החברה שלי אמרה שהיא אוהבת אותי, אבל נפרדה איתי

חברה שלי אמרה שהיא אוהבת אותי, אבל נפרדה ממני

כשבחור אומר,'חברה שלי אמרה שהיא אוהבת אותי, אבל נפרדה ממני,'זה לא בעצם אומר שהקשר נגמר.

אם אתה נמצא במצב כזה, מה שאתה צריך לעשות זה להבין מדוע היא באמת נפרדה ממך ואז להחליף הילוך כדי להתחיל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך.

הנה סרטון מאת דן בייקון (מייסד האדם המודרני) שמסביר מה אתה צריך לעשות ולמה ...

נשים לעיתים רחוקות אומרות למה הן מתכוונות

זה יהיה נחמד לחשוב שכשאישה אומרת'אני אוהב אותך'ואז נפרדת מהחבר שלה; זה פשוט בגלל שהיא מרגישה מבולבלת, או גרוע מכך, כי היא שקרנית אכזרית. במציאות, היא יודעת בדיוק מה קורה איתה ובילתה זמן רב על זריקות אזהרה כדי להודיע ​​לבחור שלה שהיא לא מאושרת בזוגיות.

ברוב המקרים, במהלך ויכוח שבו היא מנסה בבירור ליידע את הבחור שלה שהיא לא מרוצה מגישתו או מהתנהגותו, בחור ייצמד להצהרה חיובית כמו,'אני אוהב אותך'במקום לשים לב לנושא האמיתי העומד על הפרק.

לדוגמא, אישה עשויה לומר,'אני אוהב אותך, אבל אם אתה לא מפסיק לראות טלוויזיה כל הזמן ויוצא לעשות משהו בחיים שלך אני אעזוב אותך'אוֹ'אני אוהב אותך, אבל חוסר הביטחון והדבקות שלך משגעים אותי!'בזמן שהיא מנסה להודיע ​​לו שהוא צריך לתקן דברים מסוימים במערכת היחסים שלהם, הוא מתחמק מהנושא עם תחושת ביטחון כוזבת. ואז, כשהיא נפרדת ממנו, הוא מרגיש מופתע ואף נבגד. הוא יגיד,'חברה שלי אמרה שהיא אוהבת אותי, אבל נפרדה ממני. אפילו לא ראיתי את זה מגיע. מדוע היא לא אמרה לי שהיא אומללה? '

האמת היא: היא אכן אמרה לו.

אבל אישה לא מתכוונת לאיית את זה עבורך. היא הולכת לתת לך רמזים ואז היא מצפה שתהיה מספיק גבר כדי להבין את השאר בעצמך. אם לא 'תקבל את ההודעה' היא בסופו של דבר תיפרד ממך.

שוב, היא לא מתכוונת לומר,'אני נפרד ממך כי ...'ולתת לך רשימה ארוכה של סיבות. היא הולכת לאכזב אותך כמה שיותר בקלות, על ידי אמירת דברים כמו,'אני פשוט צריך קצת מקום כדי לסדר את חיי'אוֹ'זה לא אתה זה אני'אוֹ,'אני באמת אוהב אותך אבל אני פשוט לא יכול להיות איתך כרגע.'

למה היא עושה את זה? משלוש סיבות:

  1. היא לא רוצה לשים את עצמה במצב שהוא עלול להפוך לאגרסיבי או לאלים.
  2. היא לא רוצה לתת לו את האפשרות לדבר איתה על החלטתה, על ידי הבטחה לשנות אם היא נותנת לו הזדמנות נוספת.
  3. היא לא רוצה 'לאמא' אותו וצריכה ללמד אותו איך להיות הגבר שהיא צריכה שהוא יהיה במערכת היחסים.

אם אתה רוצה להחזיר את החברה שלך ולגרום לה להרגיש כבוד, אהבה ומשיכה אליך כגבר, תצטרך לחפור עמוק ולמצוא את הסיבות האמיתיות מדוע היא נפרדה ממך.

האם ידעת שיש 70+ סיבות מדוע אישה תיפרד מגבר?

בתוכנית האדם המודרני, תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר , דן בייקון מסביר מהן 70+ הסיבות הללו. זה יותר מדי להסביר כאן, אבל הנה כמה סיבות לדוגמא קלאסיות לכך שאישה תיפרד מבחור:

  • להיות נצמד, נזקק וחסר ביטחון.
  • להיות קנאי ורכושני.
  • לוקח אותה כמובן מאליו.
  • אין לך כיוון ותכלית ברורים בחיים.
  • לתת לה 'ללבוש את המכנסיים' במערכת היחסים ולאפשר לה לקבל את כל ההחלטות.
  • לא גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.
  • לא מצליח לשמור ולצמוח את הכבוד, האהבה והמשיכה בינו לבינה לאורך זמן.

למרבה המזל, לא משנה כמה גרוע אתה חושב שבלבלת, את רוב הדברים אתה יכול לתקן די מהר או אפילו באופן מיידי, אבל זה לא יקרה מעצמו. אתה צריך להיות מוכן להשקיע קצת עבודה.

אם אתה לא מוכן לעשות שום דבר או לשנות משהו לגבי האופן שבו אתה מתקשר איתה, אל תטרח לנסות להחזיר אותה כי היא תמשיך לומר,'אני אוהב אותך אבל אני לא יכול להיות איתך כרגע,'עד שהיא תפגוש בחור אחר שייתן לה את מה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים.

אם אתה רוצה להחזיר לה את הכבוד, את האהבה ואת המשיכה, אתה צריך להבין את הסיבות האמיתיות שהיא נפרדה ממך, כך שכשאתה מדבר איתה שוב תוכל להודיע ​​לו שאתה באמת מבין איפה טעית.

כשהיא מבינה שהיא כבר לא צריכה 'לאמא' אותך ושאתה למעשה 'מאייש', היא באופן טבעי תפיל את המשמר שלה ותרגיש יותר פתוחה לקיים אינטראקציה איתך, כי התאמצת להבין את מה השתבש במערכת היחסים בעצמך.

פעולות מדברות פחות ממילים

כמובן שלא להבין איפה טעית לא יספיק. עליה לראות שתיקנת את הבעיות שלך ושיפרת את עצמך. אני לא אומר שאתה צריך לתקן הכל ולהיות מושלם - אף אחד לא מושלם - אבל אתה צריך להפוך לגרסה חזקה ומעוגלת יותר של מי שאתה כרגע.

החלק הטוב ביותר הוא שתיקון נושאים כמו חוסר ביטחון, חוסר ביטחון עצמי, חוסר מטרה וכו ', יועיל לך בכל תחומי חייך. לא רק שחברתך תרגיש יותר כבוד, משיכה ואהבה אליך כגבר, אלא גם חברים, משפחה ועמיתים יגיבו אחרת (בצורה חיובית) גם אליך.

עם זאת, אינך יכול לגשת לחברה שלך ולומר,'אני יודע איפה טעיתי במערכת היחסים שלנו. אם תחזור אני מבטיח לשנות את הדברים האלה. 'היא לא רוצה לדעת שתשתנה; היא רוצה לדעת שאתה כבר עובד על הדברים האלה.

אהבתה אליך עדיין שם ברקע; כשתשנה את הדרך בה היא מרגישה כלפיך, היא תהפוך פתוחה להתחברות מחדש לאהבה הזו.

אתה יכול להחזיר אותה אם אתה באמת רוצה

אתה יכול לשבת ולהרגיש פגוע ולומר,'חברה שלי אמרה שהיא אוהבת אותי, אבל נפרדה ממני,'או שאתה יכול לעשות את הדברים הרבים שדן בייקון מלמד בתוכנית המהפכנית שלנו תחזיר את האקס שלך: מערכת סופר , שיגרום לה להרגיש אחרת.

כשאתה גורם לה להרגיש אחרת כלפייך ולגרום לה לראות אותך באור חדש (חיובי יותר), היא אוטומטית תתחיל להרגיש פתוחה יותר לרעיון להיות שוב חברה שלך.

באמת אפשר לקבל הזדמנות נוספת עם החברה לשעבר. כן, אתה עדיין צריך לעשות את העבודה, וכן, חלק מהדברים שאתה צריך לעשות כדי להחזיר אותה יהיו קלים, בעוד שאחרים ידרשו מעט מאמץ.

כך או כך, כשהיא חזרה לזרועותיך מביטה בך בכבוד ומשיכה מחודשת ואומרת לך,'אני אוהב אותך,'הפעם תדע שהיא מתכוונת לזה ושהיא תהיה איתך כל עוד אתה רוצה אותה.

האם זו לא מטרה ראויה? האם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להחזיר אותה?