישה אמיתית?
 • האם נתתי לה לקבל את כל הכוח במערכת היחסים?
 • האם הרגישה שמטפלים בה?

אלה רק כמה דוגמאות למה שגרם לחברה שלך להפסיק להרגיש באותו אופן כלפיך. עם זאת, יכולות להיות סיבות אחרות ועדינות יותר לכך שהיא כבר לא מרגישה באותו אופן.

אישה תחליט להיפרד מבחור מסיבות רבות ושונות.

היא עשויה לספר לחבר שלה כמה סיבות מעורפלות מדוע היא מסיימת את זה, כמו,'אני כבר לא מרגיש אותו דבר,'אך לעתים נדירות היא תספר לו כמה מהסיבות היותר עדינות, כמו,'אתה לא מספיק גבר בשבילי'אוֹ'אתה לא גורם לי להרגיש מספיק ילדה ... אני מרגיש כמו חבר בשבילך, יותר מאשר האישה שלך.'

מדוע רוב הנשים מונעות את הסיבות היותר עדינות? בעיקרו של דבר, היא לא רוצה ללמד את החבר שלה איך להיות גבר ולא רוצה ללמד אותו איך לזכות בה בחזרה. היא רוצה שהוא יעבוד את זה בכוחות עצמו ויהיה האיש שהיא צריכה שהוא יהיה. אם הוא לא יכול לעשות את זה, אז הוא לא האיש בשבילה.

האם עלי להפוך למשהו שאני לא אביא אותה לאהוב אותי שוב?

לא.

תיקון הבעיות שלך (דברים כמו נזקקות, חוסר ביטחון, קנאה , התנהגות נצמדת , חוסר ביטחון וכו ') אינו רק כדי לרצות אותה. למרות שלגרום לחברה שלך להתאהב בך יותר עמוק מבעבר זה בונוס נהדר, שיפור בעצמך מועיל לך.

להיות גרסה חזקה ומעוגלת יותר של מי שאתה כרגע, אתה יכול לנצח. לא רק במערכת היחסים שלך עם החברה שלך, אלא גם בחיים שלך.

תאר לעצמך כמה נפלא יהיה לעבור את החיים בתחושת ביטחון עצמי ובטוח בעצמו. תאר לעצמך איך היית מרגיש אם כל מי שפגשת ייתן לך כבוד מיידי. תאר לעצמך איך זה ירגיש שהחברה שלך תעשה כל מה שצריך כדי לרצות אותך כי היא מפחדת לאבד אותך. זו לא פנטזיה. זה מה שקורה כשאתה משפר את עצמך.

אינך צריך לתקן הכל לחלוטין ולהיות מושלם בכדי לגרום לחברה שלך להרגיש אהבה, כבוד ומשיכה אליך שוב, אבל אתה כן צריך להתחיל לעבוד על הנושאים הרגשיים האלה באופן מיידי.

אם אתה נמצא כרגע במצב שבו אתה מרגיש שכל תקווה אבודה עם החברה שלך, תחשוב שוב. יכול להיות שהתחלת היום לחשוב, “חברה שלי אמרה שהיא כבר לא מרגישה אותו דבר ”והרגשתי שאתה הולך לאבד אותה לנצח, אבל זה לא צריך להיות ככה.

אתה יכול להתייחס לרגשות הכבוד והמשיכה שלה אליך כגבר וכשתעשה זאת, היא באופן טבעי תתחיל להתחבר מחדש לאהבה.